TOP APPS
دانلود PicsArt Photo Studio PRO 9.5.0 برنامه پیکس آرت اندروید + فونت فارسی
5 votes, average: 4٫40 out of 55 votes, average: 4٫40 out of 55 votes, average: 4٫40 out of 55 votes, average: 4٫40 out of 55 votes, average: 4٫40 out of 5

PicsArt Photo Studio & Collage

دانلود کنید V 9.5.0
دانلود Instagram 10.19.0 نسخه جدید اینستاگرام اندروید + پلاس + OGInsta
7 votes, average: 3٫86 out of 57 votes, average: 3٫86 out of 57 votes, average: 3٫86 out of 57 votes, average: 3٫86 out of 57 votes, average: 3٫86 out of 5

Instagram

دانلود کنید V 10.19.0
دانلود WhatsApp 2.17.159 جدیدترین نسخه واتس اپ اندروید + مود
57 votes, average: 3٫70 out of 557 votes, average: 3٫70 out of 557 votes, average: 3٫70 out of 557 votes, average: 3٫70 out of 557 votes, average: 3٫70 out of 5

WhatsApp Messenger

دانلود کنید V 2.17.159
دانلود Telegram 3.18.1 نسخه جدید تلگرام برای اندروید + ویندوز
15 votes, average: 4٫00 out of 515 votes, average: 4٫00 out of 515 votes, average: 4٫00 out of 515 votes, average: 4٫00 out of 515 votes, average: 4٫00 out of 5

Telegram

دانلود کنید V 3.18.1
دانلود SHAREit 3.8.8 نسخه جدید برنامه شریت برای اندروید + کامپیوتر
2 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 5

SHAREit - Transfer & Share

دانلود کنید V 3.8.8_ww

آموزش طراحی و ساخت استیکر تلگرام Create Sticker Telegram

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
لطفا امتیاز دهید !

آموزش ساخت استیکر تلگرام

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegramنرم افزار پیام رسان تلگرام این روز ها نسخه موبایل، کامپیوتر و وب آن در بین کاربران ایرانی بسیار محبوب شده است، از مزیت های خوب این نرم افزار سرعت بالا، رابط کاربری روان (متریال دیزاین)، استیکرهای گوناگون طراحی شده برای چت و اخیرا اضافه شدن قابلیت ساخت استیکر های شخصی و درست کردن پکیج استیکر توسط کاربران می باشد، در ادامه طریقه ایجاد استیکر های شخصی و اضافه کردن آن به مجموع استیکر های تلگرام و اشتراک گذاری آنها با دیگران را آموزش می دهیم.

مطمئنا اضافه شدن استیکر به اپلیکیشن سریع و سبکی مانند تلگرام، کاربران وایبر و لاین را نیز برای کوچ کردن به این برنامه وسوسه خواهد کرد و اگر تلگرام نیز به سرنوشت ویچت و وایبر دچار نشود، می‌تواند به محبوب‌ ترین اپلیکیشن کاربران ایرانی نیز تبدیل شود. در آپدیت های جدید تلگرام دیدید که قابلیت اضافه کردن پک استیکر به تلگرام اضافه شده. حالا شاید دوست داشته باشید شما هم از این پک ها درست کنید و استیکر هاتون را با بقیه به اشتراک بگذارید.

شرایط و استاندارد های تلگرام جهت طراحی استیکر دلخواه

استیکر های ارسالی شما برای تلگرام باید دارای سه مشخصه‌ زیر باشند :

 • فرمت فایل تصویر ارسالی باید png یا webp باشد (فرمت webp. گوگل برای نمایش بهتر و بهینه تر تصاویر استفاده می شود) و عکس مورد نظر نیز به صورت دوربری شده باشد.
 • فایل ارسالی شما باید دارای طول و عرض 512px باشد. در واقع حداقل یکی از مقدارهای طول یا عرض باید “512px” باشد و دیگری “512px” یا کمتر از آن باشد.
 • حجم فایل تهیه شده باید کمتر از 350 کیلوبایت باشد.

برای راحتی این امر، تلگرام یک فایل PSD پیشنهادی به شما ارائه خواهد کرد که می توانید با باز کردن آن، و انتقال استیکر های مورد نظرتان به این فایل، و سپس خروجی گرفتن از آن، با فرمت PNG بدون کوچکترین دردسری استیکرهای خود را آماده‌ ارسال کنید.

همچنین می توانید با برنامه های گرافیکی نظیر Adobe Photoshop عکس استیکر مورد نظر خود رو طراحی کنید، یا با استفاده از برنامه StickIt زمینه تک رنگ عکس مورد نظر رو حذف کنید .

ارسال عکس مورد نظر برای تبدیل استیکر به تلگرام

بعد از انجام مراحل بالا و ساخت استیکرهایی که واجد شرایط تلگرام هستند، نوبت به ارسال آن‌ ها و ساخت مجموعه‌ شما خواهد رسید که خود تلگرام پیشنهاد کرده است تا این امر را توسط نسخه‌ کامپیوتری تلگرام انجام دهید.

در صفحه‌ اصلی تلگرام ابتدا آیکن ذره بین را انتخاب و در بخش Search آیدی stickers@ را وارد کنید یا از لینک استفاده کنید : https://telegram.me/stickers

همچنین برای Add کردن از آموزش ثبت نام کاربری در تلگرام Telegram ID استفاده کنید.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

پس از تایپ عبارت و نمایش نتیجه Stickers bot را انتخاب کنید.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

stickers رباتی برای ساخت پک استیکر در تلگرام می باشد برای آشنایی و عملکرد ربات های تلگرام پیشنهاد می کنیم پست معرفی ربات های تلگرام Telegram Bot رو مشاهده کنید.

و بعد از پیدا شدن این ربات، روی آن کلیک کنید. صفحه‌ای برای گفتگو باز خواهد شد که کار ساخت استیکرها در این بخش انجام خواهد شد. در ابتدا پیامی دلخواه ارسال کنید تا این ربات ورود شما را تبریک بگوید و لیست دستورات ممکن را برای شما ارسال کند.

برای شروع کار ساخت، طبق دستورات و تصاویر زیر عمل کنید:

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

در ابتدا دستور newstickerpack/ را ( علامت / در ابتدای دستور قرار دارد) تایپ و برای این ربات ارسال کنید.

ربات استیکر ساز از شما می‌ خواهد تا نامی برای مجموعه‌ استیکر خود انتخاب کنید که ما در این جا نام lineapkfa برگزیدیم.

ربات استیکر ساز از شما می‌ خواهد تا با توجه به حال و احوال استیکر خود (ناراحت، خوشحال، متعجب و …) یک اموجی برای آن تعیین کنید.

دلیل این امر دسترسی راحت تر به استیکرها است به این صورت که شما با زدن اموجی “گریه” بدون نیاز به مراجعه به تب استیکر‌ها، می‌توانید خلاصه‌ ای از استیکرهای غمگینی که به این اموجی ربط داده‌ اید مشاهده کنید و با کلیک روی آن، به سرعت استیکر ها را ارسال کنید. اگر تمایلی به صرف وقت برای این موضوع ندارید، می‌ توانید برای تمامی استیکرها یک اموجی یکسان ارسال کنید.

ربات تلگرام ضمن تشکر از شما درخواست دارد عکس مورد نظر خود رو ارسال کنید که باید شرایط و استاندارد های تلگرام رو دارا باشد.

برای ارسال عکس در محیط چت به ربات آیکن گیره را انتخاب و با گزینه File تصویر را برای ربات ارسال کنید (از بخش Photo برای اینکار استفاده نکنید)

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

بعد از ارسال هر استیکر، این ربات به شما تعداد استیکر هایی که تاکنون به این مجموعه وارد کرده‌اید را یادآوری می‌کند و اگر تمایل به ادامه دارید، کافی است تا استیکر بعدی را ارسال کنید.

برای استیکر مورد نظر (عکس جدید) باید یک اموجی تعریف کنید و سپس طبق روال قبلی جلو برید که ما در این آموزش فقط یک استیکر در پک قرار دادیم .

در مرحله بعد و بعد از ارسال تمامی عکس های مورد نظر برای تبدیل استیکر در پک دلخواه و تحویل لینک پک استیکر خودمون دستور publish command/ ( علامت / در ابتدای دستور قرار دارد) رو برای ربات استیکر ساز تلگرام تایپ و ارسال می کنیم تا استیکر های شما در کسری از ثانیه منتشر و آماده‌ استفاده شود.

اگر نام شما مورد قبول قرار گیرد پیام زیر به شما ارسال می شود، که در پاراگراف اول این پیام لینک پک استیکر شما قرار دارد مانند :

telegram.me/addstickers/line_apkfa

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

ربات استیکر ساز از شما می‌خواهد تا نامی یا آی دی مرتبط با پک استیکر خود رو انتخاب و ارسال کنید تا در هنگام اشتراک لینک این پک استیکر با مشکل مواجه نشیم.

نام یا همون آی دی استیکر شما به این شکل در تلگرام ثبت خواهد شد :

https://telegram.me/addstickers/line_apkfa

در قسمت line_apkfa اسمی که برای پک استیکر خود انتخاب کردید قرار می گیره البته خود ربات استیکر ساز تلگرام لینک پک استیکر شما رو ارائه خواهد داد.

در آخر کافیست روی لینک پک استیکر خود کلیک کنید تا به مجموعه استیکر های تلگرامتون add کنید همچنین اگر دقت کنید نام استیکر رو در پنجره پک نمایش خواهد داد.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

همچنین با تایپ و ارسال دستور help برای ربات، سایر دستورات رو برای شما ارسال خواهد کرد.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

ساخت پک استیکر جدید

Hello, I’m the Sticker Bot! You can control me by sending these commands

اضافه کردن استیکر جدید به پک

/newstickerpack – create a new sticker pack

اضافه کردن استیکر جدید به پک

/addsticker – add a new sticker to an existing pack

حذف استیکر از پک

/delsticker – remove a sticker from an existing pack

ترتیب قرار گرفتن استیکر در پک

/ordersticker – reorder stickers in a pack

لغو عملیات جاری

/cancel – cancel the current operation

ارسـال نـظـر

Currently you have JavaScript disabled. In order to post comments, please make sure JavaScript and Cookies are enabled, and reload the page. Click here for instructions on how to enable JavaScript in your browser.

:bye: 
:good: 
:negative:  
:scratch: 
:wacko:  
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose:  
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail:  
:-(   
:unsure:  
;-)  
 

 1. مصطفی

  سلام.یه سوال آزمون داشتم استیکرهایی که میسازیم فقط به خودمون تحویل داده میشه یانه به دست کسایه دیگه ای هم میرسه؟
  0  0
  • حمیدرضا

   درود.
   برای استفاده سایرین از پک استیکر ساخته شده نیاز به لینک آن پک و یا یک استیکر از آن پک است و اگر هر دو در دسترس نباشند کابران دیگری نمی توانند پک استیکر ساخته شده رادریافت کنند.
   1   0
 2. terva

  سلام واقعا ممنون از توضیح خوبتون
  سه تا سؤال داشتم
  من یه پک استیکر درست کردم ثبت شد و بعد یه پک استیکر دیگه درست کردم اونم ثبت شد ولی اشتباهی لینکی که ربات برای ذخیره کردن استیکر فرستاده رو حذف کردم الان استیکر نیومده باید چیکار کنم؟

  الان که دوتا استیکر درست کردم چجوری میتونم برگردم به پک استیکر قبلی برای اون استیکر درست کنم؟

  چیکار کنم که پس زمینه عکسم برای استیکر گرفته شه؟من با نرم افزار تو گوشی و توی لب تاپ ایکارو کردم ولی موقعی که ایتیکر درست شد کلا سیاه یا سفید شده بود.
  ممنون میشم جواب بدید
  لطفا همینجا جواب بدید تا بقیه بتونن استفاده کنن
  0  0
  • حمیدرضا

   سلام دوست عزیز.
   برای سوال اول و دوم تان : شما می توانید با وارد کردن دستور ” /addsticker ” در ربات، استیکر های جدید را به پک های استیکری که قبلا توسط شما در این ربات ساخته شده اضافه کنید. پس احتمالا آن پکی که لینکش را حذف نمودید نیز شامل پک های ساخته شده می شود.
   برای سوال سوم تان : دقت کنید که تصویر مدنظر را با فرمت Png ذخیره کنید.
   در ضمن می توانید از نرم افزار های اندرویدی : Background Eraser و Bobble Stickers برای ساخت استیکر کمک بگیرید.
   0   0
 3. Penelope

  با سلام
  ازتون خواهش میکنم جواب بدید

  این توضیحاتی که دادید برای ساخت استیکر هست اما
  من میخوام استیکر هایی که توی هر پک متفاوتی دارم و استفاده میکنمشون رو جمع کنم تو یه پک جداگونه و فقط از همون پک که ایجاد کردم استفاده کنم.
  نمییدونم خوب توضیح دادم یا نه متوجه بشید.

  ممنون میشم راهنمایییم کنید.
  سپاس.
  0  0
  • حمیدرضا

   درود.
   این امکان وجود ندارد مگر اینکه فایل تصویری استیکر مورد نظر را داشته باشید و یک پک استیکر جدید بسازید.
   0   0
 4. Shahin

  Stickers:
  Please attach the image as a file (uncompressed), not as a photo……این منظورش چیه؟
  0  0
  • حمیدرضا

   تصویر مدنظر را باید به صورت فایل ارسال کنید.
   0   0
 5. اقا من چجوری باید اونجوری که میخوام عکسمو کات کنم هر کاری میکنم میگه کوچیکه یا بزرگه
  0  0
 6. الهه

  سلام لطفا کمکم کنیددد
  عکس خودمو باهاش استیکر درست کردم حالا میخوام پاک کنم delaticker رو میزنم ولی تغییری ایجاد نمیشه چی کار کنم؟؟ خیلی مهمههه
  0  0
  • ApkFA

   با سلام.
   دستور addsticker/ را برای ربات ارسال و پس از آن استیکری که در نظر دارید را ارسال کنید.
   0   0
 7. مهدی

  سلام لطفا جواب رو برای ایمیلم بفرستید من استیکر ساختم و ذخیره هم شد بعد دوباره برای یکی از دوستام با نام خودش ساختم ولی بازم شد ولی الان می خوام بر گردم به اون استیکر های خودم نمیشه لطفا جواب بدید اگر میشه به ایمیلم بفرستید
  0  0
 8. علی

  با سلام
  من با برنامه eraser پس زمینه عکسارو برمیدارم ولی وقتی عکسو به ربات تلگرام میفرستم به جای اینکه پس زمینه ی تصویرم حذف شه استیکرم با یه پس زمینه سیاه بوجود میاد…چطور حل کنم مشکلمو؟
  با تشکر
  0  0
  • عرشیا

   اره برای منم همینه حتی با برنامه ای که خودشون هم معرفی کردم هم انجام دادم ولی اینجوری شد جواب بدین لطفا
   @arshia_757تلگرام
   maralghorbani5@gmail.comجیمیل جواب بدین لطفا
   0   0
  • مسعود

   با سلام
   دوست عزیز
   برای ارسال عکس به ربات از گزینه ی file استفاده کنید و عکستون رو ارسال کنید.اگر از گزینه gallery استفاده کنید با هر نرم افزاری هم پشت عکس رو حذف کنید باز سیاه میشه
   0   0
 9. Mohamad

  سلام دستتون درد نکنه من استیکر ساختم ولی یه مشکل دارم بیشتر از 20 تا استیکر تو یک فایل ساخته نمیشه ولی من دیدم تا 120 تا استیکر هم بوده تو یک فایل
  0  0
 10. علیرضا

  سلام دوست عزیز
  من فایل psdرو دانلود کردم ولی نمیدونم چطور عکسو بهش انتقال بدم
  خود عکس با فرمت pngرو هم که میفرستم قبول نمیکنه میگه باید فایل باشه نه عکس توی توضیحاتتون هم فقط گفتین میشه با این فایل خروجی گرفت همین
  اگه لطف کنین بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، فایل psd فقط یک نمونه هست برای آشنایی بیشتر. در واقع شما باید یک فایل با مشخصات و سایزی که ذکر شده طراحی کنید و برای بات ارسال کنید، توضیحات کاملا شفاف هست در صورتی که دقت داشته باشید.
   0   0
 11. نغمه

  سلام
  من عکس هام هیچ مشکلی ندارن از لحاظ سایز وحجم وفرمت اما ارور میده به این پیام : sorry,this title is unacceptable .چیکار کنم ؟
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، مطمئن باشید مراحل را به درستی طی نکردید. دوباره مراحل را چک کنید.
   0   0
   • نغمه

    مچکر از پاسخگویی ، اما من هم فرمت که بایدpngباشه و هم سایز که 512در512باشه و هم حجم که کمتر از 1مگابایت باشه رو درست انجام دادم درمورد عکس هام ، پس مشکل کجاست؟ حتی یک ربات دیگر هم پیداکردم که استیکر میدی بهش عکس رو با شرایط برای درست کردن پک میده و وقتی هم میفرستم اون عکس هارو باز هم همین اخطار میاد …
    ////
    0    0
    • ApkFA

     خواهش، متن خطا یا یک اسکرین شات ارسال کنید تا دقیق تر راهنمایی کنیم.
     0     0
 12. فرهاد

  سلام من وقتی استیکر رو با فوتو شاپ طراحی میکنم سایز و حجمش درسته و ربات استیکر ساز هم قبولش میکنه ولی استیکر خیلی کوچیکه لطفا رهنمایی کنید
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، نمونه تصویر را ارسال کنید تا راهنمایی کنیم ایراد کار کجاست.
   0   0
 13. A...

  سلام ممنون از سایت خوبتون
  چگونه از فایل psd که ربات استیکر برای ما میفرستد استفاده کنیم چطوری عکسامونو به اون فایل انتقال بدیم و خروجی بگیریم
  با تشکر
  0  0
  • ApkFA

   درود، لطفا مطلب را با دقت مطالعه کنید چرا که به صورت کامل توضیح داده شده است.
   0   0
 14. علی

  سلام ممنون که اینقد خوب راهنمایی کردین
  یه سوال داشتم اونم اینه که آیا میشه استیکرهای تلگرام رو و گالری ذخیره کرد یا نه اگه میشه لطفا بگید چجوری مرسی ممنون بابت سایت عــــــــالیییییییییتون
  0  0
 15. سام

  خداوند خیر دنیا آخرت رو بهت بده … عنقدر بهت بده که همه آدم ها حسرت زندگیتو بخورن … برای آین آموزش کاملی گذاشتی
  0  0
  • ApkFA

   درود. خوشحالیم از اینکه نیازتون رفع شده است دوست گرامی.
   پاینده و کامیاب باشید.
   0   0
 16. omid

  سلام
  من اسم استیکرمو میزاریم ولی وقتی میسازم ادرسی که میده https://telegram.me/addstickers/Animals
  اینه که ربطی به استیکر من نداره
  0  0
  • ApkFA

   درود، بعد از تعریف نام استیکر باید یک شناسه هم تعریف کنید. که این لینکی که داده یک نمونه هست و شما باید نامی را انتخاب کنید که از قبل توسط شخص دیگری استفاده نشده باشد. (همانند نام کاربری)
   0   0
   • omid

    تشکر از راهنمایی
    0    0
    • ApkFA

     خواهش دوست عزیز، خوش و پاینده باشید.
     0     0
 17. علی

  سلام یه برنامه برای فتوشاپ کردن و درست کردن پی ان جی عکس و عوض کردن سایز بهم نشون بدین اگه میشه روش کار رو هم بگید ممنون میشم..خیلی مبتدی ام
  0  0
  • ApkFA

   درود بر شما.
   برنامه فتوشاپ اندروید در سایت موجود است، یک برنامه برای تغییر سایز تصاویر هم معرفی خواهیم کرد.
   0   0
 18. آموزش asp.net

  با سلام و تشکر از سایت فوق العاده شما.سایت شمارو به همه دوستان معرفی کردم.
  0  0
 19. دانیال

  با سلام
  من دو تا پک استیکر ساختم.ولی الان میخوام ب پک اول استیکر اضافه کنم اما نمیشه و فقط ب پک دوم میشه.اون پایین زده برای ی پک دیگه روی /Mypack بزنین اما چیزی نمیاره.لطفن راهنمایییم کنین ممنون میشم
  0  0
  • ApkFA

   درود، بات ها چون بعد مدتی بروزرسانی می شوند احتمالا روش و منوی آن با این پست متفاوت باشد و آبدیت شده باشند. شما باید منوی راهنما رو بخوانید با ارسال دستور help/
   0   0
  • مجيد

   منم همین مشکل رو دارم. چکار کنم. اگه شما تونستین راهشو پیدا کنین لطفا به منم خبر بدین salarimajid590@yahoo.co
   0   0
 20. پوریا

  سلام
  من سایزش رو 512 زدم
  ولی میگه حجم تصویر زیاده
  بخوام کوچیک تر هم بکنم میگه که چون از 512 کوچیک تره قبول نمیشه
  چیکار کنم؟
  0  0
  • ApkFA

   درود دوست گرامی.
   حجم ارتباطی به سایز ندارد!
   0   0
 21. آیدا

  سلام
  میخواستم بپرسم چجوری میشه همه ی استیکرایی رو ک دوس داریم (از توی پک های مختلف استیکرهای آماده) تو یه پک جداگونه برا خومون جمع کنیم؟؟
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، با یک فایل منیجر به مسیر نصبی تلگرام بروید. فایل ها موجود است که باید به فرمت png. تغییر دهید.
   0   0
 22. ریحانه

  من عکسو می فرستم قبول نمی کنه png هم.هست
  0  0
  • ApkFA

   سایز عکس را بررسی کنید.
   0   0
  • حسن

   باید ۵۱۲×۵۱۲ باشه و به صورت فایل ارسال کنید(دکمه ی سنجاق رو بزنید پایینتر)
   0   0
 23. سلام

  سلام
  من تمام مرحله هاشو رفتم
  به مرحله آخر که رسیدم خواستم نام انتخاب کنم ارور میده
  مشکلش چیه؟؟؟؟
  0  0
  • ApkFA

   درود، نام تکراری بوده حتما، تست کنید ببینید با همان نام استیکری موجود هست یا خیر. شرایط ساخت استیکر در محتوای پست رو هم دوباره بررسی کنید اشتباه انجام نداده باشید.
   0   0
 24. محمد

  ولی من استیکر هایی دیدم با سایز خیلی کوچولو اونارو چطوری درست میکنن از شکلکم ریزترن :\ ؟؟؟؟؟؟؟
  منم یه سری شلکلکارو میخوام تبدیل به استیکر کنم فرمتشم png هست ولی سایزشون کوچیکه چه کنم ؟؟
  0  0
  • ApkFA

   دقت داشته باشید سایز تصویر کوچک هست ،احتمالا سایز زمینه استاندارد 512 هست. ببنید وقتی شما یک زمینه به اندازه 512 بدون رنگ در نظر بگیرید می توانید عکس داخل رو به اندازه دلخواه تعیین کنید. مهم کل سایز تصویر نهایی هست که ذخیره می کنید.
   0   0
 25. narsis

  سلام.چطوری فایل عکسوpnjکنم
  0  0
  • ApkFA

   سلام.
   فرمت تصاویر رو باید با برنامه های گرافیکی نظیر فتوشاپ تغییر دهید.
   0   0
 26. iman

  سلام ممنون میشم کمک کنید
  وقتی یک استیکر رو میسازی مشکلی پیش نمیاد ولی الان من 7 استیکر ساختم و بعد عبارت /publish رو میزنم با خطا زیر روبرو میشم
  Sorry, I can’t publish an empty stickerpack. Please add some stickers first.
  0  0
  • ApkFA

   با سلام، در همان پکیج خطا میده یا در ساخت پکیج جدید ؟
   0   0
 27. بلال محمدی

  https://telegram.me/addstickers/Alivaghfchi سلام من یه پک ایتیکر ساختم دستتون درد نکنه اموزش کامل و واضح بود خیلی راحته،این استیکرا انتخاباتی برا مجلس دهم
  0  0
  • ApkFA

   درود، خوش باشید دوست عزیز
   0   0
 28. هلیا

  من وقتی به مرحله اخر یعنی ساخت ایدی میرسم هر چی میزنم قبول نمیکنه و میگه که این اسم کوتاه و مورد قبول نیست مشکل از کجاست؟
  0  0
  • ApkFA

   برای انتخاب نام استیکر محدودیتی ندارید، اما برای id محدودیت کاراکتر و ثبت اسم از قبل وجود دارد، اسم مدنظر به عنوان id اگر خطا میده همان رو تست کنید ببنید استیکرش موجوده یا خیر.
   0   0
 29. سپهر

  اینم از پک استیکر من.
  https://telegram.me/addstickers/FaEmoji
  سعی کردم تا جایی که میشه مرتب و تمیز ارائه بدم.
  لطفا ببینید و نظرتون رو بگید.
  0  0
 30. Aysan

  سلام ممنون از آموزشتون.
  فقط میخواستم بپرسم که اگه برنامه ی فوتوشاپ خوب برای اندروید سراغ دارید بهم بگید?
  واقعا لازم دارم
  چون نمیتونم عکسای خوبی برای استیکر پیدا کنم.
  0  0
  • ApkFA

   درود، زنده باشید. برای اندروید برنامه های گرافیکی زیادی معرفی شده، ولی پیشنهاد ما برای طراحی استیکر حرفه ای کار با ویندوز هست.
   0   0
 31. سپهر

  ممنون
  بعد از ساخت (پابلیش) پک دیگه نمیشه اضافه کرد ؟ آخه ارور نمیده و میگه اضافه شد ولی نشده.
  من خودم چند تا پک دیدم که چند روز بعد از نصبش بهش استیکر اضافه شده.
  لطفا جواب بدید ممنون
  0  0
 32. زهرا

  چرا ربات من هیچی نمیگه و هیچ کاری نمیکنه؟
  0  0
  • ApkFA

   متوجه منظورتون نشدم، بیشتر توضیح دهید!
   0   0
 33. وحید

  چرا وقتی عکس با فرمت webp میفرستم قبول نمیکنه
  0  0
  • ApkFA

   چون در پست هم استاندارد ساخت استیکر با این روش رو ذکر کردیم، به فرمت و سایز دقت کنید.
   0   0
 34. shiva

  سلام خسته نباشین.من چطوری میتونم نوشته به استیکرام اضافه کنم؟؟ و اینکه میخوام استیکرام یکم بزرگ باشن.خیلی ریزه
  0  0
 35. محسن

  واقعا جایه تشکر داره که انقدر زود جواب میدین و احساس مسىولیت بالایی دارید
  0  0
 36. محسن

  Sorry, the file type is invalid. Please convert your image to PNG.
  اینو باید چیکار کنم?
  0  0
  • ApkFA

   آموزش رو با دقت بخونید!
   فرمت رو عکس رو باید با png. ذخیره کنید.
   0   0
   • محسن

    من خوندم ولی اونجور ک من دیدم راجب چجورpng کردن توضیحی نداده بود
    0    0
    • ApkFA

     شرایط و استانداردهای تلگرام جهت طراحی استیکر دلخواه

     استیکرهای ارسالی شما برای تلگرام باید دارای سه مشخصه‌ زیر باشند:

     – فرمت فایل تصویر ارسالی باید png یا webp باشد (فرمت .webp گوگل برای نمایش بهتر و بهینه تر تصاویر استفاده میشود) و عکس مورد نظر نیز به صورت دوربری شده باشد.
     – فایل ارسالی شما باید دارای طول و عرض ۵۱۲px باشد. درواقع حداقل یکی از مقدارهای طول یا عرض “باید” ۵۱۲px باشد و دیگری، ۵۱۲ یا کمتر از آن باشد.
     – حجم فایل تهیه شده باید کمتر از ۳۵۰ کیلوبایت باشد.
     ???
     0     0
   • محسن

    میشه به زبونه ابتدایی خلاصه توضیح بدید چون من واقعا سر در نمیارم
    0    0
    • ApkFA

     عزیز،آموزش خیلی ابتدایی توضیح دادیم مشکل شما اینکه سریع می خواهید به نتیجه برسید.
     اول روی ویندوز (کامپیوتر) فتوشاپ نصب کنید و بعد طبق آموزش و مراحل پیش روی کنید.
     اندازه عکس باید ۵۱۲ پیکسل باشد و حجم عکس هم باید کمتر از ۳۵۰ کیلوبایت باشد و بیشتر نباشد.

     شما این آموزش رو ببنید راحتره و تصاویرش رو فقط کافیه تغییر سایز بدید: تبدیل استیکر لاین برای تلگرام
     0     0
 37. حجت نوروزی

  سلام من همشو درست انجام میدم اخر را اسم ارور میده
  Sorry, this short name is unacceptable.
  اینم ارورش هست لطفا منو راهنمایی کنید
  0  0
  • ApkFA

   سلام.
   ۱- اسم تکراری استفاده کردید.
   ۲- اسم کوتاه استفاده کردید.
   0   0
   • محسن

    سلام لطفا به سوال من زود جواب بدید
    اسم برنامه ای که پشت زمینه رو از عکس جدا میکرد چی بود و از کجا باید دان کنم؟
    0    0
 38. فریبا

  سلام من تا اخر میرم ولی وقتی اسم میخواد میفرستم ارور میده
  چیکار کنم
  0  0
  • ApkFA

   سلام، متن خطا رو بفرستید تا بهتر راهنمایی کنیم. احتمالا نام انتخابی شما تکراری هست.
   0   0
 39. مریم

  سلام خسته نباشین من pack stickeramo ساختم ولی میخوام بهش جمله اضافه کنم یعنی هر کدوم از استیکرام یه جمله داشته باشه میشه لطفا راهنمایی کنین چطور این کارو انجام بدم؟
  0  0
  • ApkFA

   درود، زنده باشید.
   قبل از اینکه عکس رو برای ربات ارسال کنید باید با برنامه های گرافیکی نظیر فتوشاپ که در سایت موجود هست متن رو به تصویر خود اضافه کنید و البته میتونید از برنامه های اندرویدی دیگری هم برای این کار استفاده کنید.
   مثل : http://apkfa.ir/font-lab-text-on-photo-editor-android
   0   0
 40. ماهان

  خیلی ممنون
  فقط من برنامه فوتوشاپ ندارم،چه طوری می تونم به استیکر متن هم اضافه کنم(پس زمینه اش هم حذف باشه)
  0  0
 41. اتوماسیون صنعتی

  عالی بود
  ممنون
  0  0
 42. محمد حسین

  بعد از ساخت اولین استیکر واسه حذف واستیکر و اضافه کردن استیکر جدید این پیام ها رو میده و بلافاصله اضافه نمیکنه چرا؟
  There we go. I’ve added your sticker to the pack.
  یا
  I have deleted that sticker for you.
  0  0
 43. omid

  چرا استیکر به پک اضافه نمیشه؟؟؟تایید میکننه ولی به پک نمیره؟لطفا راهنمایی
  0  0
 44. sahar.bano

  سلام من پک ساختم دو تا استیکر گذاشتم publish زدم تا اینجا مشکلی نبود . اما امروز که add sticker to existing pack زدم و همون مراحل رو رفتم. پیغام اومد که:
  There we go. I’ve added your sticker to the pack.
  اما نگاه که میکنم اضافه نشده میشه راهنماییم کنید؟
  0  0
 45. مسود

  سلام اگه من قبلا یه پکیج ساخته باشم و پخش شده باشه و بخوام الان پکیجو کلا پاک کنم ک دیگه جایی استفاده نشه باید چیکار کنم؟

  لطفا راهنمایی کنید
  0  0
  • ApkFA

   درود بر شما.
   دستور حذف یک استیکر از پک که قرار دادیم در پست, ولی برای حذف کلی زمانی که این پست نوشته شد دستوری نداشت تست با ارسال دستور help/ چک کنید ببنید دستور حذف پکیج قرار گرفته یا خیر.
   0   0
 46. علیرضا

  سلام .. پک استیکر جدیدم :

  http://telegram.me/addstickers/MyMood

  ♥ ممنون از آموزش خوبتون ♥
  0  0
 47. Ali

  سلام. ادمبن لطفا یه ای دی بدین باهاتون کار واجب دارم. واسه سفارشه سریع یه استیکر. سپاس
  0  0
  • ApkFA

   درود.
   شرمنده در این مورد فعالیتی نداریم, کلیه خدمات سایت رایگان هست و رایگان آموزش قرار دادیم حال خودتون باید همت داشته باشید طراحی کنید یا به طراح گرافیک بسپارید.
   یا حق.
   0   0
 48. lili

  سلام
  منم دقیقاً همین مشکلو دارم که شما جواب ندادین، میشه خواهشاً راهنمایی کنین چه جوری حلش کنم؟
  دو تا پک استیکر ساختم. حالا میخوام به اون پکی که در ابتدا ساختم استیکر اضافه کنم اما هرچی addsticker/ را میزنم به پک دومی که ساختم اضافه میکنه. لطفا راهنمایی کنید.
  0  0
 49. شبنم

  سلام من میخام چند استیکر را کنارم هم بگذارم راهنماییم کنید
  0  0
  • ApkFA

   سلام.
   توضیح داده شده که در آموزش
   0   0
 50. جواد

  سلام. من دو تا پک استیکر ساختم. حالا میخوام به اون پکی که در ابتدا ساختم استیکر اضافه کنم اما هرچی addsticker/ را میزنم به پک دومی که ساختم اضافه میکنه. لطفا راهنمایی کنید.
  0  0
 51. khateteh

  سلام من عکس رو ازفایل انتخاب میکنم میفرستم اما انجام نمیشه
  0  0
  • ApkFA

   سلام. متن خطا رو ارسال کنید تا بتونیم راهنمایی کنیم شاید سایز تصویر و یا فرمت استاندارد نیست.
   0   0
 52. ali

  سلام دوست عزیز .. خیلی خوب بود .. من انجام دادم اما نمیدونم چطوری تعداد استیکر ها رو زیاد کنم .. فرض مثال یکی درست میشه و در هنگام آپلود PNG حتی دوتا عکس رو آپلود میکنم باز توی پگ یکی رو بهم نشون میده … ممنون میشم راهنماییم کنید ^_^
  0  0
 53. سلطان

  سلام خواهشا کمک کنید من پک ساختم ولی آیکون نداره ینی وقتی اد میکنی مث پک های دیگه آیکون نداره چیکار کنم : (
  0  0
  • ApkFA

   سلام.
   به چنین موردی تا به حال برخورد نکردیم یعنی موردی نشدنی هست چرا که همیشه از اولین عکس برای پیش نمایش یک استیکر استفاده میشه حال دلیلش رو نمیدونیم.
   0   0
 54. telegrame...

  لطفا مطالبی در مورد استایل دادن به عکس بزارین
  مثل استایل هایی که تلگرام به استیکر هایه خودش داده
  ممنون میشم لینکشو بهم ایمیل کنید
  0  0
 55. hoda

  سلام
  برای رفع مشکل Oops. The new sticker position is invalid.چه کار بایدانجام داد؟
  0  0
  • ApkFA

   درود.
   شما برای ارسال عکس باید از گزینه file استفاده کنید به نظر این قسمت رو اشتباه انجام دادید.
   دقیقا در کدام مرحله این خطا رو دریافت کردید چون خطایی که داده گفته موقعیت برچسب- استیکر نا معتبر است.
   0   0
 56. خیلی عالی بود بخصوص برا من که طرفدار اقای دیرباز هستم اموزش مفیدی بود تونستم استیکر های کامبیز دیرباز رو بسازم
  0  0
 57. arash

  سلام…این آموزش عالی بود مرسی…فقط یه چیزی هس اونم اینکه وقتی رو ادد استیکر میزنم و همه چیشو میفرستم به پکم اضافه نمیشه چیکار کنم؟؟؟؟
  0  0
  • ApkFA

   درود و با احترام.
   شما احتمالا پک رو با دستور publish command/ بستی.
   0   0
 58. مهدیه

  سلام ممنون از اینکه این مطلب رو قرار دادین فقط یه سوال داشتم چه جوری تو فتوشاپ استیکر طراحی کنیم؟
  0  0
  • ApkFA

   درود بر شما.
   شما باید طرح رو در یک برنامه گرافیکی پیاده کنید در این آموزش برنامه فتوشاپ رو مثال زدیم, مهم نیست با چه برنامه ای کار کنید مهم طرح و ایده شما برای خلق یک طرح مناسب برای استیکر هست در واقع شما باید تصویری در سایز استاندارد گفته شده طراحی کنید و در ادامه مراحل ساخت استیکر رو با ربات استیکر ساز تلگرام طی کنید.
   0   0
   • مهدیه

    خب من منظورم اینکه چه جوری طراحی کنم که این شکلی بشه
    0    0
   • ligh

    خب من منظورم اینکه چه جوری طراحی کنم که این شکلی بشه
    0    0
    • ApkFA

     به سایت های طراحی و گرافیک مراجعه کنید ما فقط اصول اصلی ساخت استیکر رو قرار دادیم و آموزش فتوشاپ و طراحی در حیطه فعالیتی سایت نیست.
     0     0
     • مهدیه

      ممنون
      0      0
 59. سوگند

  سلام میبخشید میشه یه برنامه ی فوتوشاپ معرفی کنید که بتونیم باهاش استیکرارو طراحی کنیم و برای سیستم عامل اندروید باشه ممنون
  0  0
  • ApkFA

   درود.در سایت قرار خواهد گرفت.
   0   0
 60. حمید

  https://telegram.me/addstickers/bitalk1
  0  0
 61. saeed

  سلام
  عکسایی که میخوام استیکر کنمو دور بری میکنم ابعاد هم ۵۱۲ ، بعد پایان کار استیکر ها با پسزمینه سفید ساخته میشن ، مشکلش چیه؟؟
  0  0
  • ApkFA

   درود. دوست عزیز در سایت آموزش فتوشاپ دیگه نداریم! اصول طراحی ساخت استیکر رو آموزش دادیم بقیه مراحل طراحی با خود شماست.
   0   0
 62. حدیثه

  ببخشید من چطوری میتونم سایز عکسمو X512 کنم؟؟
  هر چقدر سعی میکنم نمیشه
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
  0  0
  • ApkFA

   با استفاده از برنامه فتوشاپ که هر دو نسخه ویندوز و اندروید موجود است البته پیشنهاد میکنیم از ویندوز برای طراحی استیکر استفاده نمائید.
   0   0
 63. زهرا

  سلام من هرچی بهش میفرستم میگه:
  Hello, I’m the Sticker Bot! You can control me by sending these commands:
  /newstickerpack – create a new sticker pack
  /addsticker – add a new sticker to an existing pack
  /delsticker – remove a sticker from an existing pack
  /ordersticker – reorder stickers in a pack
  /cancel – cancel the current operation
  به نظر شما من باید چیکار کنم؟
  0  0
  • ApkFA

   درود بر شما.
   دقت داشته باشید باید با ارسال دستور newstickerpack/ برای ساخت استیکر آغاز کنید. اگر با ارسال این دستور با خطا موجه شدید تلگرام خود رو آبدیت کنید در صورتی که به نتیجه نرسیدید از برنامه های اینترنت آزاد استفاده نمائید.
   0   0
 64. الیـــــنا

  سلام من هرچی بهش میفرستم میگه:
  Hello, I’m the Sticker Bot! You can control me by sending these commands:
  /newstickerpack – create a new sticker pack
  /addsticker – add a new sticker to an existing pack
  /delsticker – remove a sticker from an existing pack
  /ordersticker – reorder stickers in a pack
  /cancel – cancel the current operation
  به نظر شما من باید چیکار کنم؟
  0  0
 65. navid

  سلام اگه بخوام ۱ استیکروم کلن پاک کنم باید چی کار کنم؟؟؟
  0  0
  • ApkFA

   درود بر شما. این قابلیت در حال حاظر پشیبانی نمی شود باید از همون روش حذف تکی استفاده کنی تا پک خالی شود.
   0   0
 66. ميثم

  سلام من همه مراحل رو درست انجام میدم ولی نتیجه پایانی فقط یک عکس در پکیج من یافت میشه
  0  0
  • ApkFA

   سلام,مطمئن باشید مراحل رو اشتباه طی کردید کلیه استیکرهای تلگرام از همین روش طراحی شدند.
   0   0
 67. سینا

  سلام
  اقا بی زحمت بگید چجوری از psdاستفاده کنیم من فتوشاپ از کردم این psdرم بردم توش ولی وقتی{ میرم بالای صفحه و openمیزنم و عکسمو انتخاب میکنم تنظیمات عکسم میاد و تنظیماتpsdپاک میشه

  واگه بخوام ساده بگم اینه میشه بگید بعد اینکه psdرو فتو شاپ اجرا کردیم باید چیکار کنیم ممنون
  0  0
  • ApkFA

   عرض ادب
   آموزش کاملا ساده بیان شده – چنانچه با فتوشاپ کار نکردید که البته برای این آموزش کار خاصی نیاز نیست از سایت های اموزشی فتوشاپ کمک بگیرید.
   0   0
 68. Please attach the image as a file (uncompressed), not as a photo.

  این خطاییه که میده
  من اون عکس پی اس دی رو دان کردم و روی اون پیش رفتم
  با هر فرمت هم ارسال میکنم این ارور رو میده

  چیکار کنم؟؟؟
  0  0
  • ApkFA

   شما باید عکس رو از طریق فایل ارسال کنی نه عکس (قسمت سنجاقک – ارسال فایل)
   0   0
 69. نیما

  سلام خسه نباشید
  میخاسم بدونم اگه یه پک استیکر ساختیم ولینک اونو فقط برای یک یا دونفر بفرسیم و جای دیگه استفاده نکردیم امکانش هست افراد دیگه از جایی بتونن دانلودش کنن؟؟؟؟
  0  0
  • ApkFA

   درود خیلی راحت و به زودی آموزش این مورد در سایت قرار خواهد گرفت.
   0   0
 70. مرسی عالی بود
  تشکر

  فقط متن نوشته کم حج و ساده
  https://telegram.me/addstickers/ap_ir
  عمومی دخترون پسرونه بیش از چهل ته کلام و کلام زیبا
  0  0
 71. ali

  سلام
  من متاسفانه با یه ارور توی ساخت استیکر توی تلگرام مواجه میشم که اصلا نمیشه برطرفش کنم
  چطوری میتونم با شما ارتباط داشته باشم؟
  0  0
  • ApkFA

   سلام.مشکل رو در نظرات پست مربوطه مطرح نمائید تا راهنمایی شوید.
   0   0
 72. سلام خواهشا کمک کنید من برای دوستام تبلیغ کردم که براشون پک میسازم الان پکشون رو ساختم ولی میخوام به پک خودم استیکر اضافه کنم دیگه نمیشه و فقط برای دوستم میاد که بخوام اضافه کنم
  خواهشا کمک کنید

  Telegram.me/behnam_iran

  ممنون میشم کمک کنید
  0  0
 73. وحید73

  داداش تمامی مراحل رو انجام دادم استیکرام رو ساختم مشکلی هم نداشتم فقط میخوام /ordersticker رو بزنم برای اینکه سفارشی کنم و جاهای استیکرارو تغییر بدم میگه اولی رو قرار بده و طبق معمول اونی که میخوام اول باشه رو میزارم بعدش میگه این اولی قرار داده شد وقتی دومین استیکر رو قرار میدم پیغام
  Oops. The new sticker position is invalid
  رو میده و نمیدونم چیکار کنم میشه راهنمایی کنید
  0  0
  • وحید73

   اقا حل شد دمت گرم یاد گرفتم
   برای دوستانی که این سواله من براشون پیش اومده میگم
   نمیشه به ترتیب استیکرارو بزاری تا برات درست کنه باید تک تک استیکر بزاری بعد چندومی رو بنویسی مثلا ۳ بیاد بعد بعدی ۴ بیاد
   اینجوری درواقع هرکی متوجه نشد ایمیلم پیام بده تا بهش یاد بدم
   http://www.vahidhedayatiyan@yahoo.com
   0   0
 74. لیلا امیریان

  باسلام بسیااارعالی بود سؤال من اینه که عرض استیکرهای من تمامشون ۷۲۰ ولی ارتفاع یاطولشون بین ۱۸۰ تا حدودأ ۲۳۰ متغیره شمافرمودین مجموع باید از ۳۵۰ کمتر نشه آیا استیکرهای من قابل قبول اند؟ دیگه اینکه من یکسری استیکر هم دارم که به شکل کلیپهای سه ثانیه ای هستند و تحرک دارند و تحرکشون فقط حرکت صفحه زمینه استیکر از راست به چپ گوشی درعرض سه ثانیه است که استیکرو نوشته کنارش همزمان درعرض سه ثانیه توسط حرکت زمینه ، از راست به چپ گوشی منتقل میشود واین چیزجدیدی است و بانوع حرکت در استیکرهای لاین تفاوت داردوبسیارمتنوع و رنگی اند . فکرمیکنم کاربسیارجدیدی باشه امانمیدونم چطورنمونه اش را به شما نشون بدم که ببینین به دردتلگرام میخورند یانه؟ لطفأ به ایمیلم پاسخ بفرستین ممنون میشم
  0  0
  • ApkFA

   درود. طبق شرایط و استانداردهای تلگرام که در پست ذکر شده سایز و حجم رو باید در نظر بگیرید برای تست میتونید عکس خود را برای ربات ارسال نمائید چنانچه پیام تائید صادر شد مشکلی ندارد.
   در حال حاظر استیکرهای تلگرام از (استیکر متحرک) پشتیبانی نمی کند. و عکس های متحرکی که فرمودید قابل استفاده برای استیکر نیست مگر در صورتی که عکس متحرک خود را ثابت و با فرمت .png ذخیره کنید اگر دقت داشته باشید عکس های متحرک فرمتشون ,gif هست.
   —-
   پاسخ سوال خود را فقط در نظرات و بخشی که سوال مطرح کردید دنبال کنید و چنانچه ایمیل صحیح در زمان ارسال نظر وارد کرده باشید به صورت خودکار اطلاع رسانی خواهد شد در غیر این صورت به صورت دستی از طریق ایمیل پاسخگو نیستیم.

   موفق باشید./
   0   0
 75. negoori

  سلام
  من پک استیکرمو ساختم و چند تا استیکر دیگه هم بهش اضافه کردم ولی وقتی اسم پکم رو میخواست و من وارد کردم این پی ام امد
  Sorry, this short name is already taken
  من اسم پک رو هم درست وارد کردم ولی نمیدونم چرا نمیشه
  0  0
  • ApkFA

   عرض ادب.
   اسمی که در گام اول ثبت کردید نام پک استیکر شماست که در قسمت title پنچره پیش نمایش استیکر نمایش داده میشه, یک اسم هم در گام آخر باید انتخاب کنید که میشه شناسه استیکر شما که در انتهای لینک قرار میگیره.
   اسم اولی مهم نیست هر نامی مد نظر داشته باشید ثبت میشه اما اسم دومی چون تعیین کننده لینک استیکر هست محدودیت دارید برای تعریفش, اسم کوتاه زیر ۶ حرف و اسم تکراری ثبت نمیشه.
   0   0
 76. Paradise

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون. این استیکرها رو خودم درست کردم. امیدوارم دوستان خوششون بیاد.

  https://telegram.me/addstickers/winniethepooh1st

  https://telegram.me/addstickers/SorcererMickeyandFriends2st
  0  0
 77. Paradise

  https://telegram.me/addstickers/Mugsysht
  0  0
 78. رایان

  سلام!

  من دیدم که برخی برای ساخت استیکر مشکل دارند برای همین یه ACTION برای Photoshop درست کردم که کافیه عکس با پس زمینه ی سفید به اون بدید تا اون رو به یه عکس با پس زمینه ی شفاف تبدیل کنه و اندازه ی اون رو بدون ایجاد مشکل اضافه به ۵۱۲x512 تبدیل کنه ، فقط اگر مدیر پست ها صلاح بدونند ، باید یک پست برای آموزش استفاده از این Action بزارند که من بتونم بطور کامل طرز استفاده از اونو شرح بدم

  استفاده از Action به علت سرعت بسیار بالا در ساخت استیکر هستش.=

  و این هم لینک نمونه کار اون:
  http://www.aksup.ir/images/hi4rasmbkd767pbe06p1.jpg
  0  0
  • رایان

   و نمونه استیکر برای تلگرام که کم نر از ۲ دقیفه آماده شد!
   https://telegram.me/addstickers/RAYANooSTICKERS
   0   0
   • ApkFA

    خسته نباشید اگر دقت کنید هنوز زمینه سفید اطراف عکس ها باقی مونده که به راحتی میتونید در فتوشاپ در مسیر Select > Color Range.. این قسمت های اضافی رو حذف کنید.
    0    0
    • رایان

     البته این حالت که دور اون یه مقدار سفیدی داره ، مدلش هستش مثل استیکر های داخل وایبر.
     0     0
     • رایان

      مثل نرم افزار StickIt! – Photo Sticker Maker اندروید عمل میکنه!
      0      0
  • ApkFA

   بسیار عالی اگر محبت کنید یک آموزش در این باره بنویسید نحوه استفاده برای تازه واردن سپاسگزاریم خواهیم شد.
   آموزش با نام خود شما در پستی جداگانه قرار خواهد گرفت.
   0   0
 79. سعید

  با سلام

  ریالا برا من هر اسمی اخاب میکم اینو مینویسه :

  Please provide a short name for your stickerpack. I’ll use it to create a link that you can share with friends and followers.

  For example, this set has the short name ‘Animals’: https://telegram.me/addstickers/Animals

  چیکار کنم ؟؟؟
  0  0
  • ApkFA

   بعد این پیغام باید یک اسم تعیین کنید این اسم شما در آخر لینک ثبت میشه در صورتی که از قبل توسط شخصی ثبت نشده باشه.
   https://telegram.me/addstickers/name sticker
   0   0
 80. سجاد

  سلام
  من همه ی این کارهایی که گفتید رو انجام دادم
  ولی آخر برام کل تصویر رو استیکر میکنه و پس زمینه و از خود تصویر جدا نمیکنه
  میشه راهنمایی کنید که باید چیکار کنم؟؟؟
  اینم پکیج منه که در استیکرها اصلا تصویر از زمینه جدا نشده!!
  https://telegram.me/addstickers/RMDst
  0  0
  • ApkFA

   درود.
   باید خودتون پس زمینه عکس رو با برنامه های گرافیکی حذف کنید بهترین و حرفه ای ترین برنامه فتوشاپ هست اگر با اندروید قصد دارید این کارو انجام دهید از برنامه این لینک استفاده کنید: http://apkfa.ir/stickit-photo-sticker-maker-android/
   0   0
   • سجاد

    والا من با همین برنامه که معرفی کردید جدا کردم ولی بازم نمیشه
    یعنی دارم میمیرم از بس که این کار رو تکرار نکردم و نمیشه!!
    من احساس میکنم که مشکل از تصاویر نیست مشکل از یه جای دبگه اس
    چون همین عکسا رو برا clippy میفرسم تبدیل به استیکر جدا سده از پس زمینه میکنه ولی تو بوت این کار رو نمیکنه!
    میشه راهنمایی کنید
    0    0
    • ApkFA

     دوست عزیز روزانه هر استیکری ساخته میشه و استفاده می کنید از همین روش و توسط همین ربات انجام میشه آموزش هم کامل و بدون نقص هست اگر نظرات همین پست رو مشاهده کنید دوستان نمونه هایی قرار دادن.
     اگر با حوصله و دقت مراحل رو طی کنید قطعا به نتیجه خواهید رسید.
     0     0
    • دقت کنید که وقتی پس زمینه ی یک تصویر رو با فتوشاپ حذف میکنید ، اون تصویر رو با فرمت PNG ذخیره کنید ، در غیر این صورت پس زمینه حذف نمیشه …
     0     0
     • ApkFA

      دوست عزیز شما ظاهرا پست رو مطالعه نکردی در اول آموزش استانداردهای ساخت استیکر رو ذکر کردیم طبیعیه وقتی عکسی رو در فتوشاپ لود میکنید در پایان کار باید به .png ذخیره کنید.
      0      0
 81. مرسی .. خیلی عالی بود .. اینم پک استیکر من :

  https://telegram.me/addstickers/SMS2FACE1

  سری دومش هم بزودی 🙂
  0  0
  • ApkFA

   ممنون دوست گرامی در حال راه اندازی بخش استیکرهای تلگرام هستیم که در صورت خواست خود شما قرار خواهد گرفت.
   0   0
 82. ع

  آیا این استیکر خصوصی است یا به عنوان یک لینک در استیکرهای تلگرام منتشر میشود؟
  برای عکس های شخصی مطمئن است؟
  0  0
  • ApkFA

   استیکر رو شما طبق سلیقه شخصی طراحی می کنید در صورت تمایل می توانید به اشتراک بزارید.
   پیشنهاد میکنیم عکس های شخصی رو تبدیل به استیکر نکنید چرا که با یک جستجو لینک استیکر در گوگل یافت میشه.
   در حال حاظر چون بخش استیکرهای تلگرام آزمایشی هست در برنامه تلگرام ثبت نمیشه در آینده شاید استیکرها به صورت تب جداگانه همانند مسنجر لاین قرار بگیرند.
   0   0
 83. mohamad

  فوق العاده
  فقط من وقتی تصویرم رو میزارم ارور میده که باید فیت ۵۱۲ در ۵۱۲ باشه و من هم همون سازه اما نمیدونم چرا ارور میگیره
  0  0
  • ApkFA

   درود,اگر استانداردهای تلگرام که در پست ذکر شده رو رعایت کنید بدون مشکل انجام خواهد شد.
   شما سایز رو درست کردید شاید حجم فایل بیش از حد است.
   موفق باشید./
   0   0
 84. atefe

  عالی بود مرسی
  0  0
  • ApkFA

   خواهش نظر لطف شماست.
   0   0
   • محسن

    بازم سلام من جواب اون سوالمو گرفتم حالا یه سوال جدید دارم
    چطور باید px عکس رو تنظیم کرد ارور استیکرا برا px عکسام هست چطور باید کوچیک کنم pxشون رو خواهشا زود ج بدید??????
    0    0
    • ApkFA

     درودی دوباره محسن جان.

     با برنامه فتوشاپ در نسخه ویندوز راحت قابل اجراست برای اندروید هم موجوده ولی شخصا با اندروید چنین کاری نکردم که بخوام دقیقا نام برنامه رو معرفی کنم.

     اپلیکیشن PicLab قابلیت تایپوگرافی فوق العاده با چرخش، تغییر سایز و … متن رو دارد منتهی تست نکردم خودتون باید کار کنید.
     0     0

بــرنامه های پیشنهادی

5 votes, average: 4٫80 out of 55 votes, average: 4٫80 out of 55 votes, average: 4٫80 out of 55 votes, average: 4٫80 out of 55 votes, average: 4٫80 out of 5

LINE: Free Calls & Messages

AndroidIranV 7.3.0
آخرين آپديت : 1396/02/05 دانـلود رایـگان
6 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 5

Plus Messenger

AndroidIranV 3.18.0.2
آخرين آپديت : 1396/02/03 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5

App Cloner

AndroidIranV 1.4.0
آخرين آپديت : 1396/02/03 دانـلود رایـگان
2 votes, average: 4٫50 out of 52 votes, average: 4٫50 out of 52 votes, average: 4٫50 out of 52 votes, average: 4٫50 out of 52 votes, average: 4٫50 out of 5

Google Allo

AndroidIranV 9.0.037_RC06
آخرين آپديت : 1396/01/30 دانـلود رایـگان