به وسیله BOTER در paquebot مشترکان بیشتری برای ربات تلگرام خود جذب کنید! - اندروید ایران

به وسیله BOTER در paquebot مشترکان بیشتری برای ربات تلگرام خود جذب کنید!

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
لطفا امتیاز دهید !

Boter.me اولین پلت فرم برای ارتقاء ربات های تلگرام!
افزایش کاربر برای ربات تلگرامی خود

به وسیله BOTER در paquebot مشترکان بیشتری برای ربات تلگرام خود جذب کنید!به شکل ساده باید گفت، ربات ها حساب های کاربری تلگرام هستند که از طریق نرم افزار و خودکار عمل می کنند. هر ربات یک کاربر Telegram است که برای منظور خاصی طراحی می شود و عمل می کند. این ربات ها دارای سطحی از هوش مصنوعی نیز هستند که به واسطه آن عملیات خود را انجام می دهند. آنها قادر به هر کاری از جمله آموزش، پخش موسیقی، جستجو، برقراری ارتباط و حتی ارسال دستور به IoT یا اینترنت اشیا هستند؛ کارهای ساده ای که ربات های پیچیده می توانند کارهای بیشتری از جمله ساخت بازی های یک یا چند نفره، ایجاد سرویس های اجتماعی، ایجاد ابزارهای جانبی و برقراری ارتباط با سرویس های دیگر را انجام دهند.

اگر از دید فنی به ربات ها نگاه کنیم، ربات ها کاربران ویژه تلگرام هستند که از طریق پلتفرمی با نام bot api و از مسیر درخواست های ارسالی از پروتکل https پیام ها را ترتیب اثر می دهند. در این مقاله می خواهیم به شما طرز ارتباط برقرار کردن با ربات های محبوب تلگرام را از طریق Boter آموزش دهیم. در ادامه با اندروید ایران همراه شوید.

Boter به شما امکان یک تبادل لینک عادلانه با ربات های محبوب  تلگرام را می دهد هر چند که شما به اندازه آن ربات مشترک نداشته باشید .

ربات خود را بسازید

به این منظور شما به یک ربات که با Paquebot ساخته شده است نیاز دارید که آموزشی کامل در این باره در ای پی فا قرار گرفته و می توانید بهره ببرید.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebot و همچنین برای اضافه کردن کیبورد و کلیدهای متنوع مقاله کامل ساخت ربات تلگرام برای پاسخ به کاربران بدون نیاز به کدنویسی را مشاهده کنید.

البته می توانید از بوتر برای رباتی که خودتان ساخته اید نیز بهره ببرید, اما ما در این مقاله این آموزش را توضیح نمی دهیم. اگر هم از یک پلتفرم دیگر استفاده می کنید می توانید با طراح خود برای پیاده سازی آن صحبت کنید اما توصیه می کنیم که از Paquebot استفاده کنید چرا که در آن تقریبا همه چیز به طور خودکار اجرا می شود.

نصب boter بر Paquebot

ربات خود را در تلگرام باز کنید. سپس عبارت boter/ را تایپ نمایید. هم اکنون تمام مشترکین شما بین  ربات و boter هماهنگ می شود و حساب شما نیز به آن متصل است البته اگر مستقیم به وب سایت وصل باشید شما به طور مستقیم ربات خود را می بینید.get-more-subscribers-on-paquebot-with-boter-01-androidiran.comاتصال به boter

اگر بر روی لینک داده شده کلیک نمایید لینکی برای شما نمایش داده خواهد شد که به وسیله آن به Boter.me متصل می شوید. در BoterMeBot بر روی گزینه start کلیک نمایید, سپس بر روی دکمه connection  کلیک نمایید تا به رابط تحت وب برسید.

اگر شما از محل دیگری به این صفحه می رسید، بر روی دکمه ای که در صفحه اصلی boter.me وجود دارد، کلیک کنید.

اولین امتیاز خود را دریافت نمایید

بنابراین طریقه کار این گونه خواهد بود که شما ربات دیگران را تبلیغ می کنید و آن ها نیز این کار را برای شما انجام می دهند. boter به صورت دقیقی پیام های ارسالی شما را بررسی می کند و اگر پیام ها به درستی ارسال شده باشند، امتیازات به شما تعلق خواهد گرفت.

بنابراین وقتی ربات شما به ۲۰ نفر ارسال شود هر یک از آنها به بیست نفر دیگر ربات شما را ارسال می نمایند و ربات شما بهبود می یابد?

[stextbox id=”grey” shadow=”false”]1) Select a promotion 2) Share it to your users 3) Breakbot promotes “Designers Tools”[/stextbox]

مطابق عکس بالا یکی از موضوعات که گمان می کنید برای مخاطبانتان جذاب است را انتخاب کنید و در نهایت بر روی گزینه promotion ? کلیک نمایید، سپس ربات خود را انتخاب کنید و بر روی ارسال کلیک نمایید.

تعدادی از مردم (بستگی به مخاطبان و امتیاز ربات شما) این مطلب را دریافت می کنند و به ازای هر دریافت یک امتیاز به ربات شما داده می شود.

استفاده از امتیازات (ربات خود را گسترش دهید)

حالا که امتیاز جمع کرده اید (من ۲۵ امتیاز گرفته ام) زمان گسترش رباتتان فرا رسیده است. برا این کار در لیست ربات ها (آیکون paper plane)  گزینه Breakbot را انتخاب نمایید.حالا برای من یک فرم می آید که به من اجازه می دهد تا از ربات های دیگر برای گسترش ربات خودم استفاده نمایم.

اکنون، من یک متن بدون لینک می نویسم چرا که لینک به طور خودکار به آن اضافه خواهد شد و توسط آن لینک دیگران با من ارتباط خواهند گرفت.

get-more-subscribers-on-paquebot-with-boter-05-androidiran.comدر ادامه شما می توانید لینک مورد نظرتان را در زیر متن اضافه نمایید تا این لینک در متن شما ثبت و به دریافت کنندگان این مطلب نشان داده شود. در مورد من، من لینک ربات خودم را قرار می دهم. که این لینک همان لینک امتیاز دهی هست که سایت StoreBot برای ربات شما در نظر گرفته است.

یک نکته در مورد امتیازات: سعی کنید، همیشه برای منتشر شدن مطالبتان از محدودیت های کمتری استفاده نمایید تا در ربات های بیشتری مطالب شما پخش شود اما اگر برایتان مهم نیست، می توانید این کار را نکنید.

در کل توصیه من این است که محدودیت های مختلف را امتحان کنید تا به بهترین آنها دست پیدا نمایید.

در حال حاضر ربات من برای دیگران قابل مشاهده خواهد بود و مدیران می توانند برای سایر ربات ها مطالب خود را ارسال نمایند. در واقع من می توانم به ۲۵ ربات ارسال کنم چرا که ۲۵ امتیاز به دست آورده ام.get-more-subscribers-on-paquebot-with-boter-06-androidiran.comالبته اگر امتیاز بیشتری به دست آورم می توانم به ربات های بیشتری ارسال نمایم. شما می توانید برای یک ربات چندین بار تبلیغ کنید و برای این کار، محدودیت امتیازات تفاوتی نمی کند.

بهتر است برای ربات خود انواع مختلفی از نوشته هایی را قرار دهید که مرتبط با حیطه فعالیت آن است: خنده دار ، رسمی یا …

مطمئنا انتخاب یک متن خوب ساده نخواهد بود اما در این مورد چند توصیه به شما می کنیم.

اول باید بدانید که مخاطب شما یک انسان است نه ربات به عنوان مثال:

جمله ” لطفا ربات من را بین مخاطبانتان منتشر کنید” اصلا مناسب نیست و شعار” ربات جدید را امتحان کن ” به نظر مناسب می آید.
هم چنین مردم باید بدانند ربات در مورد چه موضوعی است. مثلا ” ربات جدید را امتحان کن ” خوب است اما جمله ” این ربات هر روز عکس های ماشین برایتان ارسال می کند ” بهتر از آن است.
در واقع کاربران باید یک دلیل خوب برای باز کردن رباتتان داشته باشند. به عنوان مثال به جای جمله ” این ربات هر روز عکس های ماشین برایتان می فرستد ” بهتر است بگویید  ” برندهای جدید ماشین را کشف کنید ”
شما می توانید بعضی از کلمات را بزرگتر کنید تا چشمان مخاطب جذب نوشته شما شود. برای مثال می توانید از شکلک های ? ، ✔ یا دیگر آیکون ها استفاده کنید. البته مطمئنا خود شما می توانید راه های مختلف را امتحان کنید تا بفهمید کدام یک برای جذب مخاطب بهتر است.

وضعیت امنیتی ربات ها در یک کلام

اگر مکانیزم Privacy Mode غیر فعال شده باشد، خواندن همه پیام ها به وسیله ربات به معنی جاسوسی نیست. در واقع حتی در این حالت، ربات از همه پیام های شما سر درنمی آورد و تنها پیام هایی که برای ربات تعریف شده و معنی دار باشد، پردازش می شوند. در نتیجه حتی خارج از Privacy Mode نیز یک ربات توان جاسوسی چندانی به خودی خود ندارد.

مسأله بعدی اینکه ربات می تواند پیام های خصوصی را جمع آوری کرده و عملا در اختیار طراح گذارد. این موضوع نیز منتفی است. به چند دلیل؛ دلیل اول همان موردی است که در مورد محدودیت حافظه ربات ها ذکر شد. تمامی پیام هایی که پردازش شوند، بعد از مدتی از حافظه Cloud در سرور پاک خواهند شد و تلگرام این گونه ادعا می کند که این پیام ها هرگز در سرور نمی ماند.

دلیل دوم آنکه عملا حتی در صورت جمع آوری اطلاعاتی نظیر پیام ها و شماره تلفن ها، طراح ربات دسترسی مستقیم به آنها ندارد و همه این اطلاعات از طریق پروتکل رمزنگاری شده تلگرام به سرور واسطه منتقل و در آنجا پردازش و ذخیره می شوند.

یک نکته نهایی در مورد تلگرام

شاید این همه خیال شما را از بابت ربات ها راحت کند و شایعه جاسوسی ربات ها را پایان دهد؛ اما در پایان بگذارید نکته ای را در رابطه با امنیت نرم افزار تلگرام به شکل کلی با شما در میان بگذاریم.

گفته می شود تلگرام یکی از امن ترین نرم افزارهای پیام رسان است و طراحان روسی – آلمانی آن برای هک این نرم افزار جایزه ای ۳۰۰ هزار دلاری تعیین کرده اند. این موضوع تا حد زیادی صحت دارد و نرم افزار پیام رسان تلگرام مکانیزم های امنیتی خوبی دارد.

اما امنیت این نرم افزار نیز صد در صد نیست و حملات از نوع Man In the Middle قادر به کشف رمز و سرقت تمامی ارتباطات تلگرام خواهد بود. جزئیاتی از نحوه آسیب پذیری تلگرام از این نوع حملات را میتوانید در اینجا ملاحظه کنید.

ضمن آنکه رمزنگاری End To End تنها در حالت Secure Chat وجود دارد و پیام رسانی در حالت عادی به شکل پیش فرض این قابلیت را ندارد. در واقع تلگرام در حالت عادی تفاوت زیادی با یک نرم افزار پیام رسان معمولی ندارد مگر آنکه از قابلیت Secure Chat آن بهره گرفته شود.

توصیه آخر اینکه هیچ گاه از امنیت خود در فضای اینترنت و ارتباطات به شکل صد در صد مطمئن نباشید.[stextbox id=”warning” direction=”rtl” shadow=”false”]اخطار: مشاهده شده در مارکت کافه بازار توسعه دهندگانی آموزش های ساخت ربات را از سایت کپی برداری می کنند و به راحتی بدون ذکر هیچ منبعی در اپلیکیشن های تولیدی خود استفاده می کنند و حتی یک سری هم برای فروش قرار دادند! این کار دور از انسانیت هست, هیچ سایت و توسعه دهنده ای حق برداشت مطالب و استفاده در اپلیکیشن خود را ندارد حتی با ذکر منبع… چنانچه موردی مشاهده شود به صورت کاملا قانونی با این افراد برخورد خواهد شد.[/stextbox]روزهایتان زیبا – اندروید ایران

ارسـال نـظـر

Currently you have JavaScript disabled. In order to post comments, please make sure JavaScript and Cookies are enabled, and reload the page. Click here for instructions on how to enable JavaScript in your browser.

:bye: 
:good: 
:negative:  
:scratch: 
:wacko:  
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose:  
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail:  
:-(   
:unsure:  
;-)  
 

 1. علی گفت:

  شما دیگه آخرشید. واقعآ به دندون گردی شما کسی رو ندیدم. من که اهل نوشتن نیستم ولی هر کی از شما کپی میکنه و منبع رو ذکر نمیکنه کار ۱۰۰% درستی میکنه و نوش جونش.
  آدمی که انقدر خسیسه باید باهاش بدتر اینا کرد.
  حالا خوبه چیزه همچین خفنی هم توی سایتتون پیدا نمیشه. هر مطلبی رو که بگید قبل از شما چند تا سایت دیگه گذاشتن. شما شما هم کپی میکنید و صداش رو در نمیارید؟
  وقتی از شرع و حرم و حلال صحبت میکنید این رو هم یادتون باشه که خست از رزایل اخلاقی هستش.

  • ApkFA ApkFA گفت:

   بله خوب عرض کردید در زمینه نوشتاری فعالیت ندارید و اگر در زمینه وب مستری تجربه ای داشتید و با هزینه های سنگین نویسندگان و مترجمی آشنایی داشتید قطعا نظرتون تغییر می کرد. دوست عزیز ملایم صحبت کردن و مودب بودن هم بد نیست سعی کنید این دو مورد رو همیشه رعایت کنید و فراموش نکنید کسی در این سایت و سایت های دیگر بدهکار شما نیست ما مطالب و برنامه ای رو به صورت اختصاصی ترجمه می کنیم و در رابطه با کپی آن رضایتی نداریم و بهش اشاره کردیم تا شخصی اگر قصد دارد کپی کند از این مورد آگاه باشد. کاری نداریم سایت دیگری برنامه یا آموزشی قرار داده یا میزاره منظور محتوا و نگارش پست هست, شمایی که مدعی هستید نگارش و قلم پستی از سایتی کپی شده نمونه ارسال کنید و خوب نیست پیش داوری کنیم در رابطه به موضوعی که هیچ تخصصی در رابطه با آن نداریم.
   همین پستی که شما کامنت قرار دادید در هیچ سایتی منتشر نشده مگر از همین سایت الگوه یا کپی کرده باشند, کاربرانی که در زمینه آموزش های تلگرام به این سایت مراجعه می کنند این موضوع رو به خوبی درک میکنند و کردند.

   این هم منبع اصلی خدمت شما : https://medium.com/@Khodl/get-more-subscribers-on-paquebot-with-boter-51d16ddcdd7c
   یا حق

بــرنامه های پیشنهادی

12 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 5

PicsArt Photo Studio: Collage Maker & Pic Editor

AndroidIranV 9.27.4
آخرين آپديت : 1396/10/16 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5

App Cloner

AndroidIranV 1.4.11
آخرين آپديت : 1396/10/15 دانـلود رایـگان
10 votes, average: 4٫20 out of 510 votes, average: 4٫20 out of 510 votes, average: 4٫20 out of 510 votes, average: 4٫20 out of 510 votes, average: 4٫20 out of 5

LINE: Free Calls & Messages

AndroidIranV 7.18.0
آخرين آپديت : 1396/10/15 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5

SwiftKey Keyboard

AndroidIranV 6.7.2.19
آخرين آپديت : 1396/08/26 دانـلود رایـگان
6 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 5

Plus Messenger

AndroidIranV 4.2.1.2
آخرين آپديت : 1396/11/10 دانـلود رایـگان
دانلود سریال رقص روی شیشه
http://dominickmwgn63197.tribunablog.com/-7531909 http://johnnyxhry07529.shotblogs.com/-7769146 http://garrettfsbk42074.blog5.net/22620471/ http://jaredhueo75207.affiliatblogger.com/21890865/ http://shanevhrz08530.diowebhost.com/18050195/ http://rowanrfqw97529.fitnell.com/22165943/ http://caidencoye20742.designertoblog.com/13182211/ http://dantepdnv96420.blogs-service.com/13219063/ http://josuenvcj41863.dbblog.net/13445952/ http://martinivfn61753.ezblogz.com/13279852/ http://landenpdov86419.mpeblog.com/6908534/ http://augustepzg31852.blogerus.com/6890350/ http://judahdpaj41974.articlesblogger.com/6823901/ http://riverbpci42974.arwebo.com/6814368/ http://marcoesem54197.bloggin-ads.com/6888219/ http://trevorerzh42964.blogpostie.com/6885714/ http://edwintlzk53197.blogprodesign.com/6864482/ http://franciscoukxh42086.uzblog.net/-8149542 http://dallasrbks75308.blog2learn.com/21904976/ http://judahfqbj41974.jiliblog.com/21593631/ http://raymondgrbi41853.getblogs.net/13299568/ http://martinvjud20753.ka-blogs.com/13026127/ http://riversult86418.dsiblogger.com/13256025/ http://collinfqyh30853.blogofoto.com/13432391/ http://riverueou85308.fireblogz.com/12888866/ http://augustvkuk53186.aioblogs.com/13511755/ http://brooksrfrz08529.acidblog.net/13465626/ http://claytonjxjr75296.timeblog.net/13888567/ http://cristiansbls74207.xzblogs.com/13490189/ http://damienqeoz19742.free-blogz.com/12711925/ http://remingtonpdmw97429.collectblogs.com/13493639/ http://felixqbmv86308.widblog.com/13379104/ http://tysonueow96419.amoblog.com/-13986815 http://cesarercj42075.digiblogbox.com/9007781/ http://charlienyiq75230.bloginwi.com/11835618/ http://martinjzkq75297.jaiblogs.com/10371948/ http://angeloamvb19631.blogzag.com/12302593/ http://emiliozkta08520.imblogs.net/11745846/ http://rylanhqye20741.look4blog.com/11618016/ http://paxtonofpw97531.blogstival.com/6879161/ http://zionoajq64297.designi1.com/6797467/ http://raymondiwhp75319.ivasdesign.com/6801978/ http://sethfufo64297.educationalimpactblog.com/6808723/ http://messiahygpv85307.link4blogs.com/6866606/ http://claytonbnbk42085.review-blogger.com/6684160/ http://martinyksz08520.mybloglicious.com/6875569/ http://connerhsah30852.post-blogs.com/6785062/ http://dallasitck41963.shotblogs.com/-7770491 http://chancedoye20852.blogzet.com/-7697009 http://codyzkua08529.tribunablog.com/-7533118 http://claytonpzio64186.blog5.net/22624691/ http://milozirx86318.affiliatblogger.com/21894241/ http://zionsfpw96419.diowebhost.com/18054196/ http://zanderzpcl53186.fitnell.com/22170064/ http://sethhrag20741.dbblog.net/13449421/ http://elliotteral42074.ezblogz.com/13283350/ http://remingtonlxgn63086.designertoblog.com/13185715/ http://emiliodrcl42074.blogs-service.com/13222577/ http://edwinpbks75207.mpeblog.com/6911562/ http://daltonjuck42974.articlesblogger.com/6826883/ http://arthurqfra08641.bluxeblog.com/13558297/ http://troygrag31963.blogerus.com/6893321/ http://troysgpw86318.arwebo.com/6817361/ http://fernandosdnt75296.bloggin-ads.com/6891247/ http://riverujud20853.blogpostie.com/6888743/ http://emilianoaobm53086.canariblogs.com/-8709549 http://landengrcm53085.blog2learn.com/21909258/ http://zanderlygn63154.blogprodesign.com/6867559/ http://arthurqfsa19641.jiliblog.com/21597915/ http://jaredcqai31853.dsiblogger.com/13259563/ http://sethxita18630.getblogs.net/13303225/ http://eduardoxkuc10752.ka-blogs.com/13029792/ http://zaneykub19863.blogofoto.com/13435982/ http://lanebozj43186.timeblog.net/13892026/ http://beauvsco64197.fireblogz.com/12892372/ http://cesarzkub08631.acidblog.net/13469295/ http://codybksx07429.aioblogs.com/13515368/ http://andresdqbj52975.xzblogs.com/13493789/ http://beauoaiq64296.free-blogz.com/12715408/ http://riverblvc18520.collectblogs.com/13497268/ http://arthurvfov86308.widblog.com/13382654/ http://dominickxfms74296.blogkoo.com/-11759056 http://cristianrdnu86308.digiblogbox.com/9011113/ http://traviswlwd29742.bloginwi.com/11839204/ http://knoxitdk52074.jaiblogs.com/10375291/ http://holdenuenu85308.blogzag.com/12306013/ http://keegankwgq64196.look4blog.com/11621594/ http://dominickugqz08531.imblogs.net/11749425/ http://trentongrag30853.blogstival.com/6882206/ http://rivergsbi42974.designi1.com/6800522/ http://felixblve20852.educationalimpactblog.com/6811791/ http://zanethpv86419.ivasdesign.com/6805046/ http://johnnyrclt75207.link4blogs.com/6869650/ http://dallasykvc10742.mybloglicious.com/6878625/ http://donovanepwd19631.review-blogger.com/6687164/ http://lorenzopamt76307.post-blogs.com/6788110/ http://erickcoyf31853.shotblogs.com/-7772122 http://gunnernbnw97520.suomiblog.com/-8267327 http://edgarzjsz07529.blog5.net/22631153/ http://damieniwhp74297.affiliatblogger.com/21899142/ http://eduardorclr74207.diowebhost.com/18060415/ http://danteqbkr74297.fitnell.com/22176123/ http://paxtonzocl53196.dbblog.net/13455193/ http://riverwent85308.blogs-service.com/13227744/ http://dantefszi31963.bluxeblog.com/13563883/ http://cesartclr75207.mpeblog.com/6916464/ http://collinvkuc20742.articlesblogger.com/6831709/ http://dallasrgqx97429.arwebo.com/6822174/ http://claytonqbls74297.blogerus.com/6898218/ http://gregorydoxe29742.blogdigy.com/-7635286 http://chancesfpw87429.tblogz.com/-7926248 http://alexisamvd19742.uzblog.net/-8152202 http://danteeqbj41964.blog2learn.com/21915122/ http://donovantckr64196.getblogs.net/13308421/ http://finnlyjq74296.dsiblogger.com/13265144/ http://brookssenx97520.blogofoto.com/13441189/ http://johnnyvfmm64186.timeblog.net/13897460/ http://waylonzjta18631.aioblogs.com/13520561/ http://knoxobks75308.free-blogz.com/12720888/ http://laneugqx08631.collectblogs.com/13502582/ http://zanderxpyi42086.xzblogs.com/13499454/ http://codykvdn63196.widblog.com/13387926/ http://jasperwhsy08631.total-blog.com/-17115822 http://dominicknalt86399.isblog.net/-10180414 http://emilianoxlub29742.jaiblogs.com/10380429/ http://gregoryriqz07631.blogstival.com/6886969/ http://israelugqx08631.designi1.com/6805212/ http://lukasmyiq64186.educationalimpactblog.com/6816538/ http://jeffreyoajg31964.ivasdesign.com/6809794/ http://sergiocoxe20742.link4blogs.com/6874400/ http://marcowfou75207.blogzag.com/12311305/ http://damienozio63186.mybloglicious.com/6883377/ http://edgarvira08630.imblogs.net/11754435/ http://cruzvgpw96419.post-blogs.com/6792839/ http://connerzjta19641.review-blogger.com/6691875/ http://elliotjven65320.look4blog.com/11626607/ http://knoxpdmv97520.tribunablog.com/-7536702 http://kamerongten64196.fitnell.com/22182001/ http://ricardobqai52085.dbblog.net/13461367/ http://reidryin53075.ezblogz.com/13294067/ http://connerqblr75307.mpeblog.com/6921871/ http://fernandoibnv86429.designertoblog.com/13196466/ http://israelnxgo53186.articlesblogger.com/6837085/ http://myleslwfm53085.bluxeblog.com/13569999/ http://rafaelcmwf20853.arwebo.com/6827561/ http://spencerrdqz08530.bloggin-ads.com/6901514/ http://raymondtcmt85308.blogerus.com/6903646/ http://kylerhtcj42964.blogpostie.com/6898991/ http://ricardooziq75207.blogprodesign.com/6877686/ http://jeffreyvisz07520.mybjjblog.com/-8205525 http://emilioynyg31964.tblogz.com/-7928464 http://manuelwgrz08520.dsiblogger.com/13271173/ http://connerdozj41963.getblogs.net/13314054/ http://knoxgsdj41985.timeblog.net/13903253/ http://fernandouemt75297.aioblogs.com/13526073/ http://jaidenjsag30853.fireblogz.com/12903698/ http://deanyqoz07530.widblog.com/13393330/ http://arthurhtbi30853.collectblogs.com/13508111/ http://cruzyirx96411.alltdesign.com/-12631267 http://rylankvfl42075.jaiblogs.com/10385907/ http://holdenfoxg31852.blogzag.com/12316614/ http://angelocnwc19630.look4blog.com/11631714/ http://fernandogtdm53197.blogstival.com/6892208/ http://tysonlvem52974.imblogs.net/11759558/ http://caidencmwd19741.designi1.com/6810415/ http://deankudk31863.educationalimpactblog.com/6821782/ http://elliottsdou85307.ivasdesign.com/6815002/ http://collinqcmv86419.mybloglicious.com/6888588/ http://trentonvtfp64197.link4blogs.com/6879645/ http://devinhxiq75307.post-blogs.com/6798023/ http://martinteov96429.review-blogger.com/6696996/