گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.

جدیدترین ها

جلوگیری از اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در شبکه های اجتماعی دیگر

آموزش جلوگیری از اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در شبکه های اجتماعی دیگر
Stop Sharing Instagram Posts to Other Social Networking Sites

جلوگیری از اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در شبکه های اجتماعی دیگرInstagram یک راه بسیار خوب برای به اشتراک گذاشتن عکس ها و فیلم های خود و لذت بردن از آن هاست. با اینستاگرام نه تنها می توانید تصاویر، فیلم ها و اخبار را در خود اینستاگرام بلکه در شبکه های اجتماعی دیگر نیز می توانید به اشتراک بگذارید. در واقع، شما می توانید شش حساب از شبکه اجتماعی مختلف را به Instagram خود لینک کنید. پس از لینک کردن این حساب ها هر زمان که شما در اینستاگرام خود پست بگذارید این پست ها در خبر خوان شش حساب دیگر نیز به نمایش در می آید. اگر شما مایل به غیرفعال کردن و عدم نمایش پست ها در این حساب ها را دارید می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

که اندروید ایران در این مقاله چگونگی انجام این کار را به شما آموزش خواهد داد در ادامه همراهی کنید.

باز کردن Instagram: برای انجام این کار ابتدا بر روی آیکون اینستاگرام ضربه بزنید و آن را اجرا کنید.جلوگیری از اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در شبکه های اجتماعی دیگر ورود به حساب کاربری: با استفاده از آدرس ایمیل و یا فیسبوک وارد حساب اینستاگرام خود شوید.جلوگیری از اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در شبکه های اجتماعی دیگر رفتن به تب پروفایل: بر روی گزینه پروفایل در پایین صفحه سمت راست ضربه بزنید.جلوگیری از اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در شبکه های اجتماعی دیگر رفتن به تنظیمات: پس از رفتن به تب پروفایل در بالای صفحه سمت راست گزینه Options را انتخاب نمایید.جلوگیری از اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در شبکه های اجتماعی دیگر مشاهده تمام حساب ها: در تب Options بر روی Linked Accounts ضربه بزنید تا تمام حساب های مربوط به Instagram خود را مشاهده نمایید.جلوگیری از اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در شبکه های اجتماعی دیگر انتخاب حساب: حساب های مرتبط با Instagram را مشاهده خواهید کرد. حسابی را که مایل به قطع کردن ارتباط آن با اینستاگرام هستید را انتخاب کنید.جلوگیری از اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در شبکه های اجتماعی دیگر قطع کردن ارتباط: اینستاگرام برای تایید از شما سوال خواهد پرسید. گزینه Unlink را انتخاب نمایید.جلوگیری از اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در شبکه های اجتماعی دیگربا انتخاب این گزینه پست های شما در شبکه های اجتماعی دیگر به نمایش در نخواهد آمد.

  آموزش حذف اکانت تیک تاک Delete Account Tictoc

روزهایتان زیبا – اندروید ایران

چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "اندروید ایران – دانلود برنامه و بازی اندروید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.