سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.

جدیدترین ها

آموزش طراحی و ساخت استیکر تلگرام Create Sticker Telegram

آموزش ساخت استیکر تلگرام و اضافه کردن در بخش استیکرها

Pack Stickers To Telegram

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegramنرم افزار پیام رسان تلگرام این روز ها نسخه موبایل، کامپیوتر و وب آن در بین کاربران ایرانی بسیار محبوب شده است، از مزیت های خوب این نرم افزار سرعت بالا، رابط کاربری روان (متریال دیزاین)، استیکرهای گوناگون طراحی شده برای چت و اخیرا اضافه شدن قابلیت ساخت استیکر های شخصی و درست کردن پکیج استیکر توسط کاربران می باشد، در ادامه طریقه ایجاد استیکر های شخصی و اضافه کردن آن به مجموع استیکر های تلگرام و اشتراک گذاری آنها با دیگران را آموزش می دهیم.

مطمئنا اضافه شدن استیکر به اپلیکیشن سریع و سبکی مانند تلگرام، کاربران وایبر و لاین را نیز برای کوچ کردن به این برنامه وسوسه خواهد کرد و اگر تلگرام نیز به سرنوشت ویچت و وایبر دچار نشود، می‌تواند به محبوب‌ ترین اپلیکیشن کاربران ایرانی نیز تبدیل شود. در آپدیت های جدید تلگرام دیدید که قابلیت اضافه کردن پک استیکر به تلگرام اضافه شده. حالا شاید دوست داشته باشید شما هم از این پک ها درست کنید و استیکر هاتون را با بقیه به اشتراک بگذارید.

شرایط و استاندارد های تلگرام جهت طراحی استیکر دلخواه

استیکر های ارسالی شما برای تلگرام باید دارای سه مشخصه‌ زیر باشند:

▣ فرمت فایل تصویر ارسالی باید png یا webp باشد (فرمت webp. گوگل برای نمایش بهتر و بهینه تر تصاویر استفاده می شود) و عکس مورد نظر نیز به صورت دوربری شده باشد.
▣ فایل ارسالی شما باید دارای طول و عرض 512px باشد. در واقع حداقل یکی از مقدارهای طول یا عرض باید “512px” باشد و دیگری “512px” یا کمتر از آن باشد.
▣ حجم فایل تهیه شده باید کمتر از 350 کیلوبایت باشد.

برای راحتی این امر، تلگرام یک فایل PSD پیشنهادی به شما ارائه خواهد کرد که می توانید با باز کردن آن، و انتقال استیکر های مورد نظرتان به این فایل، و سپس خروجی گرفتن از آن، با فرمت PNG بدون کوچکترین دردسری استیکرهای خود را آماده‌ ارسال کنید.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegramهمچنین می توانید با برنامه های گرافیکی نظیر Adobe Photoshop عکس استیکر مورد نظر خود رو طراحی کنید، یا با استفاده از برنامه StickIt! (دانلود StickIt! – Photo Sticker Maker Pro جدا کردن عکس از پشت زمینه) زمینه تک رنگ عکس مورد نظر رو حذف کنید .

ارسال عکس مورد نظر برای تبدیل استیکر به تلگرام

بعد از انجام مراحل بالا و ساخت استیکرهایی که واجد شرایط تلگرام هستند، نوبت به ارسال آن‌ ها و ساخت مجموعه‌ شما خواهد رسید که خود تلگرام پیشنهاد کرده است تا این امر را توسط نسخه‌ کامپیوتری تلگرام انجام دهید.

در صفحه‌ اصلی تلگرام ابتدا آیکن ذره بین را انتخاب و در بخش Search آی دی stickers@ را وارد کنید یا از لینک استفاده کنید : https://telegram.me/stickers

همچنین برای Add کردن از آموزش (ثبت نام کاربری در تلگرام Telegram ID) استفاده کنید.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegramپس از تایپ عبارت و نمایش نتیجه Stickers bot را انتخاب کنید.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegramstickers رباتی برای ساخت پک استیکر در تلگرام می باشد برای آشنایی و عملکرد ربات های تلگرام پیشنهاد می کنیم پست معرفی ربات های تلگرام Telegram Bot رو مشاهده کنید.

و بعد از پیدا شدن این ربات، روی آن کلیک کنید. صفحه‌ای برای گفتگو باز خواهد شد که کار ساخت استیکرها در این بخش انجام خواهد شد. در ابتدا پیامی دلخواه ارسال کنید تا این ربات ورود شما را تبریک بگوید و لیست دستورات ممکن را برای شما ارسال کند.

برای شروع کار ساخت، طبق دستورات و تصاویر زیر عمل کنید:

  دانلود Lagatgram 3.13.1.1 لاگاتگرام - نصب همزمان دو تلگرام اندروید

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegramدر ابتدا دستور newstickerpack/ را ( علامت / در ابتدای دستور قرار دارد) تایپ و برای این ربات ارسال کنید.

پاسخ ربات : ربات استیکر ساز از شما می‌ خواهد تا نامی برای مجموعه‌ استیکر خود انتخاب کنید که ما در این جا نام lineapkfa برگزیدیم.

پاسخ ربات : ربات استیکر ساز از شما می‌ خواهد تا با توجه به حال و احوال استیکر خود (ناراحت، خوشحال، متعجب و …) یک اموجی برای آن تعیین کنید.

دلیل این امر دسترسی راحت تر به استیکرها است به این صورت که شما با زدن اموجی “گریه” بدون نیاز به مراجعه به تب استیکر‌ها، می‌توانید خلاصه‌ ای از استیکرهای غمگینی که به این اموجی ربط داده‌ اید مشاهده کنید و با کلیک روی آن، به سرعت استیکر ها را ارسال کنید. اگر تمایلی به صرف وقت برای این موضوع ندارید، می‌ توانید برای تمامی استیکرها یک اموجی یکسان ارسال کنید.

پاسخ ربات : ربات تلگرام ضمن تشکر از شما درخواست دارد عکس مورد نظر خود رو ارسال کنید که باید شرایط و استاندارد های تلگرام رو دارا باشد.

برای ارسال عکس در محیط چت به ربات آیکن گیره را انتخاب و با گزینه File تصویر را برای ربات ارسال کنید (از بخش Photo برای اینکار استفاده نکنید)

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram پاسخ ربات : بعد از ارسال هر استیکر، این ربات به شما تعداد استیکر هایی که تاکنون به این مجموعه وارد کرده‌اید را یادآوری می‌کند و اگر تمایل به ادامه دارید، کافی است تا استیکر بعدی را ارسال کنید.

برای استیکر مورد نظر (عکس جدید) باید یک اموجی تعریف کنید و سپس طبق روال قبلی جلو برید که ما در این آموزش فقط یک استیکر در پک قرار دادیم .

در مرحله بعد و بعد از ارسال تمامی عکس های مورد نظر برای تبدیل استیکر در پک دلخواه و تحویل لینک پک استیکر خودمون دستور publish command/ ( علامت / در ابتدای دستور قرار دارد) رو برای ربات استیکر ساز تلگرام تایپ و ارسال می کنیم تا استیکر های شما در کسری از ثانیه منتشر و آماده‌ استفاده شود.

اگر نام شما مورد قبول قرار گیرد پیام زیر به شما ارسال می شود، که در پاراگراف اول این پیام لینک پک استیکر شما قرار دارد مانند (telegram.me/addstickers/line_apkfa)

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram پاسخ ربات : ربات استیکر ساز از شما می‌خواهد تا نامی یا آی دی مرتبط با پک استیکر خود رو انتخاب و ارسال کنید تا در هنگام اشتراک لینک این پک استیکر با مشکل مواجه نشیم.

توجه : نام یا همون آی دی استیکر شما به این شکل در تلگرام ثبت خواهد شد : https://telegram.me/addstickers/line_apkfa

در قسمت line_apkfa اسمی که برای پک استیکر خود انتخاب کردید قرار می گیره البته خود ربات استیکر ساز تلگرام لینک پک استیکر شما رو ارائه خواهد داد.

در آخر کافیست روی لینک پک استیکر خود کلیک کنید تا به مجموعه استیکر های تلگرامتون add کنید همچنین اگر دقت کنید نام استیکر رو در پنجره پک نمایش خواهد داد.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegramهمچنین با تایپ و ارسال دستور help برای ربات، سایر دستورات رو برای شما ارسال خواهد کرد.

آموزش ساخت و طراحی پکیج استیکر تلگرام Pack Stickers To Telegram

Hello, I’m the Sticker Bot! You can control me by sending these commands
ساخت پک استیکر جدید

/newstickerpack – create a new sticker pack

اضافه کردن استیکر جدید به پک
/addsticker – add a new sticker to an existing pack

حذف استیکر از پک
/delsticker – remove a sticker from an existing pack

ترتیب قرار گرفتن استیکر در پک
/ordersticker – reorder stickers in a pack

لغو عملیات جاری
/cancel – cancel the current operation

چه امتیازی می دهید؟
175 نظر تا کنون ثبت شده است

مصطفی گفته : شنبه , 3 مهر 1395

سلام.یه سوال آزمون داشتم استیکرهایی که میسازیم فقط به خودمون تحویل داده میشه یانه به دست کسایه دیگه ای هم میرسه؟

حمیدرضا گفته : دوشنبه , 5 مهر 1395

درود.
برای استفاده سایرین از پک استیکر ساخته شده نیاز به لینک آن پک و یا یک استیکر از آن پک است و اگر هر دو در دسترس نباشند کابران دیگری نمی توانند پک استیکر ساخته شده رادریافت کنند.

terva گفته : جمعه , 5 شهریور 1395

سلام واقعا ممنون از توضیح خوبتون
سه تا سؤال داشتم
من یه پک استیکر درست کردم ثبت شد و بعد یه پک استیکر دیگه درست کردم اونم ثبت شد ولی اشتباهی لینکی که ربات برای ذخیره کردن استیکر فرستاده رو حذف کردم الان استیکر نیومده باید چیکار کنم؟

الان که دوتا استیکر درست کردم چجوری میتونم برگردم به پک استیکر قبلی برای اون استیکر درست کنم؟

چیکار کنم که پس زمینه عکسم برای استیکر گرفته شه؟من با نرم افزار تو گوشی و توی لب تاپ ایکارو کردم ولی موقعی که ایتیکر درست شد کلا سیاه یا سفید شده بود.
ممنون میشم جواب بدید
لطفا همینجا جواب بدید تا بقیه بتونن استفاده کنن

حمیدرضا گفته : سه شنبه , 16 شهریور 1395

سلام دوست عزیز.
برای سوال اول و دوم تان : شما می توانید با وارد کردن دستور " /addsticker " در ربات، استیکر های جدید را به پک های استیکری که قبلا توسط شما در این ربات ساخته شده اضافه کنید. پس احتمالا آن پکی که لینکش را حذف نمودید نیز شامل پک های ساخته شده می شود.
برای سوال سوم تان : دقت کنید که تصویر مدنظر را با فرمت Png ذخیره کنید.
در ضمن می توانید از نرم افزار های اندرویدی : Background Eraser و Bobble Stickers برای ساخت استیکر کمک بگیرید.

Penelope گفته : جمعه , 5 شهریور 1395

با سلام
ازتون خواهش میکنم جواب بدید

این توضیحاتی که دادید برای ساخت استیکر هست اما
من میخوام استیکر هایی که توی هر پک متفاوتی دارم و استفاده میکنمشون رو جمع کنم تو یه پک جداگونه و فقط از همون پک که ایجاد کردم استفاده کنم.
نمییدونم خوب توضیح دادم یا نه متوجه بشید.

ممنون میشم راهنمایییم کنید.
سپاس.

حمیدرضا گفته : سه شنبه , 16 شهریور 1395

درود.
این امکان وجود ندارد مگر اینکه فایل تصویری استیکر مورد نظر را داشته باشید و یک پک استیکر جدید بسازید.

Shahin گفته : سه شنبه , 2 شهریور 1395

Stickers:
Please attach the image as a file (uncompressed), not as a photo......این منظورش چیه؟

حمیدرضا گفته : سه شنبه , 16 شهریور 1395

تصویر مدنظر را باید به صورت فایل ارسال کنید.

مهران گفته : سه شنبه , 2 شهریور 1395

اقا من چجوری باید اونجوری که میخوام عکسمو کات کنم هر کاری میکنم میگه کوچیکه یا بزرگه

حمیدرضا گفته : سه شنبه , 16 شهریور 1395

سلام.
از نرم افزار اندرویدی " Photo & Picture Resizer Premium " کمک بگیرید.

الهه گفته : سه شنبه , 12 مرداد 1395

سلام لطفا کمکم کنیددد
عکس خودمو باهاش استیکر درست کردم حالا میخوام پاک کنم delaticker رو میزنم ولی تغییری ایجاد نمیشه چی کار کنم؟؟ خیلی مهمههه

ApkFA گفته : سه شنبه , 12 مرداد 1395

با سلام.
دستور addsticker/ را برای ربات ارسال و پس از آن استیکری که در نظر دارید را ارسال کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

مهدی گفته : جمعه , 1 مرداد 1395

سلام لطفا جواب رو برای ایمیلم بفرستید من استیکر ساختم و ذخیره هم شد بعد دوباره برای یکی از دوستام با نام خودش ساختم ولی بازم شد ولی الان می خوام بر گردم به اون استیکر های خودم نمیشه لطفا جواب بدید اگر میشه به ایمیلم بفرستید

علی گفته : یکشنبه , 27 تیر 1395

با سلام
من با برنامه eraser پس زمینه عکسارو برمیدارم ولی وقتی عکسو به ربات تلگرام میفرستم به جای اینکه پس زمینه ی تصویرم حذف شه استیکرم با یه پس زمینه سیاه بوجود میاد...چطور حل کنم مشکلمو؟
با تشکر

عرشیا گفته : چهارشنبه , 13 مرداد 1395

اره برای منم همینه حتی با برنامه ای که خودشون هم معرفی کردم هم انجام دادم ولی اینجوری شد جواب بدین لطفا
@arshia_757تلگرام
maralghorbani5@gmail.comجیمیل جواب بدین لطفا

مسعود گفته : دوشنبه , 18 مرداد 1395

با سلام
دوست عزیز
برای ارسال عکس به ربات از گزینه ی file استفاده کنید و عکستون رو ارسال کنید.اگر از گزینه gallery استفاده کنید با هر نرم افزاری هم پشت عکس رو حذف کنید باز سیاه میشه

Mohamad گفته : یکشنبه , 20 تیر 1395

سلام دستتون درد نکنه من استیکر ساختم ولی یه مشکل دارم بیشتر از 20 تا استیکر تو یک فایل ساخته نمیشه ولی من دیدم تا 120 تا استیکر هم بوده تو یک فایل

علیرضا گفته : یکشنبه , 6 تیر 1395

سلام دوست عزیز
من فایل psdرو دانلود کردم ولی نمیدونم چطور عکسو بهش انتقال بدم
خود عکس با فرمت pngرو هم که میفرستم قبول نمیکنه میگه باید فایل باشه نه عکس توی توضیحاتتون هم فقط گفتین میشه با این فایل خروجی گرفت همین
اگه لطف کنین بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.

ApkFA گفته : یکشنبه , 6 تیر 1395

با سلام، فایل psd فقط یک نمونه هست برای آشنایی بیشتر. در واقع شما باید یک فایل با مشخصات و سایزی که ذکر شده طراحی کنید و برای بات ارسال کنید، توضیحات کاملا شفاف هست در صورتی که دقت داشته باشید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

نغمه گفته : جمعه , 4 تیر 1395

سلام
من عکس هام هیچ مشکلی ندارن از لحاظ سایز وحجم وفرمت اما ارور میده به این پیام : sorry,this title is unacceptable .چیکار کنم ؟

ApkFA گفته : یکشنبه , 6 تیر 1395

با سلام، مطمئن باشید مراحل را به درستی طی نکردید. دوباره مراحل را چک کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

نغمه گفته : سه شنبه , 8 تیر 1395

مچکر از پاسخگویی ، اما من هم فرمت که بایدpngباشه و هم سایز که 512در512باشه و هم حجم که کمتر از 1مگابایت باشه رو درست انجام دادم درمورد عکس هام ، پس مشکل کجاست؟ حتی یک ربات دیگر هم پیداکردم که استیکر میدی بهش عکس رو با شرایط برای درست کردن پک میده و وقتی هم میفرستم اون عکس هارو باز هم همین اخطار میاد ...
////

ApkFA گفته : سه شنبه , 8 تیر 1395

خواهش، متن خطا یا یک اسکرین شات ارسال کنید تا دقیق تر راهنمایی کنیم.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

فرهاد گفته : جمعه , 4 تیر 1395

سلام من وقتی استیکر رو با فوتو شاپ طراحی میکنم سایز و حجمش درسته و ربات استیکر ساز هم قبولش میکنه ولی استیکر خیلی کوچیکه لطفا رهنمایی کنید

ApkFA گفته : یکشنبه , 6 تیر 1395

با سلام، نمونه تصویر را ارسال کنید تا راهنمایی کنیم ایراد کار کجاست.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

A... گفته : پنج شنبه , 3 تیر 1395

سلام ممنون از سایت خوبتون
چگونه از فایل psd که ربات استیکر برای ما میفرستد استفاده کنیم چطوری عکسامونو به اون فایل انتقال بدیم و خروجی بگیریم
با تشکر

ApkFA گفته : پنج شنبه , 3 تیر 1395

درود، لطفا مطلب را با دقت مطالعه کنید چرا که به صورت کامل توضیح داده شده است.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علی گفته : چهارشنبه , 2 تیر 1395

سلام ممنون که اینقد خوب راهنمایی کردین
یه سوال داشتم اونم اینه که آیا میشه استیکرهای تلگرام رو و گالری ذخیره کرد یا نه اگه میشه لطفا بگید چجوری مرسی ممنون بابت سایت عــــــــالیییییییییتون

سام گفته : سه شنبه , 1 تیر 1395

خداوند خیر دنیا آخرت رو بهت بده ... عنقدر بهت بده که همه آدم ها حسرت زندگیتو بخورن ... برای آین آموزش کاملی گذاشتی

ApkFA گفته : پنج شنبه , 3 تیر 1395

درود. خوشحالیم از اینکه نیازتون رفع شده است دوست گرامی.
پاینده و کامیاب باشید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

omid گفته : یکشنبه , 30 خرداد 1395

سلام
من اسم استیکرمو میزاریم ولی وقتی میسازم ادرسی که میده https://telegram.me/addstickers/Animals
اینه که ربطی به استیکر من نداره

ApkFA گفته : یکشنبه , 30 خرداد 1395

درود، بعد از تعریف نام استیکر باید یک شناسه هم تعریف کنید. که این لینکی که داده یک نمونه هست و شما باید نامی را انتخاب کنید که از قبل توسط شخص دیگری استفاده نشده باشد. (همانند نام کاربری)


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

omid گفته : دوشنبه , 31 خرداد 1395

تشکر از راهنمایی

ApkFA گفته : دوشنبه , 31 خرداد 1395

خواهش دوست عزیز، خوش و پاینده باشید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علی گفته : پنج شنبه , 20 خرداد 1395

سلام یه برنامه برای فتوشاپ کردن و درست کردن پی ان جی عکس و عوض کردن سایز بهم نشون بدین اگه میشه روش کار رو هم بگید ممنون میشم..خیلی مبتدی ام

ApkFA گفته : چهارشنبه , 26 خرداد 1395

درود بر شما.
برنامه فتوشاپ اندروید در سایت موجود است، یک برنامه برای تغییر سایز تصاویر هم معرفی خواهیم کرد.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

آموزش asp.net گفته : دوشنبه , 17 خرداد 1395

با سلام و تشکر از سایت فوق العاده شما.سایت شمارو به همه دوستان معرفی کردم.

دانیال گفته : چهارشنبه , 12 خرداد 1395

با سلام
من دو تا پک استیکر ساختم.ولی الان میخوام ب پک اول استیکر اضافه کنم اما نمیشه و فقط ب پک دوم میشه.اون پایین زده برای ی پک دیگه روی /Mypack بزنین اما چیزی نمیاره.لطفن راهنمایییم کنین ممنون میشم

ApkFA گفته : جمعه , 14 خرداد 1395

درود، بات ها چون بعد مدتی بروزرسانی می شوند احتمالا روش و منوی آن با این پست متفاوت باشد و آبدیت شده باشند. شما باید منوی راهنما رو بخوانید با ارسال دستور help/


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

مجيد گفته : یکشنبه , 6 تیر 1395

منم همین مشکل رو دارم. چکار کنم. اگه شما تونستین راهشو پیدا کنین لطفا به منم خبر بدین salarimajid590@yahoo.co

پوریا گفته : یکشنبه , 9 خرداد 1395

سلام
من سایزش رو 512 زدم
ولی میگه حجم تصویر زیاده
بخوام کوچیک تر هم بکنم میگه که چون از 512 کوچیک تره قبول نمیشه
چیکار کنم؟

ApkFA گفته : سه شنبه , 11 خرداد 1395

درود دوست گرامی.
حجم ارتباطی به سایز ندارد!


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

آیدا گفته : پنج شنبه , 6 خرداد 1395

سلام
میخواستم بپرسم چجوری میشه همه ی استیکرایی رو ک دوس داریم (از توی پک های مختلف استیکرهای آماده) تو یه پک جداگونه برا خومون جمع کنیم؟؟

ApkFA گفته : چهارشنبه , 26 خرداد 1395

با سلام، با یک فایل منیجر به مسیر نصبی تلگرام بروید. فایل ها موجود است که باید به فرمت png. تغییر دهید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ریحانه گفته : چهارشنبه , 5 خرداد 1395

من عکسو می فرستم قبول نمی کنه png هم.هست

ApkFA گفته : چهارشنبه , 5 خرداد 1395

سایز عکس را بررسی کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

حسن گفته : چهارشنبه , 9 تیر 1395

باید ۵۱۲×۵۱۲ باشه و به صورت فایل ارسال کنید(دکمه ی سنجاق رو بزنید پایینتر)

سلام گفته : سه شنبه , 28 اردیبهشت 1395

سلام
من تمام مرحله هاشو رفتم
به مرحله آخر که رسیدم خواستم نام انتخاب کنم ارور میده
مشکلش چیه؟؟؟؟

ApkFA گفته : سه شنبه , 28 اردیبهشت 1395

درود، نام تکراری بوده حتما، تست کنید ببینید با همان نام استیکری موجود هست یا خیر. شرایط ساخت استیکر در محتوای پست رو هم دوباره بررسی کنید اشتباه انجام نداده باشید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

محمد گفته : دوشنبه , 6 اردیبهشت 1395

ولی من استیکر هایی دیدم با سایز خیلی کوچولو اونارو چطوری درست میکنن از شکلکم ریزترن :\ ؟؟؟؟؟؟؟
منم یه سری شلکلکارو میخوام تبدیل به استیکر کنم فرمتشم png هست ولی سایزشون کوچیکه چه کنم ؟؟

ApkFA گفته : دوشنبه , 6 اردیبهشت 1395

دقت داشته باشید سایز تصویر کوچک هست ،احتمالا سایز زمینه استاندارد 512 هست. ببنید وقتی شما یک زمینه به اندازه 512 بدون رنگ در نظر بگیرید می توانید عکس داخل رو به اندازه دلخواه تعیین کنید. مهم کل سایز تصویر نهایی هست که ذخیره می کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

narsis گفته : دوشنبه , 6 اردیبهشت 1395

سلام.چطوری فایل عکسوpnjکنم

ApkFA گفته : دوشنبه , 6 اردیبهشت 1395

سلام.
فرمت تصاویر رو باید با برنامه های گرافیکی نظیر فتوشاپ تغییر دهید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

iman گفته : سه شنبه , 31 فروردین 1395

سلام ممنون میشم کمک کنید
وقتی یک استیکر رو میسازی مشکلی پیش نمیاد ولی الان من 7 استیکر ساختم و بعد عبارت /publish رو میزنم با خطا زیر روبرو میشم
Sorry, I can't publish an empty stickerpack. Please add some stickers first.

ApkFA گفته : چهارشنبه , 1 اردیبهشت 1395

با سلام، در همان پکیج خطا میده یا در ساخت پکیج جدید ؟


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

بلال محمدی گفته : شنبه , 28 فروردین 1395

https://telegram.me/addstickers/Alivaghfchi سلام من یه پک ایتیکر ساختم دستتون درد نکنه اموزش کامل و واضح بود خیلی راحته،این استیکرا انتخاباتی برا مجلس دهم

ApkFA گفته : شنبه , 28 فروردین 1395

درود، خوش باشید دوست عزیز


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

هلیا گفته : پنج شنبه , 12 فروردین 1395

من وقتی به مرحله اخر یعنی ساخت ایدی میرسم هر چی میزنم قبول نمیکنه و میگه که این اسم کوتاه و مورد قبول نیست مشکل از کجاست؟

ApkFA گفته : پنج شنبه , 12 فروردین 1395

برای انتخاب نام استیکر محدودیتی ندارید، اما برای id محدودیت کاراکتر و ثبت اسم از قبل وجود دارد، اسم مدنظر به عنوان id اگر خطا میده همان رو تست کنید ببنید استیکرش موجوده یا خیر.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

سپهر گفته : سه شنبه , 18 اسفند 1394

اینم از پک استیکر من.
https://telegram.me/addstickers/FaEmoji
سعی کردم تا جایی که میشه مرتب و تمیز ارائه بدم.
لطفا ببینید و نظرتون رو بگید.

ApkFA گفته : سه شنبه , 18 اسفند 1394

درود، برای کار اول خوبه، بهتر هم خواهد شد در برش تصویر کمی ضعیف عمل کردید.
برای راحتی کار میتوانید از پک های آماده استفاده کنید آموزشش در سایت موجوده : آموزش تبدیل استیکر های لاین به تلگرام LINE


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

Aysan گفته : شنبه , 1 اسفند 1394

سلام ممنون از آموزشتون.
فقط میخواستم بپرسم که اگه برنامه ی فوتوشاپ خوب برای اندروید سراغ دارید بهم بگید?
واقعا لازم دارم
چون نمیتونم عکسای خوبی برای استیکر پیدا کنم.

ApkFA گفته : شنبه , 1 اسفند 1394

درود، زنده باشید. برای اندروید برنامه های گرافیکی زیادی معرفی شده، ولی پیشنهاد ما برای طراحی استیکر حرفه ای کار با ویندوز هست.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

سپهر گفته : شنبه , 24 بهمن 1394

ممنون
بعد از ساخت (پابلیش) پک دیگه نمیشه اضافه کرد ؟ آخه ارور نمیده و میگه اضافه شد ولی نشده.
من خودم چند تا پک دیدم که چند روز بعد از نصبش بهش استیکر اضافه شده.
لطفا جواب بدید ممنون

زهرا گفته : پنج شنبه , 22 بهمن 1394

چرا ربات من هیچی نمیگه و هیچ کاری نمیکنه؟

ApkFA گفته : پنج شنبه , 22 بهمن 1394

متوجه منظورتون نشدم، بیشتر توضیح دهید!


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

وحید گفته : چهارشنبه , 14 بهمن 1394

چرا وقتی عکس با فرمت webp میفرستم قبول نمیکنه

ApkFA گفته : چهارشنبه , 14 بهمن 1394

چون در پست هم استاندارد ساخت استیکر با این روش رو ذکر کردیم، به فرمت و سایز دقت کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

shiva گفته : دوشنبه , 12 بهمن 1394

سلام خسته نباشین.من چطوری میتونم نوشته به استیکرام اضافه کنم؟؟ و اینکه میخوام استیکرام یکم بزرگ باشن.خیلی ریزه

ApkFA گفته : دوشنبه , 12 بهمن 1394

زنده باشید.
در آموزش سایز تصویر و استاندارد کلی رو برای استیکر نوشتیم و باید رعایت کنید.
برای اضافه کردن متن به عکس،کیفیت کار نهایی با فتوشاپ نسخه ویندوز بهتر خواهد شد، اگر به کامپیوتر دسترسی ندارید از برنامه هایی در سایت معرفی کردیم استفاده کنید.

http://apkfa.ir/insta-text-over-on-photo-android
http://apkfa.ir/font-lab-text-on-photo-editor-android
http://apkfa.ir/font-studio-photo-texts-image-android


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

محسن گفته : پنج شنبه , 8 بهمن 1394

واقعا جایه تشکر داره که انقدر زود جواب میدین و احساس مسىولیت بالایی دارید

محسن گفته : پنج شنبه , 8 بهمن 1394

Sorry, the file type is invalid. Please convert your image to PNG.
اینو باید چیکار کنم?

ApkFA گفته : پنج شنبه , 8 بهمن 1394

آموزش رو با دقت بخونید!
فرمت رو عکس رو باید با png. ذخیره کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

محسن گفته : پنج شنبه , 8 بهمن 1394

من خوندم ولی اونجور ک من دیدم راجب چجورpng کردن توضیحی نداده بود

ApkFA گفته : پنج شنبه , 8 بهمن 1394

شرایط و استانداردهای تلگرام جهت طراحی استیکر دلخواه

استیکرهای ارسالی شما برای تلگرام باید دارای سه مشخصه‌ زیر باشند:

– فرمت فایل تصویر ارسالی باید png یا webp باشد (فرمت .webp گوگل برای نمایش بهتر و بهینه تر تصاویر استفاده میشود) و عکس مورد نظر نیز به صورت دوربری شده باشد.
– فایل ارسالی شما باید دارای طول و عرض ۵۱۲px باشد. درواقع حداقل یکی از مقدارهای طول یا عرض “باید” ۵۱۲px باشد و دیگری، ۵۱۲ یا کمتر از آن باشد.
– حجم فایل تهیه شده باید کمتر از ۳۵۰ کیلوبایت باشد.
???


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

محسن گفته : پنج شنبه , 8 بهمن 1394

میشه به زبونه ابتدایی خلاصه توضیح بدید چون من واقعا سر در نمیارم

ApkFA گفته : پنج شنبه , 8 بهمن 1394

عزیز،آموزش خیلی ابتدایی توضیح دادیم مشکل شما اینکه سریع می خواهید به نتیجه برسید.
اول روی ویندوز (کامپیوتر) فتوشاپ نصب کنید و بعد طبق آموزش و مراحل پیش روی کنید.
اندازه عکس باید ۵۱۲ پیکسل باشد و حجم عکس هم باید کمتر از ۳۵۰ کیلوبایت باشد و بیشتر نباشد.

شما این آموزش رو ببنید راحتره و تصاویرش رو فقط کافیه تغییر سایز بدید: تبدیل استیکر لاین برای تلگرام


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

حجت نوروزی گفته : چهارشنبه , 7 بهمن 1394

سلام من همشو درست انجام میدم اخر را اسم ارور میده
Sorry, this short name is unacceptable.
اینم ارورش هست لطفا منو راهنمایی کنید

ApkFA گفته : چهارشنبه , 7 بهمن 1394

سلام.
۱- اسم تکراری استفاده کردید.
۲- اسم کوتاه استفاده کردید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

محسن گفته : پنج شنبه , 8 بهمن 1394

سلام لطفا به سوال من زود جواب بدید
اسم برنامه ای که پشت زمینه رو از عکس جدا میکرد چی بود و از کجا باید دان کنم؟

ApkFA گفته : پنج شنبه , 8 بهمن 1394

درود.
برنامه های گرافیکی زیاد هست نمونش : StickIt! – Photo Sticker Maker Pro


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

فریبا گفته : دوشنبه , 5 بهمن 1394

سلام من تا اخر میرم ولی وقتی اسم میخواد میفرستم ارور میده
چیکار کنم

ApkFA گفته : دوشنبه , 5 بهمن 1394

سلام، متن خطا رو بفرستید تا بهتر راهنمایی کنیم. احتمالا نام انتخابی شما تکراری هست.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

مریم گفته : چهارشنبه , 30 دی 1394

سلام خسته نباشین من pack stickeramo ساختم ولی میخوام بهش جمله اضافه کنم یعنی هر کدوم از استیکرام یه جمله داشته باشه میشه لطفا راهنمایی کنین چطور این کارو انجام بدم؟

ApkFA گفته : چهارشنبه , 30 دی 1394

درود، زنده باشید.
قبل از اینکه عکس رو برای ربات ارسال کنید باید با برنامه های گرافیکی نظیر فتوشاپ که در سایت موجود هست متن رو به تصویر خود اضافه کنید و البته میتونید از برنامه های اندرویدی دیگری هم برای این کار استفاده کنید.
مثل : http://apkfa.ir/font-lab-text-on-photo-editor-android


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ماهان گفته : جمعه , 25 دی 1394

خیلی ممنون
فقط من برنامه فوتوشاپ ندارم،چه طوری می تونم به استیکر متن هم اضافه کنم(پس زمینه اش هم حذف باشه)

ApkFA گفته : شنبه , 26 دی 1394

خواهش دوست گرامی.
برای اضافه کردن متن به عکس برنامه زیاد در سایت معرفی کردیم و برای حذف پس زمینه هم برنامه معرفی کردیم در سایت جستجو کنید.
مثال:
http://apkfa.ir/font-studio-photo-texts-image-android
http://apkfa.ir/font-lab-text-on-photo-editor-android
http://apkfa.ir/background-eraser-android


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

اتوماسیون صنعتی گفته : جمعه , 25 دی 1394

عالی بود
ممنون

محمد حسین گفته : دوشنبه , 21 دی 1394

بعد از ساخت اولین استیکر واسه حذف واستیکر و اضافه کردن استیکر جدید این پیام ها رو میده و بلافاصله اضافه نمیکنه چرا؟
There we go. I've added your sticker to the pack.
یا
I have deleted that sticker for you.

omid گفته : یکشنبه , 13 دی 1394

چرا استیکر به پک اضافه نمیشه؟؟؟تایید میکننه ولی به پک نمیره؟لطفا راهنمایی

sahar.bano گفته : یکشنبه , 15 آذر 1394

سلام من پک ساختم دو تا استیکر گذاشتم publish زدم تا اینجا مشکلی نبود . اما امروز که add sticker to existing pack زدم و همون مراحل رو رفتم. پیغام اومد که:
There we go. I've added your sticker to the pack.
اما نگاه که میکنم اضافه نشده میشه راهنماییم کنید؟

مسود گفته : یکشنبه , 15 آذر 1394

سلام اگه من قبلا یه پکیج ساخته باشم و پخش شده باشه و بخوام الان پکیجو کلا پاک کنم ک دیگه جایی استفاده نشه باید چیکار کنم؟

لطفا راهنمایی کنید

ApkFA گفته : یکشنبه , 15 آذر 1394

درود بر شما.
دستور حذف یک استیکر از پک که قرار دادیم در پست, ولی برای حذف کلی زمانی که این پست نوشته شد دستوری نداشت تست با ارسال دستور help/ چک کنید ببنید دستور حذف پکیج قرار گرفته یا خیر.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علیرضا گفته : سه شنبه , 10 آذر 1394

سلام .. پک استیکر جدیدم :

http://telegram.me/addstickers/MyMood

♥ ممنون از آموزش خوبتون ♥

Ali گفته : شنبه , 7 آذر 1394

سلام. ادمبن لطفا یه ای دی بدین باهاتون کار واجب دارم. واسه سفارشه سریع یه استیکر. سپاس

ApkFA گفته : شنبه , 7 آذر 1394

درود.
شرمنده در این مورد فعالیتی نداریم, کلیه خدمات سایت رایگان هست و رایگان آموزش قرار دادیم حال خودتون باید همت داشته باشید طراحی کنید یا به طراح گرافیک بسپارید.
یا حق.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

lili گفته : شنبه , 7 آذر 1394

سلام
منم دقیقاً همین مشکلو دارم که شما جواب ندادین، میشه خواهشاً راهنمایی کنین چه جوری حلش کنم؟
دو تا پک استیکر ساختم. حالا میخوام به اون پکی که در ابتدا ساختم استیکر اضافه کنم اما هرچی addsticker/ را میزنم به پک دومی که ساختم اضافه میکنه. لطفا راهنمایی کنید.

شبنم گفته : پنج شنبه , 5 آذر 1394

سلام من میخام چند استیکر را کنارم هم بگذارم راهنماییم کنید

ApkFA گفته : پنج شنبه , 5 آذر 1394

سلام.
توضیح داده شده که در آموزش


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

جواد گفته : دوشنبه , 2 آذر 1394

سلام. من دو تا پک استیکر ساختم. حالا میخوام به اون پکی که در ابتدا ساختم استیکر اضافه کنم اما هرچی addsticker/ را میزنم به پک دومی که ساختم اضافه میکنه. لطفا راهنمایی کنید.

khateteh گفته : یکشنبه , 1 آذر 1394

سلام من عکس رو ازفایل انتخاب میکنم میفرستم اما انجام نمیشه

ApkFA گفته : یکشنبه , 1 آذر 1394

سلام. متن خطا رو ارسال کنید تا بتونیم راهنمایی کنیم شاید سایز تصویر و یا فرمت استاندارد نیست.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ali گفته : جمعه , 29 آبان 1394

سلام دوست عزیز .. خیلی خوب بود .. من انجام دادم اما نمیدونم چطوری تعداد استیکر ها رو زیاد کنم .. فرض مثال یکی درست میشه و در هنگام آپلود PNG حتی دوتا عکس رو آپلود میکنم باز توی پگ یکی رو بهم نشون میده ... ممنون میشم راهنماییم کنید ^_^

سلطان گفته : چهارشنبه , 15 مهر 1394

سلام خواهشا کمک کنید من پک ساختم ولی آیکون نداره ینی وقتی اد میکنی مث پک های دیگه آیکون نداره چیکار کنم : (

ApkFA گفته : پنج شنبه , 16 مهر 1394

سلام.
به چنین موردی تا به حال برخورد نکردیم یعنی موردی نشدنی هست چرا که همیشه از اولین عکس برای پیش نمایش یک استیکر استفاده میشه حال دلیلش رو نمیدونیم.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

telegrame... گفته : دوشنبه , 13 مهر 1394

لطفا مطالبی در مورد استایل دادن به عکس بزارین
مثل استایل هایی که تلگرام به استیکر هایه خودش داده
ممنون میشم لینکشو بهم ایمیل کنید

hoda گفته : شنبه , 28 شهریور 1394

سلام
برای رفع مشکل Oops. The new sticker position is invalid.چه کار بایدانجام داد؟

ApkFA گفته : یکشنبه , 29 شهریور 1394

درود.
شما برای ارسال عکس باید از گزینه file استفاده کنید به نظر این قسمت رو اشتباه انجام دادید.
دقیقا در کدام مرحله این خطا رو دریافت کردید چون خطایی که داده گفته موقعیت برچسب- استیکر نا معتبر است.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

نگین گفته : پنج شنبه , 26 شهریور 1394

خیلی عالی بود بخصوص برا من که طرفدار اقای دیرباز هستم اموزش مفیدی بود تونستم استیکر های کامبیز دیرباز رو بسازم

arash گفته : چهارشنبه , 25 شهریور 1394

سلام...این آموزش عالی بود مرسی...فقط یه چیزی هس اونم اینکه وقتی رو ادد استیکر میزنم و همه چیشو میفرستم به پکم اضافه نمیشه چیکار کنم؟؟؟؟

ApkFA گفته : چهارشنبه , 25 شهریور 1394

درود و با احترام.
شما احتمالا پک رو با دستور publish command/ بستی.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

مهدیه گفته : پنج شنبه , 12 شهریور 1394

سلام ممنون از اینکه این مطلب رو قرار دادین فقط یه سوال داشتم چه جوری تو فتوشاپ استیکر طراحی کنیم؟

ApkFA گفته : پنج شنبه , 12 شهریور 1394

درود بر شما.
شما باید طرح رو در یک برنامه گرافیکی پیاده کنید در این آموزش برنامه فتوشاپ رو مثال زدیم, مهم نیست با چه برنامه ای کار کنید مهم طرح و ایده شما برای خلق یک طرح مناسب برای استیکر هست در واقع شما باید تصویری در سایز استاندارد گفته شده طراحی کنید و در ادامه مراحل ساخت استیکر رو با ربات استیکر ساز تلگرام طی کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

مهدیه گفته : پنج شنبه , 12 شهریور 1394

خب من منظورم اینکه چه جوری طراحی کنم که این شکلی بشه

ligh گفته : پنج شنبه , 12 شهریور 1394

خب من منظورم اینکه چه جوری طراحی کنم که این شکلی بشه

ApkFA گفته : پنج شنبه , 12 شهریور 1394

به سایت های طراحی و گرافیک مراجعه کنید ما فقط اصول اصلی ساخت استیکر رو قرار دادیم و آموزش فتوشاپ و طراحی در حیطه فعالیتی سایت نیست.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

مهدیه گفته : پنج شنبه , 12 شهریور 1394

ممنون

سوگند گفته : پنج شنبه , 12 شهریور 1394

سلام میبخشید میشه یه برنامه ی فوتوشاپ معرفی کنید که بتونیم باهاش استیکرارو طراحی کنیم و برای سیستم عامل اندروید باشه ممنون

ApkFA گفته : پنج شنبه , 12 شهریور 1394

درود.در سایت قرار خواهد گرفت.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

حمید گفته : دوشنبه , 9 شهریور 1394

https://telegram.me/addstickers/bitalk1

saeed گفته : چهارشنبه , 4 شهریور 1394

سلام
عکسایی که میخوام استیکر کنمو دور بری میکنم ابعاد هم ۵۱۲ ، بعد پایان کار استیکر ها با پسزمینه سفید ساخته میشن ، مشکلش چیه؟؟

ApkFA گفته : چهارشنبه , 4 شهریور 1394

درود. دوست عزیز در سایت آموزش فتوشاپ دیگه نداریم! اصول طراحی ساخت استیکر رو آموزش دادیم بقیه مراحل طراحی با خود شماست.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

حدیثه گفته : دوشنبه , 2 شهریور 1394

ببخشید من چطوری میتونم سایز عکسمو X512 کنم؟؟
هر چقدر سعی میکنم نمیشه
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

ApkFA گفته : سه شنبه , 3 شهریور 1394

با استفاده از برنامه فتوشاپ که هر دو نسخه ویندوز و اندروید موجود است البته پیشنهاد میکنیم از ویندوز برای طراحی استیکر استفاده نمائید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

زهرا گفته : جمعه , 30 مرداد 1394

سلام من هرچی بهش میفرستم میگه:
Hello, I'm the Sticker Bot! You can control me by sending these commands:
/newstickerpack - create a new sticker pack
/addsticker - add a new sticker to an existing pack
/delsticker - remove a sticker from an existing pack
/ordersticker - reorder stickers in a pack
/cancel - cancel the current operation
به نظر شما من باید چیکار کنم؟

ApkFA گفته : شنبه , 31 مرداد 1394

درود بر شما.
دقت داشته باشید باید با ارسال دستور newstickerpack/ برای ساخت استیکر آغاز کنید. اگر با ارسال این دستور با خطا موجه شدید تلگرام خود رو آبدیت کنید در صورتی که به نتیجه نرسیدید از برنامه های اینترنت آزاد استفاده نمائید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

الیـــــنا گفته : جمعه , 30 مرداد 1394

سلام من هرچی بهش میفرستم میگه:
Hello, I'm the Sticker Bot! You can control me by sending these commands:
/newstickerpack - create a new sticker pack
/addsticker - add a new sticker to an existing pack
/delsticker - remove a sticker from an existing pack
/ordersticker - reorder stickers in a pack
/cancel - cancel the current operation
به نظر شما من باید چیکار کنم؟

navid گفته : چهارشنبه , 28 مرداد 1394

سلام اگه بخوام ۱ استیکروم کلن پاک کنم باید چی کار کنم؟؟؟

ApkFA گفته : چهارشنبه , 28 مرداد 1394

درود بر شما. این قابلیت در حال حاظر پشیبانی نمی شود باید از همون روش حذف تکی استفاده کنی تا پک خالی شود.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ميثم گفته : دوشنبه , 19 مرداد 1394

سلام من همه مراحل رو درست انجام میدم ولی نتیجه پایانی فقط یک عکس در پکیج من یافت میشه

ApkFA گفته : دوشنبه , 19 مرداد 1394

سلام,مطمئن باشید مراحل رو اشتباه طی کردید کلیه استیکرهای تلگرام از همین روش طراحی شدند.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

سینا گفته : یکشنبه , 18 مرداد 1394

سلام
اقا بی زحمت بگید چجوری از psdاستفاده کنیم من فتوشاپ از کردم این psdرم بردم توش ولی وقتی{ میرم بالای صفحه و openمیزنم و عکسمو انتخاب میکنم تنظیمات عکسم میاد و تنظیماتpsdپاک میشه

واگه بخوام ساده بگم اینه میشه بگید بعد اینکه psdرو فتو شاپ اجرا کردیم باید چیکار کنیم ممنون

ApkFA گفته : دوشنبه , 19 مرداد 1394

عرض ادب
آموزش کاملا ساده بیان شده - چنانچه با فتوشاپ کار نکردید که البته برای این آموزش کار خاصی نیاز نیست از سایت های اموزشی فتوشاپ کمک بگیرید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

محمد گفته : جمعه , 16 مرداد 1394

Please attach the image as a file (uncompressed), not as a photo.

این خطاییه که میده
من اون عکس پی اس دی رو دان کردم و روی اون پیش رفتم
با هر فرمت هم ارسال میکنم این ارور رو میده

چیکار کنم؟؟؟

ApkFA گفته : شنبه , 17 مرداد 1394

شما باید عکس رو از طریق فایل ارسال کنی نه عکس (قسمت سنجاقک - ارسال فایل)


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

نیما گفته : سه شنبه , 6 مرداد 1394

سلام خسه نباشید
میخاسم بدونم اگه یه پک استیکر ساختیم ولینک اونو فقط برای یک یا دونفر بفرسیم و جای دیگه استفاده نکردیم امکانش هست افراد دیگه از جایی بتونن دانلودش کنن؟؟؟؟

ApkFA گفته : سه شنبه , 6 مرداد 1394

درود خیلی راحت و به زودی آموزش این مورد در سایت قرار خواهد گرفت.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

امین گفته : شنبه , 3 مرداد 1394

مرسی عالی بود
تشکر

فقط متن نوشته کم حج و ساده
https://telegram.me/addstickers/ap_ir
عمومی دخترون پسرونه بیش از چهل ته کلام و کلام زیبا

ali گفته : جمعه , 2 مرداد 1394

سلام
من متاسفانه با یه ارور توی ساخت استیکر توی تلگرام مواجه میشم که اصلا نمیشه برطرفش کنم
چطوری میتونم با شما ارتباط داشته باشم؟

ApkFA گفته : جمعه , 2 مرداد 1394

سلام.مشکل رو در نظرات پست مربوطه مطرح نمائید تا راهنمایی شوید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

بهنام گفته : پنج شنبه , 25 تیر 1394

سلام خواهشا کمک کنید من برای دوستام تبلیغ کردم که براشون پک میسازم الان پکشون رو ساختم ولی میخوام به پک خودم استیکر اضافه کنم دیگه نمیشه و فقط برای دوستم میاد که بخوام اضافه کنم
خواهشا کمک کنید

Telegram.me/behnam_iran

ممنون میشم کمک کنید

وحید73 گفته : سه شنبه , 23 تیر 1394

داداش تمامی مراحل رو انجام دادم استیکرام رو ساختم مشکلی هم نداشتم فقط میخوام /ordersticker رو بزنم برای اینکه سفارشی کنم و جاهای استیکرارو تغییر بدم میگه اولی رو قرار بده و طبق معمول اونی که میخوام اول باشه رو میزارم بعدش میگه این اولی قرار داده شد وقتی دومین استیکر رو قرار میدم پیغام
Oops. The new sticker position is invalid
رو میده و نمیدونم چیکار کنم میشه راهنمایی کنید

وحید73 گفته : چهارشنبه , 24 تیر 1394

اقا حل شد دمت گرم یاد گرفتم
برای دوستانی که این سواله من براشون پیش اومده میگم
نمیشه به ترتیب استیکرارو بزاری تا برات درست کنه باید تک تک استیکر بزاری بعد چندومی رو بنویسی مثلا ۳ بیاد بعد بعدی ۴ بیاد
اینجوری درواقع هرکی متوجه نشد ایمیلم پیام بده تا بهش یاد بدم
www.vahidhedayatiyan@yahoo.com

لیلا امیریان گفته : یکشنبه , 21 تیر 1394

باسلام بسیااارعالی بود سؤال من اینه که عرض استیکرهای من تمامشون ۷۲۰ ولی ارتفاع یاطولشون بین ۱۸۰ تا حدودأ ۲۳۰ متغیره شمافرمودین مجموع باید از ۳۵۰ کمتر نشه آیا استیکرهای من قابل قبول اند؟ دیگه اینکه من یکسری استیکر هم دارم که به شکل کلیپهای سه ثانیه ای هستند و تحرک دارند و تحرکشون فقط حرکت صفحه زمینه استیکر از راست به چپ گوشی درعرض سه ثانیه است که استیکرو نوشته کنارش همزمان درعرض سه ثانیه توسط حرکت زمینه ، از راست به چپ گوشی منتقل میشود واین چیزجدیدی است و بانوع حرکت در استیکرهای لاین تفاوت داردوبسیارمتنوع و رنگی اند . فکرمیکنم کاربسیارجدیدی باشه امانمیدونم چطورنمونه اش را به شما نشون بدم که ببینین به دردتلگرام میخورند یانه؟ لطفأ به ایمیلم پاسخ بفرستین ممنون میشم

ApkFA گفته : یکشنبه , 21 تیر 1394

درود. طبق شرایط و استانداردهای تلگرام که در پست ذکر شده سایز و حجم رو باید در نظر بگیرید برای تست میتونید عکس خود را برای ربات ارسال نمائید چنانچه پیام تائید صادر شد مشکلی ندارد.
در حال حاظر استیکرهای تلگرام از (استیکر متحرک) پشتیبانی نمی کند. و عکس های متحرکی که فرمودید قابل استفاده برای استیکر نیست مگر در صورتی که عکس متحرک خود را ثابت و با فرمت .png ذخیره کنید اگر دقت داشته باشید عکس های متحرک فرمتشون ,gif هست.
----
پاسخ سوال خود را فقط در نظرات و بخشی که سوال مطرح کردید دنبال کنید و چنانچه ایمیل صحیح در زمان ارسال نظر وارد کرده باشید به صورت خودکار اطلاع رسانی خواهد شد در غیر این صورت به صورت دستی از طریق ایمیل پاسخگو نیستیم.

موفق باشید./


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

negoori گفته : چهارشنبه , 17 تیر 1394

سلام
من پک استیکرمو ساختم و چند تا استیکر دیگه هم بهش اضافه کردم ولی وقتی اسم پکم رو میخواست و من وارد کردم این پی ام امد
Sorry, this short name is already taken
من اسم پک رو هم درست وارد کردم ولی نمیدونم چرا نمیشه

ApkFA گفته : چهارشنبه , 17 تیر 1394

عرض ادب.
اسمی که در گام اول ثبت کردید نام پک استیکر شماست که در قسمت title پنچره پیش نمایش استیکر نمایش داده میشه, یک اسم هم در گام آخر باید انتخاب کنید که میشه شناسه استیکر شما که در انتهای لینک قرار میگیره.
اسم اولی مهم نیست هر نامی مد نظر داشته باشید ثبت میشه اما اسم دومی چون تعیین کننده لینک استیکر هست محدودیت دارید برای تعریفش, اسم کوتاه زیر ۶ حرف و اسم تکراری ثبت نمیشه.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

Paradise گفته : دوشنبه , 15 تیر 1394

سلام
ممنون از سایت خوبتون. این استیکرها رو خودم درست کردم. امیدوارم دوستان خوششون بیاد.

https://telegram.me/addstickers/winniethepooh1st

https://telegram.me/addstickers/SorcererMickeyandFriends2st

Paradise گفته : دوشنبه , 15 تیر 1394

https://telegram.me/addstickers/Mugsysht

رایان گفته : دوشنبه , 15 تیر 1394

سلام!

من دیدم که برخی برای ساخت استیکر مشکل دارند برای همین یه ACTION برای Photoshop درست کردم که کافیه عکس با پس زمینه ی سفید به اون بدید تا اون رو به یه عکس با پس زمینه ی شفاف تبدیل کنه و اندازه ی اون رو بدون ایجاد مشکل اضافه به ۵۱۲x512 تبدیل کنه ، فقط اگر مدیر پست ها صلاح بدونند ، باید یک پست برای آموزش استفاده از این Action بزارند که من بتونم بطور کامل طرز استفاده از اونو شرح بدم

استفاده از Action به علت سرعت بسیار بالا در ساخت استیکر هستش.=

و این هم لینک نمونه کار اون:
http://www.aksup.ir/images/hi4rasmbkd767pbe06p1.jpg

رایان گفته : دوشنبه , 15 تیر 1394

و نمونه استیکر برای تلگرام که کم نر از ۲ دقیفه آماده شد!
https://telegram.me/addstickers/RAYANooSTICKERS

ApkFA گفته : دوشنبه , 15 تیر 1394

خسته نباشید اگر دقت کنید هنوز زمینه سفید اطراف عکس ها باقی مونده که به راحتی میتونید در فتوشاپ در مسیر Select > Color Range.. این قسمت های اضافی رو حذف کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

رایان گفته : دوشنبه , 15 تیر 1394

البته این حالت که دور اون یه مقدار سفیدی داره ، مدلش هستش مثل استیکر های داخل وایبر.

رایان گفته : دوشنبه , 15 تیر 1394

مثل نرم افزار StickIt! – Photo Sticker Maker اندروید عمل میکنه!

ApkFA گفته : دوشنبه , 15 تیر 1394

بسیار عالی اگر محبت کنید یک آموزش در این باره بنویسید نحوه استفاده برای تازه واردن سپاسگزاریم خواهیم شد.
آموزش با نام خود شما در پستی جداگانه قرار خواهد گرفت.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

رایان گفته : سه شنبه , 16 تیر 1394

بفرمایید:
http://uploadkon.ir/fl/d/NzI2ODg%3D

سعید گفته : یکشنبه , 14 تیر 1394

با سلام

ریالا برا من هر اسمی اخاب میکم اینو مینویسه :

Please provide a short name for your stickerpack. I'll use it to create a link that you can share with friends and followers.

For example, this set has the short name 'Animals': https://telegram.me/addstickers/Animals

چیکار کنم ؟؟؟

ApkFA گفته : یکشنبه , 14 تیر 1394

بعد این پیغام باید یک اسم تعیین کنید این اسم شما در آخر لینک ثبت میشه در صورتی که از قبل توسط شخصی ثبت نشده باشه.
https://telegram.me/addstickers/name sticker


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

سجاد گفته : شنبه , 13 تیر 1394

سلام
من همه ی این کارهایی که گفتید رو انجام دادم
ولی آخر برام کل تصویر رو استیکر میکنه و پس زمینه و از خود تصویر جدا نمیکنه
میشه راهنمایی کنید که باید چیکار کنم؟؟؟
اینم پکیج منه که در استیکرها اصلا تصویر از زمینه جدا نشده!!
https://telegram.me/addstickers/RMDst

ApkFA گفته : شنبه , 13 تیر 1394

درود.
باید خودتون پس زمینه عکس رو با برنامه های گرافیکی حذف کنید بهترین و حرفه ای ترین برنامه فتوشاپ هست اگر با اندروید قصد دارید این کارو انجام دهید از برنامه این لینک استفاده کنید: http://apkfa.ir/stickit-photo-sticker-maker-android/


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

سجاد گفته : سه شنبه , 16 تیر 1394

والا من با همین برنامه که معرفی کردید جدا کردم ولی بازم نمیشه
یعنی دارم میمیرم از بس که این کار رو تکرار نکردم و نمیشه!!
من احساس میکنم که مشکل از تصاویر نیست مشکل از یه جای دبگه اس
چون همین عکسا رو برا clippy میفرسم تبدیل به استیکر جدا سده از پس زمینه میکنه ولی تو بوت این کار رو نمیکنه!
میشه راهنمایی کنید

ApkFA گفته : سه شنبه , 16 تیر 1394

دوست عزیز روزانه هر استیکری ساخته میشه و استفاده می کنید از همین روش و توسط همین ربات انجام میشه آموزش هم کامل و بدون نقص هست اگر نظرات همین پست رو مشاهده کنید دوستان نمونه هایی قرار دادن.
اگر با حوصله و دقت مراحل رو طی کنید قطعا به نتیجه خواهید رسید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علیرضا گفته : دوشنبه , 22 تیر 1394

دقت کنید که وقتی پس زمینه ی یک تصویر رو با فتوشاپ حذف میکنید ، اون تصویر رو با فرمت PNG ذخیره کنید ، در غیر این صورت پس زمینه حذف نمیشه ...

ApkFA گفته : دوشنبه , 22 تیر 1394

دوست عزیز شما ظاهرا پست رو مطالعه نکردی در اول آموزش استانداردهای ساخت استیکر رو ذکر کردیم طبیعیه وقتی عکسی رو در فتوشاپ لود میکنید در پایان کار باید به .png ذخیره کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علیرضا گفته : پنج شنبه , 11 تیر 1394

مرسی .. خیلی عالی بود .. اینم پک استیکر من :

https://telegram.me/addstickers/SMS2FACE1

سری دومش هم بزودی 🙂

ApkFA گفته : پنج شنبه , 11 تیر 1394

ممنون دوست گرامی در حال راه اندازی بخش استیکرهای تلگرام هستیم که در صورت خواست خود شما قرار خواهد گرفت.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علیرضا گفته : پنج شنبه , 11 تیر 1394

ممنون .. منکه خوشحال میشم قرار بدید دوستان هم استفاده کنن ...

اینم پک دوم : https://telegram.me/addstickers/SMS2FACE2

ع گفته : چهارشنبه , 27 خرداد 1394

آیا این استیکر خصوصی است یا به عنوان یک لینک در استیکرهای تلگرام منتشر میشود؟
برای عکس های شخصی مطمئن است؟

ApkFA گفته : چهارشنبه , 27 خرداد 1394

استیکر رو شما طبق سلیقه شخصی طراحی می کنید در صورت تمایل می توانید به اشتراک بزارید.
پیشنهاد میکنیم عکس های شخصی رو تبدیل به استیکر نکنید چرا که با یک جستجو لینک استیکر در گوگل یافت میشه.
در حال حاظر چون بخش استیکرهای تلگرام آزمایشی هست در برنامه تلگرام ثبت نمیشه در آینده شاید استیکرها به صورت تب جداگانه همانند مسنجر لاین قرار بگیرند.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

mohamad گفته : شنبه , 23 خرداد 1394

فوق العاده
فقط من وقتی تصویرم رو میزارم ارور میده که باید فیت ۵۱۲ در ۵۱۲ باشه و من هم همون سازه اما نمیدونم چرا ارور میگیره

ApkFA گفته : شنبه , 23 خرداد 1394

درود,اگر استانداردهای تلگرام که در پست ذکر شده رو رعایت کنید بدون مشکل انجام خواهد شد.
شما سایز رو درست کردید شاید حجم فایل بیش از حد است.
موفق باشید./


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

atefe گفته : شنبه , 23 خرداد 1394

عالی بود مرسی

ApkFA گفته : شنبه , 23 خرداد 1394

خواهش نظر لطف شماست.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

محسن گفته : پنج شنبه , 8 بهمن 1394

بازم سلام من جواب اون سوالمو گرفتم حالا یه سوال جدید دارم
چطور باید px عکس رو تنظیم کرد ارور استیکرا برا px عکسام هست چطور باید کوچیک کنم pxشون رو خواهشا زود ج بدید??????

ApkFA گفته : پنج شنبه , 8 بهمن 1394

درودی دوباره محسن جان.

با برنامه فتوشاپ در نسخه ویندوز راحت قابل اجراست برای اندروید هم موجوده ولی شخصا با اندروید چنین کاری نکردم که بخوام دقیقا نام برنامه رو معرفی کنم.

اپلیکیشن PicLab قابلیت تایپوگرافی فوق العاده با چرخش، تغییر سایز و … متن رو دارد منتهی تست نکردم خودتون باید کار کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "اندروید ایران – دانلود برنامه و بازی اندروید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.