آشنایی کامل با ربات مستر هَندی Mr. Handy در بازی فالوت شلتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
لطفا امتیاز دهید !

آموزش استفاده از ربات آقای هندی Mr. Handy در بازی فالوت شلتر
آینده ای روشن را زیر زمین بسازید!

آموزش استفاده از ربات آقای هندی Mr. Handy در بازی فال اوت شلتربا نصب انواع و اقسام اتاق های پیشرفته پناهگاهی زیر زمینی که هزاران متر زیر زمین است را به محلی مناسب برای زندگی تبدیل کنید. ساکنان پناهگاه زیر زمینی را بهتر بشناسید و آنها را به سوی زندگی بهتری هدایت کنید. شغل مورد علاقه شان را ایجاد کنید و ببینید چطور زندگی شان رونق میگیرد. به آنها لباس های مخصوص، سلاح و آموزش داده و مهارت هایشان را افزایش دهید.

اگر می خواهید پنگاهگاه ایده آلی داشته باشید باید پذیرای ساکنین مختلف با مهارت های مختلف باشید. برای جذب ساکنین جدید می توانید اتاق ارسال امواج رادیویی بسازید یا نقش فعال تری را در زندگی آنها ایفا کنید, بازی تطبیق ساز درون بازی را انجام دهید و ببینید چطور جرقه ها به هوا میروند و همه چیز رونق میگیرد.

کمپانی Bethesda آپدیت جدید بازی پرطرفدار فالوت شلتر را منتشر کرد و شاهد بسیاری تغییرات و اضافه شدن چالش ها،منابع و شخصیت های جدیدی از جمله معرفی Mr. Handy و همچنین حملات Deathclaw بودیم.

پس لازم دیدیم که نکات جدیدی را مرتبط با این قابلیت های تازه به شما آموزش دهیم. در حالی که تمرکز این مطلب روی کاراکتر جدید بازی یعنی “Mr. Handy” و راهنمای آوردن، استفاده کردن و تعمیر آن خواهد بود اما درباره سایر بخش ها نظیر زنده ماندن در سری حملات Deathclaw و از دست ندادن هیچ شهروندی در این حمله ها نیز توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد. در ادامه با اندروید ایران همراه شوید.

Mr. Handy کیست؟ چگونه میتوان آن را بدست آورد؟آموزش استفاده از ربات آقای هندی Mr. Handy در بازی فال اوت شلتر

درحالیکه ربات آقای هندی را می توان در بعضی مواقع و در صورت خوش شانسی از لانچ باکس ها بدست آورد اما بهترین راه، خرید آن از طریق فروشگاه آنلاین بازی فال اوت شلتر است.

برای کسانی که فال اوت شلتر را روی IOS بازی میکنند به احتمال زیاد Mr. Handy جزو اولین خریدهای آنها از فروشگاه بازی خواهد بود.

من تا الان که به بیش از ۲۰۰ شهروند رسیده ام حتی یک لانچ باکس هم خریداری نکرده ام با اینکه لانچ باکس ها بسیار ضروری هستند. اما درباره این ربات واقعاً آن را بسیار ضروری نمی بینم و فقط باعث میشود که زندگی شهروندان کمی راحت تر شده و همچنین کار شما کمتر شود.

در حالیکه برخی کاربران گزارش داده اند که این ربات را از طریق لانچ باکس بدست آورده اند اما من که تاکنون اینقدر خوش شانس نبوده ام تا یکی از آنها را درون لانچ باکس ببینم!

پس برای کسب آقای هندی بهتر است که آن را از طریق فروشگاه آنلاین بازی خریداری نمایید. قیمت آن هم با توجه به کاربردش مقرون به صرفه است و برای تهیه یک عدد از آنها باید ۰٫۹۹ دلار و برای ۵ تا ۳٫۹۹ دلار پرداخت کنید.

مستر هَندی چه کارهایی می تواند انجام دهد؟

خب، اگر که این یک منبع پولی است پس دقیقاً چه وظایفی را برعهده میگیرد؟ او کارهای زیادی را انجام میدهد که من توانستم به برخی از آنها پی برده و در زیر برایتان معرفی کنم :

Mr. Handy میتواند منابع شما را در شهر جمع آوری کند:

وقتی که شما یک یا چند عدد از این ربات ها را خریداری میکنید می توانید آنها را به طبقه های خاصی اختصاص دهید (تنها یک ربات برای هر طبقه). او در طبقه مختص به خودش راه می رود و به اتاق ها رفت و آمد می کند. اگر هر منبعی وجود دارد که کارش تمام شده و باید جمع آوری شوند Mr. Handy آنها را جمع میکند! پس با استفاده از آن شما میتوانید منابع بیشتری را در زمان کمتری جمع کنید به خصوص در زمانی که شهر شما به سمت گسترش و بزرگتر شدن پیش میرود.

یک چیز هست که باید در ذهن داشته باشید، Mr. Handy این سه کار را در شهر زیزرمینی انجام نمی دهد :

افزایش لول بازیکنان
ارتقاء ویژگی ها و توانمندی های آنها
فعال کردن چراغ های رادیویی برای احضار شهروند

پس با این حال هنوز نیز کارهایی وجود دارد که شما باید به صورت دستی آنها را انجام دهید. البته این ربات استفاده های بیشتری از آنچه که خواندید دارد.

Mr. Handy می تواند در هنگام حملات و شورش ها یا حوادث کمک کند:آموزش استفاده از ربات آقای هندی Mr. Handy در بازی فال اوت شلتر

Mr. Handy همانطور که از اسمش پیدا است واقعاً کمک دست شما خواهد بود و در مواقع حملات و رخ دادن حوادث با تجهیزات و ابزارهای منحصر به فردی نظیر پرتاب کننده آتش به کمک شما می آید.

علاوه بر جمع آوری منابع شما، Mr. Handy در مواقع حساسی همچون حمله مهاجمان، آتش سوزی، هجوم سوسک ها و… به سرعت خود را به محل حادثه رسانده و با استفاده از ابزارهای پیشرفته خود کمکتان می کند.

او امکاناتی در اختیار دارد که می تواند در این حوادث بسیار کمک کننده باشند. مثلاً هرکس که به آتش Mr. Handy مواجه شده باشد می داند که این ربات به هیچ وجه با کسی شوخی ندارد!

او همچنین یک خاموش کننده آتش نیز در اختیار دارد که در هنگام آتش سوزی اتاق ها و وسایل به داد شما می رسد. نکته جالب این است که او به صورت مستقیم به سمت مهاجمان رفته و اگر در هرجایی او را رها کنید باز به سمت حمله کنندگان می رود و تا آنها را نابود نکند خیالش راحت نمی شود.

Mr. Handy قادر است به درون زمین های بایر برود :

درست است که من واقعاً تاکنون از این قابلیت استفاده نکرده ام اما Mr. Handy می تواند به داخل زمین های بایر برود. نمی توانید او را با سلاح و لباس مجهز کنید ولی او می تواند هر چند دقیقه برای شما کپ بیاورد.

پس اگر شما نیاز به کپ دارید فرستادن مستر هندی کار خوبی است به خصوص الان که مهاجمان به کپ ها دستبرد زیادی میزنند. لازم به ذکر است که او زندگی خود را در این زمین ها از دست نمی دهد زیرا کاری نخواهد کرد که توجه دیگران را جلب کند. پس این نیز یک قابلیت و مورد مفید برای انجام دادن است، به ویژه هنگامی که آنها در حال نابودی هستند می توانید آنها را به زمین های بایر بفرستید.

Mr. Handy می تواند یک تجدید کننده کمدی باشد :آموزش استفاده از ربات آقای هندی Mr. Handy در بازی فال اوت شلتر

فقط بخاطر اینکه Mr. Handy یک ربات است دلیل نمی شود که حس شوخ طبعی نداشته باشد. پس زمانی که او را به زمین های بایر می فرستید گزارش هایش را مشاهده کنید تا جملات خنده دار و تمسخر آمیزش را بشنوید.

یکی از مواردی که باعث شده عاشق بازی اندرویدی فال اوت شلتر شوم تفاوت های ظریف و بامزه آن است و Mr. Handy نیز از این قاعده مستثنی نیست. با اینکه او یک ربات است اما وقتی که در زمین های بایر است جملات بسیار خنده دار و طعنه دارش را با شما به اشتراک می گذارد.

اگر شما می خواهید خنده یا لبخند کوچکی را روی لب خود بنشانید بد نیست نگاهی به کامنت های اکسپلورر گزارش ها یا همان Explorer Log بزنید، مطمئن باشید ضرر نمی کنید!

هنگامیکه Mr. Handy دچار آسیب می شود چگونه میتوان آن را تعمیر و زمانیکه می میرد چگونه زنده کرد؟

صحیح است که این ربات بسیار مقاوم است اما مواردی هم هستند که او را آسیب پذیر میکنند و یا باعث مرگش می شوند. متاسفانه برای تعمیر او راهی وجود ندارد و تنها کاری که می توانید بکنید صبوری است تا اینکه او دوباره قدرت خود را بدست آورد.

زمانی هم که او از بین می رود نیاز به پرداخت ۲۰۰۰ کپ برای زنده کردنش است. به همین دلیل من نیز گفتم زمانی که دارد می میرد بهتر است او را به زمین های بایر بفرستید زیرا هم خطری تهدیدش نمی کند و هم بجای پرداخت ۲۰۰۰ کپ برای بازگرداندنش می توانید صدها کپ از این طریق کسب کنید.

اما از آن هم بهتر این است شب ها و زمانیکه قصد خواب را دارید Mr. Handy را به زمین ها بایر فرستاده تا در این چند ساعت کپ های زیادی را کسب کند و همچنین با این روش میتوانید به سرعت او را تعمیر کنید.

ارسـال نـظـر

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

برچسب ها

بــرنامه های پیشنهادی

12 votes, average: 4,42 out of 512 votes, average: 4,42 out of 512 votes, average: 4,42 out of 512 votes, average: 4,42 out of 512 votes, average: 4,42 out of 5

PicsArt Photo Studio: Collage Maker & Pic Editor

AndroidIranV 9.27.4
آخرين آپديت : 1399/02/14 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

App Cloner

AndroidIranV 1.4.11
آخرين آپديت : 1396/10/15 دانـلود رایـگان
10 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 5

LINE: Free Calls & Messages

AndroidIranV 7.18.0
آخرين آپديت : 1396/10/15 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

SwiftKey Keyboard

AndroidIranV 6.7.2.19
آخرين آپديت : 1396/08/26 دانـلود رایـگان
6 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 5

Plus Messenger

AndroidIranV 4.2.1.2
آخرين آپديت : 1396/11/10 دانـلود رایـگان