نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.

جدیدترین ها

دانلود Offline dictionaries pro 3.4.3 برنامه دیکشنری آفلاین برای اندروید

دانلود Offline dictionaries pro برنامه دیکشنری آفلاین برای اندرویدOffline dictionaries pro عنوان برنامه ای برای اندروید است که به شما اجازه می دهد به صورت آفلاین به معنی بسیاری از لغات و معانی آن ها دسترسی داشته باشید. حتما برای شما نیز پیش آمده است که در حال خواندن یک متن باشید و معنی یک لغت را درک نکنید. در چنین مواقعی می توانید به این برنامه بی نظیر مراجعه کرده و از معنی تمامی لغات موجود با خبر شوید. نرم افزار Offline dictionaries علاوه بر نیاز نداشتن به اینترنت می تواند در مصرف باتری شما نیز به میزان قابل توجهی صرفه جویی نماید. این دیکشنری از انواع زبان های مختلف پشتیبانی می می کند که متاسفانه باید گفته شود که زبان شیرین فارسی در این لیست نمی باشد.

برای دسترسی به معانی لغات می توانید با اتصال به سرور برنامه Offline dictionaries اطلاعات مربوط به یک زبان خاص را برای همیشه در کارت حافظه خود ذخیره کنید؛ پس توجه داشته باشید اپلیکیشن ذکر شده تنها یک بار به اینترنت نیازمند است. از ویژگی های به خصوص آن می توان به هم خانواده و مترادف کلمات اشاره کرد به گونه ای که با سرچ یک نام شما علاوه بر تعریف و معنی به لیستی از هم خانواده ها و مترادف ها دسترسی خواهید داشت. یک ماژول سخنرانی در برنامه به کار رفته شده است که با استفاده از آن می توانید به صورت صوتی معنی و توضیحات هر لغت را پخش کرده و بدون نیاز به خواندن معنی آن را درک کنید.

ویژگی های اپلیکیشن Offline dictionaries pro اندروید:

  • نیاز نبودن به هیچگونه دسترسی به اینترنت (تنها یک بار برای دانلود دیکشنری زبان مورد نظر)
  • صرفه جویی در میزان مصرف باتری به دلیل استفاده نکردن از اینترنت
  • ماژول هوشمند صوتی برای خواندن معانی لغات و کلمات
  • به نمایش گذاشتن معنی لغات و تعاریف آن ها
  • نمایش مترادف ها و هم خانواده های هر کلمه
  • پشتیبانی از زبان های مختلف
  دانلود Deep Sleep Battery Saver Pro 4.9.938 کاهش مصرف باتری اندروید

و….

چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "اندروید ایران – دانلود برنامه و بازی اندروید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.