ارزش انسان به افکار و باورهای اوست

جدیدترین ها

دانلود Scientific Calculator 4.0.1 ماشین حساب مهندسی اندروید

دانلود Scientific Calculator ماشین حساب مهندسی اندروید مغز انسان برای انجام محاسبات پیچیده و طولانی ممکن است دچار خطا شود، اما ماشین حساب ابزاریست که می توانیم چشم بسته به محاسبات دقیق آن اطمینان کنیم. Scientific Calculator یکی از قدرتمند ترین برنامه های انجام محاسبات برای اندروید می باشد که با امکانات خیره کننده ای که عرضه کرده است توانسته است علی رغم پولی بودن آن محبوبیت بسیار زیادی را کسب کند.

این برنامه از توابع عمومی، توابع مثلثاتی – رادیان ، درجه و شیب، توابع عدد تصادفی، جایگشت و ترکیب، بالاترین عامل مشترک و کمترین مضرب مشترک، حداکثر، متوسط ، میانگین هندسی، واریانس، ضریب تغییرات و انحراف استاندارد، تابع بتا، احتمال تراکم بتا، توزیع دو جمله ای، توزیع مجذور مربعات، فاصله اطمینان، تابع دی گاما، تابع خطا، چگالی نمایی، تابع گاما ، چگالی احتمال، توزیع فوق هندسی، توزیع نرمال، توزیع پواسون و توابع تبدیل از جمله فاصله، مساحت، حجم، وزن، چگالی، سرعت، فشار، انرژی، قدرت، فرکانس، چگالی شار مغناطیسی، گرانروی پویا، درجه حرارت، ضریب انتقال حرارت، زمان، زاویه،سوخت بهره وری و نرخ ارز پشتیبانی می کند، که تقریبا تمام نیازهای یک فرد دانشجو و یا دانش آموز را تامین خواهد کرد. اما هنوز امکانات خیره کننده این برنامه تمام نشده است! این برنامه از جدول تناوبی عنصرها نیز پشتیبانی می کند و کاربر قادر است با کلیک بر روی آن ها اطلاعاتی مانند جرم اتمی، شماره عنصر و… را متوجه شود تا در علم شیمی نیز از آنها استفاده کند.

قابلیت های ماشین حساب Scientific Calculator اندروید:

  • پشتیبانی از جدول تناوبی عنصرهای مختلف و در اختیار گزاشتن اطلاعات کامل درباره آنها
  • دارا بودن لیستی از فرمول های پرکاربرد در علوم ریاضی و فیزیک
  • انجام محاسبات پیچیده لگاریتمی ، واریانس و توزیع پواسون
  • دارا بودن ده حالت مختلف با کاربری های متفاوت
  • ذخیره سازی 20 عملیات آخر در ماشین حساب
  • پشتیبانی از تبدیل واحد و حل معادلات مختلف
  • انجام محاسبات مختلف مورد نیاز کاربر
  • محیط کاربری ساده و مخاطب پسند
  • امکان انتقال برنامه به کارت SD
  دانلود Assistant Pro for Android 23.32 برنامه دستیار و آچار فرانسه اندروید

و….

این برنامه قادر است تا محاسبات مختلف را در ده حالت انجام دهد که این حالت ها عبارت اند از:

انجام محاسبات مربوط به ریاضی پایه (اعشاری و کسری)
محاسبات علمی
محاسبه فرمت های hex، oct ، bin
انجام محاسبات از روی نمودار
حل ماتریس های مختلف
اعداد مختلط
انجام محاسبات از روی فرمول
انجام تبدیل واحدهای مختلف
حل معادلات جبری
محاسبه زمان

به طور یقین هر گونه محاسبه ای که نیاز داشته باشید با استفاده از ده حالت بالا قابل حل است و دیگر نیاز به استفاده از هیچ گونه ماشین حسابی نخواهید داشت و به راحتی در موبایل خود کارهای خود را انجام خواهید داد.

هم اکنون می توانید نسخه بدون تبلیغات (adfree) این نرم افزار را از وب سایت “اندروید ایران” دریافت نمایید و از استفاده از یک ماشین حساب کامل و قدرتمند در گوشی اندرویدی خود لذت ببرید.

چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "اندروید ایران – دانلود برنامه و بازی اندروید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.