آموزش تصویری غیر فعال کردن تماس صوتی مزاحم در تلگرام اندروید + نکات مهم - اندروید ایران

آموزش تصویری غیر فعال کردن تماس صوتی مزاحم در تلگرام اندروید + نکات مهم

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
لطفا امتیاز دهید !

آموزش تصویری غیر فعال کردن تماس صوتی مزاحم در تلگرام اندرویددر سِیر تاریخ جهان بسیاری از فناوری ها، اکتشافات و اختراعات با هدفی مثبت و نیک در دست جهانیان قرار گرفته است اما هستند افرادی که برای منافع خود و یا هر چیز دیگر از این موارد استفاده منفی و بر خلاف میل دیگران می کنند. از کلاشینکف و تی ان تی گرفته تا فناوری های قرن 21، همه و همه برای خدمت به مردم طراحی و ارائه شده است اما بودند و هستند افرادی که بر خلاف آن را انجام می دهند.

به تازگی نیز تلگرام با قابلیت تماس صوتی خود جنجالی را به پا کرده که هدف توسعه دهنده آن ارائه تماس صوتی رایگان، سریه و بهبود پیام رسان خود است اما همانطور که گفته شد ممکن است از این قابلیت مفید استفاده های دیگر شود که مسبب ایجاد مزاحمت هایی برای شما شود و یا اینکه بنابر میل شخصی بخواهید شخصی سازی هایی را بر روی تماس صوتی تلگرامتان اعمال کنید که اندروید ایران در آموزشی به شما کمک خواهد کرد که از قابلیت تماس صوتی در تلگرام هر طور که مایل هستید بهره ببرید؛ پس در ادامه اندروید ایران را همراهی کنید تا قدم به قدم آموزش تنظیمات شخصی سازی و  غیر فعال کردن تماس صوتی مزاحم در تلگرام را فرا گیرید.

ابتدا برای دسترسی به قابلیت تماس صوتی تلگرام جدیدترین نسخه آن را دریافت نمائید. دانلود تلگرام برای اندروید  –  دانلود تلگرام برای کامپیوتر

پس از ورود به برنامه تلگرام، با لمس آیکون سه خط در کادر بالایی و سمت چپ محیط برنامه وارد منوی آن شوید.

آموزش تصویری غیر فعال کردن تماس صوتی مزاحم در تلگرام اندرویددر میان گزینه های موجود Settings را انتخاب کنید.

آموزش تصویری غیر فعال کردن تماس صوتی تلگرام اندروید

در دومین گام شما در گزینه های موجود در تنظیمات باید عنوان Privacy and Security را لمس کنید.

آموزش غیرفعال سازی تماس های صوتی مزاحم در تلگرام

حال شما باید در بین زیر شاخه های Privacy وارد قسمت Calls شوید.

آموزش تصویری غیر فعال کردن تماس صوتی مزاحم در تلگرام اندروید

در این مرحله از آموزش نوبت شخصی سازی حریم خصوصی است که شما در این قسمت سه گزینه اصلی را شاهد هستید.

دریافت تماس از همه کاربران، دریافت تماس فقط از مخاطبین و مسدود سازی تمام تماس ها که می توانید به دلخواه یکی از آن ها را برگزینید.

Everybody :

به معنای آن است که هر کاربری توانایی برقراری تماس با شما را داشته باشد.

My Contacts :

با فعال نمودن این گزینه تنها مخاطبین شما حق برقراری تماس صوتی تلگرامی را با شما دارند.

Nobody :

از همه مهم تر با برگزیدن این مورد هیچ کاربری در تلگرام قادر به برقراری تماس با شما نخواهد بود به جز اشخاصی که خودتان از میان مخاطبین تان تعیین می کنید.

  1. با فعال کردن این گزینه شخص تماس گیرنده با پیغامی با مضمون ” کاربر مورد نظر اجازه برقراری تماس صوتی را صادر نکرده است ” روبرو خواهد شد.

آموزش تصویری غیر فعال کردن تماس صوتی تلگرام اندروید

در صورتی که دریافت تماس‌ های صوتی خود را خاموش ( غیر فعال ) کرده باشید، همچنان قادر به برقراری تماس صوتی با دیگران خواهید بود و محدودیتی در این زمینه نخواهید داشت.

آموزش غیرفعال سازی دریافت تماس صوتی

در صورتی که Nobody را انتخاب نموده اید و می خواهید که از بین مخاطبین تان افرادی را جزو استثناها قرار دهید، باید در انتهای محیط تلگرام Always Allow را لمس کنید و از میان لیستی که برای شما نمایان می شود مخاطبین مدنظر را برگزینید.
آموزش تصویری غیر فعال کردن تماس صوتی تلگرام اندروید

حال به صفحه قبل برگردید و طبق تصویر با انتخاب تیک سمت راست در بالای صفحه آموزش را به پایان برسانید.

آموزش غیرفعال سازی دریافت تماس صوتی

تنظیمات و غیر فعال کردن تماس صوتی مزاحم در تلگرام در نسخه های غیر رسمی تلگرام نظیر تلگرام پلاس، تلگرام فارسی، تلگرام های رنگی، موبوگرام و سایر نسخه های مود شده طبق همین مراحل باید تنظیم شوند.

در آخر جا دارد از شما تشکر کنیم که وقت گران بهای خود را صرف همراهی اندروید ایران و مطالعه آموزش کاربردی بلاک – غیر فعال کردن تماس صوتی مزاحم در تلگرام اندروید کردید. امید است با فراگیری این آموزش از مزاحمت های احتمالی در Telegram شما و از طریق تماس صوتی جلوگیری شود. همچنین می توانید در صورت وجود هرگونه مشکل و یا سوالی آن را از طریق قسمت نظرات به سادگی مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه برسید.

ارسـال نـظـر

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

بــرنامه های پیشنهادی

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

App Cloner

AndroidIranV 1.4.11
آخرين آپديت : 2018/01/05 دانـلود رایـگان
10 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 5

LINE: Free Calls & Messages

AndroidIranV 7.18.0
آخرين آپديت : 2018/01/05 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

SwiftKey Keyboard

AndroidIranV 6.7.2.19
آخرين آپديت : 2017/11/17 دانـلود رایـگان
6 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 5

Plus Messenger

AndroidIranV 4.2.1.2
آخرين آپديت : 2018/01/30 دانـلود رایـگان
کانال دانلود فیلم رایگان