آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebot

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
لطفا امتیاز دهید !

آموزش کامل و تصویری ساخت ربات تلگرام بی نیاز از هاست و سرور
بدون تهیه  SSL دامنه ip اختصاصی و برنامه نویسی

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotتلگرام یک پیام‌رسان است که بواسطه ایده ‌های بکر تمام نشدنی‌ اش، رشد خیره‌ کننده‌ای از ابتدای کار تاکنون داشته است. با توجه به open source بودن مکانیزم احراز هویت و تبادل اطلاعات تلگرام، از ابتدا برنامه‌ها و ربات‌ های اتوماتیکی ساخته شده بود اما به دلیل سطح بالا بودن API تلگرام، تعداد بسیار اندکی ربات ساخته شد.

اما تلگرام ماه پیش، یک API ساده‌ تر برای ساخت ربات‌ها ارائه کرد که خودش آن را انقلاب ربات‌ ها نامید و رشد انفجاری تعداد روز افزون ربات‌ های تلگرام در این سه ماه، تائید کننده صحت این نام‌گذاری است.

ربات‌ های تلگرام وظیفه اتصال کاربر به سازنده ربات را در محیط تلگرام برعهده دارند. این ربات‌ ها با یک URL که توسط سازنده ربات به تلگرام معرفی شده، با سازنده ربات در ارتباط هستند. ارتباط ربات با کاربر، نمی‌تواند توسط ربات شروع شود و حتما باید اولین بار کاربر یک ربات را Start بزند. به نظر می‌رسد که این تمهید برای جلوگیری از گسترش Spam ها اندیشیده شده است.

زمانی که کاربر، متنی به عنوان پیام برای ربات ارسال می‌کند، سازنده ربات می‌تواند با دو روش متمایز RestFull API یا Webhook از این پیام مطلع شود و پس از اطلاع، می‌تواند بلافاصله به آن پاسخ دهد یا پاسخ به آن را به زمانی در آینده موکول کند.

یک ربات می‌تواند با بلافاصله به درخواست کاربر پاسخ دهد که کاربردهای وسیعی دارد. ربات‌هایی هستند که حسب عبارت درخواستی و دستور کاربر، در یک دیتابیس جستجو می‌کنند و نتایجی متنی یا فایل صوتی، تصویری و … را برمی‌گردانند. ربات‌هایی که جنبه نظرسنجی یا برگزاری آزمون آنلاین و امثال آن را دارد و …

اما برخی ربات‌ها نیز ارسال مطلب به کاربر به موکول کردن به آینده می‌کنند که این حالت هم کاربردهای جالب خودش را دارد. مثلا ارسال مطالب تفریحی، فرهنگی و … در فواصل زمانی منظم روزانه یا هفتگی است یا در زمان آماده شدن آن است. مثلا برخی ربات‌ها مترصد آپدیت سایت‌ های مطلوب کاربر و فید آنها می‌شوند تا هر زمان که آپدیت شد، به کاربر اطلاع دهند. سایت شخصی شما نیز می‌تواند قطعه‌ کد یا پلاگینی داشته باشد که پس از درج مطلب توسط شما در سایت‌تان، همان مطلب را توسط ربات تلگرام به اعضایی که قبلا با آن ربات در ارتباط بوده‌اند، ارسال نماید.

علاوه بر کاربردهای فوق، کاربردهای هوشمندانه دیگری نیز می‌توان برای آن ابداع کرد. این کاربردها به دلیل وجود chat id است که تلگرام در اختیار ربات قرار می‌ دهد. با استفاده از chat id مطالب دریافتی هر کاربر می‌ تواند منحصر به آن فرد شود نه همه کاربران آن ربات. با کمک این نکته کاربردهای زیادی می‌توان تعریف کرد. مثلا ربات‌های تلگرامی می‌توانند جایگزین دریافت اطلاعات، گزارشات و … ای باشد که تاکنون کاربر بر روی ایمیل با پیامک دریافت می‌ کرده است. (خصوصا که دریافت روی پیامک، هم برای ارسال کننده و هم برای دریافت کننده ی پیامک دارای هزینه و مشکلات و محدودیت‌ هایی می‌ باشد)

همچنین پیش‌ بینی می‌کنم در آینده نزدیک، تجارت الکترونیک نیز با ربات‌ های تلگرامی رایج شود. ربات‌هایی که برخی خدمات یا کالاها خصوصا فایل‌ های دیجیتال را در ازاء پرداخت مبلغی معین به کاربر ارائه کنند. پرداختی که با کمک یک کد USSD منحصر به آن خرید، به سادگی و با یک کلیک از طریق موبایل کاربر قابل انجام خواهد بود.

برای ایجاد یک ربات، نیاز به مقداری برنامه‌نویسی دارید که با API ربات‌ های تلگرامی ارتباط برقرار کنید.

با توجه به انتظار شما از ربات، ممکن است هاست نیاز باشد یا نباشد, اگر بخواهید ربات شما قابلیت پاسخ بلافاصله به کاربر را داشته باشد، لازم است یک فضا در اینترنت داشته باشید و سرویس webhook خود را با API تلگرام فعال کنید. سرور مورد نیاز برای این کار نیز باید متناسب با تعداد درخواست مخاطبین ربات شما باشد. مثلا برای یک ربات ساده و تفننی، یک هاست اشتراکی ارزان یا حتی رایگان کافی است اما برای رباتی که بخواهد به کاربر فایل‌ های سنگین دریافت کند یا در آینده نزدیک دریافت کند و روی آنها هم پردازش خاصی انجام دهد یا رباتی که چند صدهزار درخواست در ساعت را باید پاسخگو باشد، یک سروری اختصاصی و مجزا نیاز است.

اما اگر ربات شما نخواهد بلافاصله پاسخ دهد بلکه مثلا یک ربات خبرنامه‌ ای است که کاربران فقط باید دکمه start را بزنند تا عضویتش در آن تائید شود و بعدا در زمان‌ هایی که شما خواستید، مطالب را به کاربران عضو شده ارسال کنید، نیازی به سرور نیست و با یک برنامه تحت سیستم‌ عامل هم می‌ توانید هر زمانی که نیاز بود، به اینترنت وصل شوید و به تمام کسانی که دکمه Start ربات شما را زده‌اند، مطالب جدید را بفرستید یا به کسانی که در ربات شما سوال خاصی را خطاب به شما مطرح کرده‌اند، پاسخ مختص آن فرد را ارسال کنید. در این حالت نیاز نیست هزینه‌ ای برای هاست پرداخت کنید.

به عنوان مثال سرویس آنلاین روسی paquebot.io برای همین منظور ایجاد شده است و اتفاقا ربات‌ های ساده زیادی با اینگونه سرویس‌ ها ساخته شده است اما چند نکته منفی در اینجا وجود دارد:

ربات‌ هایی که با این روش ایجاد می‌ شود بسیار ساده و تفننی هستند و فاقد قابلیت‌ های رباتی هستند که برنامه‌ نویسی شده است.

کاربرانی که شما با تلاش خود برای ربات خود جمع کرده‌اید، می‌تواند به سادگی توسط ارائه‌دهنده سرویس رایگان برای ارسال تبلیغات و … مورد سوء استفاده قرار گیرد.

ربات‌هایی که با این روش ایجاد شده کند بوده و به درخواست کاربر دیر جواب می‌دهد و گاهی جواب نمی‌دهد!

چگونه بدون دانش برنامه‌ نویسی و با استفاده از Zapier و Paquebot ربات‌هایی خودکار در تلگرام بسازیم؟

در این آموزش قصد داریم نحوه ایجاد یک ربات کاملا خودکار را بدون نیاز به سرورها، دانش برنامه‌ نویسی و تخصص‌ های دیگر بررسی کنیم.

ایجاد ربات با استفاده از BotFather

در برنامه تلگرام پروفایل @BotFather را بازکنید و شروع به مکالمه با آن کنید. به‌ منظور شروع مکالمه می‌توانید بر روی این لینک کلیک کنید. در صورتی که صفحه مقابل شما همچنان خالی است به‌روز‌رسانی نرم‌افزار تلگرام خود و یا نوشتن عبارت “/start” را مدنظر قراردهید.

BotFather از شما درخواست می‌کند مطالبی در خصوص راهنمایی هرچه بیشتر را مطالعه کنید اما این موارد ضروری نیستند.

اولین گامی که باید بردارید ایجاد یک ربات کاملا جدید است. بدین منظور فرمان “newbot” را تایپ کنید. BotFather از شما درخواست ورود یک نام را خواهد کرد که یک عنوان دلخواه با پسوند bot خواهد بود.

در صورتی که نام‌کاربری دلخواه شما در دسترس نیست می‌توانید از ترکیب‌های مختلف “yourname_bot”, “yournamerobot”, یا “yourname_robot” استفاده کنید.

در این آموزش رباتی ایجاد خواهیم کرد که خبرهایی در خصوص اینکه چه کسانی در روز جاری به‌دنیا آمده‌اند ارسال می‌کند بنابر این نام انتخابی ما Born Today خواهد بود و همان‌گونه که عنوان شد نام‌کاربری باید به شکل “BornTodayBot” مورد استفاده قرار گیرد.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و PaquebotBotFather به شما یک آدرس یا در واقع رابط کاربری ارسال خواهد کرد که ترکیبی شبیه آنچه در زیر مشاهده می‌کنید خواهد داشت:

[stextbox id=”grey” shadow=”false”]87782160:AAGWyE1JSEa8qNqvv4EZzcQQ4kWo7rokMKM[/stextbox]

این آدرس را حفظ کنید تا نهایتا در مرحله بعدی در Paquebot مورد استفاده قرار دهید. مدنظر داشته باشید که ربات شما در همین مرحله ایجاد شده ولی در حال حاضر بلا استفاده بوده و کار خاصی انجام نخواهد داد. به‌ همین منظور ما Paquebot را به آن اضافه خواهیم کرد تا کاربر بتواند با آن تعامل داشته باشد.

توضیحات بالا خلاصه ای از ساخت و ایجاد یک ربات توسط BotFather بود که قبلا در پستی به صورت جامع و کامل آموزشی در اندروید ایران قرار گرفته بود.

آموزش ساخت ربات برای تلگرام Telegram Bot – BotFather

برقراری ارتباط میان ربات شما و Paquebot

اکنون و پس از ساخت ربات نیاز به برقراری ارتباط به‌ منظور جمع‌ آوری اطلاعات مورد نیاز است. بدین‌ منظور از Paquebot استفاده خواهیم کرد. در واقع در این مرحله با Paquebot@ صحبت خواهیم کرد.

بدین‌ منظور کافی است بر روی این لینک کلیک کنید. با بازشدن صفحه مکالمه کافی است عبارت “/addbot” را تایپ کرده و پس از آن آدرسی را که از BotFather دریافت کرده بودید وارد کنید. بدین ترتیب Paquebot متوجه خواهد شد که شما مالک این ربات هستید و سرویس مورد نیاز آن را نصب کرده‌اید. اکنون در صورتی که متن یا فرمانی را برای ربات خود بنویسید، این مطلب به سرورهای Paquebot یعنی مکانی که ربات شما نصب شده ارسال خواهد شد.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotاکنون شما این امکان را خواهید داشت تا با سه ربات ارتباط برقرارکنید. @BotFather به‌ منظور اضافه‌کردن ربات‌ها به تلگرام، @Paquebot به‌منظور نصب‌کردن Paquebot برای ربات مورد نظرتان و YourBot که در واقع ربات شما بوده و می‌ توانید بر روی آن نظارت داشته باشید. اکنون می‌توانیم @BornTodayBot را با کلیک بر روی این لینک بازکرده و عبارت “/start” را تایپ کنیم. در واقع اکنون هر شخصی می‌تواند BornTodayBot را بازکرده و به جمع زیرشاخه‌ های آن بپیوندد.

ارسال به‌ روز‌رسانی‌ها به ثبت‌نام کنندگان

اکنون ربات ما آماده استفاده بوده و قصد داریم به کاربران آن خیر مقدم بگوییم. بدین منظور تصویر یک گربه خندان را برای آن‌ها ارسال می‌کنیم. در @BornTodayBot می‌توانیم عبارت “/paquebot” را تایپ کنیم تا از این به بعد بروزرسانی‌ های بعدی که به این مکالمه ارسال می‌کنیم به کلیه ثبت‌ نام کنندگان و یا در واقع همان زیر شاخه‌ها ارسال شود. این محتوای ارسالی می‌تواند متن، تصویر، ویدئو، صدای ضبط‌ شده، موقعیت مکانی شما، تعدادی فایل و یا حتی استیکر باشد. می‌توانید به‌ روزرسانی‌ ها را از هر موقعیت از تلگرام ارسال کنید. در صورتی که کاربران شما این محتوا را دوست ندارند می‌توانند با تایپ عبارت “/stop” دریافت آن‌ها را منتفی کنند.آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebot
انتشار خودکار به وسیله Zapier

همان‌ طور که در ابتدا عنوان شد قصد داریم این بروزرسانی‌ ها به‌ طور خودکار ارسال شوند به همین دلیل از Zapier بدین‌ منظور استفاده خواهیم کرد, این سایت یکی از سایت های اتوماسیون سازی فعالیت‌ های مبتنی بر وب می باشد که به شما اجازه می دهد تا هرگونه فعالیتی را تبدیل به فعالیتی دیگر کنید. همانند کاری که سایت IFTTT انجام میدهد.

کافیست در سایت Zapier ثبت نام کرده و پس از فعال سازی، اقدام به ساخت دستورات مربوط به این مقاله کنید. نگرانی از این بابت نداشته باشید زیرا Zapier یک ربات نبوده و یک وب‌ سایت معمولی است که به هیچ فرمان نوشتاری نیاز ندارد. با مراجعه به این لینک می‌توانید حساب کاربری خود را ایجاد کنید. در چهارده روز اول استفاده از این حساب هیچ محدودیتی نداشته بنابراین از این بازه زمانی به بهترین نحو ممکن به‌منظور آزمایش کلیه قابلیت‌ ها استفاده کنید.

برنامه Zapier برای Paquebot در نسخه آزمایشی قرار داشته و به‌ منظور اضافه کردن Paquebot به حساب Zapier باید بر روی این لینک دعوت‌ نامه کلیک کنید.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotمدنظر داشته باشید که به‌ منظور استفاده از برنامه بر روی Zapier باید دعوتنامه را بپذیرید. اکنون با کلیک بر روی Make A ZAP در سرتیتر Zapier فرایند ایجاد یک zap جدید را آغاز کنید.

در قسمت سمت چپ (Trigger app) آنچه که قصد دارید به ربات خود ارسال کنید را مشاهده خواهید کرد. در قسمت سمت راست (Action app) باید Paquebot را انتخاب کنید تا ارتباط با ربات شما برقرار شود. در این بررسی ما قصد داریم خبرهایی از یک فید (RSS) اضافه کنیم. در صورت لزوم حساب کاربری خود را که به‌عنوان مثال توییتر، جی‌میل یا هر حساب مورد نیاز به‌ منظور برقراری ارتباط است انتخاب کنید.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotدر مرحله بعدی باید ربات خود را با Zapier در ارتباط قرار دهید. در صفحه‌ بازشونده که به‌ منظور تایید ارتباط در مقابل شما قرار می‌گیرد گزینه‌ ای که از شما یک کلید با عنوان Paquebot Key را سوال می‌کند مشاهده خواهید کرد. به‌ منظور دریافت کلید، ربات خود را بازکرده و عبارت “/botkey” را تایپ کنید.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotپس از دریافت کلید، آن‌ را در قسمت مربوطه وارد کنید.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotاکنون ربات شما تایید شده است و می‌ توانید از آن استفاده کنید.

در گام بعدی تنظیمات Zapier، باید مبنای عمل خود را تنظیم کنید. به‌عنوان مثال ما برای روز تولد همان آدرس فید خوان را وارد کردیم.
[stextbox id=”grey” shadow=”false”]http://feeds.feedburner.com/historyorb/famousbirthdays[/stextbox]در مرحله بعدی میان منبع و ربات ارتباط برقرار خواهیم کرد.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotاصولا ما فیلدها و محتوای مختلف را از منبع دریافت و آن‌ را در کادر متنی که به ربات ارسال خواهد شد وارد می‌کنیم. در گام بعد می‌ توانید این بروزرسانی‌ ها را مورد آزمایش قرار دهید. همچنین می‌ توانید بر روی گزینه “Test Zap with this sample” کلیک کرده تا برنامه یک بروزرسانی را مستقیما برای شما ارسال کند.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotدر صورت دریافت نتیجه موفقیت‌ آمیز، کافی است zap مورد نظر خود را نام‌گذاری کرده و آن‌ را ذخیره کنید. اکنون ربات شما آماده استفاده بوده و به‌ طور کامل خود کارسازی شده است.

در صورتی که بخواهیم نگاهی اجمالی به نحوه فعالیت این ربات ایجاد شده بیندازیم باید مراحل را این چنین عنوان کرد:

هر گاه یک بروزرسانی بر روی منبع داشته باشیم (در اینجا تولدهای جدید) zappier یک بروزرسانی خودکار ایجاد خواهد کرد. این بروزرسانی جدید به Paquebot با فرمتی که انتخاب کرده‌ ایم ارسال خواهد شد و نهایتا Paquebot این بروزرسانی را به کلیه افرادی که در لیست ثبت‌ نامی قرارگرفته‌ اند می‌فرستد.

برای تغییر زبان ربات دستور locale/ رو برای ربات خود ارسال کنید و لیست زبان ها از جمله زبان شیرین فارسی به شما پیشنهاد می شود که با ارسال locale fa/ پیام های عضویت و لغو عضویت ربات شما به زبان فارسی تبدیل خواهد شد.

برای مطلع شدن از تعداد عضوهای ربات خود کافیست دستور subscribers/ رو به ربات PaqueBot ارسال کنید.

تبلیغ کردن برای ربات

می‌توانید با استفاده از وب‌سایت‌ های مختلفی مانند Store Bot و بخش ویژه معرفی ربات های اندروید ایران در این آدرس: ربات های تلگرام – TelegramBot به ارائه و تبلیغ هرچه بیشتر برای ربات خود اقدام کنید و یا با استفاده از هش‌ تگ این ربات را در اینستاگرام و یا توییتر بیش از پیش به دیگران بشناسانید.

■ مطالب پیشنهادی در رابطه با ساخت ربات تلگرام

? آموزش ساخت ربات برای تلگرام Telegram Bot – BotFather
? ساخت ربات تلگرام برای پاسخ به کاربران بدون نیاز به کدنویسی
? آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور با قابلیت تعریف دستور با Tbotify
? اضافه کردن و مدیریت ربات تلگرامی خود در سایت StoreBot
? معرفی ربات های تلگرام Telegram Bot

ارسـال نـظـر

:bye: 
:good: 
:negative:  
:scratch: 
:wacko:  
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose:  
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail:  
:-(   
:unsure:  
;-)  
 

 1. Avatar سید مهدی گفت:

  در این آدرس راحت تر توضیح داده شده

 2. Avatar parsa گفت:

  سلام ببخشید میتونید چند سرور برای ویرایش ربات معرفی کنید
  سرور های ایرانی هستن ولی متاسفانه بعضی از امکاناتشون پولیه
  سروری هم که معرفی کردین
  (@manybot)
  خوبه ولی ایا بهتر از اون هم هست؟

 3. Avatar اروین گفت:

  من میرم تو روبات پاکوه اما جواب نمیده هر چقدرم کهمیزنم چیکار کنم؟

 4. Avatar محمدfa گفت:

  سلام من میخوام یه ربات بزنم که مثل ربات @savevideobot بتونه فایلها را از یوتیوب دانلود کنه چیکار باید بکنم لطفا به ایمیلم بفرستید با تشکر

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   با سلام، مسلط به برنامه نویسی تحت وب و آشنایی با کدهای تلگرام

 5. Avatar salar گفت:

  سلام دوست عزیز و ممنون بابت اموزش میخواستم ببینم مثلا رباتی هست ازش بخواهیم مثلا در اجناس خاصی با چندین برند مختلف را از وب جمع کرده و بمن اطلاع دهد و اگه هست کمی راهنمایی برای ساخت ان. بسیار متشکرم یاعلی

 6. Avatar Mobin گفت:

  با سلام
  من یک سرور پیام رسان فارسی میخوام
  اما میخوام ادش کنم تو گروه که اولین بار اد کردم همه ی پی ام های که بهش میزنن رو به گروه بفرسته و در گروه من بتونم جواب بدم با رپلی
  با تشکر
  لطفا زود جواب بدید

 7. Avatar kiarash گفت:

  من تو قسمت رباتpaquebotکه میرم و استارت رو میزنم هیچ پیامی نمبا لطفا کمک کنید

 8. Avatar reza گفت:

  سلام خسته نباشید
  ممنون از مطلبتون
  ببخشید راهی هست رباتی بسازیم که علاوه بر متن تصویر هم دریافت کنه؟؟
  یعنی مثلا یه ربات میتونه از طریق قسمت تماس با ما از کاربر متن دریافت کنه میخواستم ببینم میشه رباتی طراحی کردن که با کلیک روی یک دکمه از کاربر بخواد که یه تصویر ارسال کنه؟؟
  در واقع یه جورایی مثل ربات ساخت استی
  کر که تصاویر رو دریافت میکنه
  اگه راهی هست لطف میکنید بهم بگید
  خیلی ممنون و تشکر

  • Avatar Mobin گفت:

   با سلام
   بله هست من خودم از سرور حاجی روبات استفاده میکنم خیلی خوب هست
   و کد های زیادی داره
   و در یافت مطلبم داره
   یکی از بهترین سرور ها است
   این ادی تلگرام من است اگه سوالی داشتی یا خواستی ربات خوب برات بسازم بیا پی وی بگو
   با امکانات عالی کم ترین هزینه
   @mdina

 9. Avatar مهدی گفت:

  سلام ، این ربات@Paquebotهرچی بهش دستور /addbotرو میفرستم جواب نمیده چیکار کنم؟؟

 10. Avatar پرهام گفت:

  سلام ، این paquebot من استارت رو زدم اما اصلا هیچ جوابی نمیده ، ادد بوت هم زدم حتی کدی که بوت فادر داد هم دادم اما اصلا جوابی نداد چیکار کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 11. Avatar ترک اوغلان گفت:

  با سلام
  میخوام چطوری میشه مثلاً وقتی که یکی روباتی که من ساختم رو به گروهی اضافه میکنه یه پیام خوش آمد گویی بگه؟ لطفاً توضیح بدین ممنون
  باتشکر

 12. Avatar hosein گفت:

  میخواستم بدونم بدون سرور و دانش برنامه نویسی
  میشه ربات ضد اسپم ساخت و بدون هزینه ایا شما اموزش دارین

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   با سلام، از ربات هایی که توسط دیگر اشخاص ساخته شده اند آگاهی نداریم.

  • Avatar hossei گفت:

   سلام.این paquebotچرا جوابی نمیده؟استارت که میزنم هیچی نمیشه

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   خیر، سرویس ارائه نمیده و باید از بات دیگری استفاده کنید.

   شما از این بات جایگزین استفاده کنید. Manybot@

 13. Avatar علی آقا گفت:

  سلام
  من میخوام رباتم رو که توی گروه خودم اد میکنم به هر کس که وارد میشه یه پیام خوشامد گویی بفرسته و قوانینو براش بفرسته
  یا مثلا یه پیامو به همه افراد گروهم بفرسته
  اگر راهنمایی کنید که این خاصیتو چجوری براش بسازم ممنون میشم

 14. Avatar منا گفت:

  سلام ، با تشکر از آموزش شما ، من مراحل را انجام دادم اما در ان قسمت که گفتین به paquebot برم ، start را زدم اما اصلا جواب من را نداد، چیکار کنم؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود، زنده باشید. این بات خدماتی دیگر ارائه نمی دهد. از این بات استفاده کنید: Manybot@

  • Avatar ارسلان گفت:

   با سلام من ربات ساختم چطور میتونم گزینه انتقاد ها و نظر ها را اضاف کنم

 15. Avatar محمد گفت:

  سلام خدمت شما دوست عزیز.اول خیلی تشکر میکنم با اموزش کامل وعالیتون.یه سوال داشتم اینکه من میتونم یه ربات هایپر ساز داشته باشم؟یعنی برای خودم بسازم؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود، باید به کدنویسی مسلط باشید و همچنین یک هاست تهیه کنید و در نهایت api مرتبط به ربات تلگرام را شخصس سازی و روی هاست کانفیگ کنید.

 16. Avatar bahador گفت:

  سلام دوست عزیز من بدجوری درگیر ساخت ربات ضد اسبم هستم برنامه نویسیش کامله حتی سودو یوزرشم خودمم و اینکه نمیدونم چجوری تو سرور رانش کنم لطفا کمکم کنید خواهش میکنم!!

  لطفا اینم ایمیل من از این راه راهنماییم کنید ممنون میشم:amirbahadoramirjanati@yahoo.com

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   با سلام، شما باید به انجمن و سایت های برنامه نویسی در این باره مراجعه کنید.

 17. Avatar ali bi gham گفت:

  سلام اگه بخوام رباتم رو موقعی ک ب ی گروه اد میکنن مطلبام برن باس چیکا کنم لطفا بگین

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام، متوجه منظور شما نشدیم! بات رو ادد کنید که چه کاری انجام دهد؟

 18. Avatar صبا گفت:

  با سلام
  من چند تا از مقاله های شما راجب به ساخت رباط خوندم
  و جالب اینکه دنبال یه چیزی خاصی بودم که قبلآ یکی از کاربرهاتون ازتون پرسیده بود
  من میخوام یه ربات داشته باشم که فقط مطالب جالبی که برام میاد رو براش بفرستم و اون مادام العر اون ها ذخیره کنه تا هر وقت خواستم به راحتی بتونم بهشون دسترسی داشته باشم
  ولی متاسفانه اصلآ برنامه نویسی بلد نیستم
  میشه خواهش کنم به همین روش که نیاز به برنامه نویسی نداره توضیح بدید چطور میشه یه بات یا آی دی ساخت که بتونه مثل انبار عمل کنه واسم؟
  در ضمن فقط هم خودم میپخوام ازش استفاده کنم . یعنی نمیخوام توی گروه یا چنلی باشه. و میخوام فقط توی لیست من باشه
  با تشکر از آموزش های خوب شما

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود، یعنی شما در نظر دارید ربات به صورت خودکار اطلاعات را گروه های مد نظر دریافت و در دیتابیس خود ذخیره کند؟

  • Avatar امیرحسین گفت:

   سلام من خواستم بدونم به این سرور متصل کنم پیام رسان میشه

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   با سلام، متوجه نشدم، چی رو به سرور وصل کنید؟ پیام رسان چه ارتباطی به سرور ربات دارد!

 19. Avatar طراحی وب سایت گفت:

  باسلام
  ممنون از سایت خوبتون.

 20. Avatar علیرضا گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید به شما
  میخواستم بدونم رباتی هست که داخل تلگرام در بازهای زمانی مشخص تو کانالم پست بذاره؟؟
  به این صورتکه من پستارو از قبل درست کنم و آماده بذارم برای ربات و خود ربات به تنهای در بازه های زمانی مشخصی پستها رو داخل کانالم قرار بده

  خیلی ممنونم

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود، سلامت باشید.

   به صورت رایگان خیر، البته شاید باشد بنده در محیط تلگرام ندیده باشم.

   سایت هایی هستند اسکریپتی طراحی کردند که همانند یک سایت و یا بلاگ مطالب را add می کنید و در بازه زمانی تعیین شده در کانال پست ها را به واسطه بات طراحی شده ارسال می کند.

   در صورتی که مسلط به کد نویسی هستید از منابع زیر کمک بگیرید:

   https://core.telegram.org/bots/api#recent-changes

   برای php هم می توانید خودتان rest هارو بفرستید مطابق مستندات یا اینکه از پکیج های ساخته شده استفاده کنید:

   https://github.com/akalongman/php-telegram-bot
   https://irazasyed.github.io/telegram-bot-sdk

   بقیه رو می توانید در این بخش پیدا کنید:
   https://packagist.org/search/?q=telegram

 21. Avatar آموزش php گفت:

  از سایت فوق العادتون بی نهایت سپاسگزارم.همیشه به سایتتون سر میزنم.متشکرم.

 22. Avatar مسعود گفت:

  با سلام
  آیا در ربات های تلگرام این امکان هست که فایل اکسل در تلگرام بدهیم و افراد یک عدد بدهند و ربات در جواب از لیست اکسل جواب متناظر ارسال کند.با تشکر

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود، برای اینگونه دستوارت باید api بات های تلگرام رو شخصی سازی کنید که باید به کدنویسی مسلط باشید یا به یک برنامه نویس بسپارید.

 23. Avatar arin_sj گفت:

  سلام!من وقتی روی لینک مربوط به paquebot کلیک میکنم و استارت رو میزنم هیچ پیامی بهم نمیده!میشه بگید اشکال از چیه؟!

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود، این ربات ساز ظاهرا غیرفعال شده و دیگر خدماتی ارائه نمیده! از بات ساز Manybot@ استفاده کنید.

 24. Avatar محسن گفت:

  با سلام
  بنده میخواستم داخل ربات عضو های ویژه داشته باشم و رباتم به درگاه پرداخت بانک متصل بشه.اگر لطف کنید بهم بگید ممنون میشم.

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود، با ربات سازهای واسطه و رایگان چنین چیزی امکان پذیر نیست، شما باید با یک برنامه نویس صحبت کنید جهت شخصی سازی api بات تلگرام

 25. Avatar arian گفت:

  سلام.ببخشید من به مرحله paquebot.io که رسیدم هرچی /addbot میزنم نه جواب میده نه هیچ کاری انجام میده چکار کنم؟؟؟ خواهشا جواب بدید

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   با سلام، ظاهرا این ربات ساز به طور کامل غیر فعال شده است و حتی سایتش در دسترس نیست!

  • Avatar حسین گفت:

   اره اصلا جواب نمیده استارت یا حتی هرچی دیگه هم زدم لطفا به من بکگگید

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   دوست عزیز در پاسخ به دوست قبلی عرض کردم که این بات ظاهرا غیر فعال شده و دیگر خدمات ارائه نمیده!
   شما از این بات استفاده کن : Manybot@

 26. Avatar ربات تلگرام گفت:

  سلام
  لطفا لیست ربات های ساخته شده با تلگرام بذارید
  با تشمر

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   با سلام، سایت رسمی ربات های تلگرام قبلا در مطلبی جداگانه معرفی شده است.
   پاینده باشید.

 27. Avatar alireza گفت:

  salam.manbe bot paque payam dadam vali payam haye oon arabie va asan shabih be oon chizi ke shoma dar tasavir neshun dadid nabud. id hamune vali nemitune bahash kar konam

 28. Avatar Rahila گفت:

  من یک سازنده ربات نیاز دارم، برای انجام کارایی داخل گروه تلگرام، کسی بلده بیاد این ایدی در تلگرام لطفا @rahilamour

 29. Avatar ....... گفت:

  سلام میخواستم ببینم این ربات ها طبقچ الگوریتمی کار میکنند واسه ی پروژه راجع به هوش مصنوعی میخواستم ممنون میشم کمکم کنید

  ممنون

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود، ببینید API ربات تلگرام در سایت رسمی موجوده و شما هر نوع ایده ای در ذهن داشته باشید قابل اجراست، که باید با زبان برنامه نویسی تا حدودی آشنا باشید تا بتوانید اجرا کنید. البته باید دید خواسته شما از یک بات دقیقا چیست، چرا که بات سازهای رایگانی هستند که یکسری خدمات را به کاربران ارائه خواهد داد، در حد واریز، پرداخت باید اختصاصی کار کنید و برای سوال و جواب از بات های رایگان هم میتوانید استفاده کنید.

 30. Avatar محمد گفت:

  سلام
  من یه ربات ساختم و از طریق برنامه نویسی سی شارپ به متن های ارسال شده به ربات پاسخهایی تعریف کرده ام …
  اما سوالم : با ثبت و ایجاد دکمه برای ربات توسط رباتهایی که این کار رو انجام میدن برنامه سی شارپ کار نمی کنه . چطور میشه به ربات دکمه اضافه کرد به شرطی که متن ارسالی دکمه ها رو بتونم توسط برنامه نویسی سی شارپ پاسخ بدم و تو برنامه نویسی با خطایی مواجه نشم ؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   دوست عزیز روش و آموزش ابتدایی برای آشنایی با ربات تلگرام قرار دادیم و برای پروژه های برنامه نویسی شما باید در انجمن های وب مسترینگ و برنامه نویسی دنبال سوال و راهنمای خود باشید.

 31. Avatar میلاد گفت:

  سلام. اموزش خیلی به دردم خورد مرسی.
  میخواستم ببینم میشه رباتی ساخت که وقتی کسی یه چیزی به ربات میفرسته به صورت خودکار به ادمین بیاد؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   زنده باشید دوست عزیز، اگر منظور شما مشاهده پیام های دریافتی از سوی کاربر به ربات هست، بله امکانش هست، در گوگل سرچ بزنید بات ساز، ظاهرا از این قابلیت پشتیبانی میکند.

 32. Avatar آموزش php گفت:

  سایتتون فوق العادست.واقعا بی نظیرید.خیلی از مطالبتون استفاده می کنم و لازمه یه تشکر ویژه داشته باشم.

 33. سلام. آموزشتون عالی بود.

  میخواستم یه سوال بپرسم.

  من یه وب سایت خبری دارم. میخواستم رباتی بسازم که کاربر بتونه تو ربات مطلب بزاره و همین مطلبی که ارسال شد به صورت اتوماتیک تو وب سایتم منتشر بشه.
  از این طریق میشه این کار رو کرد؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود، زنده باشید.
   از طریق بات های رایگان و واسطه خیر امکان پذیر نیست، api ربات تلگرام، گسترده هست، به زبان تحت وب آشنایی داشته باشید هر ایده ای که در نظر داشته باشید قابل اجراست.

  • Avatar سعید گفت:

   سلام…
   دقیقا منم همینو میخوام که کاربر بتونه اسم و ایمیلش رو برای ربات بفرسته و من بتونم این اطلاعت رو از رباتم استخراج کنم.

   یه راهنمایی کنین که باید چیکار کنم.
   مرسی

 34. Avatar Sajad گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  میخواستم ببینم چطور میتونم تو یه گروه که ربات من عضو هست وقتی یه کاربر خاص پیام میده بلافاصله یه متن رو تو گروه ارسال کنه یا این که به یک کلمه حساس باشه وقتی کسی تو گروه اون کلمه رو بفرسته بشه درجا یه متن بفرسته ربات؟
  ممنونم میشم

 35. Avatar rahim گفت:

  واقعاااا عالی بود مرسی
  فقط یه سوالی داشتم، میشه یه رباتی ساخت که یک متن خاص رو از کاربر بگیره و بر اساس اون متن از یک سایت خاص دانلود کنه و به کاربر بده؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود، زنده باشید.
   بلی شدنی هست ولی نه با ربات ساز های رایگان. شما باید به api ربات تلگرام مسلط باشید و شخصی سازی کنید (کدنویسی اختصاصی) که نیازمند سرور و ssl هم هستید و این کار هزینه بر هست.
   ولی اگر بخواهید متنی رو تعریف کنید و براش پاسخی در نظر بگیرید با این آموزش شدنی هست نیازی به منابع شخصی ندارید.

 36. Avatar reza گفت:

  آقای مهندس ممنون میشم در رابطه با کاربرد zapier به زبان ساده یه توضیح بدید.
  و اینکه امکان دارد با این برنامه، مطالبی رو که در یک کانال تلگرام بارگذاری میکنیم بطور خودکار به ربات انتقال پیدا کنه؟ با تشکر

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود.
   فکر نمیکنم در اینترنت مقاله از این کاملتر پیدا کنید، چرا که سعی کردیم مواردی که مورد نیاز بوده رو خیلی ساده شرح دهیم.
   در مورد کارایی Zapier در پست اشاره کردیم با دقت مطالعه کنید در صورتی که متوجه نشدید این پست رو مطالعه کنید http://apkfa.ir/ifttt-android عملکردشون یکی هست و جالب اینکه ایفت هم از این ربات ساز روسی Paquebot پشتیبانی می کند. اگر در راهنمای ربات Paquebot ببنید در مورد Ifft لینکی ارائه داده است.
   مورد آخری رو میشه برعکس انجام داد. رباتی بسازید و تنظیمات دلخواه و دستوارت رو پیاده کنید و در نهایت ربات رو به صورت مدیر در کانال اضافه کنید تا در کانال خودکار برورسانی های دلخواه شما رو انجام دهد. ولی اینکه بخواهید مطالب کانال رو دریافت کنه و به ربات بفرسته شدنی هست اما نه با استفاده از ربات ساز های رایگان بلکه باید سرور شخصی تهیه کنید و api مربوط به ربات تلگرام رو بسته به نیاز خودتون شخصی سازی کنید که نیاز به دانش برنامه نویسی تحت وب (php) دارد.

 37. Avatar reza گفت:

  با سلام وتشکر از آموزش عالی شما
  بنده در مرحله وارد کردن کد پاکیوبوت بعد از ارسال دستور /start و سپس /addbot ب همراه کد این پیغام را می دهد:
  unknown command…
  use /start or /stop to manage your subscription to @paqubot
  سوال های من:
  آیا بعد از وارد شدن به ربات پاکیو و کلیک start ، آیا باید برای شروع دستور /start را نوشت و ارسال کرد یا گزینه استارت که در پایین صفحه در کنار stop قرار گرفته را کلیک کرد؟
  برای وارد کردن کد بعد از دستور /addbot آیا یک فاصله باید منظور کنیم بعد از آن کد را یا بدون فاصله؟ و اینکه کد به بزرگ و کوجک بودن حروف حساس است؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

 38. Avatar حبیب گفت:

  ما میتونیم به ربات یه دستوری بدیم که تو ساعت های معینی به صورت اتو ماتیک پست بزاره؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   بله، کدنویسی اختصاصی که به راحتی شدنی هست ولی اگر رایگان در نظر دارید چنین کاری انجام بدید در ربات Paquebot راهنما رو مطالعه کنید، با استفاده از سایت واسطه ای که خودش با نام IFTTT معرفی کرده این ایده شما شدنی هست.
   اپلیکیشن سایت ایفت هم موجوده توضیحاتش رو بخونید: http://apkfa.ir/ifttt-android کارایی اپلیکیشن با افزونه های کمکیش که در اختیار ربات Paquebot قرار داده تقریبا یکی هست.

 39. Avatar یاسر گفت:

  با سلام
  من با paquebot یک فید خوان ساختم که اطلاعات رو از rss میگیره و به کانالی که تو تلگرام ساختم میفرسته. مشکل اینجاست که تو rss با دستور CDATA یک عکس هم گذاشتم. زمانی که اطلاعات رو به کانال می فرسته متن ها رو جدا و عکس رو جدا میفرسته ، یعنی ابتدا متن رو و بعد عکس رو زیرش میفرسته.
  چطور میتونم کاری کنم که متن و عکس رو به صورت یه پیام تو کانال بفرسته؟ ( الان دو پیام هست ، اولی متن و زیرش عکس )

  با تشکر

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   با درود بر شما.
   تنظیمات در سایت zapier رو به درستی انجام دادید؟ برای تست از فیدخوان سایت استفاده کنید ببنید مشکلتون پایداره یا خیر : http://apkfa.ir/feed اگر این فید خوان مشکل داشت مطمئن باشید از تنظیمات هست اگر با این مشکل نداشت مشکل از فید سایتی هست که استفاده می کنید. چون بعضی از فیدها استاندارد نیستند.

   حال اگر قصد دارید اطلاعات سایت خودتون رو در کانالی منتشر کنید یعنی سطح دسترسی به مدیریت سایتی رو دارید پیشنهاد ما استفاده از افزونه اختصاصی برای این کار هست که در گوگل سرچ کنید لینک دانلودش موجوده.

  • Avatar یاسر گفت:

   سپاسگزارم. سایتبا وردپرس و … نیست.
   با zapier انجام نمیدم ، با paquebot یه بات ساختم که تو قسمت automate فید رو گذاشتم. چون zapier خیلی دیر مطالب رو میفرسته ، اما اینجوری هر چند دقیقه یک بار چک میکنه و اطلاعات جدید رو میفرسته.
   فید شما عکس نداره و نباید مشکلی داشته باشه. مشکل با وجود عکس هست که تبدیل به ۲ تا پیام میشه!
   البته zapier تو یه پیام میفرسته ، اما تو تنظیماتش ندیدم که هر مثلاً ۱۰ دقیقه یک بار چک کنه.
   آیا میتونین کمکی بکنین که چطور حلش کنم؟

   سپاسگزارم.

 40. Avatar آینده گفت:

  سلام
  همونطور که میدونید چند ربات ساز رایگان وجود داره
  راهی وجود داره که سرور ربات رو عوض کنیم؟منظور تعویض ربات سازه
  بدون اینکه برا ربات مشکلی پیش بیاد مث از دست دادن کاربران و گروه ها

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود.
   خیر, اما دو راه حل دارید برای این موضوع:
   ۱- قبل اینکه انتقال بدید مشخصات بات جدید رو برای کاربران ارسال کنید (اطلاع رسانی)
   ۲- با توسعه دهنده یا همان مسول سایت ربات ساز هماهنگ کنید دیتا که شامل کلیه اطلاعات مربوط به ربات شماست رو در اختیارتون بزارند و خودتون روی سرور شخصی پیاده سازی کنید که این مورد رو بعید میدونم سازنده همکاری کنه, به هر حال جزء این راهی ندارید و البته به رشدی که تلگرام دارد بعید نیست در آینده آبدیتی برای این بخش انجام بده که براحتی بتونید انتقال بدید.

 41. Avatar امیر حسین گفت:

  سلام
  ممنون از مطالب خوبتون
  ببخشید چگونه میتوانیم برای رباتمون کلید(دکمه )بسازیم؟چون من تو بعصی رباتا دیدم دکمه دارن

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود, زنده باشید.
   آموزش موردی که مد نظر شماست در سایت موجوده به صورت تصویری و کامل به بخش آموزش های تلگرام سایت مراجعه کنید.

 42. Avatar اميد م گفت:

  با سلام
  با یک اکانت تلگرام چند بوت میشه داشت و هر بوت رو اگر خودکار کنیم قابلیت پذیرش چند کد Rss خواهد داشت.
  با تشکر

 43. Avatar نارین گفت:

  سلام

  چطور میشه پی برد چ تعداد نفر از ربات استفاده می کنن؟

  ممنون میشم راهنماییم کنین

 44. Avatar محمد بردستانی گفت:

  وقتی که میخوام مرحله اش رو برم این گزینه میاد:
  So sorry! Let’s try that again, shall we? Refresh this page
  گزینه رفرش رو که داده انتخاب میکنم ولی هیچی نمیشه.راهنمایی کنید لطفا

 45. Avatar محمد بردستانی گفت:

  Zapier چرا سایتش اینجوریه؟صفحه سفید و چند خط نوشته میاد.وقتی هم که گزینه make a zap میزنم صفحه سفید و بدون هیچ نوشته ای میاد.نمیدونم چرا.میشه کمکم کنید؟به آدرس سایتش هم میرم صفحه سفید میاد.چرا؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سایتش مشکل نداشت شما کوکی مروگر رو خالی کنید احتمالا درست بشه. همچنین از این ربات ساز Manybot@ هم میتونید استفاده کنید برای دستورات فیدخوان ربات ساز خوبی هست ولی امکانات کمتری دارد.

 46. Avatar m گفت:

  چطور میشه پیام هایی که سرویس دهنده های ساخت ربات برای تبلیغات به کسانی که روبات رو اد کردن میده رو حذف کرد مثلا: اگر دیگر نمیخواهید مطالب جدید را دریافت کنید، دستور /stop را برای لغو عضویت ارسال کنید.

  میخواهید ربات تلگرام خود را بسازید؟ به اینجا مراجعه کنید:
  telegram.me/paquebot یا:شما نیز می توانید با مراجعه به سایت زیر برای خود روبات رایگان تلگرامی بسازید:

 47. Avatar m گفت:

  سلام
  ۱٫ ببخشید که مزاحمتون میشم.
  یک سوالی ازتون داشتم
  من میخواستم با پاکوبات یه روبات بسازم دیدم که دو تا دکمه start , stop به صورت پی فرض توش هست چطوری میتونم ای دو دکمه رو حذف کنم؟ ۲٫تو بات کرییت بات بعد از استارت یه پیام به طور پیش فرض به کسانی که ربات رو اد کردن میده که میتونید ربات رایگان برای خود بسازید چطوری میتونم اون رو حذف کنم.

 48. Avatar نارین گفت:

  با سلام
  سایت zapier روی مرورگر من باز نمیشهریالچکار کنم؟
  من میخوام ی راباط برای شرکت بسازم ک یکسری اطلاعات و لینک ب کانال شرکت داشته باشه، با برنامه نویسی آشنایی ندارم،از مطلب شما استفاده کردمف ولی درست پیش نمیره

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام, آموزش و روش مشکلی ندارد و دوستان از همین روش برای خود ربات تهیه کردند.
   سرویس دیگری نیز برای ساخت ربات معرفی شده در سایت, بخش اموزش های تلگرام رو بررسی کنید.
   امیدواریم به نتسجه برسید.

  • Avatar نارین گفت:

   باید با فیلتر شکن وارد zaoier fal بشم؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   خیر, سایتش محدودیت ندارد. مشکل شما دقیقا کجاست چه خطایی میده ارسال کنید راهنمایی کنیم.

 49. Avatar علی فرجی گفت:

  این سایت فقط متن ، تیتر و… می فرسته چرا عکس مطلبو داخل تلگرام نمی فرسته؟

 50. Avatar امیر گفت:

  با سلام

  امکان استفاده از ربات در چنل هست؟یا فقط واسه گروهه
  و
  میشه برای ویرایش ربات پسووردی چیزی گذاشت تا بقیه نتونن ویرایشش کنن؟
  ممنون

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود.
   بله در بخش انتخاب مدیر برای کانال قسمت جستجو نام کاربری ربات رو جستجو و در نهایت ادد کنید, توجه داشته باشید باید از قبل ربات شما فید خوان براش تعریف شده باشه تا خودکار اطلاعات مد نظر شما رو از منابع در کانال ارسال کند.

   برای ربات تا کسی توکن رو نداشته باشه نمیتونه دسترسی داشته باشه توکن مثل یک رمز برای ربات شما عمل میکنه.

 51. Avatar امیر گفت:

  برنامشو از کجا تهیه کنم؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   زحمت بکشید مطلب رو بخونید! اصلا اسمی از برنامه آورده شده آیا؟

  • Avatar پرهام گفت:

   چگونه رباتمو از اول بیارم بالا.
   من وقطی دستور میدم که کسی گفت سلام بگه سلام. میگه.
   ولی وقطی کسی بنویسه ،س، بازم میگه سلام.
   چطور دستوراتشو ریست کنم مثل قبل تاکن بشه.

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   یا ربات رو حذف کنید از دوباره بسازید که برای حذف و در آوردن از زیر مجموعه بات ساز Paquebot کافیه توکن ربات خود را از طریق botfather تغییر دهید یا اینکه از خود همان ربات روسی Paquebot دستوارت تعریف شده رو حذف کنید.

 52. Avatar ali گفت:

  سلام خسته نباشید.. ممنون بابت مطالب عالیتون
  چنتا سوال داشتم…
  اول اینکه آیا میشه برای دکمه ی ساخته شده فید اراس اس تعریف کرد؟
  سایت زاپیر فقط بروز رسانی میکنه اگه میشد با دکمه اطلاعات فید رو بیاره خیلی خوب بود مثل .botify ولی با نحوه نمایش زاپیر

  دوم اینکه آیا میشه متن پاسخگوی خودکار در مورد دستورات اشتباهو عوض کرد؟

  و سوم آیا میشه scrible خاصی که با رباط در ارتباطه رو حذف کرد؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام, زنده باشید.
   پاسخ تمام سوالات شما منفی هست چرا که این ربات ساز یک واسطه هست و شما به سورس اصلی دسترسی ندارید که بتونید متغیرها رو تغییر دهید اگر نیاز به تغییر متغیر دارید باید خودتون به صورت شخصی api ربات تلگرام رو روی سرور کانفیگ کنید.

 53. Avatar اشکان گفت:

  سلام
  با این ربات میشه مطالب را خودکار انتشار داد در کانال ؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود بر شما.
   در همه ربات های این قابلیت باید باشه البته این ربات ساز رو تست نکردم که بخوام قطعی پاسخ بدم.
   شما برید قسمت ویرایش تنظیمات کانالتون بخش تعریف مدیر قسمتی داره برای جستجو آی دی ربات رو سرچ بزنید و به عنوان یک مدیر انتخاب کنید.
   به عنوان مثال : telegrambot@
   در ضمن برای اینکه خودکار در کانال پست بزاره باید از قبل برای ربات خود فید خوان rss سایت مد نظر رو تعریف کنید.

 54. Avatar لردپیکس گفت:

  من که هر کاری کردم نشد مراحل کار خیلی پیچیده توضیح داده شده من میخواستم مطالب وبم به طور خودکار به کانال تلگرام ارسال بشه ولی متاسفانه گیج شدم

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   آموزش کاملا ساده و از همه مهمتر به صورت تصویری و گام به گام قرار گرفته و خیلی ها از همین آموزش ربات برای خود تهیه ساختند.
   برای اینکه مطالب سایت به صورت خودکار در کانال ارسال بشه باید اول در خود ربات بخش rss رو فعال کنید که آموزشش در بخش آموزش های تلگرام موجود هست و سپس در خود کانال بخش اضافه کردن مدیر یوزر آی دی ربات خود را سرچ بزنید و به عنوان یک مدیر قرار دهید و کار تمام هست از این پس هر پستی در سایت منتشر کنید به صورت خودکار در کانال شما منتشر خواهد شد.

 55. Avatar زهرا گفت:

  من تمام مراحل رو رفتم و روباتمو کامل ساختم. @eghorfeh_bot
  ولی وقتی توش پیام میذارم.میگه که با موفقیت به همه ارسال شد.ولی وقتی وارد گروه ها میشم هیچ پیامی از جانب روباتم وجود نداره.
  مشکل کجاست؟؟؟؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   باید ربات رو در گروه با ارسال دستور start/ فعال کنید, دقت داشته باشید چانچه ربات دیگری در گروه فعال هست باید از دستور دیگری استفاده کنید.

  • Avatar زهرا گفت:

   ممنون .درست شد .ولی برای گروه هایی که ربات دیگری دارند از چ استفاده کنیم؟؟؟
   اگر کسی روبات ما را درگروه دیگری ببرد ، ما که نمیتوانیم در آن گروه /start را وارد کنیم.آنگاه چه میشود؟؟؟

 56. Avatar محمد نایینی گفت:

  سلام
  ممنون از مطلب مفیدتون من داخل Zapier

  میزنم Paquebot پیداش نمی کنه چکار کنم؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام, زنده باشید.
   مطمئن باشید هست با دقت چک کنید و همچنین کش مروگر رو حذف نمائید ضمنا فعال کردن تائیده فراموش نشود, مراحل رو طبق آموزش طی کنید.

 57. Avatar امید گفت:

  طوری که ازدوایدی دریک گروه هرمطلبی که میادسریعا به گروه دیگه انتقال بده

 58. Avatar امید گفت:

  سلام
  ببخشید میخواستم بدونم چطورمیشه مطالبی که دریک گروه قرارمیدم رباط سریع کپی کنه وبه گروه دیگه انتقال بده
  ممنون میشم اگرتوضیحی بدید

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام.چنین امکانی در ربات های زیر مجموعه ربات ساز های رایگان وجود ندارد باید اختصاصی کدنویسی کنید که نیاز به دانش برنامه نویسی و سرور دارد.
   حال اگر شما چنین رباتی دیدید که با ربات ساز های رایگان انجام دادند آدرسش رو ارسال کنید بررسی کنیم.

 59. Avatar zahra.shams گفت:

  سلام من تو صفحه تلگرام یه لینکی برام اومد که یه ربات بود حالت پرسشنامه و ۵۰ تا سوال داشت و برای هر سوال دو تا گزینه گذاشته بود که با کلیدهایی که تعریف کرده بود براش ما باید گرینه آ یا ب را انتخاب می کردیم تا ۵۰ تا سوال پر بشه و در نهایت جواب پرسشنامه رو می داد
  من می خواستم بدونم چطور میشه همچین چیزی رو طراحی کرد من نیاز شدید به این برنامه دارم لطفا اطلاع رسانی کنید
  http://telegram.me/myt…bot
  این لینک
  لطفا در صورت امکان جواب رو به ایمیلم هم ارسال کنید با تشکر

  • Avatar zahra.shams گفت:

   ممنون از پاسخگویی سریع شما و حس مسئولیت شما
   من می خوام یه پرسشنامه طراحی کنم به این صورت که یه سوال باشه و پنج تا گزینه طبق طیف لیکرت از کاملا موافق تا کاملا مخالف و با پاسخگویی شخص بلافاصله سوال بعدی ارسال شود؟ آیا میشه اینکار رو با آموزشی که شما ارسال کردین انجام بدم؟
   و اگر میشه آیاا می تونم آرشیوی از پرسشنامه ای که تمام افراد پر کردن رو داشته باشم؟
   ببخشید که دوباره سوال کردم و بازم ممنون از توجه تون به مخاطبان سایت

  • Avatar zahra.shams گفت:

   من سوال رو به این صورت می نویسم
   /commands add نسبت به سازمان خود متعهد هستم
   و می فرستم
   در پاسخ می نویسم
   موافق و می فرستم
   بعد کاملا موافق، بی نظر، مخالف، کاملا مخالف
   ودر نهایت /cancel
   و این سوال در کیبورد پایین صفحه میاد و با هر بار کلیک روی اون به صورت رندوم یکی از گزینه های موافق تا مخالف رو میاره
   در صورتی که من می خوام هر سوال ۵تا گزینه داشته باشه که بعد جواب دادن به اون سوال بره سوال بعدی
   لطفا راهنمایی کنین
   چند بار هم اون صفحه رو خوندم ولی نتونستم کاری انجام بدم

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   لینکی که دادم خدمت شما به طور کامل توضیح داده شده آموزش های ساخت ربات رو سایت های دیگر از همین بخش کپی کردند با کمی ویرایش دارند به قیمت های نجومی می فروشند حال بحث اینجاست آموزشی که به این کاملی هست را بعضی دوستان دقت ندارند و با حوصله مطالعه نمی کنند . ما آموزش رو کامل ترجمه و تهیه کردیم و سوالات این چنینی بارها پاسخ داده شده است.
   شما گفتید که دستوری تعریف کردید و تمامی پاسخ ها رو ارسال کردید و در نهایت دستور رو با ارسال cancel/ بستید یعنی در واقعه یک سوال رو با کلیه پاسخ ها تمام کردید خوب مشخصه که باید رندوم پاسخ بده!
   شما اگر قصد دارید هر سوال یک پاسخ داشته باشد : ۱=۱ ۲=۲ ۳=۳ باید بعد از پاسخ سوال (کلید) دستور رو ببندید.

 60. Avatar مهندس گفت:

  اکی….الان متوجه شدم که دقیقا چی شد…..
  درود بر شما
  بسیار عالی
  حقا که مهندسید
  سپاس از لطف شما
  برقرار باشید

  دم شما گرم
  سپاسگزارم

 61. Avatar مهندس گفت:

  مهندس جان خودمم میدونم که این شخص از یک راه آنرمالی این کارو کرده….چون منم فکرمیکردم اکانتشو کلا دیلیت کرده….ولی بعد دیدم نه…اکانتش هنوز فعاله….الان دیگه به اون موضوع فکرنمیکنم

  فقط اومدم از شما بابت آنلاین بودنتون، علمتون و مرام و معرفتتون تشکر کنم….دم شما گرم

 62. Avatar مهندس گفت:

  مهندس جان تشکر از لطفتون
  بینهایت بزرگوارید
  توضیحاتتون بسیار عالی بود و همانطور که گفتم این تایید کننده ی تسلط شما بود…سپاسگزارم…..
  فقط الان مساله ای که هست…..من اسم اون شخص رو دوباره توی گوشیم باشماره تلفنش سیو کردم….دیدم خوش و خرم اکانتش فعاله…..عکسشم هست…..و داره به فعالیتش ادامه میده….و من هم الان میتونم دوباره باهاش مکالمه کنم مثه یه شخص عادی و بدون هیچ مشکلی……ولی صفحه ی اون مکالمه ی قبلیمون که برای ۲ روز پیش هست اون بین من و یک شخص ناشناخته ثبت شده….میدونید چی میگم؟؟ ینی مثلا بجای اینکه مثلا نوشته باشه شخص ایکس نوشته آن نون….در صورتی که اون هنوز وی تلگرام فعاله……

  میدونید از چی ناراحتم؟ از اینکه یکی از علمش اینجوری سواستفاده کنه و مردم آزاری کنه…..دیروز متوجه شدم اینن شخص به این کار مشهوره و دنبال طعمه هست….و توی دانشگاهشون هم به این صفت معروفه..

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   زنده باشید.
   در پاسخ قبلی عرض کردم که ایشون اکانتش رو دلیت کرده یعنی از روی سرور تلگرام به طور کامل حذف کرده طبق آموزشی که لینک دادم.
   حال که دوباره برگشته و در تلگرام حضور دارد کار خاصی نکرده! دوباره با همان شماره اقدام به ثبت نام کرده.
   ببنید چون اطلاعات گفتمان و تبادل اطلاعات روی سرورهای ابری ذخیره میشه دقیقا مثل گوگل درایو, تا زمانی که خودتون به صورت دستی حذف نکنید اطلاعات گفتگو باقی میمونه و درسته شخص مقابل شما اکانتش رو حذف کرده ولی شما که این کارو نکردید. همچنین هیچ‌ یک از پیام‌ های ارسال شده در حالت Secret Chat در سرور‌ها ذخیره نشده و همچنین می‌توان تنظیمات رو طوری انجام داد که پیام‌ ها پس از ارسال از روی هر دو دستگاه پاک شوند.

 63. Avatar مهندس گفت:

  سلام مهندس
  وقت شما بخیر
  کاملا میدونم که جای سوالم اینجا نیست
  ولی خب از شما مسلط تر توی سایتای دیگه پیدا نکردم
  من توی تلگرام با یکی مکالمه کردم بعد طرف تلگرام من رو هک کرد….شماره ی من رو در آورد و توی یک گروه ۲۰۰ نفره پخش کرد و من رو بلاک کردو بعد یهویی زد unknown……ینی الان مکالمه ی من با یک شخص ناشناخته صورت گرفته…..حتی بعد از بلاک شدن هم اسمی که خودش گذاشته بود رو نشون میداد ولی بعد از دوساعت یه دفه زد آن نون ینی ناشناخته…..برای اینکه مدرکی از خودش به جا نزاره……الان به نظر شمااین شخص چیکارکرده؟؟؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود. زنده باشید.
   ببنید هک تلگرام که اصلا امکان پذیر نیست و فقط تنها راهش از روش مهندس اجتماعی هست که قربانی رو به روش خاص خودشون گول می زنند و قربانی کد فعال سازی رو با دست خودش به اینا میده یا اینکه قربانی یک فایل مخرب از شخص مثلا هکر می گیره و اون فایل مخرب با برنامه های کیلاگر و رت ساخته شده و اطلاعات رو براش میفرسته اطلاعات شامل پسوردهای ثبت شده و کلمات تایپ شده در گوشی. تبلیغی هم که در سایت ها و همچنین همین ای پی کی فا قرار گرفته, بنده محتوای تبلیغ رو چک نکردم ولی مطمئنم همین روش ارسال فایل مخرب هست چرا که الگوریتم تلگرام توسط یک ریاضی دان نوشته شده و برای شکستن قفلش جایزه ای نیز در نظر گرفته شده و طی فعالیت تلگرام هنوز در دنیا کسی موفق شکستن این کد نشده.
   و حال در رابطه با کلمه unknown که در تلگرام و مسنجر لاین به معنی دلیت اکانت هست که ایشون اکانتش رو کاملا حذف کرده در این مطلب نیز روش حذف اکانت قرار گرفته : http://apkfa.ir/telegram-deactivate

 64. Avatar یکی هست گفت:

  سلام داداش خسته نباشی من می خوام روباتم فقط یه سوال بپرسه بعدش هم اگه جوابی رو که تعیین کردم شخص بگه یه پیام براش بره اگر هم نه یه پیام دیگه بره واسش
  می خوام بدونم میشه?

 65. Avatar آلپ تکین گفت:

  سلام
  دوتا سوال داشتم
  یکی این که چطور میتونم وقتی رباتم رو تو گروه ادد کردم فعالش کنم چون هربار که ادد میکنم مربع سمت راست مسیج نمیاد ؟؟؟؟ اینم بگم setjointogroup رو هم فعال کردم ولی نشد
  دوم این که چطور میتونم کلیدهای ربات رو بزرگ کنم یا جا به جا کنم … من ۶ تا کلید اضافه کردم ولی همشون تو در تو شدن یعنی قسمتی از متنشون دیده نمیشه ؟؟؟؟ از پکوبات استفاده میکنم

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام.
   ۱- ببنید شما باید با ارسال دستور start/ در گروه مد نظر ربات رو فعال کنید حال اگر عمل نمیکنه به این دلیل هست که جز ربات شما ربات دیگری نیز در گروه فعال هست یا حضور دارد, بدین منظور باید از دستور start@idBot/ استفاده کنید در قسمت idbot باید نام کاربری ربات خود (آی دی ربات) رو تایپ کنید.

   ۲- برای تعاریف کلید نیز این مطلب رو مطالعه کنید.

 66. Avatar آلپ تکین گفت:

  سلام
  تو قسمت ادد اکشن paquebot اصلا وجود نداره … لطفا راهنمایی کنید

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود.
   کش و کوکی مروگر رو حذف کنید.
   غیر ممکن هست این آموزش تست شده و افراد زیادی از روی همین ربات خود را توسعه دادند.

 67. Avatar حسن گفت:

  باتشکر بابت اموزش خوب شما..

 68. Avatar Saeed گفت:

  سلام روز بخیر
  شما ساخت ربات اختصاصی انجام میدید ، اگر جوابتون بله هست لطفاً قیمت رو اطلاع بدید .

  قبلاً از جوابتون سپاسگزارم

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود بر شما, زنده باشید.
   از فرم تماس با ما نمونه ربات مد نظر و کلیه موارد و اطلاعاتی که مورد نیاز هست را ارسال نمائید پس از بررسی تمامی موارد اطلاع خواهیم داد, در ضمن فقط کد نویسی به همراه پیاده سازی روی سرور

   تهیه منابع بر عهده خود شماست چرا که به تعداد مصرف کننده و کاربر بستگی دارد و موردی نیست که بشه تعیین کرد چه سرور با مشخصاتی باید تهیه کرد.

   http://apkfa.ir/contact

 69. Avatar میلاد گفت:

  سلام چرا هرچی دستور ب ربات میدم کار نمیکنه؟
  تازه میگه توکن شما نامعتبر؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام.
   توکن جدید از botfather@ بگیرید اگر دوباره همین خطا رو داد مشکل از سرور ربات Paquebot می باشد.

 70. Avatar علیرضا گفت:

  سلام میخوام رباتمو تو سایتتون ثبت کنم باید چکار کنم؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود.
   اگر منظورتون در این بخش هست : http://apkfa.ir/telegrambot
   رایگان ثبت میکنیم منتها در صورتی که ربات کارایی داشته باشد و به صورت اختصاصی برنامه نویسی شده باشد نه از دسته بات هایی که کارکردش تکراری هست و زیر مجموعه ربات ساز روسی و ایرانی قرار گرفته باشد.

 71. Avatar یاشار گفت:

  سلام
  من ربات را ساختم و تکمیل کردم. اما با استفاده از paque که مطلب ارسال میکنم، به گروه هایی که ربات عضو آنهاست نمیرود. مشکل چیست؟

 72. Avatar Mehdi گفت:

  سلام
  من الان ربات خودم رو ساختم اما فقط برای خودم به صورت روبوت نشون داده میشه انا برای بقیه مثل یه ممبر عادیه !! مشکلش کجاس؟??

 73. Avatar علی گفت:

  سلام دوست عزیز. من دو تا دستور میخوام به رباتم بدم که کل نت رو گشتم ولی هیچی پیدا نکردم. من میخوام یه دستور به رباتم بدمکه وقتی کسی به رباتم پیام ارسال میکنه بتونم پیام اون رو دریافت کنم و واسه اون شخص مثلا پیامی ارسال بشه که پیام شما دریافت شد. و همچنین یه دستور که جایی دیدم به عنوان آخرین مطالب ارسالی که وقتی رو اون گزینه کلیک میکردی آخرین مطالب ربات واسش ارسال میشد. اگه بتونید این آموزشرو به ما بدین ممنون میشم. اگه خودتونم واسمون درستش کنید هزینش هر چقد باشه مشکلی نیست. ممنون از سایت واقعا خوبتون. خدایی بدون اغراق. چون واقا خیلی خوب توضیح دادین. یا علی مدد

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود. قرار دادن آموزش های برنامه نویسی چون به صورت تخصصی هست و روی یک مورد نمیشه مانور داد, برای سایت میسر نیست چون طبق چهار چوب فعالیت سایت نیست, در آینده یک آموزشی در این مورد قرار خواهد گرفت فقط صرفا برای روشن شدن موضوع api ربات تلگرام
   دوستان در سایت آشیانه موضوعی رو مطرح کردند در مورد برنامه نویسی ربات ها که میتونید مطالعه کنید.
   http://ashiyane.org/forums/showthread.php?146845-Let-s-play-with-Telegram-Bot-API&p=903217

 74. Avatar ali گفت:

  سلام چجوری می شه عکس پرو فایل ربات رو عوض کرد ؟

 75. Avatar کاوه گفت:

  سلام
  ممنون بابت آموزش
  ۲ تا سئوال داشتم
  ۱٫ چ جوری واسه رباتم عکس بزارم؟
  ۲٫ برای اینکه بخوام مث شما کاری کنم که کاربرای سایتم با کلیک روی یه نوشته به لینک رباتم متصل بشم باید چیکار کنم؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود کاوه جان.
   ۱- این آموزش رو مشاهده کنید و با ارسال دستور زیر:
   setuserpic/ توسط این دستور شما می توانید یک عکس برای ربات خودتان انتخاب کنید (عکس پروفایل ربات)
   ۲- از این آموزش استفاده کنید برای امتیاز گیری و اگر منظورتون ساخت لینک برای ربات هست
   tg://resolve?domain=bot
   به جای کلمه bot نام کاربری یا همان آی دی ربات رو قرار بدید.

 76. Avatar mahdi گفت:

  سلام تو رو خدا جواب منو بدین من وارد سایت زاپیر شدم ثبت نامم کردم زپمم انتخاب کردم ولی در قسمت acctin app پکیو بات نیست هر چی سرچ میکنم یا میگردم نیست لطفا جوابمو بدین

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود.
   مرحله قبلش رو به درستی طی نکردید باید روی دعوت نامه کلیک کنید بعد گام بعدی

 77. Avatar reza گفت:

  سلام من وباتم رچ شاختم و می خوام دکمه های بیشتری داشته باشم چکار باید کنم
  ربات فقط خنده برای سرگرمی شما
  @larminbot

 78. Avatar محمد گفت:

  سلام در تلگرام من چجوری رباتمو حذف کنم ایدیه تلگراممو میدم به من بگید لطفا@kiarash_87

 79. Avatar محمدرضا گفت:

  سلام ببخشید من رباتو با استفاده از بات فادر ساختم چه طور دکمه بزارم واسش؟؟

 80. Avatar mohammad گفت:

  ❤️ربات تیم رئال مادرید❤️
  فعالیت های ربات شامل….
  ۱⃣ اخبار جدید درباره تیم
  ۲⃣ گزارش لحظه به لحظه بازی
  ۳⃣عکس ها و کلیپ های ناب و کمیاب بازیکن ها
  ۴⃣عکس ها و کلیپ های درخواستی
  و..
  اگه میخوای با ما همراه باشی روی این لینک کلیک کن بعد start رو بزن و عضو شو…
  https://Telegram.me/halamadridiranbot

 81. Avatar Emir گفت:

  واقعا از سایتتون ممنونم . بهترینید ♥

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   باعث افتخار ماست همراهی کاربرانی همچون شما با ای پی کی فا ♥

 82. Avatar ربات ساز گفت:

  شما می توانید با ربات @…bot ربات رایگان و حرفه ای خود را بسازید.

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   شما اگر فرهنگ استفاده کردن از مطالب سایت رو داشتید پست ها رو کپی نمیکردید اقدام به حذف کنید مطالب کپی شده را…

 83. Avatar moein گفت:

  سلام
  من روباتم رو ساختم
  این لینکش : telegram.me/Jokeobot
  نظر بدید لطفا

  • Avatar Mona گفت:

   میشه لطفا ایدی تلگرامتونو بدین چون من تو بعضی از بخش های زاپیر گیر کردم ممنون میشم کمکم کنید

 84. Avatar mahdi گفت:

  سلام … ببخشید چطوری میتونم منوی دو جانبه بزارم ؟
  مثلا وقتی یکی می زنه روی گزینه پیشنهاد دو باره براش یه منوی دیگه بیاد که چند تا گزینه ی جدید داشته باشه
  چطوری توی اون گزینه های جدید عکس و متن و … بزارم ؟
  ممنون میشم اگه جواب بدید

 85. Avatar اوا گفت:

  سلم
  چرا وقتی آدرسی که bot fother بهم میده رو به رباتی که گفتید میدم قبول نمیکنه؟

 86. Avatar اوا گفت:

  من میخواستم بدونم که چرا وقتی من آدرسی رو که botfother بهم داده رو به رباتی که گفتید میدم قبول نمیکنه

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   منظور از ادرس همان توکن هست شما باید توکنی که بات فادر ارائه داده رو به ربات روسی ارائه دهید.

 87. Avatar محمد گفت:

  سلام این ارور رو میده باید چه کار کنم

  Sorry, this shop is currently unavailable

  در مرحله بعدی باید ربات خود را با Zapier در ارتباط قرار دهید. در صفحه‌ بازشونده که به‌ منظور تایید ارتباط در مقابل شما قرار می‌گیرد گزینه‌ ای که از شما یک کلید با عنوان Paquebot Key را سوال می‌کند مشاهده خواهید کرد. به‌ منظور دریافت کلید، ربات خود را بازکرده و عبارت “/botkey” را تایپ کنید.

  توی این مرحله

  • Avatar محمد گفت:

   سلام من توی این مرحله موندم چه کاری باید بکنم

   Filter RSS by Zapier triggers

   مرحله ۴ هست

  • Avatar محمد گفت:

   We received an error from RSS by Zapier
   (‘Connection aborted.’, error(111, ‘Connection refused’))
   What To Do Next
   Make sure you have followed all on-screen directions, in order
   Test your RSS by Zapier Account again
   Check for any common problems with RSS by Zapier for more information
   Follow our guide for troubleshooting your zaps

   با این ارور توی مرحله آخر روبه رو شدم

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام.مشکل از آدرس فید شماست برای اطمینان از ادرس فید سایت استفاده کنید: http://apkfa.ir/feed/

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   در متن خطا گفته در حال حاظر دردسترس نیست در تایم دیگری تست کنید.

 88. Avatar افشین فتحی گفت:

  بچه ها یه ربات خوب پیدا کردم:
  telegram.me/….bot

 89. Avatar ali گفت:

  واقعا ممنون از مطلب مفیدت. واقع کارم راه افتاد ولی یه جا مشکل دارم
  لطفا کمکم کنید.
  من وقتی به صفحه چت ربات دستور botkey/ رو ارسال میکنم پیامی دریافت نمیکنم. میشه دلیلشو بگید؟؟؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود علی جان. دقت داشته باشید شما باید botkey/ را به ربات خود ارسال کنید.

 90. Avatar علی گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  ممنون از آموزش واقعا عالی بود
  روی گزینه‌ی Insert Fields که کلیک میکنم
  بعد دو مرحله ای که فعال میکنم این ارور میده باید چیکار کنم ؟؟

  mismatched tag: line 1, column 570

  لطفا زود جواب بدید

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام بر شما
   خوشحالیم محتوای سایت مورد توجه شما واقع شده
   شما قبل از اینکه Insert Fields رو بزنید باید فید آدرس مورد نظر را وارد کنید و دقت داشته باشید فرمت ادرس rss مد نظر استاندارد باشد برای تست از فید سایت استفاده کنید.
   http://apkfa.ir/feed/
   اگر مراحل را با حوصله طی کنید مشکلی پیش نخواهد آمد.

 91. Avatar معین گفت:

  سلام.تو قسمت choose an action app…ربات paquebotvرو پیدا نمیکنه.حتی سرچ هم کردم ولی چیزی نیاورد

 92. Avatar رضا گفت:

  سلام
  لطفا راهنمایی کنید به مشکل برخوردم
  روبات که ساختم بعد از سه هفته هیچ کاری دیگه نمیکنه نه پیام میفرسته نه عضو میکنه ونه ……………
  قسمت RSS هم راه ننداختم فقط یه سری عضو هستن و من فقط پیغام میدم
  همین
  لطفا راهنمایی کنید
  تشکر

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   ربات‌ هایی که با این روش ایجاد می‌ شود بسیار ساده و تفننی هستند و فاقد قابلیت‌ های رباتی هستند که برنامه‌ نویسی شده است.
   کاربرانی که شما با تلاش خود برای ربات خود جمع کرده‌اید، می‌تواند به سادگی توسط ارائه‌دهنده سرویس رایگان برای ارسال تبلیغات و … مورد سوء استفاده قرار گیرد.
   ربات‌هایی که با این روش ایجاد شده کند بوده و به درخواست کاربر دیر جواب می‌دهد و گاهی جواب نمی‌دهد!

 93. Avatar امید گفت:

  با سلام.
  ایا شما می توانید یک ربات سفارشی برای بنده طراحی نمایید. بنده هزینه آن را نیز پرداخت خواهم کرد.
  با تشکر

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود.
   نمونه ربات و یا عملکرد و کارایی که در نظر دارید را به طور کامل به ایمیل wikivb@gmail.com ارسال کنید تا شرایط ارسال شود ضمن اینکه شرح دهید آیا سرور و دیگر منابع مورد نیاز رو خود تهیه می کنید یا خیر.

 94. Avatar meysam گفت:

  سلام.چجوری میتونونم برای روباتم عکس بذارم ؟؟؟

 95. Avatar arman گفت:

  چرا وقتی /paquebot رو میزنم Unknown command.اینو میگه؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   شما این دستور رو باید برای ربات خود ارسال کنید.

  • Avatar arman گفت:

   چجوری دستور رو بفرستم وچجوری از طریق روبات روسی اجرا کنم؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سوال شما کلی هست و متوجه منظور شما نشدم که کدام دستور مد نظر شماست.

   پست به صورت کاملا ساده درج شده با دقت مرور کنید.

 96. Avatar هادی تحققی گفت:

  سلام ظاهرا ربات paquebot به مشکل خورده
  از امروز دیگه مطالب رو ارسال نمیکنه.
  نمیدونید چه باید کرد؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود. طبیعی هست در پست ذکر کردیم که چون شما دارید از منابع ربات دیگری استفاده میکند این مشکلات رو در پی دارد.

   چند نکته منفی در اینجا وجود دارد:
   ربات‌ هایی که با این روش ایجاد می‌ شود بسیار ساده و تفننی هستند و فاقد قابلیت‌ های رباتی هستند که برنامه‌ نویسی شده است.
   کاربرانی که شما با تلاش خود برای ربات خود جمع کرده‌اید، می‌تواند به سادگی توسط ارائه‌دهنده سرویس رایگان برای ارسال تبلیغات و … مورد سوء استفاده قرار گیرد.
   ربات‌هایی که با این روش ایجاد شده کند بوده و به درخواست کاربر دیر جواب می‌دهد و گاهی جواب نمی‌دهد!

 97. Avatar علی گفت:

  سلام
  یه سوال داشتم نمی دونم در این قسمت باید مطرح کرد یا قسمت دیگر
  چند روز پیش یه شماره توتلگرام توجه ام راجلب کرد
  با کد۶۳ +حالا متوجه شدم از اون شماره های مجازی فیلیپین است اونا به ادلیستام اضافه کردم بعد از چت کردن طرف هم شماره موبایلم را گفت وهم فامیلیم را آیا این امکان داره درضمن من با تلگرام کامپیوتری چت می کنم واطلاعاتی در سیستم ندارم که طرف فامیلیم را بدونه در ضمن شماره خودم نیز نیست اونم از دوستانم نبود سوال اینجا برام است که اون چطوری تو تلگرام شماره منا پیدا کرده اونم با فامیلی آیا امکان داره شماره تلفن هک بشه وطرف دیتا بیسی از شماره های تلفن داشته باشد لطفا جواب بدهید

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود.خیر چنین امکانی وجود ندارد. بله پیش شماره برای فیلیپین هست و ساخت برنامه تلک تو http://apkfa.ir/talk2-own-a-philippine-number

   مطمئن باشید این شخص از دوستان یا شخصی هست که اطلاعات شما را داشته به غیر این هیچ راهی وجود ندارد جز هک کردن گوشی نه تلگرام!

   که برای هک هم اگر از شخصی فایلی دریافت کنید که این فایل با برنامه های مخرب نظیر رت و کیلاگر ادقام شده و به راحتی سیستک یا گوشی شما تحت کنترل است . خود منیت تلگرم بسیار بالاست و خام تبلیغات کاذب نشید.

 98. Avatar مریم گفت:

  سلام اگر از زاپیر استفاده نکنیم در کار مشکل پیش میاد؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود بر شما.
   خیر, این سایت برای بروز رسانی خودکار از منابع مورد نظر شماست.

 99. Avatar امیر گفت:

  سلام
  امروز در روباتم هر چه میخواهم فایل صوتی ارسال کنم نمیرود
  آپلود میشه مینوسه برای اعضا ارسال میشه
  ولی ارسال نمیشه

  متن و عکس میره براشون ولی صوت نمیره

  چکار کنم؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام امیر جان.
   این مشکلات عادی هست چرا که شما دارید از یک ربات واسطه استفاده میکنید و سرور و منابع ربات شما دست خودتون نیست که بتونید به راحتی مدیریت داشته باشید و مشکلاتش رو رفع کنید, از طرفی هزارن ربات به واسطه این ربات روسی ساخته شدند و قطعا منابع کم میاره!

   با پشتیبانی طراح ربات روسی در تماس باشید:botmaster@paquebot.io

  • Avatar امیر گفت:

   متشکرم از پاسخ سریع و سرویس خوب‌تان

   ممکنه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید چطور سرویس‌ام را اختصاصی کنم و یا روی سرور خودمان بیاورم

   راهنمایی بفرمایید.

   سپاس‌گزارم

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   خواهش وظیفه بود.

   شما باید نسبت به عملکرد و کارایی که قرار هست ربات شما انجام بده هاست تهیه کنی میتونید یک هاست با منابع کم تهیه کنید در صورتی که بازدهی داشت ارتقاء بدید.
   + خرید و ثبت دامنه به جز دامنه .iR چون دامنه ملی از سرویس کلود پشتیبانی نمی کند.
   + تهیه گواهینامه SSL ِیا همان HTTPS که البته سایت رایگان در این زمینه موجود هست.
   + کار با PHP که بتونید API ربات تلگرام که در پست لینک دادیم در سایت اصلی خود تلگرام طبق نیاز خود ویرایش و استفاده کنید و بتوانید دستورات مد نظر رو در API اعمال کنید (آشنایی به برنامه نویسی ترجیحا تحت وب) نمونه ربات اختصاصی سایت ای پی کی فا : @playstorebot که تماما مستقل هست.

   در این رابطه چون تخصصی هست و زمینه آموزش مرتبط به برنامه نویسی هست امکان قرار دادن اموزشی نیست چرا که دستوارت متفاوت هست به سایت های برنامه نویسی مراجعه کنید.

   به زودی آموزش دیگری برای ساخت ربات در سایت قرار خواهد گرفت با دستوارت دلخواه البته تحت همین ربات روسی

  • Avatar امیر گفت:

   متشکرم
   ممکنه خواهش کنم بفرمایید چطور می‌توانم از تجربه شما استفاده کنم؟
   آیا این کار را برایمان انجام خواهید داد؟
   هزینه آن چقدر است؟

   متشکرم.

   چطور می‌توانم با شما تماس تلفنی یا ایمیلی داشته باشم.

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   خیر, متاسفانه در رابطه با برنامه نویسی ربات فعالیتی نداریم تا جایی که راه داشته باشه در سایت آموزش قرار خواهد گرفت.
   هزینه هم بدید کسی بنویسه بستگی به دستور و کاری که قرار هست ربات انجام بده دارد و صد البته به شخص برنامه نویس از نظر قیمتی
   میانگین هر دستور (پلاگین ساده= ۳۰-۲۰) (پلاگین حرفه ای = ۳۰ به بالا)
   تهیه منابع مورد نیاز هم به پای خودتون هست.
   آموزشی در دست تهیه هست شاید بتونه نیاز شما رو برطرف کنه.
   کامیاب باشید.

 100. Avatar علی گفت:

  درود و سپاس بابت مطالب خیلی خوب
  من دو سوال دارم:
  یک اینکه چطور میشه دکمه های کیبورد رو در ربات تلگرام تنظیم کرد(منظورم چینش هست)
  دوم اینکه میشه کیبوردهایی تعریف کرد و فراخوان کرد؟
  در دستوراتش دیدم اما نحوه کار رو نتونستم متوحه بشم

 101. Avatar رضا گفت:

  سلام چطور میشه ببینم تعداد کسایی که داخل روبات من عضو هستن چند نفرن؟
  اصلا میشه دید کیا هستن؟

  خیلی ممنون

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود بر شما دوست گرامی.

   بله, با ارسال دستور /subscribers به ربات روسی PaqueBot

 102. Avatar ابراهیم گفت:

  با سلام مجدد
  یه سوال دیگه هم دارم
  من وقتی پیغام یا عکس میدم از طریق رباتم به زیر شاخه هام نمایش داده میشه ولی در گروهی که رباتم عضو شده نمایش داده نمیشه مطلب یا عکسی که میزارم

 103. Avatar ابراهیم گفت:

  با سلام
  من تا مرحله ی ۴ پیش رفتم اون جاش که میگه اکنون ربات شما تایید شده است و می‌ توانید از آن استفاده کنید.
  در گام بعدی تنظیمات Zapier، باید مبنای عمل خود را تنظیم کنید. به‌عنوان مثال ما برای روز تولد همان آدرس فید خوان را وارد کردیم.
  من چه آدرسی رو باید تایپ کنم ؟آیا همون که شما توی مثال نوشتید میشه گذاشت یا باید یه آدرس خاص خودمو بزارم؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام.هر آدرس فید سایتی که مد نظر دارید بزارید به عنون مثال وقتی این آدرس رو قرار دهید: http://apkfa.ir/feed
   برای کسانی که ربات شما را ادد کردند مطالب سایت ای پی کی فا براشون ارسال میشه البته زمانی که مطلب جدیدی در سایت قرار گیرد به صورت خودکار بری اعضا ارسال خوهد شد.
   در رابطه با سول دوم نیز شما باید ربات را در گروه ادد و فعال کنید, با دستور /start

  • Avatar ابراهیم گفت:

   درود بر شما
   میخواستم بدونم از کجا باید /start رو بزنم که مطالبم داخل گروه پخش بشه آخه از داخل گروه میرم و روباتمو استارت میزنم تغییر نمیکنه و فقط پیام میده که شما قبلا استارت زدید .

 104. Avatar Javad گفت:

  سلام، من تمامی مراحلی رو که برای ساخت ربات بود طی کردم و وقتی به paquebot@ میرسم و دستور /addbot رو وارد میکنم این دو پیغام برام ارسال میشه:
  Token missing in the command.
  ? Use the command /addbot followed by your bot token.You can get your bot token using the @BotFather
  وبعد از ارسال توکن:
  ? Yon can type /help to display the commands. You can also use /send to know how to send updates to all your bot’s subscribers
  و بعد از ارسال دستور سند:
  You don’t have any bot.
  اگه امکان داره راهنماییم کنید ، ممنون

 105. Avatar علي گفت:

  ببخشید من هر کاری میکنم توکن من رو قبول نمیکنه باید چیکار کنم

 106. Avatar حسین گفت:

  سلام سوال دارم میشه کمکم کنید.

  • Avatar حسین گفت:

   من ربات رو ساختم ولی نمی تونم توش مطلب بذارم هرچی هم تلاش کمردم نتونستم.

  • Avatar حسین گفت:

   این عبارت/paquebot رو که میذارم جوابی نمیده

  • Avatar حسین گفت:

   This command can only be used from a bot you created این پیام میاد

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   آموزش رو با دقت مرور کنید نواقصی ندارند لطف کنید اعلام کنید در کدم مرحله مشکل دارید چنین دستوری تعریف نشده ! /paquebot

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   ۸۰ درصد ربات های تلگرام با استفاده از این سیستم ساخته شدند, آموزش کامل و بی نقص قرار گرفته.

 107. Avatar ارش گفت:

  داداش هر چی که اتوکن خودم رو تو ربات Paquebotوارد میکنم نمیشه میگه you dont have any bot

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   دقت داشته باشید دو توکن داریم یکی برای فعال سازی و ارتباط با سایت Zapier و دیگری برای ارتباط با BotFather اگر در قسمت ارتباط با BotFather مشکل دارید توکن رو با ارسال دستور /revoke منقضی کنید و تکن جدید رادریافت کنید.

 108. Avatar iman گفت:

  من در مرحله ۴ ثبت نام ziper موندم نمیدونم باید چیا وارد کنم لطفا راهنمایی

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   ایمان جان آموزش کامل قرار گرفته دقت کنید مشکلی پیش نخواهد آمد.
   سایت Zapier عملا فقط برای استفاده از rss سایت ها و آبدیت و ارسال پست برای کاربر به صورت خودکار به کار می رود میتونید جزء rss از اکانت اینستاگرام و خیلی افزونه های دیگر استفاده کنید, در ضمن فقط افزونه ربات روسی Paquebot رایگان هست فعلا و در آینده شاید پولی شد.

 109. Avatar پیمان گفت:

  telegram bot star چیه و چطور میشه ازش استفاده کرد؟

 110. Avatar محمد جواد گفت:

  سلام . من یه ربات به روشی که گفتید درست کردم و بردمش تو یه گروه . حالا یه مشکلی که هست اینه تا یکی یه پیامی تو گروه می ده اون سریع می یاد می گه
  Use /start or /stop to manage your subscription to @…….
  چه کار کنم که این غیر فعال بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.

 111. Avatar amir گفت:

  سلام ببخشید من این جا موندم گذینه continue خاموشه

  http://8pic.ir/images/ktgke3di6ko23srv0l3s.jpg

  این لینک چک کنید

  بعد یه سوال این روبات مثل تینا بوت هست؟ یعنی صداش کنیم جواب میده ؟ مثلا بگیم سلام جواب میده؟ اگر نه کسی رو میشناسید برام بسازه ؟ هاست cpanel با دامنه دارم اگه کسی میسازه برام یا خودتون بی زحمت اطلاع بدین ممنونم

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود.
   به این اشکرین شات دقت کنید متوجه مشکل خود خواهی شد:http://apkfa.ir/wp-content/uploads/2015/07/bot-on-telegram-without-coding-using-zapier-and-paquebot-05.apkfa_.ir_.jpg

   و اما در مورد ربات: هاست یا سرور بستگی به تعداد زیر مجموعه و کارایی که قرار هست انجام دهد دارد و باید دید شما چه کارایی رو در نظر دارید اجرا کنید و بررسی بشه با توجه به منابع مورد نیاز برای تهیه سرور.
   https یا همان گواهینامه ssl نیاز دارید که باید خریداری کنید البته سایت کلود پلان رایگان نیز دارد برای ssl
   تهیه دامنه و در مرحله نهایی برنامه نویسی که کسی رایگان انجام نخواهد داد.
   بله ایده و کاری که در ذهن دارید ارائه دهید انجام خواهیم داد. هر پلاگین که ما به صورت هر دستور و یک کارایی در نظر میگیریم هزینش ۳۵ الی ۶۰ هزار تومان, بسته به ایده و کارایی دارد.

   نمونه: ربات خود سایت که تا به این ساعت هنوز در سایت معرفی نکردیم : @playstorebot

 112. Avatar majid_ گفت:

  سلام
  من روباتم رو ساختم
  فقط برای اینکه بتونم دستوراتی رو که برای حاضر جوابی روباتم تایین کنم چه جوری باید انجام بدم.
  مثل BotFather که یک سری جواب براش تایین شده من هم میخوام برای روبات همین کار رو انجام بدم

 113. Avatar آرین گفت:

  من وقتی توکنمو برایPaquebot می فرستم بهم این پیامو میده میشه کمک کنین:Token missing in the command.
  ? Use the command /addbot followed by your bot token.You can get your bot token using the @BotFather

  • Avatar آرین گفت:

   اون کاریم که گفتین کردم

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   گرامی ببنید شما باید دقیقا همان رمزی که از @BotFather دریافت کردید برای ربات روسی Paquebot ارسال کنید دقت کنید برای سایت Zapier نیز توکنی که ربات روسی به شما میده وارد کنید. اکثرا در همین قسمت دچار مشکل می شوند.
   token به این صورت هست : ۱۰۳۶۲۰۸۸۱:AAHsxaUiQKA4hOgyMQPVhMyGdnphTGPThWQ

  • Avatar آرین گفت:

   مرسی از پاسختون ولی من فهیدم مشکلش چی بود ممکنه بعضیا به مشکل من بر بخورن دوستان بعد از ادد بوت spaceرو بزنید نهenterبعد توکنو بدید

 114. Avatar یاشار گفت:

  سلام اگر بخوایم رباتی بسازیم که به صورت خودکار به هر کلمه ورودی پاسخ بده باید چکار بکنیم
  @Teriacafs_bot

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی.

   با همین ربات روسی Paquebot یک سری دستورات جزئی میتونید تعریف کنید به این شکل که پاسخی از قبل تعریف کرده باشید و زمانی کاربر کلید تعریف شده شما را انتخاب کرد پاسخ شما رو دریافت کنه. اما برای پاسخ و پرسش به صورت حرفه ای همانند ربات خود سایت @playstorebot باید هزینه کنید برای سرور-ssl و اگر برنامه نویسی سررشته دارید با api کار کنید جهت فرآیند دستوارت.

 115. Avatar حمید گفت:

  سلام…تو سایت zapier قسمت action app این Paquebot نیست…چیکار کنم؟؟…ممنون

 116. Avatar علی گفت:

  خیلی ممنون از راهنماییتون.ببخشی یه سوال چطور میشه کاربر بتونه به رباتمون نظراتشو یا هر پیام دیگه ای بنویسه؟ممنون میشم جواب بدین

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   برای دریافت نظر میتونید ترفندی بزنید یک کلید تعریف کنید و در پاسخ کلید ایمیل رو قرار هید یا فرم تماس با ما در سایت خود.

   در غیر این صورت در حال حاظر از دسوارت پیشرفته پشتیبانی نمی کند و باید خودتون روی سرور شخصی api رو نصب کنید و دستور مورد نظر را تعریف نمائید.

 117. Avatar امیرحسین گفت:

  سلام. من روباتم رو دد paquebot عضو کردم. حالا میخوام روباتم رو از عضویت اون دربیارم. چی کار باید کنم؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام و درود خدمت شما دوست گرامی.
   با ارسال دستور /revoke برای @botfather توکن رو منقضی کنید به این صورت دیگر ربات شما از زیر مجموعه ربات روسی paquebot خارج خواهد شد.

  • Avatar پاسا گفت:

   هزار بار کاری را که گفتین کردم ولی باز ابی میشه و پیام میده
   token missing in the ommand
   use the command /addbot followed by your bot token.youcan get your bot token using the @botfather

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   ربات رو حذف کنید و یک ربات دیگر بسازید یا تغییر توکن دهید طبق آموزش, مطمئن باشید به نتیجه خواهید رسید و روش و آموزش مشکلی ندارد.

 118. Avatar hamid گفت:

  سلام.من وقتی میخوام کد رو به paquebot بفرستم شماره های اول کد رو مثله شماره تلفن حساب میکنه و به رنگ ابی در میاد و وقتی کد رو میفرستم میگه:
  token missing in the command
  بعدش میگه
  use the command /addbot followed bye your bot token.you can get you bot token using @botfather
  چی کار کنم؟تورو خدا زود جواب بدین

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   با ارسال دستور /revoke برای @botfather – توکن قبلی رو منقضی و token جدید دریافت کنید و پس از دریافت به ربات روسی ربات رو معرفی کنید تا روی سرورش تغییرات رو انجام دهد.(نصب کند)

 119. Avatar بهار گفت:

  سلام . برای دریافت کلید. کد /botkey رو چطوری به رباتم ارسال کنم؟؟؟
  ربات خودم کجاست!!!

  • Avatar بهار گفت:

   حل شد .سرورش کند بود بعد از چند ساعت جواب داد

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   بله در پست ذکر شده که به دلیل اینکه ربات شما واسطه ای کاری انجام میده و سرورش شخصی نیست چنین مشکلاتی رو در بر دارند.

 120. Avatar محمد گفت:

  سلام
  برای ایجاد ربات پرسش و پاسخ مقدار Trigger رو چی باید انتخاب کنیم؟
  متشکرم

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام.رباتی که با این روش ساخته میشه این قابلیت رو ندارند فقط stop-start

   برای ساخت رباتی همانند ربات اختصاصی سایت باید هاست+ssl+دامنه تهیه کنید و کانفیگ و کدنویسی

   اولین ربات ارائه دهنده لینک مستقیم بازی و نرم افزارهای گوگل پلی استور
   @playstorebot

 121. Avatar حسن گفت:

  سلام-لطفا اموزش ارسال مطالب و گذاشتن عکس برای ربات را در سایت قرار دهید با تشکر-ممنون

 122. Avatar saba گفت:

  مرسی که گذاشتید.توضیح خوب و کاملی بود.فقط یه سوال اگه ما ت zapier ث بت نام نکنیم رباتمون که هیچ مشکلی براش پیش نمیاد؟

 123. Avatar mahdi گفت:

  دمت گرررررررررررم خدا خیرت بده آقا خداییش عالیه فقط یه سوال بعد از ۱۴ روز که گفته این جریان لغو میشه یا سرجاش میمونه و قابلیت های دیگش از کارمیوفته؟؟؟
  ممنون میشم جوابمو بدید نگرانم یه کم.

  • Avatar حسن گفت:

   چه طور؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   خیر ۱۴ روز فقط برای سایر پلاگین های سایت zapier هست. در ضمن zapier فقط عملیات خودکار رو انجام میده شما با همین بات روسی میتونید به زیر مجموعه هاتون اطلاعیه و پست دلخواه ارسال کنید.

  • Avatar moj گفت:

   سلام من رباطم رو ساختم ولی دیگران هم میتونن پیام بگذارن چه دستوری باید به رباط داد تا دیگران نتونن پیام بدن فقط مطالب رو بخونن

بــرنامه های پیشنهادی

12 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 5

PicsArt Photo Studio: Collage Maker & Pic Editor

AndroidIranV 9.27.4
آخرين آپديت : 2020/05/03 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5

App Cloner

AndroidIranV 1.4.11
آخرين آپديت : 2018/01/05 دانـلود رایـگان
10 votes, average: 4٫20 out of 510 votes, average: 4٫20 out of 510 votes, average: 4٫20 out of 510 votes, average: 4٫20 out of 510 votes, average: 4٫20 out of 5

LINE: Free Calls & Messages

AndroidIranV 7.18.0
آخرين آپديت : 2018/01/05 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5

SwiftKey Keyboard

AndroidIranV 6.7.2.19
آخرين آپديت : 2017/11/17 دانـلود رایـگان
6 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 5

Plus Messenger

AndroidIranV 4.2.1.2
آخرين آپديت : 2018/01/30 دانـلود رایـگان
دانلود سریال رقص روی شیشه
دانلود قسمت 1 دل دانلود قسمت 2 دل دانلود قسمت 3 دل دانلود قسمت 4 دل دانلود قسمت 5 دل دانلود قسمت 6 دل دانلود قسمت 7 دل دانلود قسمت 8 دل دانلود قسمت 9 دل دانلود قسمت 10 دل دانلود قسمت 11 دل دانلود قسمت 12 دل دانلود قسمت 13 دل دانلود قسمت 14 دل دانلود قسمت 15 دل دانلود قسمت 16 دل دانلود قسمت 17 دل دانلود قسمت 18 دل دانلود قسمت 19 دل دانلود قسمت 20 دل دانلود قسمت 21 دل دانلود قسمت 22 دل دانلود قسمت 23 دل دانلود قسمت 24 دل دانلود قسمت 25 دل دانلود قسمت 26 دل دانلود قسمت 27 دل دانلود قسمت 28 دل دانلود قسمت 5 دل دانلود قسمت 6 دل دانلود قسمت 7 دل دانلود قسمت 8 دل دانلود قسمت 9 دل دانلود قسمت 10 دل دانلود قسمت 11 دل دانلود قسمت 12 دل دانلود قسمت 13 دل دانلود قسمت 14 دل دانلود قسمت 15 دل دانلود قسمت 16 دل دانلود سریال خواب زده دانلود قسمت 1 خواب زده دانلود قسمت 2 خواب زده دانلود قسمت 3 خواب زده دانلود قسمت 4 خواب زده دانلود قسمت 5 خواب زده دانلود قسمت 6 خواب زده دانلود قسمت 7 خواب زده دانلود قسمت 8 خواب زده دانلود قسمت 19 مانکن دانلود قسمت 20 مانکن دانلود قسمت 21 مانکن دانلود قسمت 22 مانکن دانلود قسمت 23 مانکن دانلود قسمت 24 مانکن دانلود قسمت 25 مانکن دانلود قسمت 26 مانکن دانلود قسمت 27 مانکن دانلود قسمت آخر مانکن دانلود کامل سریال مانکن دانلود فصل دوم سریال مانکن