مخزن کانال تلگرام – معرفی کانال های تلگرام در سایت TChannels

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
لطفا امتیاز دهید !

معرفی کانال های تلگرام

Telegram Channels

ثبت کانال در سایت TChannels.me و امتیازدهی به کانال تلگرام

معرفی کانال های تلگرامتلگرام هم اکنون با قدرت درحال جولان دادن در بازار نرم افزارهای پیام رسان است و در هر بروزرسانی امکانات فوق العاده جدیدی را به کاربران خود ارائه می دهد، تا همچنان با رقبای پرآوازه و قدرش همچون واتس اپ ، لاین و غیره تفاوت های خاصی داشته باشد و قدرتمندتر و جذابتر شود. تفاوت هایی که هر چه بیشتر به محبوبیت این نرم افزار پیام رسان کمک می کنند و باعث می شوند هر روز کاربران بیشتری به آن بپیوندند به طوری که از بدو معرفی تلگرام مخاطبین آن به قدری رشد کرده اند که این روزها مرز نقل و انتقال 12 میلیارد پیام را شکسته اند!

در آخرین آبدیتی که اخیرا از تلگرام منتشر شده است، این برنامه محبوب به کاربران خود این قابلیت را داده که بتوانند یک کانال ارتباطی (Channel) ایجاد و با تعداد نامحدودی از کاربران تلگرام ارتباط برقرار کنند و مطالب مورد نظر خود را با آنها به اشتراک بگذارند و اعضای تلگرام در کانال ایجاد شده مشترک شوند.

بر این اساس وب سایت TChannels به عنوان یک مرجع کامل و رسمی از سوی توسعه دهندگان اپلیکیشن تلگرام اقدام به جمع آوری و دسته بندی کانال های ساخته شده برای تلگرام کرده که می تواند به شما در پیدا کردن کانال های مورد علاقه تان بسیار کمک کند. کافیست سری به وب سایت زده و در بخش تعبیه شده در بالای سایت کانال های تلگرام خود را اضافه کنید و همچنین از امکانات جالب آن بهره مند شوید. دسته بندی کانال های تلگرام در این سایت به شکل زیر می باشد که با توجه به نیاز خود باید در هر دسته به دنبال کانال مد نظر خود باشید و همچنین کانال خود را طبق فعالیتی که دارد در دسته خودش معرفی و ثبت کنید.

[table id=3 /]

ثبت کانال تلگرام در سایت tchannels.me

شما از دو طریق :

ربات کانال تلگرام

سایت کانال تلگرام

می توانید کانال ساخته شده خود را به مجموعه این سایت و کانال بات تلگرام اضافه کنید.

اضافه کردن کانال خود در مجموعه این سایت از طریق ربات سایت:

اضافه کردن یک کانال در سایت TChannels.me

آدرس http://tchannels.me/add را در مروگر اینترنتی خود فراخوانی کنید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید دو راه رو به شما پیشنهاد می دهد برای ثبت کانال و عضویت در سایت TChannels

AndroidIran.iR-Telegram-Channels-Catalog-TChannels

تائیده این سایت طبق الگوریتم منحصر به فرد خود, کدی رو برای شناسایی شما در نظر گرفته است، که اشاره کرده کد مورد نظر را بعد از start/ تایپ و برای ربات خود سایت ارسال کنید.

به عنوان مثال :

/start pgsvnrdgrfc

را برای ربات رسمی سایت معرفی کانال های تلگرام ارسال کنید.

http://telegram.me/tchannelsbot

زمانی که دستور اشاره شده را (برای هر کاربر و سیستم متفاوت هست) برای ربات سایت ارسال کردید به صورت آنی اکانت شما در سایت مربوطه فعال خواهد شد.

راه دوم اینکه بدون کپی کد و ارسال دستور برای ربات روی Login With کلیک کنید بلافاصله به برنامه تلگرام متصل می شوید که بستگی دارد روی ویندوز مراحل رو انجام دهید یا دیواس همراه خود, در هر صورت برنامه تلگرام فراخوانی خواهد شد و به محیط گفتگو با ربات خود سایت دعوت هستید که کافیست روی Start کلیک کنید تا اکانت شما در سایت و خود ربات به صورت آنی فعال شود.

در صورتی که با کلیک بر روی Login With برنامه تلگرام اجرا نشد یا مشکل دیگری داشتید لینک زیر رو در محیط چت در برنامه تلگرام کپی کنید و در نهایت کلیک کنید.

http://telegram.me/tchannelsbot?start=pgsvnrdgrfc

در این آدرس در انتهای لینک باید کدی که در مرحله اول به شما اختصاص داده شده رو جایگزین کنید.

همانطور که مشاهده می کنید اکانت شما در سایت و خود ربات کانال های تلگرام فعال شد.

سایت TChannels مخزن کانال تلگرام – معرفی کانال های تلگرام

اگر مروگر خود را کنسل نکرده باشید با فرم ثبت کانال مواجه خواهید شد در صورتی که مروگر رو بستید به آدرس http://tchannels.me/add بروید.

Channel username : نام کاربری کانال – همان آی دی کانال

Channel name : نام کانال – با چه نامی در سایت نمایش داده شود

 Category : دسته بندی کانال – موضوع بندی کانال که در خود ربات و سایت این دسته بندی به صورت منظم رعایت شده, در این مورد بهترین گزینه و دسته رو برای دسترسی راحت کاربران انتخاب کنید.

به عنوان مثال اگر کانال شما حاوی مسائل جنسی و برهنگی هست باید کانال خود را در دسته Adult معرفی کنید.

Channel languages : زبان پشتیبانی شده توسط کانال – باید زبان هایی رو انتخاب کنید که در محیط کانال خود پشتیبانی می کنید.

Description : توضیحات مختصری در رابطه با عملکرد و اهداف کانال خود

برای انتخاب تصویر دلخواه و مورد نظر خود به عنوان آواتور یا تصویر کانال خود به عنوان یک نماد در سایت TChannels.me بر روی Click Here To Upload Image کلیک کنید و یک تصویر را از هارددیسک کامپیوتری خود انتخاب کنید.

 1. تصویر شما باید با فرمت png یا jpeg و طول و عرض 300 پیکسل باشد.

پیشنهاد میکنیم برای کانال خود در سایت تصویری انتخاب کنید تا کانال شما نسبت به دیگر کانال های این سایت ها از لحاظ دید متمایزتر شود.

پس از آپلود و تائید تصویر روی Add کلیک کنید تا اطلاعات شما در سایت ثبت شود.

 سایت TChannels مخزن کانال تلگرام – معرفی کانال های تلگرام

برای دسترسی به دیگر کانال ها و امتیاز دهی هم از طریق سایت و هم ربات خود سایت اقدام کنید کارکرد با ربات رسمی کانال های تلگرام دقیقا مثل ربات storebot هست که آموزش این سایت را می توانید از این مطلب اضافه کردن و مدیریت ربات تلگرامی خود در سایت StoreBot مشاهده کنید.

برای یافتن کانال های دیگر تلگرام از همین سایت می توانید استفاده کنید چرا که کاملترین سایت در این زمینه می باشد از طرفی مرجع رسمی و معرفی شده خود توسعه دهندگان برنامه تلگرام می باشد.

ارسـال نـظـر

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

 1. Avatar سارا جزی گفت:

  کانال آموزش زبان انگلیسی همراه با مطالب جذاب و مسابقات
  در صورتی که تمایل با مطالب انگلیسی دارید به ما بپیوندید.
  https://telegram.me/SMehrInstitute

 2. Avatar پیمان گفت:

  مرجعی به سبک ۳۰نما
  عرضه آثار هنری تاریخ سینمای جهان
  بانک تخصصی آثار فاخر و نایاب با کیفیتی برتر و قیمتی مناسب
  https://telegram.me/Experimental_Cinema

بــرنامه های پیشنهادی

12 votes, average: 4,42 out of 512 votes, average: 4,42 out of 512 votes, average: 4,42 out of 512 votes, average: 4,42 out of 512 votes, average: 4,42 out of 5

PicsArt Photo Studio: Collage Maker & Pic Editor

AndroidIranV 9.27.4
آخرين آپديت : 2020/05/03 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

App Cloner

AndroidIranV 1.4.11
آخرين آپديت : 2018/01/05 دانـلود رایـگان
10 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 510 votes, average: 4,20 out of 5

LINE: Free Calls & Messages

AndroidIranV 7.18.0
آخرين آپديت : 2018/01/05 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5

SwiftKey Keyboard

AndroidIranV 6.7.2.19
آخرين آپديت : 2017/11/17 دانـلود رایـگان
6 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 56 votes, average: 4,33 out of 5

Plus Messenger

AndroidIranV 4.2.1.2
آخرين آپديت : 2018/01/30 دانـلود رایـگان