آموزش طراحی و ساخت استیکر تلگرام Create Sticker Telegram - اندروید ایران

آموزش طراحی و ساخت استیکر تلگرام Create Sticker Telegram

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
لطفا امتیاز دهید !

آموزش ساخت استیکر تلگرام

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegramنرم افزار پیام رسان تلگرام این روز ها نسخه موبایل، کامپیوتر و وب آن در بین کاربران ایرانی بسیار محبوب شده است، از مزیت های خوب این نرم افزار سرعت بالا، رابط کاربری روان (متریال دیزاین)، استیکرهای گوناگون طراحی شده برای چت و اخیرا اضافه شدن قابلیت ساخت استیکر های شخصی و درست کردن پکیج استیکر توسط کاربران می باشد، در ادامه طریقه ایجاد استیکر های شخصی و اضافه کردن آن به مجموع استیکر های تلگرام و اشتراک گذاری آنها با دیگران را آموزش می دهیم.

مطمئنا اضافه شدن استیکر به اپلیکیشن سریع و سبکی مانند تلگرام، کاربران وایبر و لاین را نیز برای کوچ کردن به این برنامه وسوسه خواهد کرد و اگر تلگرام نیز به سرنوشت ویچت و وایبر دچار نشود، می‌تواند به محبوب‌ ترین اپلیکیشن کاربران ایرانی نیز تبدیل شود. در آپدیت های جدید تلگرام دیدید که قابلیت اضافه کردن پک استیکر به تلگرام اضافه شده. حالا شاید دوست داشته باشید شما هم از این پک ها درست کنید و استیکر هاتون را با بقیه به اشتراک بگذارید.

شرایط و استاندارد های تلگرام جهت طراحی استیکر دلخواه

استیکر های ارسالی شما برای تلگرام باید دارای سه مشخصه‌ زیر باشند :

  • فرمت فایل تصویر ارسالی باید png یا webp باشد (فرمت webp. گوگل برای نمایش بهتر و بهینه تر تصاویر استفاده می شود) و عکس مورد نظر نیز به صورت دوربری شده باشد.
  • فایل ارسالی شما باید دارای طول و عرض 512px باشد. در واقع حداقل یکی از مقدارهای طول یا عرض باید “512px” باشد و دیگری “512px” یا کمتر از آن باشد.
  • حجم فایل تهیه شده باید کمتر از 350 کیلوبایت باشد.

برای راحتی این امر، تلگرام یک فایل PSD پیشنهادی به شما ارائه خواهد کرد که می توانید با باز کردن آن، و انتقال استیکر های مورد نظرتان به این فایل، و سپس خروجی گرفتن از آن، با فرمت PNG بدون کوچکترین دردسری استیکرهای خود را آماده‌ ارسال کنید.

همچنین می توانید با برنامه های گرافیکی نظیر Adobe Photoshop عکس استیکر مورد نظر خود رو طراحی کنید، یا با استفاده از برنامه StickIt زمینه تک رنگ عکس مورد نظر رو حذف کنید .

ارسال عکس مورد نظر برای تبدیل استیکر به تلگرام

بعد از انجام مراحل بالا و ساخت استیکرهایی که واجد شرایط تلگرام هستند، نوبت به ارسال آن‌ ها و ساخت مجموعه‌ شما خواهد رسید که خود تلگرام پیشنهاد کرده است تا این امر را توسط نسخه‌ کامپیوتری تلگرام انجام دهید.

در صفحه‌ اصلی تلگرام ابتدا آیکن ذره بین را انتخاب و در بخش Search آیدی stickers@ را وارد کنید یا از لینک استفاده کنید : https://telegram.me/stickers

همچنین برای Add کردن از آموزش ثبت نام کاربری در تلگرام Telegram ID استفاده کنید.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

پس از تایپ عبارت و نمایش نتیجه Stickers bot را انتخاب کنید.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

stickers رباتی برای ساخت پک استیکر در تلگرام می باشد برای آشنایی و عملکرد ربات های تلگرام پیشنهاد می کنیم پست معرفی ربات های تلگرام Telegram Bot رو مشاهده کنید.

و بعد از پیدا شدن این ربات، روی آن کلیک کنید. صفحه‌ای برای گفتگو باز خواهد شد که کار ساخت استیکرها در این بخش انجام خواهد شد. در ابتدا پیامی دلخواه ارسال کنید تا این ربات ورود شما را تبریک بگوید و لیست دستورات ممکن را برای شما ارسال کند.

برای شروع کار ساخت، طبق دستورات و تصاویر زیر عمل کنید:

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

در ابتدا دستور newstickerpack/ را ( علامت / در ابتدای دستور قرار دارد) تایپ و برای این ربات ارسال کنید.

ربات استیکر ساز از شما می‌ خواهد تا نامی برای مجموعه‌ استیکر خود انتخاب کنید که ما در این جا نام lineapkfa برگزیدیم.

ربات استیکر ساز از شما می‌ خواهد تا با توجه به حال و احوال استیکر خود (ناراحت، خوشحال، متعجب و …) یک اموجی برای آن تعیین کنید.

دلیل این امر دسترسی راحت تر به استیکرها است به این صورت که شما با زدن اموجی “گریه” بدون نیاز به مراجعه به تب استیکر‌ها، می‌توانید خلاصه‌ ای از استیکرهای غمگینی که به این اموجی ربط داده‌ اید مشاهده کنید و با کلیک روی آن، به سرعت استیکر ها را ارسال کنید. اگر تمایلی به صرف وقت برای این موضوع ندارید، می‌ توانید برای تمامی استیکرها یک اموجی یکسان ارسال کنید.

ربات تلگرام ضمن تشکر از شما درخواست دارد عکس مورد نظر خود رو ارسال کنید که باید شرایط و استاندارد های تلگرام رو دارا باشد.

برای ارسال عکس در محیط چت به ربات آیکن گیره را انتخاب و با گزینه File تصویر را برای ربات ارسال کنید (از بخش Photo برای اینکار استفاده نکنید)

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

بعد از ارسال هر استیکر، این ربات به شما تعداد استیکر هایی که تاکنون به این مجموعه وارد کرده‌اید را یادآوری می‌کند و اگر تمایل به ادامه دارید، کافی است تا استیکر بعدی را ارسال کنید.

برای استیکر مورد نظر (عکس جدید) باید یک اموجی تعریف کنید و سپس طبق روال قبلی جلو برید که ما در این آموزش فقط یک استیکر در پک قرار دادیم .

در مرحله بعد و بعد از ارسال تمامی عکس های مورد نظر برای تبدیل استیکر در پک دلخواه و تحویل لینک پک استیکر خودمون دستور publish command/ ( علامت / در ابتدای دستور قرار دارد) رو برای ربات استیکر ساز تلگرام تایپ و ارسال می کنیم تا استیکر های شما در کسری از ثانیه منتشر و آماده‌ استفاده شود.

اگر نام شما مورد قبول قرار گیرد پیام زیر به شما ارسال می شود، که در پاراگراف اول این پیام لینک پک استیکر شما قرار دارد مانند :

telegram.me/addstickers/line_apkfa

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

ربات استیکر ساز از شما می‌خواهد تا نامی یا آی دی مرتبط با پک استیکر خود رو انتخاب و ارسال کنید تا در هنگام اشتراک لینک این پک استیکر با مشکل مواجه نشیم.

نام یا همون آی دی استیکر شما به این شکل در تلگرام ثبت خواهد شد :

https://telegram.me/addstickers/line_apkfa

در قسمت line_apkfa اسمی که برای پک استیکر خود انتخاب کردید قرار می گیره البته خود ربات استیکر ساز تلگرام لینک پک استیکر شما رو ارائه خواهد داد.

در آخر کافیست روی لینک پک استیکر خود کلیک کنید تا به مجموعه استیکر های تلگرامتون add کنید همچنین اگر دقت کنید نام استیکر رو در پنجره پک نمایش خواهد داد.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

همچنین با تایپ و ارسال دستور help برای ربات، سایر دستورات رو برای شما ارسال خواهد کرد.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

ساخت پک استیکر جدید

Hello, I’m the Sticker Bot! You can control me by sending these commands

اضافه کردن استیکر جدید به پک

/newstickerpack – create a new sticker pack

اضافه کردن استیکر جدید به پک

/addsticker – add a new sticker to an existing pack

حذف استیکر از پک

/delsticker – remove a sticker from an existing pack

ترتیب قرار گرفتن استیکر در پک

/ordersticker – reorder stickers in a pack

لغو عملیات جاری

/cancel – cancel the current operation

ارسـال نـظـر

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

  1. علی گفت:

    سلام. دمتون گرم سه تا پک استیکر ساختم باهاش. :yahoo:

  2. Ftmh گفت:

    پس زمینه شو نمیدونم چطوری حذف کنم ی برنامه فتوشاپ دارم سیاه میشه پس زمینه ش بعد Png میکنم میزنم استیکر بسازه همون سیاهه هس

بــرنامه های پیشنهادی

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

App Cloner

AndroidIranV 1.4.11
آخرين آپديت : 2018/01/05 دانـلود رایـگان
10 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 5

LINE: Free Calls & Messages

AndroidIranV 7.18.0
آخرين آپديت : 2018/01/05 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

SwiftKey Keyboard

AndroidIranV 6.7.2.19
آخرين آپديت : 2017/11/17 دانـلود رایـگان
6 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 5

Plus Messenger

AndroidIranV 4.2.1.2
آخرين آپديت : 2018/01/30 دانـلود رایـگان
کانال دانلود فیلم رایگان