آموزش نصب همزمان یک برنامه برای چندین بار در اندروید با لاکی پچر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
لطفا امتیاز دهید !

نصب همزمان یک برنامه در اندروید برای دو یا چند بار توسط  لاکی پچر

ساخت نسخه کلون از برنامه و بازی های اندرویدی

آموزش ساخت نسخه کلون کلش رویال با استفاده از لاکی پچر

آموزش نصب همزمان یک برنامه برای چندین بار در اندروید با لاکی پچرلاکی پچر یک ابزار فوق العاده اندروید برای دور زدن، حذف تبلیغات، تغییر و ویرایش و … برنامه های پریمیوم اندروید می باشد. این برنامه ابزاری برای حذف لایسنس نرم افزارها و بازی های غیر رایگان در گوشی های روت شده اندروید است. همانطور که می دانید در تمام سیستم عامل ها یک برنامه را فقط می توانید یک بار نصب کرده و اجرا کنید. به عنوان مثال شما هیچ وقت نمی توانید دو بار برنامه فتوشاپ را روی ویندوز نصب کنید و همیشه نسخه جدید جایگزین نسخه قبلی می شود، اندروید نیز از این امر مستنی نیست و محدودیت یک بار نصب برای تمامی برنامه های اندروید وجود دارد.

از کاربردهای این آموزش می توان به این موضوع اشاره کرد که می توان از آن برای کنترل چند اکانت در بازی و برنامه هایی نظیر کلش آف کلنز، تلگرام، ویسپی و …. استفاده کرد تا دیگر برای لاگین شدن به هر اکانت خود مجبور نشوید از اکانت دیگر خارج شوید، بلکه به طور هم زمان در هر چند اکانتی که مایل بودید آنلاین باشید و از آن ها استفاده کنید.

در جدیدترین نسخه لاکی پچر قابلیتی به نام Clone application – it work not for all اضافه شده که می توانید از هر برنامه یک نسخه کلون (کپی برنامه با تغییر شناسه در سورس + تمام ویژگی و قابلیت ها) تهیه کنید.[alert-warning]نکات مهم در رابطه با مود کردن (Clone) اپلیکیشن های اندرویدی با استفاده از ابزار Clone application لاکی پچر:[/alert-warning] این برنامه به صورت 100 درصد تضمینی نیست و به گفته سازنده برنامه، هکر روسی ChelpuS ممکن است بر روی برخی از برنامه های مورد نیاز شما جواب ندهد (it work not for all)

قابلیت کلون کردن برنامه ها در لاکی پچر نیاز به روت دستگاه اندرویدی ندارد. (No Root)

شما با این کار صاحب دو برنامه با دو اکانت جدا می شوید مثلا در بازی کلش رویال دو اکانت جدا می توانید داشته باشید و همزمان از آن برروی یک گوشی استفاده کنید.
در قدم اول آخرین نسخه لاکی پچر رو دانلود و نصب کنید.

دریافت نمائید لاکی پچر، حذف لایسنس برنامه ها و بازی های اندروید

در این آموزش قصد داریم از بازی محبوب کلش رویال یک نسخه کلون تهیه کنیم.

Lucky Patcher رو اجرا کنید، بازی کلش رویال را از لیست اپ های نصبی انتخاب و روی آن لمس طولانی کرده و در صفحه‌ اجرا شده روی گزینه‌ Clone application – it work not for all لمس کنید.

آموزش نصب همزمان یک برنامه برای چندین بار در اندروید با لاکی پچربرنامه لاکی پچر پیغامی خواهد داد که آیا شما واقعا می خواهید از این برنامه کلون تهیه کنید؟ که با لمس بر روی yes تائید کنید.

آموزش نصب همزمان یک برنامه برای چندین بار در اندروید با لاکی پچرنرم افزار شروع به کلون کردن بازی می کند.آموزش نصب همزمان یک برنامه برای چندین بار در اندروید با لاکی پچرزمان فرآیند تهیه نسخه کلون، بستگی به سخت افزار گوشی اندرویدی و حجم برنامه دارد.

آموزش نصب همزمان یک برنامه برای چندین بار در اندروید با لاکی پچرپس از پایان عملیات Clone پیامی بر مبنای اینکه می خواهید، هم اکنون بازی Clash Royale نظر را نصب کنید یا یا به محل قرارگیری فایل کلون شده انتقال یابید، که با لمس بر روی Go To File می تونید فایل کلون شده رH مشاهده کنید و از آن یک کپی تهیه کنید تا همیشه در دسترس باشه و یا با کیک روی Install Clone به صورت آنی بازی را نصب کنید و مدیریت داشته باشید.

توجه داشتته باشید:

فایل های کلون شده در مسیر : [stextbox id=”grey” shadow=”false”] /Android/data/com.android.vending.billing.InAppBillingService.LUCK/files/LuckyPatcher/Modified [/stextbox] ذخیره می شوند. در صورتی که با این روش موفق نشدید از برنامه یا بازی مورد نظر خود نسخه کلون تهیه کنید، پیشنهاد ویژه ما به شما استفاده از برنامه اپ کلونر می باشد، که بدون هیچ محدودیتی و به آسانی انجام پذیر است.
دانلود App Cloner برنامه آپ کلونر برای اندروید

ارسـال نـظـر

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

  1. علی گفت:

    سلام من گوشیم روت آیا روش تخصصی وجود داره که بشه نرم افزار رو کلون کرد اگه هست لینکش رو بهم بدین ممنون

بــرنامه های پیشنهادی

12 votes, average: 4,42 out of 512 votes, average: 4,42 out of 512 votes, average: 4,42 out of 512 votes, average: 4,42 out of 512 votes, average: 4,42 out of 5

PicsArt Photo Studio: Collage Maker & Pic Editor

AndroidIranV 9.27.4
آخرين آپديت : 1399/02/14 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

App Cloner

AndroidIranV 1.4.11
آخرين آپديت : 1396/10/15 دانـلود رایـگان
10 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 5

LINE: Free Calls & Messages

AndroidIranV 7.18.0
آخرين آپديت : 1396/10/15 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

SwiftKey Keyboard

AndroidIranV 6.7.2.19
آخرين آپديت : 1396/08/26 دانـلود رایـگان
6 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 5

Plus Messenger

AndroidIranV 4.2.1.2
آخرين آپديت : 1396/11/10 دانـلود رایـگان