حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل

جدیدترین ها

آموزش طراحی و ساخت استیکر تلگرام Create Sticker Telegram

آموزش ساخت استیکر تلگرام و اضافه کردن در بخش استیکرها

Pack Stickers To Telegram

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegramنرم افزار پیام رسان تلگرام این روز ها نسخه موبایل، کامپیوتر و وب آن در بین کاربران ایرانی بسیار محبوب شده است، از مزیت های خوب این نرم افزار سرعت بالا، رابط کاربری روان (متریال دیزاین)، استیکرهای گوناگون طراحی شده برای چت و اخیرا اضافه شدن قابلیت ساخت استیکر های شخصی و درست کردن پکیج استیکر توسط کاربران می باشد، در ادامه طریقه ایجاد استیکر های شخصی و اضافه کردن آن به مجموع استیکر های تلگرام و اشتراک گذاری آنها با دیگران را آموزش می دهیم.

مطمئنا اضافه شدن استیکر به اپلیکیشن سریع و سبکی مانند تلگرام، کاربران وایبر و لاین را نیز برای کوچ کردن به این برنامه وسوسه خواهد کرد و اگر تلگرام نیز به سرنوشت ویچت و وایبر دچار نشود، می‌تواند به محبوب‌ ترین اپلیکیشن کاربران ایرانی نیز تبدیل شود. در آپدیت های جدید تلگرام دیدید که قابلیت اضافه کردن پک استیکر به تلگرام اضافه شده. حالا شاید دوست داشته باشید شما هم از این پک ها درست کنید و استیکر هاتون را با بقیه به اشتراک بگذارید.

شرایط و استاندارد های تلگرام جهت طراحی استیکر دلخواه

استیکر های ارسالی شما برای تلگرام باید دارای سه مشخصه‌ زیر باشند:

▣ فرمت فایل تصویر ارسالی باید png یا webp باشد (فرمت webp. گوگل برای نمایش بهتر و بهینه تر تصاویر استفاده می شود) و عکس مورد نظر نیز به صورت دوربری شده باشد.
▣ فایل ارسالی شما باید دارای طول و عرض 512px باشد. در واقع حداقل یکی از مقدارهای طول یا عرض باید “512px” باشد و دیگری “512px” یا کمتر از آن باشد.
▣ حجم فایل تهیه شده باید کمتر از 350 کیلوبایت باشد.

برای راحتی این امر، تلگرام یک فایل PSD پیشنهادی به شما ارائه خواهد کرد که می توانید با باز کردن آن، و انتقال استیکر های مورد نظرتان به این فایل، و سپس خروجی گرفتن از آن، با فرمت PNG بدون کوچکترین دردسری استیکرهای خود را آماده‌ ارسال کنید.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegramهمچنین می توانید با برنامه های گرافیکی نظیر Adobe Photoshop عکس استیکر مورد نظر خود رو طراحی کنید، یا با استفاده از برنامه StickIt! (دانلود StickIt! – Photo Sticker Maker Pro جدا کردن عکس از پشت زمینه) زمینه تک رنگ عکس مورد نظر رو حذف کنید .

ارسال عکس مورد نظر برای تبدیل استیکر به تلگرام

بعد از انجام مراحل بالا و ساخت استیکرهایی که واجد شرایط تلگرام هستند، نوبت به ارسال آن‌ ها و ساخت مجموعه‌ شما خواهد رسید که خود تلگرام پیشنهاد کرده است تا این امر را توسط نسخه‌ کامپیوتری تلگرام انجام دهید.

در صفحه‌ اصلی تلگرام ابتدا آیکن ذره بین را انتخاب و در بخش Search آی دی stickers@ را وارد کنید یا از لینک استفاده کنید : https://telegram.me/stickers

همچنین برای Add کردن از آموزش (ثبت نام کاربری در تلگرام Telegram ID) استفاده کنید.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegramپس از تایپ عبارت و نمایش نتیجه Stickers bot را انتخاب کنید.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegramstickers رباتی برای ساخت پک استیکر در تلگرام می باشد برای آشنایی و عملکرد ربات های تلگرام پیشنهاد می کنیم پست معرفی ربات های تلگرام Telegram Bot رو مشاهده کنید.

و بعد از پیدا شدن این ربات، روی آن کلیک کنید. صفحه‌ای برای گفتگو باز خواهد شد که کار ساخت استیکرها در این بخش انجام خواهد شد. در ابتدا پیامی دلخواه ارسال کنید تا این ربات ورود شما را تبریک بگوید و لیست دستورات ممکن را برای شما ارسال کند.

برای شروع کار ساخت، طبق دستورات و تصاویر زیر عمل کنید:

  دانلود ESIAtalk 2.3.1 نرم افزار آسیاتاک - ساخت شماره مجازی اندونزی + آموزش

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegramدر ابتدا دستور newstickerpack/ را ( علامت / در ابتدای دستور قرار دارد) تایپ و برای این ربات ارسال کنید.

پاسخ ربات : ربات استیکر ساز از شما می‌ خواهد تا نامی برای مجموعه‌ استیکر خود انتخاب کنید که ما در این جا نام lineapkfa برگزیدیم.

پاسخ ربات : ربات استیکر ساز از شما می‌ خواهد تا با توجه به حال و احوال استیکر خود (ناراحت، خوشحال، متعجب و …) یک اموجی برای آن تعیین کنید.

دلیل این امر دسترسی راحت تر به استیکرها است به این صورت که شما با زدن اموجی “گریه” بدون نیاز به مراجعه به تب استیکر‌ها، می‌توانید خلاصه‌ ای از استیکرهای غمگینی که به این اموجی ربط داده‌ اید مشاهده کنید و با کلیک روی آن، به سرعت استیکر ها را ارسال کنید. اگر تمایلی به صرف وقت برای این موضوع ندارید، می‌ توانید برای تمامی استیکرها یک اموجی یکسان ارسال کنید.

پاسخ ربات : ربات تلگرام ضمن تشکر از شما درخواست دارد عکس مورد نظر خود رو ارسال کنید که باید شرایط و استاندارد های تلگرام رو دارا باشد.

برای ارسال عکس در محیط چت به ربات آیکن گیره را انتخاب و با گزینه File تصویر را برای ربات ارسال کنید (از بخش Photo برای اینکار استفاده نکنید)

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram پاسخ ربات : بعد از ارسال هر استیکر، این ربات به شما تعداد استیکر هایی که تاکنون به این مجموعه وارد کرده‌اید را یادآوری می‌کند و اگر تمایل به ادامه دارید، کافی است تا استیکر بعدی را ارسال کنید.

برای استیکر مورد نظر (عکس جدید) باید یک اموجی تعریف کنید و سپس طبق روال قبلی جلو برید که ما در این آموزش فقط یک استیکر در پک قرار دادیم .

در مرحله بعد و بعد از ارسال تمامی عکس های مورد نظر برای تبدیل استیکر در پک دلخواه و تحویل لینک پک استیکر خودمون دستور publish command/ ( علامت / در ابتدای دستور قرار دارد) رو برای ربات استیکر ساز تلگرام تایپ و ارسال می کنیم تا استیکر های شما در کسری از ثانیه منتشر و آماده‌ استفاده شود.

اگر نام شما مورد قبول قرار گیرد پیام زیر به شما ارسال می شود، که در پاراگراف اول این پیام لینک پک استیکر شما قرار دارد مانند (telegram.me/addstickers/line_apkfa)

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram پاسخ ربات : ربات استیکر ساز از شما می‌خواهد تا نامی یا آی دی مرتبط با پک استیکر خود رو انتخاب و ارسال کنید تا در هنگام اشتراک لینک این پک استیکر با مشکل مواجه نشیم.

توجه : نام یا همون آی دی استیکر شما به این شکل در تلگرام ثبت خواهد شد : https://telegram.me/addstickers/line_apkfa

در قسمت line_apkfa اسمی که برای پک استیکر خود انتخاب کردید قرار می گیره البته خود ربات استیکر ساز تلگرام لینک پک استیکر شما رو ارائه خواهد داد.

در آخر کافیست روی لینک پک استیکر خود کلیک کنید تا به مجموعه استیکر های تلگرامتون add کنید همچنین اگر دقت کنید نام استیکر رو در پنجره پک نمایش خواهد داد.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegramهمچنین با تایپ و ارسال دستور help برای ربات، سایر دستورات رو برای شما ارسال خواهد کرد.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

Hello, I’m the Sticker Bot! You can control me by sending these commands
ساخت پک استیکر جدید

/newstickerpack – create a new sticker pack

اضافه کردن استیکر جدید به پک
/addsticker – add a new sticker to an existing pack

حذف استیکر از پک
/delsticker – remove a sticker from an existing pack

ترتیب قرار گرفتن استیکر در پک
/ordersticker – reorder stickers in a pack

لغو عملیات جاری
/cancel – cancel the current operation

چه امتیازی می دهید؟

دیدگاه کاربران

175 دیدگاه ها برای "آموزش طراحی و ساخت استیکر تلگرام Create Sticker Telegram"

اطلاع از
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی تر | بیشترین تعداد رای
مصطفی
Guest

سلام.یه سوال آزمون داشتم استیکرهایی که میسازیم فقط به خودمون تحویل داده میشه یانه به دست کسایه دیگه ای هم میرسه؟

حمیدرضا
Admin

درود.
برای استفاده سایرین از پک استیکر ساخته شده نیاز به لینک آن پک و یا یک استیکر از آن پک است و اگر هر دو در دسترس نباشند کابران دیگری نمی توانند پک استیکر ساخته شده رادریافت کنند.

terva
Guest
سلام واقعا ممنون از توضیح خوبتون سه تا سؤال داشتم من یه پک استیکر درست کردم ثبت شد و بعد یه پک استیکر دیگه درست کردم اونم ثبت شد ولی اشتباهی لینکی که ربات برای ذخیره کردن استیکر فرستاده رو حذف کردم الان استیکر نیومده باید چیکار کنم؟ الان که دوتا استیکر درست کردم چجوری میتونم برگردم به پک استیکر قبلی برای اون استیکر درست کنم؟ چیکار کنم که پس زمینه عکسم برای استیکر گرفته شه؟من با نرم افزار تو گوشی و توی لب تاپ ایکارو کردم ولی موقعی که ایتیکر درست شد کلا سیاه یا سفید شده بود. ممنون… Read more »
حمیدرضا
Admin

سلام دوست عزیز.
برای سوال اول و دوم تان : شما می توانید با وارد کردن دستور " /addsticker " در ربات، استیکر های جدید را به پک های استیکری که قبلا توسط شما در این ربات ساخته شده اضافه کنید. پس احتمالا آن پکی که لینکش را حذف نمودید نیز شامل پک های ساخته شده می شود.
برای سوال سوم تان : دقت کنید که تصویر مدنظر را با فرمت Png ذخیره کنید.
در ضمن می توانید از نرم افزار های اندرویدی : Background Eraser و Bobble Stickers برای ساخت استیکر کمک بگیرید.

Penelope
Guest

با سلام
ازتون خواهش میکنم جواب بدید

این توضیحاتی که دادید برای ساخت استیکر هست اما
من میخوام استیکر هایی که توی هر پک متفاوتی دارم و استفاده میکنمشون رو جمع کنم تو یه پک جداگونه و فقط از همون پک که ایجاد کردم استفاده کنم.
نمییدونم خوب توضیح دادم یا نه متوجه بشید.

ممنون میشم راهنمایییم کنید.
سپاس.

حمیدرضا
Admin

درود.
این امکان وجود ندارد مگر اینکه فایل تصویری استیکر مورد نظر را داشته باشید و یک پک استیکر جدید بسازید.

Shahin
Guest

Stickers:
Please attach the image as a file (uncompressed), not as a photo......این منظورش چیه؟

حمیدرضا
Admin

تصویر مدنظر را باید به صورت فایل ارسال کنید.

مهران
Guest

اقا من چجوری باید اونجوری که میخوام عکسمو کات کنم هر کاری میکنم میگه کوچیکه یا بزرگه

حمیدرضا
Admin

سلام.
از نرم افزار اندرویدی " Photo & Picture Resizer Premium " کمک بگیرید.

الهه
Guest

سلام لطفا کمکم کنیددد
عکس خودمو باهاش استیکر درست کردم حالا میخوام پاک کنم delaticker رو میزنم ولی تغییری ایجاد نمیشه چی کار کنم؟؟ خیلی مهمههه

مهدی
Guest

سلام لطفا جواب رو برای ایمیلم بفرستید من استیکر ساختم و ذخیره هم شد بعد دوباره برای یکی از دوستام با نام خودش ساختم ولی بازم شد ولی الان می خوام بر گردم به اون استیکر های خودم نمیشه لطفا جواب بدید اگر میشه به ایمیلم بفرستید

علی
Guest

با سلام
من با برنامه eraser پس زمینه عکسارو برمیدارم ولی وقتی عکسو به ربات تلگرام میفرستم به جای اینکه پس زمینه ی تصویرم حذف شه استیکرم با یه پس زمینه سیاه بوجود میاد...چطور حل کنم مشکلمو؟
با تشکر

مسعود
Guest

با سلام
دوست عزیز
برای ارسال عکس به ربات از گزینه ی file استفاده کنید و عکستون رو ارسال کنید.اگر از گزینه gallery استفاده کنید با هر نرم افزاری هم پشت عکس رو حذف کنید باز سیاه میشه

عرشیا
Guest

اره برای منم همینه حتی با برنامه ای که خودشون هم معرفی کردم هم انجام دادم ولی اینجوری شد جواب بدین لطفا
@arshia_757تلگرام
maralghorbani5@gmail.comجیمیل جواب بدین لطفا

Mohamad
Guest

سلام دستتون درد نکنه من استیکر ساختم ولی یه مشکل دارم بیشتر از 20 تا استیکر تو یک فایل ساخته نمیشه ولی من دیدم تا 120 تا استیکر هم بوده تو یک فایل

علیرضا
Guest

سلام دوست عزیز
من فایل psdرو دانلود کردم ولی نمیدونم چطور عکسو بهش انتقال بدم
خود عکس با فرمت pngرو هم که میفرستم قبول نمیکنه میگه باید فایل باشه نه عکس توی توضیحاتتون هم فقط گفتین میشه با این فایل خروجی گرفت همین
اگه لطف کنین بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.

نغمه
Guest

سلام
من عکس هام هیچ مشکلی ندارن از لحاظ سایز وحجم وفرمت اما ارور میده به این پیام : sorry,this title is unacceptable .چیکار کنم ؟

فرهاد
Guest

سلام من وقتی استیکر رو با فوتو شاپ طراحی میکنم سایز و حجمش درسته و ربات استیکر ساز هم قبولش میکنه ولی استیکر خیلی کوچیکه لطفا رهنمایی کنید

A...
Guest

سلام ممنون از سایت خوبتون
چگونه از فایل psd که ربات استیکر برای ما میفرستد استفاده کنیم چطوری عکسامونو به اون فایل انتقال بدیم و خروجی بگیریم
با تشکر

علی
Guest

سلام ممنون که اینقد خوب راهنمایی کردین
یه سوال داشتم اونم اینه که آیا میشه استیکرهای تلگرام رو و گالری ذخیره کرد یا نه اگه میشه لطفا بگید چجوری مرسی ممنون بابت سایت عــــــــالیییییییییتون

سام
Guest

خداوند خیر دنیا آخرت رو بهت بده ... عنقدر بهت بده که همه آدم ها حسرت زندگیتو بخورن ... برای آین آموزش کاملی گذاشتی

wpDiscuz
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "اندروید ایران – دانلود برنامه و بازی اندروید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.