آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.

موقعیت یاب و GPS

دانلود GPS Fields Area Measure PRO 1.3.5 برنامه محاسبه اندازه زمین اندروید

دانلود GPS Fields Area Measure PRO برنامه محاسبه اندازه زمین اندرویدGPS Fields Area Measure PRO عنوان اپلیکیشن حرفه ای و بینظیر برای اندازه گیری مساحت زمین می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. شاید تاکنون مهندسان عمران را مشاهده کرده باشید که برای اندازه گیری زمین ها و میزان پستی و بلندی های آن ها از دوربین های خاص و پیشرفته ای استفاده می کنند. اما شما برای اندازه گیری یک زمین اگر بخواهید از یک مهندس عمران استفاده کنید باید هزینه ی بسیاری را به او بپردازید!

برنامه GPS Fields Area Measure با استفاده از تکنولوژی که در آن به کار رفته است و با استفاده از نقشه ماهواره ای ابعاد و زمین مورد نظر شما را محاسبه کرده و علاوه بر آن اطلاعات گوناگون دیگری را نیز در اختیار شما قرار می دهد. می توانید یک زمین را به صورت کلی اندازه گیری کرده و آن را به چند قسمت مساوی تنها با یک بار لمس صفحه تقسیم کنید، برای اندازه گیری مساحت زمین ابتدا نقاط ضلع های مورد نظر زمین را انتخاب کرده و باقی کار ها را به این برنامه بسپارید. این اپلیکیشن دارای دقت بسیار بالایی در اندازه گیری بوده و حتی مهندسان نیز می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. اندازه و تصاویر زمین های اندازه گیری شده را ذخیره کرده و آن ها را با دوستان به اشتراک بگذارید، هر رنگ را برای هر قسمت از زمین انتخاب کرده تا دیگر اندازه های آن را فراموش نکنید. علاوه بر این می توانید از حالت اسمارت برنامه نیز استفاده کرده و نقطه به نقطه و بسیار دقیق اندازه ها را محاسبه کنید.

ویژگی های نرم افزار GPS Fields Area Measure اندروید:

 • اضافه کردن نقطه های مورد نظر به لیست علاقه مندی ها
 • قابلیت جست و جوی آدرس زمین و ذخیره ی اندازه ها
 • دارای حالت اسمارت برای اندازه گیری دقیق زمین ها
 • به اشتراک گذاری اندازه گیری ها با دوستان خود
 • اختصاص دادن هر رنگ به تکه ای از زمین ها
 • نبود هیچگونه تبلیغاتی در برنامه
 • ویرایش و رنگ آمیزی گروه
 • صادر کردن KML
 • وارد کردن KML

و….

ادامه + دانلود

دانلود HUDWAY Pro 1.5.4 برنامه شبیه ساز رانندگی اندروید

شبیه سازی جاده و رانندگی امن با برنامه HUDWAY

نسخه آنلاک شده

دانلود HUDWAY — GPS Navigation HUD Pro نرم افزار شبیه سازی جاده و رانندگی اندروید

HUDWAY — GPS Navigation HUD برنامه ای حرفه ای برای شبیه سازی و پیش بینی مسیر رانندگی می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این برنامه با شبیه سازی مسیر و ناوبری صوتی به شما کمک می کند تا در مه، باران، برف سنگین و در هنگام تاریکی و غروب با امنیت بالا رانندگی کنید. صفحه نمایش خود را در زیر شیشه جلو اتومبیل قرار داده و مسیر را در اندازه ای بزرگ و بدون نگاه به دیوایس خود مشاهده کنید. در هنگام نزدیکی به پیچ جاده ها و یا نقاط حاثه خیز برنامه به شما هشدار داده تا دقت بیشتری در رانندگی داشته باشید. اطلاعات نمایش داده شده بر روی شیشه که شامل سرعت و شبیه سازی از جاده است به شما کمک می کند تا درکی ساده از جاده و موانع پیش روی خود داشته باشید.

برنامه به صورت خودکار نقشه های گوگل را دریافت کرده و به اطلاعات جامع آن دسترسی پیدا می کند. تمامی مشخصاتی که بر روی شیشه نمایش داده می شوند به صورت سه بعدی بوده و میزان حداقل و حداکثر سرعت مجاز در هر جاده نمایش داده می شود. این اپلیکیشن می تواند شتاب شما را از 0 تا 100 محاسبه کرده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با استفاده از این برنامه در مسابقات می توانید به راحتی مسیر های پیش روی خود را مشاهده کرده و از رقبای خود پیشی بگیرید. همچنین HUDWAY تمامی اطلاعات مسیر شما را به صورت مایل، کیلومتر، متر و فوت نمایش می دهد. تنها کافیست برای منعکس کردن اطلاعات بر روی شیشه اتومبیل دیوایس خود را برعکس بر روی داشبورد قرار دهید.

ادامه + دانلود

دانلود Navitel Navigator GPS & Maps 9.6.2526 مسیر یاب و سخنگوی فارسی نویتل اندروید

دانلود جدیدترین نسخه Navitel Navigator GPS & Maps اندروید

جی پی اس کاملا آفلاین و فارسی سخنگوی نویتل برای اندروید

Download Navitel Navigator GPS & Maps + Full + Iran Map Apk Full For Android

مسیریابی بدون نیاز به اتصال به اینترنت برای استفاده از برنامه و نقشه ها بدون هزینه های اضافی

+ نقشه های بروز و آفلاین ایران – خرداد ماه (1395/3/04)

دارای سخنگوی فارسی و کیبورد فارسی

دانلود Navitel Navigator مسیر یاب و سخنگوی فارسی نویتل اندروید + آفلاین

Navitel Navigator GPS & Maps برنامه جی پی اس و مسیر یاب آفلاین دقیق با خدمات Geosocial رایگان می باشد که توسط توسعه دهنده Center of Navigation Technologies برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این برنامه با پشتیبانی از نقشه های آفلاین 62 کشور یکی از بزرگترین برنامه های مسیر یابی می باشد.

برنامه را اجرا کرده و مکان خود را بر روی آن مشخص کنید! کافیست تا مقصد خود را مشخص کنید تا به اطلاعات جامعی از جمله میزان فاصله تا مقصد، بار ترافیکی و … دست پیدا کنید. قبل از سفر به برنامه مراجعه کرده تا وضعیت آب و هوایی منطقه مورد نظر خود را تا سه روز آینده مشاهده کنید. علاوه بر این می توانید با به اشتراک گذاشتن مکان خود با دوستانتان آن ها را در جریان تمامی سفر های خود قرار دهید. شما می توانید از تمام مزایای “نَویتل نَویگیتور” که در ادامه ذکر شده لذت ببرید!

ادامه + دانلود

دانلود PolyClock™ World Clock 7.1 برنامه ساعت جهانی اندروید

دانلود PolyClock™ World Clock نرم افزار ساعت جهانی پُلی اندرویدPolyClock™ World Clock عنوان برنامه اندروید فوق العاده حرفه ای با قابلیت های بسیار کاربردی برای اطلاع رسانی ساعت جهانی می باشد. دوست دارید بدانید در عین حال در کشور های مختلف ساعت چند است و همین الان روز یا شب است؟ ساعت پُلی یکی از 11 برنامه برتر تجاری در بین برنامه های اندرویدی می باشد که می توانید قرارهای ملاقات خود را ثبت کرده و در ساعات کشورهای مختلف مشاهده کنید. شرکت های تجاری نیازمند دانستن اطلاعات دقیق و زمان کشورهای مختلف برای ثبت قرار داد و… هستند.

راه حل سختی های منطقه زمانی با فن آوری انحصاری PolyClock

با استفاده از برنامه ایده آل PolyClock سفرهای بین قاره و کشوری خود را زمان بندی کنید و دیگر نگران از دست دادن برنامه ریزی های خود نباشید. این اپلیکیشن با قابلیت های متفاوت خود توانسته جایزه های بسیاری را از مجله های معتبری نظیر gbrown321 و Patrick و Android App Guide کسب کند. از قابلیت های منحصر به فرد آن می توان به قابلیت نمایش اطلاعات زمانی بر روی نقشه نام برد. با استفاده از این قابلیت می توانید با انتخاب هر کدام از کشورها زمان و تاریخ دقیق آن مکان را به دست آورید، همچنین می تواند زمان و تاریخ گوشی شما را با استفاده از اتصال به اینترنت همگام سازی کند.

قابلیت های برنامه PolyClock™ World Clock اندروید:

 • وجود میانبر و ویجت های مختلف برای مشاهده همزمان ساعات کشورها
 • قابلیت انتخاب و تعیین زمان ملاقات با توجه به زمانبدی های متفاوت
 • نمایش اطلاعات دقیق زمان و تاریخ هر کشور بر روی نقشه
 • استفاده از اینترنت برای همگام سازی زمان و تاریخ گوشی
 • تنظیم آلارمها برای هر منطقه زمانی در فهرست خود
 • کار کردن بدون اتصال به اینترنت (عالی برای سفر)

و….

ادامه + دانلود

دانلود LINE HERE 1.1.3 لاین هیر برنامه مکان یابی برای اندروید

دانلود LINE HERE لاین هیر برنامه مکان یابی برای اندرویدLINE HERE به فارسی لاین هیر یکی دیگر از نرم افزارهای خانواده LINE است که به منظور پیدا کردن موقعیت مکانی به صورت رایگان برای اندروید عرضه شده است تا به کمک آن بررسی کنید که دوستانتان کجا هستند. هر زمان و هر جایی که شما بخواهید پیدا کردن خانوادتان و دوستانتان از هر زمان دیگری آسان تر شده است. به راحتی می‌ توانید برنامه خود را زمان بندی کنید، با شمارنده زمان این برنامه بعد از رسیدن شمارنده به عدد صفر دیگر کسی قادر به پیدا کردن موقعیت مکانی شما نخواهد بود.

برنامه Line Here از فناوری GPS برای یافتن موقعیت های مکانی استفاده می‌کند در نتیجه در صورتی که در مکان های بسته باشید ممکن است عملکرد این برنامه کاربردی مختل شود.

Line Here چه کاربردی دارد؟

هرکسی که کتاب های هری پاتر را خوانده باشد با آیتم marauder’s map آشنایی دارد، در واقع Line Here یک نوع مکان یاب به همراه یک نقشه حرفه ای است که با استفاده از آن نه تنها می‌ توانید موقعیت مکانی خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید بلکه آن ها می‌ توانند حرکات شما را هم زیر نظر بگیرند. به عنوان مثال فرض کنید می‌خواهید راهی گشت و گذار با دوستان خود شوید، دیگر لازم نیست مدام با دوستان خود تماس بگیرید و از وضعیت آن ها باخبر شوید، با استفاده از این برنامه به راحتی می‌ توانید ببینید کی از خانه خارج شدند و الان کجا هستند. طبیعتا کار ردیابی افراد با رضایت متقابل آنها امکان پذیر خواهد بود، کاربران خود می‌ توانند برنامه را طوری پیکربندی کنند تا به افرادی که مایل هستند و تا یک زمان مشخص اجازه دسترسی به موقعیت مکانی خودشان را بدهند.

ویژگی های برنامه LINE HERE اندروید:

 • فعال سازی و یا غیرفعال سازی یافتن موقعیت مکانی شما به سادگی
 • هشدار دهنده بسیار کاربردی، بدون نیاز به بررسی کردن مداوم برنامه
 • اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود به همراه شمارنده زمان
 • پیدا کردن مکان دقیق دوستان و خانواده به سادگی
 • طراحی شیک و کاربر پسند

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه اپلیکیشن مکان یاب LINE HERE را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید.

ادامه + دانلود
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "اندروید ایران – دانلود برنامه و بازی اندروید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.