به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.

جدیدترین ها

دانلود Memorado – Brain Games Pro 1.10.0 برنامه تقویت حافظه اندروید

دانلود Memorado - Brain Games Premium برنامه تقویت و افزایش هوش برای اندرویدMemorado – Brain Games به فارسی ممورادو اپلیکیشن اندرویدی فوق العاده با ارائه تمرینات مختلف و بی نظیر به تقویت حافظه و هوش شما کمک کرده و باعث افزایش تمرکز و دیگر مهارت های ذهنی شما می شود. با نصب این برنامه قدرتمند روزانه تمرینات مختلفی در ابتدای صبح در اختیار شما قرار داده می شود که می تواند به میزان قابل توجهی به تقویت هوش شما در طول روز کمک کند. در برنامه بیش از 300 تمرین مختلف گنجانده شده است که هر کدام از آن ها بر روی بخشی از هوش شما تمرکز کرده و باعث افزایش آن می شوند. سرعت خود را در تصمیم گیری ها بالا برده و توانایی های ذهنی خود را با میلیون ها نفر به اشتراک بگذارید، آمارهای ذهنی و پیشرفت های خود را در قالب نمودارهای گوناگون مشاهده کرده و ضعف های ذهنی خود را با تمرین بیشتر برطرف کنید.

افزایش مهارت ها و بهبود سرعت پردازش مغز به کمک ممورادو

مهم نیست شما پیر یا جوان هستید زیرا ممورادو یک باشگاه ورزشی مغز می باشد که شما را برای رسیدن به پتانسیل ذهنی منحصر به فردی کمک می کند. با حل معماها و به پایان رساندن آن ها حافظه خود را برای یادگیری سریع آماده کنید. در مطالعات اخیر دانشمندان آن ها به نتایج جالب توجهی در مورد اتصالات و تصمیم گیری های سریع مغز دست پیدا کرده اند که رابطه مستقیمی با بیماری زوال عقل (آلزایمر) در دوران کهن سالی دارد؛ این اپلیکیشن با افزایش میزان هوش و اتصالات سریع بین سلول های عصبی شما باعث آمادگی ذهن و جلوگیری از زوال عقل در دوران پیری می شود. پس این فرصت را از دست نداده و توانایی های خود را با بیش از 4 میلیون کاربر مختلف در سطح جهان به اشتراک بگذارید.

  دانلود SD Maid Pro 4.5.0 مجموعه ابزار بهینه ساز اندروید

برنامه Memorado – Brain Games با قابلیت های زیر ذهن شما را به چالش خواهد کشید:

  • بیش از 300 بازی مختلف و سرگرم کننده برای افزایش عملکرد 5 ناحیه از مغز شامل: حافظه، منطق، غلظت، واکنش و سرعت
  • گزارش گیری از عملکرد و پیشرفت های شما در بازه های زمانی مختلف
  • آزمایش های علمی منظم و نمایش توانایی های شما بر روی نمودار
  • تمرینات روزانه شخصی با توجه به پیکربندی های شما
  • به اشتراک گذاری توانایی های خود با دیگر کاربران
  • نمایش جایگاه ذهنی شما در بین 4 میلیون کاربر
  • افزایش مهارت های تصمیم گیری سریع
  • گرافیک خیره کننده و منحصر به فرد

و….
هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه آنلاک شده اپلیکیشن Memorado – Brain Games را به صورت رایگان از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید.

چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "اندروید ایران – دانلود برنامه و بازی اندروید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.