خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.

جدیدترین ها

دانلود Semper – Learn Vocabulary 4.8.859 نرم افزار تقویت ذهن اندروید

یادگیری آسان همه چیز با Semper – Learn Vocabulary

Download Semper – Learn Vocabulary + Premium Version Android Apk Full

کسب امتیاز 4.0 از 5.0 و بیش از 1 میلیون دانلود در پلی استور

دانلود Semper - Learn Vocabulary نرم افزار تقویت ذهن اندروید

Semper – Learn Vocabulary برنامه ای کاربردی و مهم برای یادگیری هر چیزی بدون تغییر (تقویت ذهن) می باشد که توسط Semper – UnlockYourBrain برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. در هر زمانی که شما برنامه را اجرا کنید با یک معما و یا پازل جدید رو به رو خواهید شد که باید آن را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کرده و به دانش خود بیفزایید! با این روش شما می توانید مهارت های ریاضی خود را در دو هفته دو برابر و معنی لغات دشوار را در کوتاه ترین زمان ممکن به خاطر بسپارید. این برنامه به گونه ای همه گیر و موفق بوده است که گروه خبری یاهو از آن به عنوان برنامه ای مبتکرانه با ویژگی ها و کاربردهای فراوان یاد می کند.

هنگام اجرای برنامه ابتدا زبان خود را انتخاب کرده و به دنیایی از معما ها و معادلات ریاضی و دانش های سر بسته و ناشناخته دسترسی داشته باشید. با این برنامه خود را برای آزمون های  SAT, GRE, GMAT و ACT آماده کرده و در آن ها موفق شوید. توسط الگوریتم های پیشرفته این اپلیکیشن سرعت یادگیری شما به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کرده و ذهن شما را در هر زمینه ای آماده می کند. می توانید آمار یادگیری خود را در هر دوره و زمانی مشاهده کرده و نمودار تغییرات هوش خود را در بازه های مختلف مشاهده کنید.

  دانلود BSPlayer Full 1.27.190 ویدئو پلیر قدرتمند بی اس اندروید

ویژگی های اختصاصی نرم افزار یادگیری آسان Semper – Learn Vocabulary اندروید:

◉ یادگیری هر چیزی از جمله علوم هنر، ادبیات، موسیقی، فیلم، علم، فناوری، ریاضیات، زبان، علوم اجتماعی، تاریخ، سیاست، اقتصاد، جامعه شناسی و…
◉ آماده سازی شما برای آزمون های SAT, GRE, GMAT و ACT
◉ نمایش تغییرات و روند افزایش هوش و آمادگی ذهن شما
◉ نمایش یک معما و یا پازل گوناگون در هر بار اجرای برنامه
◉ نمایش رتبه هوشی شما در سطح منطقه و جهانی
◉ افزایش مهارت های ریاضی شما تنها در 2 هفته
◉ یادگیری و افزایش هوش خود در هر زمینه ای
◉ دارای تورنومنت های ریاضی 14 روزه
◉ پشتیبانی برنامه از 51 زبان مختلف

معماهای برنامه در هر بار اجرا تغییر کرده که همین اتفاق باعث می شود ذهن شما در هر زمینه ای آماده شود. در تورنومنت های ریاضی 14 روزه برنامه شرکت کرده و رتبه هوش ریاضی خود را در دنیا مشاهده کنید.

Semper: Learn Effortlessly توانسته است امتیاز 4.0 را از گوگل پلی دریافت کرده که هم اکنون می توانید این برنامه را به صورت رایگان از سایت “اندروید ایران” دریافت نمایید.

تغییرات نسخه Semper – Learn Vocabulary v4.8.859

▣ رفع باگ ها و بهبود کلی نرم افزار

# Semper now has “Learning Goals” – You set the date, by which you want to have memorized your vocab, Semper helps you stay on track!
# Now supporting Arabic and Vietnamese
# Many minor improvements
Thank you for the great feedback, Team Semper

چه امتیازی می دهید؟
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "اندروید ایران – دانلود برنامه و بازی اندروید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.