ارزش انسان به افکار و باورهای اوست

جدیدترین ها

دانلود Our Code Editor Premium 1.3.3 برنامه ویرایشگر و کدنویسی اندروید

دانلود Our Code Editor Premium برنامه ویرایشگر و کدنویسی اندرویدOur Code Editor Premium یک نرم افزار و محیط توسعه یک پارچه IDE، ویرایشگر متن و کد می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. بر خلاف دیگر برنامه های منتشر شده بسیاری از کدهای معروف درون برنامه تعبیه شده اند که با وارد کردن تنها ابتدای آن ها در لیست پیشنهادات به شما نشان داده شده و می توانید با لمس آن ها در یک لحظه کد را وارد کنید، این اپلیکیشن حرفه ای بیش از 124 زبان مختلف را تحت پوشش خود قرار داده که می توانید توسط آن به میزان بسیار زیادی سرعت نوشتن کدها را افزایش دهید.

علاوه بر این بیش از 34 تم در برنامه Our Code Editor موجود می باشد که می توانید با تغییر مداوم آن ها مقداری از خستگی محیط برنامه نویسی را کاهش دهید. هر قسمت از کد شما مشکل داشته باشد هایلایت شده و به صورت هوشمند به شما گزارش داده می شود، صفحه کدنویسی به صورت منظمی توسط خط های موازی خط کشی شده اند و ترتیب و نظم کدهای نوشته شده را حفظ می کنند. کدهای نوشته شده در گذشته را از سرورهای ابری دراپ باکس فراخوانی کرده و آن ها را در صورت نیاز ویرایش کنید. یکی از ویژگی های بی نظیر این برنامه در کدنویسی های طولانی Go to line می باشد که می توانید به وسیله آن تنها با لمس صفحه به یک خط خاص بروید، علاوه بر این می توانید پیش نمایش کدهای خود را قبل از ذخیره مشاهده کنید.

ویژگی های اپلیکیشن Our Code Editor Premium اندروید:

  دانلود Wikiseda 2.2.2b نرم افزار ویکی صدا برای اندروید

ارسال فایل های نوشته شده به سرورهای ابری نظیر دراپ باکس
قابلیت ویرایش و کپی کدهای از پیش نوشته شده
تکمیل خودکار کدهای پر استفاده توسط شما
پشتیبانی از 124 زبان برنامه نویسی مختلف
هایلایت کردن خطاهای موجود در هر خط
بیش از 34 تم مختلف برای محیط برنامه
پیش نمایش کدهای نوشته شده
چک کردن کدهای نوشته شده
خط کشی صفحات موجود

و….
زبان هایی که Our Code Editor Premium از ان ها پشتیبانی می کند:

ABAP , ABC ,ActionScript , ADA , Apache Conf,  AsciiDoc , Assembly x86 , AutoHotKey , BatchFile , C and C++ , C9Search , Cirru , Clojure ,Cobol ,CoffeeScript ,ColdFusion ,C# ,CSS ,Curly ,D ,Dart ,Diff ,Dockerfile ,Dot ,Dummy ,DummySyntax ,Eiffel ,EJS ,Elixir ,Elm ,Erlang ,Forth ,FreeMarker ,Gcode ,Gherkin ,Gitignore ,Glsl ,Go ,Groovy ,HAML ,Handlebars ,Haskell ,haXe ,HTML ,HTML (Ruby) ,INI ,Io ,Jack ,Jade ,Java ,JavaScript ,JSON ,JSONiq ,JSP ,JSX ,Julia ,LaTeX ,Lean ,LESS ,Liquid ,Lisp ,LiveScript ,LogiQL ,LSL ,Lua ,LuaPage ,Lucene ,Makefile ,Markdown ,Mask ,MATLAB ,Maze ,MEL ,MUSHCode ,MySQL ,Nix ,Objective-C ,OCaml ,Pascal ,Perl ,pgSQL ,PHP ,Powershell ,Praat ,Prolog ,Properties ,Protobuf ,Python ,R ,RDoc ,RHTML ,Ruby ,Rust ,SASS ,SCAD ,Scala ,Scheme ,SCSS ,SH ,SJS ,Smarty ,snippets ,Soy Template ,Space ,SQL ,SQLServer ,Stylus ,SVG ,Tcl ,Tex ,Text ,Textile ,Tom l,Twig ,Typescript ,Vala ,VBScript ,Velocity ,Verilog ,VHDL ,XML ,XQuery ,YAML ,Django

چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "اندروید ایران – دانلود برنامه و بازی اندروید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.