اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)

آموزش و ترفند فالوت شلتر

راهنمای بازی فالوت شلتر اندروید – Fallout Shelter Guide

آموزش کامل بازی فالوت شلتر اندروید

آموزش کامل بازی فالوت شلتر اندروید

Fallout Shelter – فالوت شلتر را می توان اینگونه تعبیر کرد که دنباله راه بازی ۴ fallout است, چرا که در این بازی باید از بازماندگانی که جان سالم به در برده اند در پناهگاهی که مدیریت آن را به دست شما سپرده اند مراقبت کنید. در این بازی اصلا خبری از موضوعات جنگی نیست و فضای بازی به نوعی رنگارنگ و شاد طراحی شده است.

سری بازی Fallout زمانی رخ می دهد که به علت فجایع هسته ای، مردم به پناهگاه های زیر زمینی پناه برده اند و ادامه زندگی خود را در آنجا سپری می کنند. بمب های هسته ای سطح زمین را نابود کرده اند و جهش ایجاد شده در ژن جانداران سبب خلق حیواناتی عجیب و وحشی شده که به انسان ها امان زندگی نمی دهند. در این بازی شما باید خدماتی را به افراد موجود درآن ارائه دهید که افراد از شما و مدیریتتان به نوعی راضی باشند و خوشنودی افراد حاضر در این بازی را می توان مهمترین اصل در آن دانست. این بازی که از آن به عنوان انقلابی در دنیای بازی های موبایل یاد می شود توانست در هفته اول انتشار خود برای سیستم iOS میلیون ها کاربر را به خود جذب کند و پس از زدن رکورد دانلود بسیاری بازی های معروف نظیر کندی کراش رتبه اول را در لیست پر طرفدارترین بازی های فروشگاه اپل کسب کند.

در ادامه قصد داریم به عنوان اولین سایت ایرانی آموزش کامل بازی فال اوت شلتر را برایتان قرار داده و همچنین به معرفی بخش های مختلف این بازی بپردازیم.

ادامه + دانلود

آشنایی کامل با ربات مستر هَندی Mr. Handy در بازی فالوت شلتر

آموزش استفاده از ربات آقای هندی Mr. Handy در بازی فالوت شلتر
آینده ای روشن را زیر زمین بسازید!

آموزش استفاده از ربات آقای هندی Mr. Handy در بازی فال اوت شلتربا نصب انواع و اقسام اتاق های پیشرفته پناهگاهی زیر زمینی که هزاران متر زیر زمین است را به محلی مناسب برای زندگی تبدیل کنید. ساکنان پناهگاه زیر زمینی را بهتر بشناسید و آنها را به سوی زندگی بهتری هدایت کنید. شغل مورد علاقه شان را ایجاد کنید و ببینید چطور زندگی شان رونق میگیرد. به آنها لباس های مخصوص، سلاح و آموزش داده و مهارت هایشان را افزایش دهید.

اگر می خواهید پنگاهگاه ایده آلی داشته باشید باید پذیرای ساکنین مختلف با مهارت های مختلف باشید. برای جذب ساکنین جدید می توانید اتاق ارسال امواج رادیویی بسازید یا نقش فعال تری را در زندگی آنها ایفا کنید, بازی تطبیق ساز درون بازی را انجام دهید و ببینید چطور جرقه ها به هوا میروند و همه چیز رونق میگیرد.

کمپانی Bethesda آپدیت جدید بازی پرطرفدار فالوت شلتر را منتشر کرد و شاهد بسیاری تغییرات و اضافه شدن چالش ها،منابع و شخصیت های جدیدی از جمله معرفی Mr. Handy و همچنین حملات Deathclaw بودیم.

پس لازم دیدیم که نکات جدیدی را مرتبط با این قابلیت های تازه به شما آموزش دهیم. در حالی که تمرکز این مطلب روی کاراکتر جدید بازی یعنی “Mr. Handy” و راهنمای آوردن، استفاده کردن و تعمیر آن خواهد بود اما درباره سایر بخش ها نظیر زنده ماندن در سری حملات Deathclaw و از دست ندادن هیچ شهروندی در این حمله ها نیز توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد. در ادامه با اندروید ایران همراه شوید.

ادامه + دانلود

نکات پیشرفته و کاربردی بازی فالوت شلتر – Fallout Shelter Advanced Tips

نکات حرفه ای و پیشرفته بازی فالوت شلتر   Fallout Shelter Advanced Tips

نکات حرفه ای بازی فال اوت شلتر (فالوت شلتر) اندروید Fallout Shelter Advanced TipsFallout Shelter همانطوری که از اسمش پیدا است، داستان پناه گرفتن بازمانده‌ های فاجعه ای اتمی در زیر زمین است؛ والت‌ هایی (Vault) که یکی از اجزای اساسی سری Fallout به حساب می آیند. نقش شما در بازی، فرمانده این پناهگاه و گسترش دادن آن است. شما باید با اندک بازمانده‌ های فاجعه اتمی، وارد یکی از این پناهگاه‌ ها شده و زندگی جدیدی را در زیر زمین آغاز کنید. در ابتدا، پناهگاهتان جز نیروگاه تأمین و توزیع برق، آب و البته غذا، چیز دیگری ندارد. اینجا است که نقش شما در بازی مشخص می شود و باید به عنوان شهردار این شهر زیرزمینی به جذب نیرو و البته قرار دادن آن‌ها در جای درست بپردازید! اگر از علاقه مندان به بازی های فکری با گیم پلی اعتیاداور هستید تحت هیچ شرایطی Fallout Shelter را از دست ندهید. در اندروید ایران سعی داریم ترفند و نکات مهم این بازی شگفت انگیز را از مراجع معتبر ترجمه و برای علاقه مندان این بازی استراتژیکی و فوق العاده جذاب منتشر کنیم.

آیا شما نیز به بیش از ۱۰۰ شهروند در بازی فال اوت شلتر رسیده و هم اکنون به نکات و ترفندهای حرفه ای نیاز دارید؟ پس این پست برای شماست! در اینجا ما درباره همه چیز، از راکتورهای هسته ای گرفته تا افزایش مدت پایداری کارگران زمین های بایر و حتی استراتژی های اتاق آموزش صحبت خواهیم کرد.

خب، تا الان ۹ روز می شود که من این بازی را شروع کرده ام و هم اکنون با نکات، ترفندها و استراتژی های بیشتر و حرفه ای برگشته ام. با حدود ۱۵۰ شهروند توانستم تمام اتاق های ویژه را باز کرده و با مدیریت و برنامه ریزی، جمعیت شهر زیر زمینی خودم را در بالاترین میزان شادی نگه دارم. همچنین کاملاً مطمئنم که دارم به پایان بازی نزدیک می شوم و امیدوارم که هرچه زودتر کمپانی تولید کننده بازی Fallout Shelter جدیدترین نسخه آن را منتشر کند!

در این مطلب قصد دارم بصورت اساسی درباره مواردی همچون, استراتژی هایی برای بیشتر زنده ماندن در زمین های بایر، چگونگی بهتر و قوی تر کردن سلاح هایی که در این زمین ها پیدا می شوند، نکات و ترفندهایی درباره اتاق آموزش به ویژه چرایی و چگونگی استفاده از راکتور هسته ای، باغ ها و سایر اتاق های حرفه ای منابع، آموزش نکات مدیریت جمعیت بالا و همچنین افزایش شادی جامعه صحبت کنم.

ادامه + دانلود

مقابله با پنجه مرگ Deathclaws در بازی فالوت شلتر

 آموزش مقابله با Deathclaws در Fallout Shelter پنجه مرگ در بازی فالوت شلتر

آموزش مقابله با پنجه مرگ Deathclaws در بازی فالوت شلترشما می توانید برخی از ساکنان پناهگاه زیر زمینی را برای ماجراجویی و کاوش در منطقه انفجار به سطح زمین بیاورید. در این راه ممکن است به وسایل سود مندی برای دوام آوردن بیشتر در این شرایط دست پیدا کنید و با جسدهای زیادی روبرو شوید. همچنین میتوانید به سلاح ها، پوشش های زرهی، کلاه های محافظ و تجربه بیشتری نیز دست یابید. اما هر کاری میکنید نگذارید کاوشگران تان بمیرند.

زندگی آرام و بی دغدغه در پناهگاه زیر زمینی هر از چند گاهی ممکن است به واسطه خطرات ناشی از زندگی در شرایط بعد از انفجارهای هسته ای مورد تهدید قرار گیرد. شما باید ساکنان پناهگاه را آماده رویارویی با هر تهدیداتی چه از داخل و چه از خارج کنید.

همانطور که میدانید در آپدیت جدید بازی فال اوت شلتر شاهد دو مهاجم جدید Mole Rats -موش کور و Deathclaws – پنجه ی مرگ بودیم. بنابراین آنها نیاز به برخی راهنمایی ها و ترفندهای جدید دارند که در نظر داریم تمامی نکات مهم را بازگو کنیم, در ادامه با اندروید ایران همراه شوید.

ادامه + دانلود

راهنمای ماموریت ها در بازی فالوت شلتر Fallout Shelter – Objectives Guide

کاملترین راهنمای بازی شگفت انگیز فالوت شلتر را در اندروید ایران بیابید

fallout-shelter-objectives-guide-apkfa.irFallout Shelter عنوان بازی جدیدی از سری محبوب و پرطرفدار Fallout است ,این بازی از همان ابتدای انتشار برای سیستم عامل iOS محبوبیت زیادی پیدا کرد و چندین رکورد مختلف در این عرصه را جا به جا کرد. از آنجا که بازی بسیار با کیفیت، عظیم و مملو از نکات فراوان است احساس کردیم وجود مرجعی کامل به زبان فارسی برای آموزش این بازی برای کاربران اندروید ایران باشیم.

سبک بازی در ژانر استراتژی – آخرالزمانی است و در آن شما مدیریت پناهگاهی زیرزمینی را بر عهده میگیرید تا از جان بازماندگان یک فاجعه اتمی محافظت کنید. توسعه پناهگاه، افزایش جمعیت و خوشحال و سالم نگه داشتن ساکنین از مهمترین وظایف شماست.

ماموریت های بازی فالوت شلنر در واقع وظایفی مختلف هستند که پس از ساخت و گسترش محوطه خود می‌توانید به آنها بپردازید و به اتمام برسانید. از فواید به اتمام رساندن یک هدف می‌توان به بدست آوردن منابع و CAP برای گسترش و ساخت بیشتر اتاق، حفظ ساکنان داخل و همچنین دریافت تجهیزات برای اکتشاف WesteLand توسط ساکنان اشاره کرد.

برای به اتمام رساندن یک هدف تلاش کنید تا Cap های بزرگتر و همچنین موارد کمکی دیگر برای گسترش محوطه خود دریافت کنید؛ در ادامه فهرستی از اهداف و جوایز آنها نشان داده شده است که با اتمام اهداف، جوایز مورد نظر را دریافت می‌کنید.

ادامه + دانلود
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "اندروید ایران – دانلود برنامه و بازی اندروید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.