TOP APPS
دانلود WhatsApp 2.17.156 جدیدترین نسخه واتس اپ اندروید + مود
44 votes, average: 3٫68 out of 544 votes, average: 3٫68 out of 544 votes, average: 3٫68 out of 544 votes, average: 3٫68 out of 544 votes, average: 3٫68 out of 5

WhatsApp Messenger

دانلود کنید V 2.17.156
دانلود PicsArt Photo Studio PRO 9.4.1 برنامه پیکس آرت اندروید + فونت فارسی
3 votes, average: 4٫67 out of 53 votes, average: 4٫67 out of 53 votes, average: 4٫67 out of 53 votes, average: 4٫67 out of 53 votes, average: 4٫67 out of 5

PicsArt Photo Studio & Collage

دانلود کنید V 9.4.1
دانلود Instagram 10.18.0 نسخه جدید اینستاگرام اندروید + پلاس + OGInsta
4 votes, average: 4٫00 out of 54 votes, average: 4٫00 out of 54 votes, average: 4٫00 out of 54 votes, average: 4٫00 out of 54 votes, average: 4٫00 out of 5

Instagram

دانلود کنید V 10.18.0
دانلود Telegram 3.18.1 نسخه جدید تلگرام برای اندروید + ویندوز
12 votes, average: 3٫75 out of 512 votes, average: 3٫75 out of 512 votes, average: 3٫75 out of 512 votes, average: 3٫75 out of 512 votes, average: 3٫75 out of 5

Telegram

دانلود کنید V 3.18.1
دانلود SHAREit 3.8.8 نسخه جدید برنامه شریت برای اندروید + کامپیوتر
2 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 5

SHAREit - Transfer & Share

دانلود کنید V 3.8.8_ww
AndroidIran

آموزش رفع ریپورت تلگرام و خارج شدن از اسپم تلگرام توسط ربات SpamBot@

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
لطفا امتیاز دهید !

مشخصات در مارکت گوگل

 • نسخه اندروید
 • نداردنیاز به روت
 • نداردنیاز به اینترنت
 • دانلود شده
 • FREEقیمت اپلیکیشن
 • توسعه دهنده
 • گروه سنی
 • آخرین اپدیت
 • تاریخ عرضه
 • 0امتیاز

آموزش رفع ریپورت تلگرام و خارج شدن از اسپم توسط ربات اسپم بوت SpamBot@

با استفاده از ربات Spam Bot از ریپورت اسپم تلگرام خارج شوید

ربات spambot@ تلگرام به صورت رسمی برای رفع مشکل ریپورت اسپم معرفی شد!

روش قطعی خارج شدن از ریپورت اسپم تلگرام

آموزش رفع ریپورت تلگرام با ربات اسپم بوت - خارج شدن از ریپورت تلگرام با ربات Spam Bot

شبکه پیام رسان و مسنجر تلگرام قابلیت های زیادی دارد که می تواند از آن در موارد مختلف استفاده کنید. عموما یکی از راه های اشتباه و آزاردهنده ای که برخی کاربران از آن استفاده می کنند، تبلیغات در این شبکه ها است، بدین صورت که پیام های تبلیغاتی را برای افراد مختلفی که نمی شناسند می فرستند. تلگرام این موضوع را آزاردهنده می داند. در حال حاضر اگر دوست داشته باشید تبلیغات کنید می توانید یک کانال برای این کار بسازید اما مجاز نیستید به عنوان یک شخص به کاربرانی که شماره شما را ندارند یا شما شماره آن ها را ندارید و اتفاقی دیده اید، پیام بفرستید.

اگر این کار در سطح وسیعی انجام شود، شما به اصطلاح “ریپورت اسپم” می شوید و تا مدتی نمی توانید به کاربرانی که به صورت دو طرفه شماره یکدیگر را ندارید یا به عبارتی Mutual Contact نیستید، پیام ارسال کنید. گاهی این مسئله به صورت ناخودآگاه برای برخی کاربران رخ می دهد.

ریپورت در تلگرام به چه صورتی شکل می گیرد؟

شرکت تلگرام افرادی را که شماره تلفن آن ها در گوشی شما ثبت نشده باشد را به عنوان یک فرد غریبه می شناسد، بنابراین هنگامی که شما به این افراد در تلگرام پیام ارسال می کنید، در ابتدا به آن ها دو گزینه Add Contact و Report Spam نمایش داده می شود. همچنین در نسخه دسکتاب برنامه نیز دو گزینه Report Spam و Hide به کاربر هنگام تماس یک فرد ناشناس نشان داده می شود که در این زمان کاربر می تواند بسته به انتخاب خودش شما را به لیست مخاطبین اضافه کند یا شما را به عنوان اسپم به تلگرام معرفی کند. اگر در ارتباط با چند نفر غریبه، آن ها شما را به عنوان اسپم معرفی کنند اکانت شما در اصطلاح ریپورت خواهد شد و پیغامی با متن زیر به اکانت شما ارسال می شود.

“Sorry. you can only send messages to mutual contacts at the moment”

رفع مشکل عدم ارسال پیام در تلگرام

پس از ارسال این پیام که معنی آن این است که دیگر فقط می توانید به مخاطبان خود پیام ارسال کنید و قادر نخواهید بود برای افرادی که شماره آن در لیست کانکت های شما ذخیره نیست، پیام بفرستید و برای ارسال پیام باید شماره تلفن فرد مورد نظر در گوشی شما موجود باشد.

البته باید توجه داشته باشید این امکان یک موضوع خوب محسوب می شود، چرا که بدین وسیله افراد سودجو دیگر نمی توانند به هدف خودشان برسند. همچنین اگر یک پیام تکراری نیز به بیش از چهل نفر ارسال شود همین اتفاق برای اکانت شما خواهد افتاد و ریپورت خواهید شد. البته استفاده از شماره های مجازی برنامه های نظیر تالک تو، اسمارت کال و… که در سایت نیز در مطلبی جداگانه معرفی کردیم هم باعث مسدود شدن شماره از سوی تلگرام خواهد شد و در این حالت دیگر امکان رفع مسدودی وجود ندارد. ضمن اینکه بعضی کاربران بر این باورند که با حذف اکانت تلگرام خود این مشکل برطرف خواهد شد، اما سخت در اشتباهند!

چگونه تلگرام را از حالت Report Spam خارج کنیم؟

راه حل اول – رفع ریپورت اسپم در تلگرام با استفاده از ارسال ایمیل پشتیبانی

کمپانی تلگرام برای کسانی که فکر می کنند به اشتباه ریپورت شده اند راه حلی در نظر گرفته است و از آن ها خواسته که تا ایمیلی برای شرکت ارسال کنند و شماره تلفن خود را برای خارج شدن از لیست سیاه ارسال کنند. اما با گسترش کاربران تلگرام و تعداد بالای درخواست ها، پاسخ به ایمیل ها بسیار طولانی است و مدت زمان زیادی طول می کشد تا شما از ریپورت خارج شوید.

راه حل دوم – رفع ریپورت اسپم در تلگرام با استفاده از درخواست ارسال استیکر از افراد ناشناس

از چند نفر از دوستان خود درخواست کنید که برای شما ده استیکر ارسال کنند، البته توجه داشته باشید که این افراد نباید شماره شما را در لیست داشته باشند. شاید بپرسید که خوب مشکل اینجاست که نمی توانم برای افراد غریبه پیام ارسال کنم. اما مسلما شما در گروه هایی عضو هستید که بسیاری از آن ها شماره شما را در گوشی خود ندارند، در این حالت می توانید از آن ها درخواست کنید تا برای شما ده استیکر ارسال کنند.

توجه داشته باشید :

هر چه تعداد این افراد بیشتر باشند، تلگرام زودتر اکانت شما را از Report Spam خارج می کند، البته ذکر این نکته نیز ضروری است که باید از دوستان خود خواهش کنید تا طی چند روز برای شما استیکر یا پیام بفرستند. پس از این کار اصلی شما آغاز می شود. پس از دریافت این پیام از افراد ناشناس که برای شما استیکر فرستاده اند به هیچ وجه نباید پیام ها را تا بازه زمانی 10 روز باز و مشاهده کنید. در طی این مدت می توانید به کارهای خود رسیدگی کنید، از محتوای کانال ها بازدید کنید، در گروه های تلگرام شرکت کنید و … پس از آن اکانت شما رفع ریپورت خواهد شد و می توانید به افراد ناشناس پیام بفرستید.

راه حل سوم – رفع ریپورت اسپم در تلگرام با استفاده از ربات اسپم بوت Spam Bot

آشنایی با ربات رسمی Spam info Bot پیام رسان تلگرام :

پیام رسان تلگرام در جدیدترین بروزرسانی خود ربات spambot@ را برای رفع مشکل اسپم کاربران راه اندازی کرده است و شما دیگر نیازی نیست برای حل مشکل خود به تلگرام ایمیل ارسال کنید.

ربات اسپم بوت به صورت رسمی از سوی تلگرام در جدیدترین نسخه فروردین 1395 معرفی شده تا فرایند رفع ریپورت اسپم اکانت شما را بررسی و در صورتی که مشکلی نداشته باشد برطرف کند. با وجود این ربات دیگر نیازی به ارسال ایمیل به بخش پشتیبانی تلگرام نخواهید داشت. این ربات تلگرامی دلیل ریپورت شدن شما را می گوید و اگر در حال حاضر امکان رفع اسپم اکانت تلگرام شما وجود نداشته باشد، زمان دقیق رفع اسپم شما را اعلام خواهد کرد.

برای استفاده از این قابلیت ابتدا باید تلگرام خود را به آخرین نسخه بروزرساتی کنید، که می توانید با دانلود تلگرام از این لینک با تغییرات جدید آشنا شوید و این آموزش را انجام دهید.

در گام اول به ربات اسپم بات تلگرام https://telegram.me/SpamBot پیام دهید و بر روی Start لمس کنید.

اموزش خروج از اسپم (ارسال نشدن پیام) تلگرام telegram spam

پس از انتخاب گزینه start از منوی باز شده گزینه”this is a mistake” را انتخاب کنید.

آموزش رفع مشکل ریپورت تلگرامدر گام بعدی بر روی گزینه “yes” لمس کنید.

روشی برای خارج شدن از ریپورت در تلگرامدر این مرحله با انتخاب گزینه “No i never do any of this” تایید کنید که هیچ فعالیتی که باعث اذیت دیگران شود، انجام نخواهید داد.

چگونه تلگرام را از حالت ریپورت اسپم خارج کنیم؟در پایان متن کوتاهی به زبان انگلیسی را برای مدیران تلگرام ارسال نمائید.

نمونه متن ارسالی برای ربات Spam Bot تلگرام:

[stextbox id=”black” shadow=”false”]

Dear Telegram Support,

My Telegram account has been spammed suddenly and I cannot send message to any contacts whom I don’t have their number, if I am the chat starter.
Kindly help to fix the issue and remove the spam report.

Best Regards.

[/stextbox]

ربات spambot@ دقیقا اعلام خواهد کرد به چه علتی اسپم شده اید و اگر محدودیت شما دائمی نباشد تاریخ رفع محدودیت اعلام خواهد شد.

رفع مشکل عدم ارسال پیام در تلگرامتوجه داشته باشید :

به آدرس و رسمی بودن ربات “Spam Bot” بیشتر دقت داشته باشید. مشاهده شده در محیط تلگرام کانال و گروه هایی برای جذب مخاطب، با ارسال پیام های طراحی شده مبنی بر اینکه لینک و یا متن تبلیغاتی را به X مخاطب و یا گروه ارسال کنید و در نهایت پیام دهید تا از ریپورتی خارج شوید!

آموزش رفع ریپورت تلگرام با ربات اسپم بوتتلگرام به هیچ عنوان برای رفع ریپورتی نیاز به تبلیغات و فوروارد پیام ندارد و بدانید این دسته از ربات ها کاملا فیک و اهدافشان کاملا مشخص هست.

برای اطمینان به هولوگرام آبی اسپم بات دقت کنید که تائید شده خود تلگرام باشد، در غیر این صورت هیچ پاسخی به آن نداده و از گزینه بلاک یا ریپورت برای آن استفاده نمایید.

خارج شدن از ریپورت تلگرام با ربات Spam Bot

امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید و بتوانید اکانت خود را از حالت ریپورت اسپم خارج کنید.

برای حذف حساب کاربری تلگرام خود از این لینک اقدام کنید.

تصـاویــر

دیگر اَپ های این توسعه دهنده

ارسـال نـظـر

Currently you have JavaScript disabled. In order to post comments, please make sure JavaScript and Cookies are enabled, and reload the page. Click here for instructions on how to enable JavaScript in your browser.

:bye: 
:good: 
:negative:  
:scratch: 
:wacko:  
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose:  
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail:  
:-(   
:unsure:  
;-)  
 

 1. علی

  سلام من ربات رو میزنم ولی گزینه this is mistak نداره و بصورت فارسی هستش، فقط تاریخ ازاد شدن رو میده و گزینه اخری که اشتباه کردم رو میزنم میگه
  Spam Info Bot:
  ببخشید، این کار امکانذیر نیست. راحت کاربران تلگرام براى ما خیلى مهم است. لطفاً منتظر باشید، محدودیتهاى تان در روز 12 Sep 2016, 20:46 UTC رفع خواهند شد
  0  0
  • حمیدرضا

   درود.
   مشکلی نیست دوست عزیز، شما باید صبر کنید تا زمان تعیین شده از سوی تلگرام به پایان برسد.
   0   0
 2. miami boy

  خو حالا کی از ریپورتی خارج میشم:| ?
  0  0
  • حمیدرضا

   با سلام.
   اسپم بات تاریخ شروع و پایان ریپورتی شما را اعلام می کند.
   0   0
 3. مهدی

  با سلام.
  ببخشید من ۲ماه هست از این ربات استفاده میکنم
  به اون تاریخ که میرسه میبینم خارج نشدم و دوباره میزنم یه تاریخ جدید حدود ۱هفته دیگه رو میده به اون تاریخ هم که میرسه همینجور.
  چه باااااید کرد؟؟؟
  0  0
  • حمیدرضا

   درود.
   باید صبر کنید تا مدت زمان تعیین شده به پایان برسد.
   در ضمن در طی این مدت اقدام هایی که باعث ریپورت شدن حساب کاربری تلگرام تان می شود را انجام ندهید.
   0   0
 4. اميرحسين

  بابا اصلا تو گزینه هاش this is a mistake نیست
  0  0
  • حمیدرضا

   زبان ربات برای فارسی زبانان، به فارسی تغییر کرده. شما دوباره دستور ” /Start ” را وارد نمایید و بقیه راه را طی کنید.
   0   0
 5. sanaz

  سلام من ریورت شدم ولی توی spasm bot میروم گزینه this is a mistake رو نداره باید چیکار کنم ؟
  0  0
  • حمیدرضا

   زبان ربات برای فارسی زبانان، به فارسی تغییر کرده. شما دوباره دستور ” /Start ” را وارد نمایید و بقیه مراحل را طی کنید.
   0   0
 6. ی

  اگر چیزی در مورد زمانی که شکا از ریپورت خارج می شوید نگوید ، یعنی ریپورت دائمی است؟

  چی کار باید بکنم ؟ لطفا بگید
  0  0
 7. امین

  ببخشید ارسال یک پیام به بیش از چهل “گروه” چطور؟ باعث ریپورت میشه؟
  0  0
 8. طلاروید

  مراحل رو رفتم ببینم در میاد خداکنه
  0  0
 9. زهرا

  با سلام . من این رو بات رو در تلگرامم نصب کردم ولی هرقت گزینه آخر رو نداره باید چه کارکنم اگه میشه زود جواب بدید
  گزینه استارت رو میزنم
  0  0
 10. امیر

  سلام خسته نباشید میشه. متن ارسالی رو ارسال کنید
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، زنده باشید.
   متن ارسالی برای ربات در انتهای پست قرار گرفته است.
   0   0
 11. saeed.mr

  سلام من یه شماره مجازی ساختم ولی بانکست پلاس ساختم ولی اصلانم باشماره خودم به تلگرام وارد نشدم نمیدونم چرا ریپورت شدم دلیل ریپورت شدنمو میگید اصلا هیچ راه دیگه ای وجود نداره یا ساخته نمیشه که از ریپورت در بیایم؟
  0  0
 12. Hanii

  سلام ببخشید برای من گزینه ی this is a mistake وجود نداره چیکار کنم
  0  0
 13. سلام من دیروز سیمکارت خریدم امروز هم موبوگرام نصب کردم اما ریپورتم مگه سیمکارت نو هم ریپورت میشه؟ لطفا جواب بدین
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، خیر نباید ریپورت باشد! در پست هم اشاره کردیم، مطلب رو با دقت مطالعه کنید.
   0   0
 14. ستاره

  سلام من چندباری است که حذف اکانت کردم از طریق نسخه کامپیوتر pc و مشکلیم نداشتم ولی الان هرکاری میکنم بعداز حذف اکانتم دیگه نمیتونم وارد تلگرامم بشم که برای شروع مجدد برای من کد بفرسته و این ارور را میده internal server error میشه هرکسی که جواب سوال منو میدونه زود جواب بده ، ممنون میشم
  0  0
  • zizi

   سلام.یه تایم خلوت امتحان کنین. درست میشه.این مشکل از خود تلگرامه
   0   0
 15. عارفه

  Thank you! Your complaint has been successfully submitted. Our team’s supervisors will check it as soon as possible. If this was a mistake, all limitations will be lifted from your account soon. این یعنی چی یعنی تا کی باید منتظر بمونم؟ خواهشا کمک کنید
  0  0
 16. عارفه

  this is a mistak این گزینه رو نداره؟ خواهشا کمک
  0  0
 17. ali

  سلام بجای 4 گزینه وگزینه اخر (this is a mistake)سه گزینه میاد
  و گزینه اخر نیست چیکار کنم؟
  اینم اسکرین شات
  http://s3.img7.ir/KCiA3.png
  0  0
 18. عکس

  ممنون بسیار عالی ومفیدبود
  0  0
 19. حسن اللهیاری

  بسیار مفید و عالی هس مطلب دستتان درد نکند.
  0  0
  • ApkFA

   درود دوست عزیز، ممنون از همراهی شما
   0   0
 20. علي

  ریپورتم.باز شده ولی به چند نفر هنوز نمیتونم پی ام بدم چکا کنم 0933…1 هرکی میدونه بگه واجبه
  0  0
 21. محمد

  سلام خسته نباشید ..اولا سوالهای بوت از من با اونیکه در شکل گذاشتین کاملا فرق داره .. ثانیا پیام هاروبراتون کپی میکنم

  ᗰᗢᕼᗩᗰᗰᗩᗪ
  /start
  Spam Info Bot
  Good news, no limits are currently applied to your account. You’re free as a bird!
  ᗰᗢᕼᗩᗰᗰᗩᗪ
  But I can’t message non-contacts!
  Spam Info Bot
  Has your account been limited recently?
  ᗰᗢᕼᗩᗰᗰᗩᗪ
  Yes
  Spam Info Bot
  Sometimes the limitations have after-effects that can last up to 24 hours. Please try again tomorrow, it should work!
  0  0
 22. امیرعلی

  سلام دوستان…من دیرویهو سه تااکانتم نمی تونم به بعضی ها پیام بدم یا به گروه دعوت کنم
  ربات هم که میرن این پیام هارومیده

  Good news, no limits are currently applied to your account. You’re free as a bird!
  Sometimes the limitations have after-effects that can last up to 24 hours. Please try again tomorrow, it should work!

  چیکار کنم
  شماره جدید بگیرم؟
  سریع لطفا جواب دهید
  0  0
  • ApkFA

   با سلام. 24 ساعت باید منظر باشید، محدودیت روی اکانت ایجاد شده است.
   0   0
 23. نیما

  سلام
  شماره های مجازی با این روش از ریپورت خارج میشن؟
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، خیر
   0   0
   • نیما

    چه بد…..
    با این حال از پاسخگوییتون ممنونم
    0    0
 24. .

  سلام باید چه متنی را برایش بفرستم
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، در محتوای پست قرار گرفته است، بیشتر دقت داشته باشید.
   0   0
   • رعنا

    مال من گزینه آخر یعنی this is a mistake رو نداره من رباتشم دارم
    0    0
 25. علی چگینی

  سلام من ربات اسپام بوت میزنم به جای 4گزینه 3گزینه اول میاد چی کار کنم
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، دقیقا چه گزینه هایی؟ اسکرین شات ارسال کنید تا راهنمایی کنیم.
   0   0
   • مهدی

    منم همین مشکل رو دارم گزینه ای که شما میگید تو بات نیست لطفا کمکم کنید
    0    0
   • یه غریبه

    اولی. OK
    دومی. Why was l reported
    سومی. l was wrong,please release me now
    دراین مواقع چه کنم
    0    0
 26. سارل

  Spam Info Bot:
  Thank you! Your complaint has been successfully submitted. Our team’s supervisors will check it as soon as possible. If this was a mistake, all limitations will be lifted from your account soon. این ب چ معنیه؟
  0  0
 27. AmirPa78

  سلام و خسته نباشید من الان چن ماه این ربات میرم و پیام که نوشتین رواخرش دادم ولی اینو مینویسه اینم بگم خیلی وقته ریپورتم اصلا هم خارج نمیشم پیامش اینه
  :Thank you! Your complaint has been successfully submitted. Our team’s supervisors will check it as soon as possible. If this was a mistake, all limitations will be lifted from your account soon.
  0  0
  • ApkFA

   درود، زنده باشید.
   توجه داشته باشید که تنها راه حل “رفع ریپورت تلگرام” همین روش هست، راه حل دیگری در سایت ها و محیط تلگرام مشاهده کردید شک نکنید دروغی بی نیست.
   این ربات نیز شما را از ریپورت خارج نمیکنه، صرفا یک پل ارتباطی با مسولین تلگرام هست برای دریافت گزارش ریپورتی که باید منتظر تائیده مسولین باشید.
   0   0
 28. arash

  درود
  ربات تشخیص میده که اکانت من محدودیتی نداره ولی با این حال من نمیتونم پیام بفرستم
  چه باید کرد؟
  0  0
  • ApkFA

   درود بر شما، معمولا چنین تشخیصی روی شماره های مجازی هست، دوباره درخواست بدید.
   0   0
 29. فاطیما

  دوستان ربات زدم و گزینه هایی ک گفتی انتخاب کردم این پیغام اومد معنیش چیه؟
  Spam Info Bot:
  Sorry, this isn’t possible. We value the inner peace of Telegram users too much. Please wait, the limitations will be lifted from your account on 20 Jun 2016, 18:01 UTC.
  0  0
  • ApkFA

   تاریخ رفع محدودیت شماست.
   20 Jun میلادی
   0   0
   • Nima

    سلام ممنون از مطلب خوبتون ادم چند بار از طرف تلگرام ریپورت شه برای همیشه ریپورت میمونه؟
    0    0
    • ApkFA

     با سلام.
     یکبار رفع ریپورت شوید سری دومی وجود ندارد.
     0     0
 30. soheil

  سلام .من وقتی استارت میزنم این 3گزینه میاد:
  ok
  why was i reported?
  I was wrong please release me noe
  دومی رو زدم نوشته فک کنم مزاحم بقیه شدم ولی اینحورنیس
  سومی روزدم میگه محدودیت شما تا یهفته دیگه برداشته میشه
  واقعا برداشته میشه یانه؟؟؟
  اون گزینه ای هم ک میگید نداره ،This is mistake
  0  0
  • ApkFA

   درود، کامل توضیح دادیم در مطلب، مزاحمت میتونه شامل چند مورد باشه و گاها به اشتباه
   بله تاریخ ذکر کرده باشد حتما رفع ریپورت خواهی شد، شخصا 2 اکانت تست کردیم و نتیجه گرفتیم.
   0   0
 31. سینا

  وقتی این گذینه رو میزنم Cool, thanks گذینه ی yes و no نمی آید و این نوشته پدیدار میشه No problem. Send /start if you need me again واقعا موندم.راهنمایی کنید لطفا
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، زمانی که start رو لمس کردید متن زیر رو ارسال میکنه؟
   Good news, no limits are currently applied to your account. You’re free as a bird!
   0   0
   • arash

    من همین جواب رو میگیرم ولی نمیتونم پیام ارسال کنم
    0    0
 32. فلاح

  سلام، وقت بخیر، من هم وقتی وارد ربات میشم فقط 3 گزینه ok،
  why was i reported،
  i was wrong please release me now
  رو داره، چی کار کنم؟
  0  0
  • ApkFA

   درود.
   گزینه why was i reported را لمس کنید ببنید چه پاسخی خواهد داد.
   0   0
 33. ali

  وقتی داخل ربات میروم this a mistake نیست باید چکار کنم؟
  0  0
  • ApkFA

   چه گزینه هایی دارد؟
   0   0
  • سینا

   واسه منم همینطوره
   0   0
 34. ابراهیم

  سلام
  من این ربات رو استارت زدم اصلا گزینه this is mistakeنمیاد
  0  0
  • ApkFA

   درود، در زمان استارت یا راهنما چه گزینه هایی دریافت میکنید؟
   0   0
 35. مهران

  سلام من وقتی استارت رومیزنم این پیام میاد
  I’m very sorry that you had to contact me. Unfortunately, some phone numbers can trigger a harsh response from our anti-spam systems sometimes. But do not worry! I’ll help you get full unlimited access to Telegram.

  چکارکنم ؟
  0  0
  • ApkFA

   با سلام.
   این پیام اولیه هست که بات اعلام میکنه شما ریپورت هستید. طق آموزش دقیق مراحل را طی کنید.
   0   0
 36. سیاوش

  دلایل ریپورت شدن
  ۱- استفاده از حالت last seen recently برای مدت طولانی
  ۲- استفاده از نسخه های غیر رسمی تلگرام مانند موبوگرام و تلگرام فارسی وغیره
  ۳- عضو شدن در کانال ها و گروه های غیر اخلاقی ، ریپورت شدن گروه یا کانال مساوی هست با ریپورت شدن شما
  ۴- ارسال بیش از ۱۰۰ پیام در روز این پیام ها شامل چت کردن نمیشه
  ۵- استفاده از استیکر های غیر مجاز که در تلگرام ذخیره نمیشه چون استیکر ها توسط رباط ها کنترل میشن بیشتر عامل ریپورت شدن هستش
  ۶- فوروارد کردن پست ها با لینک آلوده و غیر مجاز
  ۷- سرک کشیدن در پی وی افراد در گروه
  ۸- گروه و کانال های تبلیغاتی که شما اد و بعد حذف می کنن چون حذف بیش از در مورد از گروه و کانال مساوی با ریپورت هستش
  ۹- متاسفانه اپراتور ایرانسل هویت صاحب خط را ثبت نکرده و سرور های تلگرام امکان تشخیص و تایید هویت صاحب خط رو نداره
  مبادرت به ریپورت خطوط ناشناس می کنه دلیل اینکه تعداد ریپورت شدگان در بین مشترکان ایرانسل همینه
  نکته : چیزی به اسم رفع ریپورت وحود نداره تمامی راهکار ها ازجمله ارسال ۱۰ استیکر و باز نکردن پیام تا ۴ روز فقط سرکاری و یا ارسال یه پست خاص که چند مدت پیش بین کاربران تلگرام دشده به دست میشد
  نکته۲ : متاسفانه یه سری افراد بیکار و بیمار هستن که در شبکه های اجتماعی با ارسال پست مبنی بر اینکه این پست برای ۱۰ نفر بفرستی تلگرام رایگان میشه ویا امتیازت بالا میره و از این حرفای بی اساس کاربران تحریک به ارسال پست می کنن که کندی شبکه رو به دنبال داره این قبیل حرکات زشت قبلا در فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی رخ داده
  نکته ۳: تنها راه رفع ربپورت وارد قسمت تنظیمات تلگرام شده درقسمت پرسش و پاسخ( ask qustion وارد شده از اپراتور تلگرام به زباندانگلیسی بخواهید شما رو رفعدریپورت کنه
  ??نکته ای در باب ریپورت شدن در تلگرام

  1. ریپورت (Report Spam ) در اصطلاح به معنای گزارش هرزنامه است
  زمانی که شما پیامی خصوصی را برای فردی که شماره تلفن وی در دفترچه تلفن شما وجود ندارد ارسال میکنید ان شخص میتواند شما را بعنوان مزاحم به تلگرام معرفی کرده و تلگرام بر همین اساس و برای تنبیه شما محدودیتهائی اعمال میکند که این عمل در بین کاربران به ریپورت معروف شده است .
  یکی از تنبیهات این است که برای مدتی بین چهار تا هفت روز بخشی از عملیاتی را که شما میتوانید در تلگرام بطور معمول انجام دهید از شما سلب میکند و پس گذشت مدت مذکور اگر گزارش مجددی برای شما ارسال نگردد وضعیت بحالت عادی در می اید و شما میتوانید پیامهای خصوصی ارسال کنید
  مدتی است بین کاربران رایج شده است که برایم تعدادی استیکر ارسال کنید تا از ریپورت در ایم یا روی لینک کلیک کنید و برای عده ای بفرستید تا از ریپورت خارج شوید
  که تمام این موارد صرفا بر مبنای اشتباه رایج شده است
  نکته اصلی این است که با توجه به رمز نگاری و امنیت تلگرام اینکه شما بتوانید این تنبیه را دور بزنید امکان پذیر نیست و صرفا وقت خود را تلف میکنید و تا زمانیکه زمان تنبیه خاتمه پیدا نکرده است دسترسی شما ازاد نخواهد شد
  2.عده ای با توجه به غفلت کاربران از این موضوع سو استفاده کرده و لینکهائی که عمدتا دستورات هک در ان لینک درج شده را بعنوان رفع ریپورت توزیع میکنند که از ان دو منظور اصلی دارند
  الف ) کاربران با کلیک بر روی لینکها به هکر اجازه میدهند تا به اطلاعات انها دسترسی پیدا کرده و به راحتی اطلاعات کاربر را سرقت میکند و بعناوین مختلف از ان اطلاعات سو استفاده میکند
  ب ) شماره تلفن شما در بانک اطلاعات هکر ثبت شده و به راحتی میتواند از ان سو استفاده کند .
  در صورتیکه بهر دلیلی ریپورت شدید اولا برای چند روز صبور باشید واز ارسال پیام خصوصی به دیگران خودداری کنید و یا برای پیام خصوصی با فردی که شماره تلفن وی در لیست دفترچه تلفن شما وجود ندارد از بخش چت امنیتی یا همان سکرت چت استفاده کنید
  بهوش باشید و به راحتی اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار ندهید ، بخصوص از کلیک بر روی لینکهای ناشناس خود داری کنید..

  پ.ن:دوستان عزیزم،خیلیاتون اینو ازم خواسته بودین،این هم دلایلش..سعی کنید چند روزی این قوانیو رعایت کنید تا از ریپورتی دربیاین..
  0  0
 37. بهنام

  سلام من تمامی مراحل رو انجام دادم به خوبی هم پیش رفت ولی هنوز ریپورتم میشه بگید بعد چه مدت از ریپورتی خارج میشم لطفا جواب بدید
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، هیچ اطلاعی نداریم دوست عزیز، مسول این کار بخش پشتیبانی تلگرام هست نه apkfa
   ضمن اینکه در بیشتر مواقع خود بات تاریخ رفع محدودیتی شما را اعلام می کند.
   0   0
   • m s n

    Sorry, this isn’t possible. We value the inner peace of Telegram users too much. Please wait, the limitations will be lifted from your account on 1
    7 Jun 2016, 19:03 UTC.
    برادر این یعنی چی ؟؟؟
    0    0
    • ApkFA

     با سلام.
     تاریخ و زمان رفع محدودیت شما را اعلام کرده است.
     Jun 2016, 19:03
     0     0
 38. علی

  سلام من با استفاده از ربات هم دارم و ایمیل هم باز هم در نیومدم چرا ، چیکار کنم؟
  0  0
  • ApkFA

   با سلام.
   ربات معمولا تاریخ رفع ریپورت رو اعلام می کند، اینکه چرا رفع ریپورت نشدید دلیلش را فقط پشتیبانی تلگرام مطلع هست ما فقط آموزش و نحوه کار با بات رو منتشر کردیم.
   0   0
 39. ali

  اطلاعات بسیار مفید و گویا بود.
  ممنون..
  0  0
 40. علیرضا

  سلام من استارت را که میزنم پیغام
  Good news, no limits are currently applied to your account. You’re free as a bird
  را میده بعد دو گزینه
  cool , thanx
  و
  But i cannot message non-contacts
  میاد گزینه دوم را انتخاب میکنم و گزینه جدیدی بصورت:
  ؟Has your account been limited recently
  و گزینه yes و no داره منم یه بار yes زدم و یه بار هم no اما هنوز ریپورتم و به کسایی که شماره منو تو گوشیشون ندارن نمیتونم پیام بدم
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، تیم پشتیبانی گفته هیچ محدودیتی روی اکانت شما اعمال نشده است.
   0   0
 41. اری

  سلام دومی رو زدم این اومد یعنی چی Spam Info Bot:
  In that case, I’m glad you got what you deserved. Go now, and tell your friends we’re coming for them too.
  0  0
 42. اری

  سلام من ایمیل زدم و هنوز چیزی نیمده راسی گزینه this is a mistake رو ندرم به جاش دو گزینه ok/go ahead و دیگری it s ok/im actually a spammer
  0  0
  • ApkFA

   با سلام.
   دومی را باید انتخاب کنید.
   0   0
 43. محمدرضا کمالی

  ازمن دراخر اینا نشون داد مغنیش چیه؟

  Spam Info Bot:
  Thank you! Your complaint has been successfully submitted. Our team’s supervisors will check it as soon as possible. If this was a mistake, all limitations will be lifted from your account soon.
  0  0
  • ApkFA

   پیام با موفقیت دریافت شده است و به زودی تیم پشتیبانی گزارش شما را بررسی خواهد کرد.
   0   0
 44. Ali

  سلام من گزینه this is a mistake را واسم باز نمیکنه بجاش دو گزینه به نام های 1-ok go ahead و 2- its ok lm actually a spammer کدوم را بزنم . وقتی دومی باز میکنم مراحل بالا را میارهه اما اخرش زمان دقیق را نمیگه و میگه به زودی حل میشه الان بک ماهه که درست نمیشه . مرسی از شما
  0  0
 45. ارامش

  بسلام من ریپورت شدم وسه گزینه اول هست اخری نیست سومی رو زدم این پیام اومد چیکارکنم واولین باره ریپورت شدم Sorry, this isn’t possible. We value the inner peace of Telegram users too much. Please wait, the limitations will be lifted from your account on 27 May 2016, 12:13 UTC
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، در تاریخ 27 می میلادی محدودیت برداشته و رفع ریپورت خواهی شد.
   0   0
 46. حمید رضا

  سلام خسته نباسین وقتی وارد اسپم بون یا همون رباط تلگرام میشم برای رفع ریپورت گزینهTith ia mistakeوجود نداره لطفا کمکم کنید
  0  0
  • ApkFA

   درود، چه گزینه هایی دارید، ارسال کنید تا راهنمایی کنیم.
   0   0
 47. محمد

  سلام
  من وارد ربات میشم ولی گزینه ای بنام this is a mistek وجود نداره فقط سه گزینه ی اول وجود داره لطفا راهنمایی کنید
  0  0
  • ApkFA

   درود، 3 گزینه چه عنوان یا متنی دارد ارسال کنید تا راهنمایی کنیم.
   0   0
 48. shahram

  سلام من یک بار قبلا ریپورت شدم بعداز 1هفته از ریپورت دراومدم ازطریق ارسال ایمیل ولی بعد از یک ماه دوباره ریپورت شدم الان نزدیک چهار ماهه ریپورتم چند بار هم از این بوت اسپم هم استفاده کردم ولی هنوز از ریپورت درنیومدم چیکار باید بکنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
  0  0
  • ApkFA

   درود.
   تنها راه رفع ریپورت تلگرام با استفاده از همین آموزش می باشد، پاینده باشید.
   0   0
 49. احمد

  باسلام وعرض ادب
  ممنون از توضیحات خوب شما
  من تمامی مراحل را که شما گفته بودید را انجام دادم
  امید ورام که مشکل من حل بشه

  باز هم مننون میشم در صورت امکان مرا راهنمایی بیشتری کنید چون من فقط از تلگرام در pc استفاده میکنم
  به ایمیل من
  الهی زنده باشید
  0  0
  • ApkFA

   درود، سلامت باشید. کاربرانی نتیجه گرفتند، به هر حال تنها راه رفع ریپورت تلگرام همین مراحل می باشد.
   0   0
 50. Mostafa

  سلام مرسی از آموزش
  کپی با زکر منبع آزاده؟
  0  0
  • ApkFA

   درود، منبع به صورت لینک دار مشکلی ندارد، پیروز باشید.
   0   0
 51. ali

  من رفع ریپورت شدم با spambot
  حدود دو هفته طول کشید
  0  0
 52. علی ایرندگانی

  Spam Info Bot, [۰۷.۰۵.۱۶ ۱۵:۰۳]
  Great! I’m very sorry if your account was limited by mistake. Please write me some details about your case, I will forward it to the supervisor. Why do you think your account was limited, what went wrong?
  سلام ربات بعد از دو هفته این رو نشون داد حالا چکار کنم
  0  0
  • ApkFA

   درود، دوست عزیز شما مشکل خودتون رو ارسال نکردید برای بخش پشتیبانی یا همان بات، لطفا مراحل رو با دقت طی کنید. متن انتهای مطلب رو باید ارسال کنید یا یک متن به دلخواه
   0   0
 53. امین

  سلام . میخاستم تشکر کنم . من انجام دادم و حدودا بعد از 20 روز از ریپورت خارج شدم . اینم بگم که ربات زمان رفع ریپورت رو اعلام نکرد
  0  0
  • ApkFA

   درود، تشکر جهت اطلاع رسانی دوست گرامی.
   0   0
 54. مهران

  مرسی که جواب میدید من خط سومم امروز ریپورت شد زدم اسپم بوت ولی برخلاف 2تای قبلی اینبار تاریخ خروج ازریپورت رو زده یعنی 7روز دیگه درست میشه

  I’m afraid some Telegram users found your messages annoying and forwarded them to our team of moderators for inspection. The moderators have confirmed the report and your account is now limited until 9 May 2016, 14:27 UTC.

  While the account is limited, you will not be able to do certain things on Telegram, like writing to strangers who haven’t contacted you first or adding them to groups and channels.

  Your account will be automatically released on 9 May 2016, 14:27 UTC. Please note, that if you keep doing what got you limited and users report you again, the limitations will last longer next time.
  0  0
  • ApkFA

   سلام، بله در مواقعی تاریخ رفع رو اعلام می کند.
   0   0
 55. مهران

  سلام من چندهفته هستش این کاروکردم واس 2تاشماره ریپورتم ولی هیچ پیامی نیومده ومن هنوز ریپورتم ….مرسی ازسایت فوق العاده شما خسته نباشید
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، همانطور که در نظرات قبلی اشاره کردیم، از نتایج این روش هیچ اطلاعی ندارم و مشخص نیست اصلا پاسخگو هستند یا خیر، تنها راهی که به صورت رسمی معرفی شده برای بررسی و رفع ریپورت این ربات است و تمامی وعده و روش هایی که در سطح تلگرام در حال منتشر شدن هست چیزی جزء وعده توخالی و … نیست.
   0   0
 56. سهيل

  سلام ممنون بابت راهنمایی همه مراحل دقیقا طی شد همین پیام هارو واسه منم فرستاد اخریش
  Thank you! Your complaint has been successfully submitted. Our team’s supervisors will check it as soon as possible. If this was a mistake, all limitations will be lifted from your account soon.
  حالا باید چه کار کنم؟؟ لطفا پیام دهید
  0  0
  • ApkFA

   درود، خلاصه پاسخ: پیام شما با موفقیت در سیستم ثبت شده و در اسرع وقت توسط کارشناسان پیگیری خواهد شد.
   0   0
 57. علیرضا

  سلام من الان دوهفتس که به ربات تلگرام پی ام دادم و همه مراحلی که اینجا گفته انجام دادم ولی بازم تا الان نه درست شده نه هم جوابی داده.مشکلش از چیه به نظرتون؟کی درست میشه؟
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، در این مورد هیچ اطلاعاتی نداریم. تنها روش رفع ریپورت که به صورت رسمی معرفی شده همین بات هست و حتی دیگر از طریق ایمیل پاسخگو نیستند.
   0   0
  • سلنا

   سلام در رباتSpambot که داخل میشوم گزینه ی This is a mistake را برای من نداره…. یعنی باید تلگرامم را اپدیت کنم؟
   0   0
 58. بنده ی الله

  Dear ??????only good??????,
  I?m afraid some Telegram users found your messages annoying and forwarded them to our team of moderators for inspection. The moderators have confirmed the report and your account is now limited until 1 May 2016, 08:22 UTC.

  While the account is limited, you will not be able to do certain things on Telegram, like writing to strangers who haven?t contacted you first or adding them to groups and channels.

  Your account will be automatically released on 1 May 2016, 08:22 UTC. Please note, that if you keep doing what got you limited and users report you again, the limitations will last longer next time.
  برای من اینو می فرسته
  دوم برای من مثل این صفحه ی کانال نمی یاد گزینه های دیگری هستند
  لطفا کمک کنید.
  0  0
  • ApkFA

   مراحل را به درستی انجام ندادید، در ضمن کانالی وجود ندارد شما باید با یک ربات ارتباط برقرار کنید.
   0   0
 59. Amir

  سلام
  من حدودا از یک ماه پیش ریپورت شدم و نمیتونم برای اونایی که شمارمو ندارن پیام بفرستم.ولی وقتی برای رباط پیام فرستادم این پیامو واسم فرستاد:
  Good news, no limits are currently applied to your account.You’re free as abird
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، ربات مد نظر در جهت رفع ریپورت به صورت رسمی از سوی تلگرام معرفی شده است، احتمالا خطایی در سرور بات پیش آمده و به درستی تشخیص نداده، دوباره تست کنید.
   0   0
   • Amir

    چند بار امتحان کردم بازم همینجوریه
    چند تا از دوستامم همین مشکلو دارن
    0    0
   • الهام

    سلام ربات رفع ریپورت تاریخ رفع ریپورت رو گفت ولی هنوز ریپورتم و. از ریپورتی خارج نکرد و اینک ب مخاطبینم هم نمیتونم پیام بدم حتی اونایی ک شماره شونم دارم چکار کنم؟
    0    0
    • ApkFA

     با سلام، معمولا پس از تاریخ ذکر شده 48 ساعت بعد رفع ریپورت خواهد شد، در صورتی رفع ریپورت خواهی شد که مواردی که باعث ریپورت می شود را تکرار نکرده باشید.
     0     0
     • الهام

      یعنی. هیچ راهی نداره ک ب مخاطبینم هم پیام بدم ؟
      0      0
     • ApkFA

      در صورتی که هر دو طرفین شماره را ذخیره کرده باشند مشکلی ندارید.
      0      0
     • الهام

      هردو دذخیرع کردیم ولی نمیشه:/
      0      0
     • ApkFA

      به بات پیام بدید ببنید چه پاسخی میده.
      0      0
     • الهام

      آی دی نمیشه بفرستیم؟
      0      0
     • ApkFA

      نیازی نیست، صرفا جهت تست بود.
      شما شماره خود را به یکی از دوستان بدید ذخیره کنند، ببنید با مخاطب جدید هم مشکل دارید یا خیر.
      0      0
     • الهام

      دارم
      0      0
     • ApkFA

      در این رابطه اطلاعی نداریم. پاینده باشید.
      0      0
     • الهام

      خسته نباشین ممنون
      0      0
 60. امیر

  You’ve already submitted a complaint recently. Our team’s supervisors will check it as soon as possible. Thank you for your patience. این چیه
  0  0
 61. احمد

  باسلام وعرض ادب
  ممنون بابت این همه اطلاع رسانی مفید
  من یک مشکل اساسی دارم ودیگربه هیچ کدام از دوستان خود که در گروه عضو هستیم نمی توانم پیام دهم این در صورتی است که تا 2 ماه پیش این کار را انجان میدادم
  روشی که شما گفتید انجام دادم ولی مشکل من درست نشد و این پیام امد Great! I’m very sorry if your account was limited by mistake. Please write me some details about your case, I will forward it to the supervisor. Why do you think your account was limited, what went wrong?
  خواهشمندم راهنمایی فرمائید
  لازم به ذکر است که من از کامپیوتر برای تلگرام استفاده میکنم
  0  0
  • ApkFA

   درود، طبق این آموزش مراحل را طی کنید و متن انگلیسی پیشنهادی یا متنی از سوی خود به همراه توضیحات کامل در جهت اینکه به اشتباه ریپورت شدید را بفرستید.
   0   0
 62. سارا

  مرسی ازینکه به موقع راهنمایی میکنین و جواب میدین.خسته نباشین.
  0  0
  • ApkFA

   خواهش، کامیاب باشید
   0   0
 63. سارا

  سلام. من پیام دادم به ربات اما گفت که مشکلی نداری و آخرین پیامش اینه

  Good news, no limits are currently applied to your account. You’re free as a bird!

  Answers:
  Cool, thanks
  But I can’t message non-contacts! نمیدونم الان چکار کنم.لطفا راهنماییم کنین
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، اکانت شما مگر ریپورت هست ؟
   0   0
   • سارا

    نمیدونم.اصلا نمیتونم عضو هیچ کانال یا گروه تلگرام بشم
    0    0
    • ApkFA

     ریپورت اسپم هیچ ارتباطی به عضویت در کانال ها ندارد!
     0     0
 64. رحیم

  سلام من استارت رو میزنم گزینه
  This is mistake
  نمیاد چیکار کنم؟ گزینه های
  ? what was left reported
  &
  I was wrong,please release me now
  هست فقط چیکار کنم من لطفا راهنمایی کنید
  0  0
 65. milad

  با سلام و خسته نباشید
  عاقا چرا واسه من مرحله ی اول فقط سه گزینه میاد و گزینه چهارم نمیاد لطفا راهنمایی کنید که دیونم کرد
  0  0
  • ApkFA

   دوست عزیز ربات ها، طی هر مدت بروزرسانی می شود. مهم پاسخ نهایی هست، شما اگر پاسخ تائیدی دریافت کردید مشکلی نیست و باید صبور باشید تا رسیدگی کنند.
   0   0
 66. محدثه

  سلام. من چند روزه ریپورتم. وقتی استارت رو زدم پیغام زیر برام اومد
  Hello Mohadeseh!
  I’m very sorry that you had to contact me. Unfortunately, some phone numbers can trigger a harsh response from our anti-spam systems sometimes. But do not worry! I’ll help you get full unlimited access to Telegram.
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، این پیام اولیه ربات هست، شما باید طبق همین آموزش مراحل رو طی کنید.
   0   0
 67. ALIREZA

  سلام
  من الان دو روزه این مراحلیو که درباره روبات گفتین طی کردم ولی به 3 تا مشکل برخورد کردم
  1:یک سری از اسکرین شات هاتون که روبات پیامیو به شما فرستاده اصلن به من نفرستاد
  2: ولی در پایان همین پیغامیو که واسه ی شما فرستاده پس از نوشتن این چیزی که گفتین به منم فرستاد.
  3:الان 2 الی 3 روزه هیچ پیغامی نفرستاده است
  رسیدگی شود/تشکر
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، دوست عزیز تنها مراحل رفع ریپورت تلگرام همین روش هست، ضمن اینکه رفع ریپورت به سازنده و پشتیبانی تلگرام مرتبط میشه نه ما! فقط آموزش تهیه و منتشر کردیم. مهم پاسخ نهایی هست و باید صبور باشید تا بخش پشتیبانی رسیدگی کند.
   پاینده باشید.
   0   0
 68. کوروش

  تلگرام بدرد چت کردن افراد ناشناس نمی خوره .. زیادی رسمی شده برنامه های قدیمی بهتر هستند مثل icq
  0  0
 69. sia

  سلام
  توی متن یه اشتباه تایپی دارین”ربات اسپم بوت به صورت رسمی از سوی تلگرام در جدیدترین نسخه فروردین 1385 معرفی شده”
  جای 95 نوشتین 85
  0  0
  • ApkFA

   درود.
   ممنون دوست عزیز جهت اطلاع رسانی و توجه به مطالب، اصلاح شد.
   0   0
 70. غزل

  خیلی ممنون ازراهنماییتون درست شد
  فقط چقدرطول میکشه تلگرام پیام بده؟
  0  0
  • ApkFA

   خواهش، زمان مشخصی تعیین نشده است.شما زمانی که همین مراحل رو بخواهید دوباره طی کنید ربات در پاسخ اعلام میکنه که درخواست شما در حال بررسی هست و اگر هم قرار بر این باشه رفع نکنند در متن پیام دلیل مشخص هست.
   به هر حال تنها راه رفع ریپورت همین روش هست، نتیجه گرفتید اطلاع دهید.
   0   0
 71. مهران

  سلام خسته نباشید من 2تاشمارم ریپورت شده اینکارو برای هر2شماره انجام دادم ولی بعد از24ساعت هنوز جوابی نیومده… 3 تاسوال داشتم اینکه میگن قراره بزودی ریپورت برداشته بشه صحت داره؟وسوال بعدی اینکه اینایی که میگن این متن رو به 10 تاگروه بفرستین وبعداز 8دقیقه از ریپورت درمیاین چه سودی براشون داره؟؟و رباتی مثل آنتی ریپورت که ادعا میکنه طرف رو از ریپورت درمیاره آیا هک میکنه؟
  0  0
  • ApkFA

   با سلام. زنده باشید.

   عرض کردیم ربات رسمی خود تلگرام بوده و فقط برای دریافت گزارشات و رفع ریپورت اسپم از سوی خود تلگرام معرفی شده است و فرایند رفع ریپورتی زمان بر هست.

   تنها راه رفع ریپورتی همین هست و به هیچ عنوان پیام های تبلیغاتی، سایت ها و گروه ها رو جدی نگیرید، چرا که تماما برای جذب مخاطب هستند.

   ببینید کانال یا شخصی برای اینکه مخاطب بیشتری در کانال خود جذب کند پیام هایی ساخته و با شعور کاربر بازی می کنند! طبیعتا شما بی خبر هستید و متن رو به دوستان و گروه ها فوروارد میکنید و در اصل برای شخص یک تبلیغ رایگان و بزرگ انجام دادید!

   در انتها مطلب نیز تصویری از عملکرد این دسته افراد قرار دادیم تا کاملا آگاه شوید.

   اگر کمی تفکر کنید، متوجه خواهی شد که شرکت تلگرام به کلیه کاربران استفاده کننده در تلگرام دسترسی دارد و چنانچه نیاز به ارسال متن همگانی داشته باشد به راحتی می تواند انجام دهد! و چه نیازی به فوروارد چنین متن هایی دارد.

   موفق باشید.
   0   0
 72. غزل

  سلام
  من وقتی استارت رومیزنم اصلا دوگزینه دیگه برام باز میشه هیچ یک ازاینایی که ذکرکردید نیست اونجا لطفا راهنمایین کنید
  0  0
  • ApkFA

   درود، دوباره ربات رو تست کردیم، تغییراتی در دستوراتش ایجاد نشده بود، بعد از استارت یعنی هیچ پیامی نمایش داده نمیشه یا همچنین آیا کیبوردهاش فعال نیست ؟
   0   0
   • غزل

    نمیدونم والا اگه میشه آی دی تلگرامتون روبدین من ازش اسکرین بفرستم
    0    0
    • ApkFA

     اسکرین شات رو در همین بخش کامنت میتوانید قرار دهید.
     0     0
 73. hasti

  سلام خسته نباشید من مراحلی که گفتید انجام دادم
  روبات دلیل ریپورت شدنم رو نگفت و هنوز ریپورتم
  چیکار کنم?
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، زنده باشید. توجه داشته باشید در انتها ذکر کردیم که بالافاصله از ریپورت خارج نخواهد شد.

   متن نهایی یا همان پاسخی که ربات SpamBot@ تلگرام به شما پس از انجام مراحل کار داده رو بفرستید تا ترجمه کنیم براتون.
   0   0
 74. HOSSEIN

  خیلی کاربردی بود ممنون از سایت بروزتون
  0  0
  • ApkFA

   با سلام.
   ممنون از همراهی شما.
   موفق باشید.
   0   0

بــرنامه های پیشنهادی

6 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 5

Plus Messenger

AndroidIranV 3.18.0.2
آخرين آپديت : 1396/02/03 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5

App Cloner

AndroidIranV 1.4.0
آخرين آپديت : 1396/02/03 دانـلود رایـگان
2 votes, average: 4٫50 out of 52 votes, average: 4٫50 out of 52 votes, average: 4٫50 out of 52 votes, average: 4٫50 out of 52 votes, average: 4٫50 out of 5

Google Allo

AndroidIranV 9.0.037_RC06
آخرين آپديت : 1396/01/30 دانـلود رایـگان
5 votes, average: 4٫80 out of 55 votes, average: 4٫80 out of 55 votes, average: 4٫80 out of 55 votes, average: 4٫80 out of 55 votes, average: 4٫80 out of 5

LINE: Free Calls & Messages

AndroidIranV 7.2.2
آخرين آپديت : 1396/01/29 دانـلود رایـگان