هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)

جدیدترین ها

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebot

آموزش کامل و تصویری ساخت ربات تلگرام بی نیاز از هاست و سرور
بدون تهیه  SSL دامنه ip اختصاصی و برنامه نویسی

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotتلگرام یک پیام‌رسان است که بواسطه ایده ‌های بکر تمام نشدنی‌ اش، رشد خیره‌ کننده‌ای از ابتدای کار تاکنون داشته است. با توجه به open source بودن مکانیزم احراز هویت و تبادل اطلاعات تلگرام، از ابتدا برنامه‌ها و ربات‌ های اتوماتیکی ساخته شده بود اما به دلیل سطح بالا بودن API تلگرام، تعداد بسیار اندکی ربات ساخته شد.

اما تلگرام ماه پیش، یک API ساده‌ تر برای ساخت ربات‌ها ارائه کرد که خودش آن را انقلاب ربات‌ ها نامید و رشد انفجاری تعداد روز افزون ربات‌ های تلگرام در این سه ماه، تائید کننده صحت این نام‌گذاری است.

ربات‌ های تلگرام وظیفه اتصال کاربر به سازنده ربات را در محیط تلگرام برعهده دارند. این ربات‌ ها با یک URL که توسط سازنده ربات به تلگرام معرفی شده، با سازنده ربات در ارتباط هستند. ارتباط ربات با کاربر، نمی‌تواند توسط ربات شروع شود و حتما باید اولین بار کاربر یک ربات را Start بزند. به نظر می‌رسد که این تمهید برای جلوگیری از گسترش Spam ها اندیشیده شده است.

زمانی که کاربر، متنی به عنوان پیام برای ربات ارسال می‌کند، سازنده ربات می‌تواند با دو روش متمایز RestFull API یا Webhook از این پیام مطلع شود و پس از اطلاع، می‌تواند بلافاصله به آن پاسخ دهد یا پاسخ به آن را به زمانی در آینده موکول کند.

یک ربات می‌تواند با بلافاصله به درخواست کاربر پاسخ دهد که کاربردهای وسیعی دارد. ربات‌هایی هستند که حسب عبارت درخواستی و دستور کاربر، در یک دیتابیس جستجو می‌کنند و نتایجی متنی یا فایل صوتی، تصویری و … را برمی‌گردانند. ربات‌هایی که جنبه نظرسنجی یا برگزاری آزمون آنلاین و امثال آن را دارد و …

اما برخی ربات‌ها نیز ارسال مطلب به کاربر به موکول کردن به آینده می‌کنند که این حالت هم کاربردهای جالب خودش را دارد. مثلا ارسال مطالب تفریحی، فرهنگی و … در فواصل زمانی منظم روزانه یا هفتگی است یا در زمان آماده شدن آن است. مثلا برخی ربات‌ها مترصد آپدیت سایت‌ های مطلوب کاربر و فید آنها می‌شوند تا هر زمان که آپدیت شد، به کاربر اطلاع دهند. سایت شخصی شما نیز می‌تواند قطعه‌ کد یا پلاگینی داشته باشد که پس از درج مطلب توسط شما در سایت‌تان، همان مطلب را توسط ربات تلگرام به اعضایی که قبلا با آن ربات در ارتباط بوده‌اند، ارسال نماید.

علاوه بر کاربردهای فوق، کاربردهای هوشمندانه دیگری نیز می‌توان برای آن ابداع کرد. این کاربردها به دلیل وجود chat id است که تلگرام در اختیار ربات قرار می‌ دهد. با استفاده از chat id مطالب دریافتی هر کاربر می‌ تواند منحصر به آن فرد شود نه همه کاربران آن ربات. با کمک این نکته کاربردهای زیادی می‌توان تعریف کرد. مثلا ربات‌های تلگرامی می‌توانند جایگزین دریافت اطلاعات، گزارشات و … ای باشد که تاکنون کاربر بر روی ایمیل با پیامک دریافت می‌ کرده است. (خصوصا که دریافت روی پیامک، هم برای ارسال کننده و هم برای دریافت کننده ی پیامک دارای هزینه و مشکلات و محدودیت‌ هایی می‌ باشد)

همچنین پیش‌ بینی می‌کنم در آینده نزدیک، تجارت الکترونیک نیز با ربات‌ های تلگرامی رایج شود. ربات‌هایی که برخی خدمات یا کالاها خصوصا فایل‌ های دیجیتال را در ازاء پرداخت مبلغی معین به کاربر ارائه کنند. پرداختی که با کمک یک کد USSD منحصر به آن خرید، به سادگی و با یک کلیک از طریق موبایل کاربر قابل انجام خواهد بود.

برای ایجاد یک ربات، نیاز به مقداری برنامه‌نویسی دارید که با API ربات‌ های تلگرامی ارتباط برقرار کنید.

با توجه به انتظار شما از ربات، ممکن است هاست نیاز باشد یا نباشد, اگر بخواهید ربات شما قابلیت پاسخ بلافاصله به کاربر را داشته باشد، لازم است یک فضا در اینترنت داشته باشید و سرویس webhook خود را با API تلگرام فعال کنید. سرور مورد نیاز برای این کار نیز باید متناسب با تعداد درخواست مخاطبین ربات شما باشد. مثلا برای یک ربات ساده و تفننی، یک هاست اشتراکی ارزان یا حتی رایگان کافی است اما برای رباتی که بخواهد به کاربر فایل‌ های سنگین دریافت کند یا در آینده نزدیک دریافت کند و روی آنها هم پردازش خاصی انجام دهد یا رباتی که چند صدهزار درخواست در ساعت را باید پاسخگو باشد، یک سروری اختصاصی و مجزا نیاز است.

اما اگر ربات شما نخواهد بلافاصله پاسخ دهد بلکه مثلا یک ربات خبرنامه‌ ای است که کاربران فقط باید دکمه start را بزنند تا عضویتش در آن تائید شود و بعدا در زمان‌ هایی که شما خواستید، مطالب را به کاربران عضو شده ارسال کنید، نیازی به سرور نیست و با یک برنامه تحت سیستم‌ عامل هم می‌ توانید هر زمانی که نیاز بود، به اینترنت وصل شوید و به تمام کسانی که دکمه Start ربات شما را زده‌اند، مطالب جدید را بفرستید یا به کسانی که در ربات شما سوال خاصی را خطاب به شما مطرح کرده‌اند، پاسخ مختص آن فرد را ارسال کنید. در این حالت نیاز نیست هزینه‌ ای برای هاست پرداخت کنید.

به عنوان مثال سرویس آنلاین روسی paquebot.io برای همین منظور ایجاد شده است و اتفاقا ربات‌ های ساده زیادی با اینگونه سرویس‌ ها ساخته شده است اما چند نکته منفی در اینجا وجود دارد:

ربات‌ هایی که با این روش ایجاد می‌ شود بسیار ساده و تفننی هستند و فاقد قابلیت‌ های رباتی هستند که برنامه‌ نویسی شده است.

کاربرانی که شما با تلاش خود برای ربات خود جمع کرده‌اید، می‌تواند به سادگی توسط ارائه‌دهنده سرویس رایگان برای ارسال تبلیغات و … مورد سوء استفاده قرار گیرد.

ربات‌هایی که با این روش ایجاد شده کند بوده و به درخواست کاربر دیر جواب می‌دهد و گاهی جواب نمی‌دهد!

چگونه بدون دانش برنامه‌ نویسی و با استفاده از Zapier و Paquebot ربات‌هایی خودکار در تلگرام بسازیم؟

در این آموزش قصد داریم نحوه ایجاد یک ربات کاملا خودکار را بدون نیاز به سرورها، دانش برنامه‌ نویسی و تخصص‌ های دیگر بررسی کنیم.

ایجاد ربات با استفاده از BotFather

در برنامه تلگرام پروفایل @BotFather را بازکنید و شروع به مکالمه با آن کنید. به‌ منظور شروع مکالمه می‌توانید بر روی این لینک کلیک کنید. در صورتی که صفحه مقابل شما همچنان خالی است به‌روز‌رسانی نرم‌افزار تلگرام خود و یا نوشتن عبارت “/start” را مدنظر قراردهید.

BotFather از شما درخواست می‌کند مطالبی در خصوص راهنمایی هرچه بیشتر را مطالعه کنید اما این موارد ضروری نیستند.

اولین گامی که باید بردارید ایجاد یک ربات کاملا جدید است. بدین منظور فرمان “newbot” را تایپ کنید. BotFather از شما درخواست ورود یک نام را خواهد کرد که یک عنوان دلخواه با پسوند bot خواهد بود.

در صورتی که نام‌کاربری دلخواه شما در دسترس نیست می‌توانید از ترکیب‌های مختلف “yourname_bot”, “yournamerobot”, یا “yourname_robot” استفاده کنید.

در این آموزش رباتی ایجاد خواهیم کرد که خبرهایی در خصوص اینکه چه کسانی در روز جاری به‌دنیا آمده‌اند ارسال می‌کند بنابر این نام انتخابی ما Born Today خواهد بود و همان‌گونه که عنوان شد نام‌کاربری باید به شکل “BornTodayBot” مورد استفاده قرار گیرد.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و PaquebotBotFather به شما یک آدرس یا در واقع رابط کاربری ارسال خواهد کرد که ترکیبی شبیه آنچه در زیر مشاهده می‌کنید خواهد داشت:

87782160:AAGWyE1JSEa8qNqvv4EZzcQQ4kWo7rokMKM

این آدرس را حفظ کنید تا نهایتا در مرحله بعدی در Paquebot مورد استفاده قرار دهید. مدنظر داشته باشید که ربات شما در همین مرحله ایجاد شده ولی در حال حاضر بلا استفاده بوده و کار خاصی انجام نخواهد داد. به‌ همین منظور ما Paquebot را به آن اضافه خواهیم کرد تا کاربر بتواند با آن تعامل داشته باشد.

  دانلود TDesktop Plus 0.9.42 تلگرام پلاس کامپیوتر

توضیحات بالا خلاصه ای از ساخت و ایجاد یک ربات توسط BotFather بود که قبلا در پستی به صورت جامع و کامل آموزشی در اندروید ایران قرار گرفته بود.

آموزش ساخت ربات برای تلگرام Telegram Bot – BotFather

برقراری ارتباط میان ربات شما و Paquebot

اکنون و پس از ساخت ربات نیاز به برقراری ارتباط به‌ منظور جمع‌ آوری اطلاعات مورد نیاز است. بدین‌ منظور از Paquebot استفاده خواهیم کرد. در واقع در این مرحله با Paquebot@ صحبت خواهیم کرد.

بدین‌ منظور کافی است بر روی این لینک کلیک کنید. با بازشدن صفحه مکالمه کافی است عبارت “/addbot” را تایپ کرده و پس از آن آدرسی را که از BotFather دریافت کرده بودید وارد کنید. بدین ترتیب Paquebot متوجه خواهد شد که شما مالک این ربات هستید و سرویس مورد نیاز آن را نصب کرده‌اید. اکنون در صورتی که متن یا فرمانی را برای ربات خود بنویسید، این مطلب به سرورهای Paquebot یعنی مکانی که ربات شما نصب شده ارسال خواهد شد.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotاکنون شما این امکان را خواهید داشت تا با سه ربات ارتباط برقرارکنید. @BotFather به‌ منظور اضافه‌کردن ربات‌ها به تلگرام، @Paquebot به‌منظور نصب‌کردن Paquebot برای ربات مورد نظرتان و YourBot که در واقع ربات شما بوده و می‌ توانید بر روی آن نظارت داشته باشید. اکنون می‌توانیم @BornTodayBot را با کلیک بر روی این لینک بازکرده و عبارت “/start” را تایپ کنیم. در واقع اکنون هر شخصی می‌تواند BornTodayBot را بازکرده و به جمع زیرشاخه‌ های آن بپیوندد.

ارسال به‌ روز‌رسانی‌ها به ثبت‌نام کنندگان

اکنون ربات ما آماده استفاده بوده و قصد داریم به کاربران آن خیر مقدم بگوییم. بدین منظور تصویر یک گربه خندان را برای آن‌ها ارسال می‌کنیم. در @BornTodayBot می‌توانیم عبارت “/paquebot” را تایپ کنیم تا از این به بعد بروزرسانی‌ های بعدی که به این مکالمه ارسال می‌کنیم به کلیه ثبت‌ نام کنندگان و یا در واقع همان زیر شاخه‌ها ارسال شود. این محتوای ارسالی می‌تواند متن، تصویر، ویدئو، صدای ضبط‌ شده، موقعیت مکانی شما، تعدادی فایل و یا حتی استیکر باشد. می‌توانید به‌ روزرسانی‌ ها را از هر موقعیت از تلگرام ارسال کنید. در صورتی که کاربران شما این محتوا را دوست ندارند می‌توانند با تایپ عبارت “/stop” دریافت آن‌ها را منتفی کنند.آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebot
انتشار خودکار به وسیله Zapier

همان‌ طور که در ابتدا عنوان شد قصد داریم این بروزرسانی‌ ها به‌ طور خودکار ارسال شوند به همین دلیل از Zapier بدین‌ منظور استفاده خواهیم کرد, این سایت یکی از سایت های اتوماسیون سازی فعالیت‌ های مبتنی بر وب می باشد که به شما اجازه می دهد تا هرگونه فعالیتی را تبدیل به فعالیتی دیگر کنید. همانند کاری که سایت IFTTT انجام میدهد.

کافیست در سایت Zapier ثبت نام کرده و پس از فعال سازی، اقدام به ساخت دستورات مربوط به این مقاله کنید. نگرانی از این بابت نداشته باشید زیرا Zapier یک ربات نبوده و یک وب‌ سایت معمولی است که به هیچ فرمان نوشتاری نیاز ندارد. با مراجعه به این لینک می‌توانید حساب کاربری خود را ایجاد کنید. در چهارده روز اول استفاده از این حساب هیچ محدودیتی نداشته بنابراین از این بازه زمانی به بهترین نحو ممکن به‌منظور آزمایش کلیه قابلیت‌ ها استفاده کنید.

برنامه Zapier برای Paquebot در نسخه آزمایشی قرار داشته و به‌ منظور اضافه کردن Paquebot به حساب Zapier باید بر روی این لینک دعوت‌ نامه کلیک کنید.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotمدنظر داشته باشید که به‌ منظور استفاده از برنامه بر روی Zapier باید دعوتنامه را بپذیرید. اکنون با کلیک بر روی Make A ZAP در سرتیتر Zapier فرایند ایجاد یک zap جدید را آغاز کنید.

در قسمت سمت چپ (Trigger app) آنچه که قصد دارید به ربات خود ارسال کنید را مشاهده خواهید کرد. در قسمت سمت راست (Action app) باید Paquebot را انتخاب کنید تا ارتباط با ربات شما برقرار شود. در این بررسی ما قصد داریم خبرهایی از یک فید (RSS) اضافه کنیم. در صورت لزوم حساب کاربری خود را که به‌عنوان مثال توییتر، جی‌میل یا هر حساب مورد نیاز به‌ منظور برقراری ارتباط است انتخاب کنید.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotدر مرحله بعدی باید ربات خود را با Zapier در ارتباط قرار دهید. در صفحه‌ بازشونده که به‌ منظور تایید ارتباط در مقابل شما قرار می‌گیرد گزینه‌ ای که از شما یک کلید با عنوان Paquebot Key را سوال می‌کند مشاهده خواهید کرد. به‌ منظور دریافت کلید، ربات خود را بازکرده و عبارت “/botkey” را تایپ کنید.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotپس از دریافت کلید، آن‌ را در قسمت مربوطه وارد کنید.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotاکنون ربات شما تایید شده است و می‌ توانید از آن استفاده کنید.

در گام بعدی تنظیمات Zapier، باید مبنای عمل خود را تنظیم کنید. به‌عنوان مثال ما برای روز تولد همان آدرس فید خوان را وارد کردیم.

http://feeds.feedburner.com/historyorb/famousbirthdays
در مرحله بعدی میان منبع و ربات ارتباط برقرار خواهیم کرد.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotاصولا ما فیلدها و محتوای مختلف را از منبع دریافت و آن‌ را در کادر متنی که به ربات ارسال خواهد شد وارد می‌کنیم. در گام بعد می‌ توانید این بروزرسانی‌ ها را مورد آزمایش قرار دهید. همچنین می‌ توانید بر روی گزینه “Test Zap with this sample” کلیک کرده تا برنامه یک بروزرسانی را مستقیما برای شما ارسال کند.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebotدر صورت دریافت نتیجه موفقیت‌ آمیز، کافی است zap مورد نظر خود را نام‌گذاری کرده و آن‌ را ذخیره کنید. اکنون ربات شما آماده استفاده بوده و به‌ طور کامل خود کارسازی شده است.

در صورتی که بخواهیم نگاهی اجمالی به نحوه فعالیت این ربات ایجاد شده بیندازیم باید مراحل را این چنین عنوان کرد:

هر گاه یک بروزرسانی بر روی منبع داشته باشیم (در اینجا تولدهای جدید) zappier یک بروزرسانی خودکار ایجاد خواهد کرد. این بروزرسانی جدید به Paquebot با فرمتی که انتخاب کرده‌ ایم ارسال خواهد شد و نهایتا Paquebot این بروزرسانی را به کلیه افرادی که در لیست ثبت‌ نامی قرارگرفته‌ اند می‌فرستد.

برای تغییر زبان ربات دستور locale/ رو برای ربات خود ارسال کنید و لیست زبان ها از جمله زبان شیرین فارسی به شما پیشنهاد می شود که با ارسال locale fa/ پیام های عضویت و لغو عضویت ربات شما به زبان فارسی تبدیل خواهد شد.

برای مطلع شدن از تعداد عضوهای ربات خود کافیست دستور subscribers/ رو به ربات PaqueBot ارسال کنید.

تبلیغ کردن برای ربات

می‌توانید با استفاده از وب‌سایت‌ های مختلفی مانند Store Bot و بخش ویژه معرفی ربات های اندروید ایران در این آدرس: ربات های تلگرام – TelegramBot به ارائه و تبلیغ هرچه بیشتر برای ربات خود اقدام کنید و یا با استفاده از هش‌ تگ این ربات را در اینستاگرام و یا توییتر بیش از پیش به دیگران بشناسانید.

■ مطالب پیشنهادی در رابطه با ساخت ربات تلگرام

? آموزش ساخت ربات برای تلگرام Telegram Bot – BotFather
? ساخت ربات تلگرام برای پاسخ به کاربران بدون نیاز به کدنویسی
? آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور با قابلیت تعریف دستور با Tbotify
? اضافه کردن و مدیریت ربات تلگرامی خود در سایت StoreBot
? معرفی ربات های تلگرام Telegram Bot

چه امتیازی می دهید؟
267 نظر تا کنون ثبت شده است

سید مهدی گفته : سه شنبه , 20 مهر 1395

در این آدرس راحت تر توضیح داده شده

بهنام گفته : سه شنبه , 20 مهر 1395

آموزش ساخت ربات تلگرام Telegram Bot – BotFather


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

parsa گفته : شنبه , 27 شهریور 1395

سلام ببخشید میتونید چند سرور برای ویرایش ربات معرفی کنید
سرور های ایرانی هستن ولی متاسفانه بعضی از امکاناتشون پولیه
سروری هم که معرفی کردین
(@manybot)
خوبه ولی ایا بهتر از اون هم هست؟

اروین گفته : چهارشنبه , 10 شهریور 1395

من میرم تو روبات پاکوه اما جواب نمیده هر چقدرم کهمیزنم چیکار کنم؟

ApkFA گفته : چهارشنبه , 10 شهریور 1395

این بات دیگر خدماتی ارائه نمی دهد از بات Manybot@ استفاده کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

اروین گفته : چهارشنبه , 10 شهریور 1395

ممنون

محمدfa گفته : دوشنبه , 8 شهریور 1395

سلام من میخوام یه ربات بزنم که مثل ربات @savevideobot بتونه فایلها را از یوتیوب دانلود کنه چیکار باید بکنم لطفا به ایمیلم بفرستید با تشکر

ApkFA گفته : دوشنبه , 8 شهریور 1395

با سلام، مسلط به برنامه نویسی تحت وب و آشنایی با کدهای تلگرام


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

salar گفته : دوشنبه , 8 شهریور 1395

سلام دوست عزیز و ممنون بابت اموزش میخواستم ببینم مثلا رباتی هست ازش بخواهیم مثلا در اجناس خاصی با چندین برند مختلف را از وب جمع کرده و بمن اطلاع دهد و اگه هست کمی راهنمایی برای ساخت ان. بسیار متشکرم یاعلی

Mobin گفته : چهارشنبه , 20 مرداد 1395

با سلام
من یک سرور پیام رسان فارسی میخوام
اما میخوام ادش کنم تو گروه که اولین بار اد کردم همه ی پی ام های که بهش میزنن رو به گروه بفرسته و در گروه من بتونم جواب بدم با رپلی
با تشکر
لطفا زود جواب بدید

kiarash گفته : سه شنبه , 12 مرداد 1395

من تو قسمت رباتpaquebotکه میرم و استارت رو میزنم هیچ پیامی نمبا لطفا کمک کنید

reza گفته : یکشنبه , 10 مرداد 1395

سلام خسته نباشید
ممنون از مطلبتون
ببخشید راهی هست رباتی بسازیم که علاوه بر متن تصویر هم دریافت کنه؟؟
یعنی مثلا یه ربات میتونه از طریق قسمت تماس با ما از کاربر متن دریافت کنه میخواستم ببینم میشه رباتی طراحی کردن که با کلیک روی یک دکمه از کاربر بخواد که یه تصویر ارسال کنه؟؟
در واقع یه جورایی مثل ربات ساخت استی
کر که تصاویر رو دریافت میکنه
اگه راهی هست لطف میکنید بهم بگید
خیلی ممنون و تشکر

Mobin گفته : پنج شنبه , 21 مرداد 1395

با سلام
بله هست من خودم از سرور حاجی روبات استفاده میکنم خیلی خوب هست
و کد های زیادی داره
و در یافت مطلبم داره
یکی از بهترین سرور ها است
این ادی تلگرام من است اگه سوالی داشتی یا خواستی ربات خوب برات بسازم بیا پی وی بگو
با امکانات عالی کم ترین هزینه
@mdina

مهدی گفته : یکشنبه , 3 مرداد 1395

سلام ، این ربات@Paquebotهرچی بهش دستور /addbotرو میفرستم جواب نمیده چیکار کنم؟؟

ApkFA گفته : یکشنبه , 3 مرداد 1395

با سلام.
از بات جایگزین استفاده کنید. manybot@


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

پرهام گفته : سه شنبه , 29 تیر 1395

سلام ، این paquebot من استارت رو زدم اما اصلا هیچ جوابی نمیده ، ادد بوت هم زدم حتی کدی که بوت فادر داد هم دادم اما اصلا جوابی نداد چیکار کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ApkFA گفته : شنبه , 16 مرداد 1395

با سلام، از این ربات Manybot@ استفاده کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ترک اوغلان گفته : سه شنبه , 8 تیر 1395

با سلام
میخوام چطوری میشه مثلاً وقتی که یکی روباتی که من ساختم رو به گروهی اضافه میکنه یه پیام خوش آمد گویی بگه؟ لطفاً توضیح بدین ممنون
باتشکر

hosein گفته : دوشنبه , 7 تیر 1395

میخواستم بدونم بدون سرور و دانش برنامه نویسی
میشه ربات ضد اسپم ساخت و بدون هزینه ایا شما اموزش دارین

ApkFA گفته : دوشنبه , 7 تیر 1395

با سلام، از ربات هایی که توسط دیگر اشخاص ساخته شده اند آگاهی نداریم.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

hossei گفته : دوشنبه , 14 تیر 1395

سلام.این paquebotچرا جوابی نمیده؟استارت که میزنم هیچی نمیشه

ApkFA گفته : سه شنبه , 15 تیر 1395

خیر، سرویس ارائه نمیده و باید از بات دیگری استفاده کنید.

شما از این بات جایگزین استفاده کنید. Manybot@


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علی آقا گفته : شنبه , 5 تیر 1395

سلام
من میخوام رباتم رو که توی گروه خودم اد میکنم به هر کس که وارد میشه یه پیام خوشامد گویی بفرسته و قوانینو براش بفرسته
یا مثلا یه پیامو به همه افراد گروهم بفرسته
اگر راهنمایی کنید که این خاصیتو چجوری براش بسازم ممنون میشم

منا گفته : دوشنبه , 24 خرداد 1395

سلام ، با تشکر از آموزش شما ، من مراحل را انجام دادم اما در ان قسمت که گفتین به paquebot برم ، start را زدم اما اصلا جواب من را نداد، چیکار کنم؟

ApkFA گفته : دوشنبه , 24 خرداد 1395

درود، زنده باشید. این بات خدماتی دیگر ارائه نمی دهد. از این بات استفاده کنید: Manybot@


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ارسلان گفته : شنبه , 26 تیر 1395

با سلام من ربات ساختم چطور میتونم گزینه انتقاد ها و نظر ها را اضاف کنم

محمد گفته : جمعه , 14 خرداد 1395

سلام خدمت شما دوست عزیز.اول خیلی تشکر میکنم با اموزش کامل وعالیتون.یه سوال داشتم اینکه من میتونم یه ربات هایپر ساز داشته باشم؟یعنی برای خودم بسازم؟

ApkFA گفته : پنج شنبه , 20 خرداد 1395

درود، باید به کدنویسی مسلط باشید و همچنین یک هاست تهیه کنید و در نهایت api مرتبط به ربات تلگرام را شخصس سازی و روی هاست کانفیگ کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

bahador گفته : چهارشنبه , 12 خرداد 1395

سلام دوست عزیز من بدجوری درگیر ساخت ربات ضد اسبم هستم برنامه نویسیش کامله حتی سودو یوزرشم خودمم و اینکه نمیدونم چجوری تو سرور رانش کنم لطفا کمکم کنید خواهش میکنم!!

لطفا اینم ایمیل من از این راه راهنماییم کنید ممنون میشم:amirbahadoramirjanati@yahoo.com

ApkFA گفته : چهارشنبه , 12 خرداد 1395

با سلام، شما باید به انجمن و سایت های برنامه نویسی در این باره مراجعه کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ali bi gham گفته : دوشنبه , 10 خرداد 1395

سلام اگه بخوام رباتم رو موقعی ک ب ی گروه اد میکنن مطلبام برن باس چیکا کنم لطفا بگین

ApkFA گفته : سه شنبه , 11 خرداد 1395

سلام، متوجه منظور شما نشدیم! بات رو ادد کنید که چه کاری انجام دهد؟


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

صبا گفته : جمعه , 7 خرداد 1395

با سلام
من چند تا از مقاله های شما راجب به ساخت رباط خوندم
و جالب اینکه دنبال یه چیزی خاصی بودم که قبلآ یکی از کاربرهاتون ازتون پرسیده بود
من میخوام یه ربات داشته باشم که فقط مطالب جالبی که برام میاد رو براش بفرستم و اون مادام العر اون ها ذخیره کنه تا هر وقت خواستم به راحتی بتونم بهشون دسترسی داشته باشم
ولی متاسفانه اصلآ برنامه نویسی بلد نیستم
میشه خواهش کنم به همین روش که نیاز به برنامه نویسی نداره توضیح بدید چطور میشه یه بات یا آی دی ساخت که بتونه مثل انبار عمل کنه واسم؟
در ضمن فقط هم خودم میپخوام ازش استفاده کنم . یعنی نمیخوام توی گروه یا چنلی باشه. و میخوام فقط توی لیست من باشه
با تشکر از آموزش های خوب شما

ApkFA گفته : سه شنبه , 1 تیر 1395

درود، یعنی شما در نظر دارید ربات به صورت خودکار اطلاعات را گروه های مد نظر دریافت و در دیتابیس خود ذخیره کند؟


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

امیرحسین گفته : جمعه , 11 تیر 1395

سلام من خواستم بدونم به این سرور متصل کنم پیام رسان میشه

ApkFA گفته : جمعه , 11 تیر 1395

با سلام، متوجه نشدم، چی رو به سرور وصل کنید؟ پیام رسان چه ارتباطی به سرور ربات دارد!


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

طراحی وب سایت گفته : پنج شنبه , 6 خرداد 1395

باسلام
ممنون از سایت خوبتون.

ApkFA گفته : پنج شنبه , 6 خرداد 1395

درود، سپاس از همراهی شما


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علیرضا گفته : جمعه , 31 اردیبهشت 1395

با سلام و عرض خسته نباشید به شما
میخواستم بدونم رباتی هست که داخل تلگرام در بازهای زمانی مشخص تو کانالم پست بذاره؟؟
به این صورتکه من پستارو از قبل درست کنم و آماده بذارم برای ربات و خود ربات به تنهای در بازه های زمانی مشخصی پستها رو داخل کانالم قرار بده

خیلی ممنونم

ApkFA گفته : جمعه , 31 اردیبهشت 1395

درود، سلامت باشید.

به صورت رایگان خیر، البته شاید باشد بنده در محیط تلگرام ندیده باشم.

سایت هایی هستند اسکریپتی طراحی کردند که همانند یک سایت و یا بلاگ مطالب را add می کنید و در بازه زمانی تعیین شده در کانال پست ها را به واسطه بات طراحی شده ارسال می کند.

در صورتی که مسلط به کد نویسی هستید از منابع زیر کمک بگیرید:

https://core.telegram.org/bots/api#recent-changes

برای php هم می توانید خودتان rest هارو بفرستید مطابق مستندات یا اینکه از پکیج های ساخته شده استفاده کنید:

https://github.com/akalongman/php-telegram-bot
https://irazasyed.github.io/telegram-bot-sdk

بقیه رو می توانید در این بخش پیدا کنید:
https://packagist.org/search/?q=telegram


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

آموزش php گفته : یکشنبه , 26 اردیبهشت 1395

از سایت فوق العادتون بی نهایت سپاسگزارم.همیشه به سایتتون سر میزنم.متشکرم.

مسعود گفته : چهارشنبه , 22 اردیبهشت 1395

با سلام
آیا در ربات های تلگرام این امکان هست که فایل اکسل در تلگرام بدهیم و افراد یک عدد بدهند و ربات در جواب از لیست اکسل جواب متناظر ارسال کند.با تشکر

ApkFA گفته : پنج شنبه , 23 اردیبهشت 1395

درود، برای اینگونه دستوارت باید api بات های تلگرام رو شخصی سازی کنید که باید به کدنویسی مسلط باشید یا به یک برنامه نویس بسپارید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

arin_sj گفته : یکشنبه , 12 اردیبهشت 1395

سلام!من وقتی روی لینک مربوط به paquebot کلیک میکنم و استارت رو میزنم هیچ پیامی بهم نمیده!میشه بگید اشکال از چیه؟!

ApkFA گفته : یکشنبه , 12 اردیبهشت 1395

درود، این ربات ساز ظاهرا غیرفعال شده و دیگر خدماتی ارائه نمیده! از بات ساز Manybot@ استفاده کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

محسن گفته : پنج شنبه , 9 اردیبهشت 1395

با سلام
بنده میخواستم داخل ربات عضو های ویژه داشته باشم و رباتم به درگاه پرداخت بانک متصل بشه.اگر لطف کنید بهم بگید ممنون میشم.

ApkFA گفته : پنج شنبه , 16 اردیبهشت 1395

درود، با ربات سازهای واسطه و رایگان چنین چیزی امکان پذیر نیست، شما باید با یک برنامه نویس صحبت کنید جهت شخصی سازی api بات تلگرام


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

arian گفته : سه شنبه , 7 اردیبهشت 1395

سلام.ببخشید من به مرحله paquebot.io که رسیدم هرچی /addbot میزنم نه جواب میده نه هیچ کاری انجام میده چکار کنم؟؟؟ خواهشا جواب بدید

ApkFA گفته : سه شنبه , 7 اردیبهشت 1395

با سلام، ظاهرا این ربات ساز به طور کامل غیر فعال شده است و حتی سایتش در دسترس نیست!


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

حسین گفته : دوشنبه , 27 اردیبهشت 1395

اره اصلا جواب نمیده استارت یا حتی هرچی دیگه هم زدم لطفا به من بکگگید

ApkFA گفته : دوشنبه , 27 اردیبهشت 1395

دوست عزیز در پاسخ به دوست قبلی عرض کردم که این بات ظاهرا غیر فعال شده و دیگر خدمات ارائه نمیده!
شما از این بات استفاده کن : Manybot@


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ربات تلگرام گفته : جمعه , 3 اردیبهشت 1395

سلام
لطفا لیست ربات های ساخته شده با تلگرام بذارید
با تشمر

ApkFA گفته : جمعه , 3 اردیبهشت 1395

با سلام، سایت رسمی ربات های تلگرام قبلا در مطلبی جداگانه معرفی شده است.
پاینده باشید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

alireza گفته : دوشنبه , 30 فروردین 1395

salam.manbe bot paque payam dadam vali payam haye oon arabie va asan shabih be oon chizi ke shoma dar tasavir neshun dadid nabud. id hamune vali nemitune bahash kar konam

Rahila گفته : چهارشنبه , 25 فروردین 1395

من یک سازنده ربات نیاز دارم، برای انجام کارایی داخل گروه تلگرام، کسی بلده بیاد این ایدی در تلگرام لطفا @rahilamour

....... گفته : یکشنبه , 15 فروردین 1395

سلام میخواستم ببینم این ربات ها طبقچ الگوریتمی کار میکنند واسه ی پروژه راجع به هوش مصنوعی میخواستم ممنون میشم کمکم کنید

ممنون

ApkFA گفته : پنج شنبه , 19 فروردین 1395

درود، ببینید API ربات تلگرام در سایت رسمی موجوده و شما هر نوع ایده ای در ذهن داشته باشید قابل اجراست، که باید با زبان برنامه نویسی تا حدودی آشنا باشید تا بتوانید اجرا کنید. البته باید دید خواسته شما از یک بات دقیقا چیست، چرا که بات سازهای رایگانی هستند که یکسری خدمات را به کاربران ارائه خواهد داد، در حد واریز، پرداخت باید اختصاصی کار کنید و برای سوال و جواب از بات های رایگان هم میتوانید استفاده کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

محمد گفته : یکشنبه , 15 فروردین 1395

سلام
من یه ربات ساختم و از طریق برنامه نویسی سی شارپ به متن های ارسال شده به ربات پاسخهایی تعریف کرده ام ...
اما سوالم : با ثبت و ایجاد دکمه برای ربات توسط رباتهایی که این کار رو انجام میدن برنامه سی شارپ کار نمی کنه . چطور میشه به ربات دکمه اضافه کرد به شرطی که متن ارسالی دکمه ها رو بتونم توسط برنامه نویسی سی شارپ پاسخ بدم و تو برنامه نویسی با خطایی مواجه نشم ؟

ApkFA گفته : یکشنبه , 15 فروردین 1395

دوست عزیز روش و آموزش ابتدایی برای آشنایی با ربات تلگرام قرار دادیم و برای پروژه های برنامه نویسی شما باید در انجمن های وب مسترینگ و برنامه نویسی دنبال سوال و راهنمای خود باشید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

میلاد گفته : چهارشنبه , 11 فروردین 1395

سلام. اموزش خیلی به دردم خورد مرسی.
میخواستم ببینم میشه رباتی ساخت که وقتی کسی یه چیزی به ربات میفرسته به صورت خودکار به ادمین بیاد؟

ApkFA گفته : چهارشنبه , 11 فروردین 1395

زنده باشید دوست عزیز، اگر منظور شما مشاهده پیام های دریافتی از سوی کاربر به ربات هست، بله امکانش هست، در گوگل سرچ بزنید بات ساز، ظاهرا از این قابلیت پشتیبانی میکند.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

آموزش php گفته : جمعه , 6 فروردین 1395

سایتتون فوق العادست.واقعا بی نظیرید.خیلی از مطالبتون استفاده می کنم و لازمه یه تشکر ویژه داشته باشم.

ابوالفضل گفته : چهارشنبه , 4 فروردین 1395

سلام. آموزشتون عالی بود.

میخواستم یه سوال بپرسم.

من یه وب سایت خبری دارم. میخواستم رباتی بسازم که کاربر بتونه تو ربات مطلب بزاره و همین مطلبی که ارسال شد به صورت اتوماتیک تو وب سایتم منتشر بشه.
از این طریق میشه این کار رو کرد؟

ApkFA گفته : چهارشنبه , 4 فروردین 1395

درود، زنده باشید.
از طریق بات های رایگان و واسطه خیر امکان پذیر نیست، api ربات تلگرام، گسترده هست، به زبان تحت وب آشنایی داشته باشید هر ایده ای که در نظر داشته باشید قابل اجراست.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

سعید گفته : دوشنبه , 20 اردیبهشت 1395

سلام...
دقیقا منم همینو میخوام که کاربر بتونه اسم و ایمیلش رو برای ربات بفرسته و من بتونم این اطلاعت رو از رباتم استخراج کنم.

یه راهنمایی کنین که باید چیکار کنم.
مرسی

Sajad گفته : دوشنبه , 24 اسفند 1394

با سلام و خسته نباشید.
میخواستم ببینم چطور میتونم تو یه گروه که ربات من عضو هست وقتی یه کاربر خاص پیام میده بلافاصله یه متن رو تو گروه ارسال کنه یا این که به یک کلمه حساس باشه وقتی کسی تو گروه اون کلمه رو بفرسته بشه درجا یه متن بفرسته ربات؟
ممنونم میشم

ApkFA گفته : دوشنبه , 24 اسفند 1394

درود، شما باید برای هر کلمه مد نظر یک دستور تعریف کنید این قابلیت رو باید به زبان برنامه نویسی و api تلگرام آشنا باشید، البته شما این آموزش رو مشاهده کنید، احتمالا مشکلتون حل شود : ساخت ربات تلگرام برای پاسخ به کاربران بدون نیاز به کدنویسی


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

rahim گفته : شنبه , 3 بهمن 1394

واقعاااا عالی بود مرسی
فقط یه سوالی داشتم، میشه یه رباتی ساخت که یک متن خاص رو از کاربر بگیره و بر اساس اون متن از یک سایت خاص دانلود کنه و به کاربر بده؟

ApkFA گفته : شنبه , 3 بهمن 1394

درود، زنده باشید.
بلی شدنی هست ولی نه با ربات ساز های رایگان. شما باید به api ربات تلگرام مسلط باشید و شخصی سازی کنید (کدنویسی اختصاصی) که نیازمند سرور و ssl هم هستید و این کار هزینه بر هست.
ولی اگر بخواهید متنی رو تعریف کنید و براش پاسخی در نظر بگیرید با این آموزش شدنی هست نیازی به منابع شخصی ندارید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

reza گفته : شنبه , 3 بهمن 1394

آقای مهندس ممنون میشم در رابطه با کاربرد zapier به زبان ساده یه توضیح بدید.
و اینکه امکان دارد با این برنامه، مطالبی رو که در یک کانال تلگرام بارگذاری میکنیم بطور خودکار به ربات انتقال پیدا کنه؟ با تشکر

ApkFA گفته : شنبه , 3 بهمن 1394

درود.
فکر نمیکنم در اینترنت مقاله از این کاملتر پیدا کنید، چرا که سعی کردیم مواردی که مورد نیاز بوده رو خیلی ساده شرح دهیم.
در مورد کارایی Zapier در پست اشاره کردیم با دقت مطالعه کنید در صورتی که متوجه نشدید این پست رو مطالعه کنید http://apkfa.ir/ifttt-android عملکردشون یکی هست و جالب اینکه ایفت هم از این ربات ساز روسی Paquebot پشتیبانی می کند. اگر در راهنمای ربات Paquebot ببنید در مورد Ifft لینکی ارائه داده است.
مورد آخری رو میشه برعکس انجام داد. رباتی بسازید و تنظیمات دلخواه و دستوارت رو پیاده کنید و در نهایت ربات رو به صورت مدیر در کانال اضافه کنید تا در کانال خودکار برورسانی های دلخواه شما رو انجام دهد. ولی اینکه بخواهید مطالب کانال رو دریافت کنه و به ربات بفرسته شدنی هست اما نه با استفاده از ربات ساز های رایگان بلکه باید سرور شخصی تهیه کنید و api مربوط به ربات تلگرام رو بسته به نیاز خودتون شخصی سازی کنید که نیاز به دانش برنامه نویسی تحت وب (php) دارد.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

reza گفته : شنبه , 3 بهمن 1394

با سلام وتشکر از آموزش عالی شما
بنده در مرحله وارد کردن کد پاکیوبوت بعد از ارسال دستور /start و سپس /addbot ب همراه کد این پیغام را می دهد:
unknown command...
use /start or /stop to manage your subscription to @paqubot
سوال های من:
آیا بعد از وارد شدن به ربات پاکیو و کلیک start ، آیا باید برای شروع دستور /start را نوشت و ارسال کرد یا گزینه استارت که در پایین صفحه در کنار stop قرار گرفته را کلیک کرد؟
برای وارد کردن کد بعد از دستور /addbot آیا یک فاصله باید منظور کنیم بعد از آن کد را یا بدون فاصله؟ و اینکه کد به بزرگ و کوجک بودن حروف حساس است؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApkFA گفته : شنبه , 3 بهمن 1394

درود، زنده باشید.
چه تایپ کنید و یا از کیبورد استفاده کنید دستوارت و کارایی یکی هست.
برای ادد کردن ربات کلید مربوطه رو لمس کنید addbot/
برای ارسال توکن هم از ربات botfather وقتی دریافت کردید کپی کنید و به این ربات روسی بدید، به بزرگ و کوچک بودن تا به حال دقت نکردم ولی توکن دریافتی رو اگر کپی کنید کار خودتون راحتر هست و نیازی به تایپ ندارید.

http://apkfa.ir/telegram-bot-botfather
http://apkfa.ir/bot-on-telegram-without-coding-using-zapier-and-paquebot
http://apkfa.ir/how-to-create-your-own-telegram-bot-who-answer-its-users-without-coding


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

حبیب گفته : چهارشنبه , 30 دی 1394

ما میتونیم به ربات یه دستوری بدیم که تو ساعت های معینی به صورت اتو ماتیک پست بزاره؟

ApkFA گفته : پنج شنبه , 1 بهمن 1394

بله، کدنویسی اختصاصی که به راحتی شدنی هست ولی اگر رایگان در نظر دارید چنین کاری انجام بدید در ربات Paquebot راهنما رو مطالعه کنید، با استفاده از سایت واسطه ای که خودش با نام IFTTT معرفی کرده این ایده شما شدنی هست.
اپلیکیشن سایت ایفت هم موجوده توضیحاتش رو بخونید: http://apkfa.ir/ifttt-android کارایی اپلیکیشن با افزونه های کمکیش که در اختیار ربات Paquebot قرار داده تقریبا یکی هست.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

یاسر گفته : سه شنبه , 22 دی 1394

با سلام
من با paquebot یک فید خوان ساختم که اطلاعات رو از rss میگیره و به کانالی که تو تلگرام ساختم میفرسته. مشکل اینجاست که تو rss با دستور CDATA یک عکس هم گذاشتم. زمانی که اطلاعات رو به کانال می فرسته متن ها رو جدا و عکس رو جدا میفرسته ، یعنی ابتدا متن رو و بعد عکس رو زیرش میفرسته.
چطور میتونم کاری کنم که متن و عکس رو به صورت یه پیام تو کانال بفرسته؟ ( الان دو پیام هست ، اولی متن و زیرش عکس )

با تشکر

ApkFA گفته : سه شنبه , 22 دی 1394

با درود بر شما.
تنظیمات در سایت zapier رو به درستی انجام دادید؟ برای تست از فیدخوان سایت استفاده کنید ببنید مشکلتون پایداره یا خیر : http://apkfa.ir/feed اگر این فید خوان مشکل داشت مطمئن باشید از تنظیمات هست اگر با این مشکل نداشت مشکل از فید سایتی هست که استفاده می کنید. چون بعضی از فیدها استاندارد نیستند.

حال اگر قصد دارید اطلاعات سایت خودتون رو در کانالی منتشر کنید یعنی سطح دسترسی به مدیریت سایتی رو دارید پیشنهاد ما استفاده از افزونه اختصاصی برای این کار هست که در گوگل سرچ کنید لینک دانلودش موجوده.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

یاسر گفته : سه شنبه , 22 دی 1394

سپاسگزارم. سایتبا وردپرس و ... نیست.
با zapier انجام نمیدم ، با paquebot یه بات ساختم که تو قسمت automate فید رو گذاشتم. چون zapier خیلی دیر مطالب رو میفرسته ، اما اینجوری هر چند دقیقه یک بار چک میکنه و اطلاعات جدید رو میفرسته.
فید شما عکس نداره و نباید مشکلی داشته باشه. مشکل با وجود عکس هست که تبدیل به ۲ تا پیام میشه!
البته zapier تو یه پیام میفرسته ، اما تو تنظیماتش ندیدم که هر مثلاً ۱۰ دقیقه یک بار چک کنه.
آیا میتونین کمکی بکنین که چطور حلش کنم؟

سپاسگزارم.

آینده گفته : چهارشنبه , 16 دی 1394

سلام
همونطور که میدونید چند ربات ساز رایگان وجود داره
راهی وجود داره که سرور ربات رو عوض کنیم؟منظور تعویض ربات سازه
بدون اینکه برا ربات مشکلی پیش بیاد مث از دست دادن کاربران و گروه ها

ApkFA گفته : چهارشنبه , 16 دی 1394

درود.
خیر, اما دو راه حل دارید برای این موضوع:
۱- قبل اینکه انتقال بدید مشخصات بات جدید رو برای کاربران ارسال کنید (اطلاع رسانی)
۲- با توسعه دهنده یا همان مسول سایت ربات ساز هماهنگ کنید دیتا که شامل کلیه اطلاعات مربوط به ربات شماست رو در اختیارتون بزارند و خودتون روی سرور شخصی پیاده سازی کنید که این مورد رو بعید میدونم سازنده همکاری کنه, به هر حال جزء این راهی ندارید و البته به رشدی که تلگرام دارد بعید نیست در آینده آبدیتی برای این بخش انجام بده که براحتی بتونید انتقال بدید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

امیر حسین گفته : دوشنبه , 23 آذر 1394

سلام
ممنون از مطالب خوبتون
ببخشید چگونه میتوانیم برای رباتمون کلید(دکمه )بسازیم؟چون من تو بعصی رباتا دیدم دکمه دارن

ApkFA گفته : سه شنبه , 24 آذر 1394

درود, زنده باشید.
آموزش موردی که مد نظر شماست در سایت موجوده به صورت تصویری و کامل به بخش آموزش های تلگرام سایت مراجعه کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

اميد م گفته : پنج شنبه , 19 آذر 1394

با سلام
با یک اکانت تلگرام چند بوت میشه داشت و هر بوت رو اگر خودکار کنیم قابلیت پذیرش چند کد Rss خواهد داشت.
با تشکر

نارین گفته : یکشنبه , 15 آذر 1394

سلام

چطور میشه پی برد چ تعداد نفر از ربات استفاده می کنن؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

محمد بردستانی گفته : یکشنبه , 15 آذر 1394

وقتی که میخوام مرحله اش رو برم این گزینه میاد:
So sorry! Let's try that again, shall we? Refresh this page
گزینه رفرش رو که داده انتخاب میکنم ولی هیچی نمیشه.راهنمایی کنید لطفا

محمد بردستانی گفته : یکشنبه , 15 آذر 1394

Zapier چرا سایتش اینجوریه؟صفحه سفید و چند خط نوشته میاد.وقتی هم که گزینه make a zap میزنم صفحه سفید و بدون هیچ نوشته ای میاد.نمیدونم چرا.میشه کمکم کنید؟به آدرس سایتش هم میرم صفحه سفید میاد.چرا؟

ApkFA گفته : یکشنبه , 15 آذر 1394

سایتش مشکل نداشت شما کوکی مروگر رو خالی کنید احتمالا درست بشه. همچنین از این ربات ساز Manybot@ هم میتونید استفاده کنید برای دستورات فیدخوان ربات ساز خوبی هست ولی امکانات کمتری دارد.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

m گفته : جمعه , 13 آذر 1394

چطور میشه پیام هایی که سرویس دهنده های ساخت ربات برای تبلیغات به کسانی که روبات رو اد کردن میده رو حذف کرد مثلا: اگر دیگر نمیخواهید مطالب جدید را دریافت کنید، دستور /stop را برای لغو عضویت ارسال کنید.

میخواهید ربات تلگرام خود را بسازید؟ به اینجا مراجعه کنید:
telegram.me/paquebot یا:شما نیز می توانید با مراجعه به سایت زیر برای خود روبات رایگان تلگرامی بسازید:

m گفته : جمعه , 13 آذر 1394

سلام
۱٫ ببخشید که مزاحمتون میشم.
یک سوالی ازتون داشتم
من میخواستم با پاکوبات یه روبات بسازم دیدم که دو تا دکمه start , stop به صورت پی فرض توش هست چطوری میتونم ای دو دکمه رو حذف کنم؟ ۲٫تو بات کرییت بات بعد از استارت یه پیام به طور پیش فرض به کسانی که ربات رو اد کردن میده که میتونید ربات رایگان برای خود بسازید چطوری میتونم اون رو حذف کنم.

نارین گفته : دوشنبه , 2 آذر 1394

با سلام
سایت zapier روی مرورگر من باز نمیشهریالچکار کنم؟
من میخوام ی راباط برای شرکت بسازم ک یکسری اطلاعات و لینک ب کانال شرکت داشته باشه، با برنامه نویسی آشنایی ندارم،از مطلب شما استفاده کردمف ولی درست پیش نمیره

ApkFA گفته : سه شنبه , 3 آذر 1394

سلام, آموزش و روش مشکلی ندارد و دوستان از همین روش برای خود ربات تهیه کردند.
سرویس دیگری نیز برای ساخت ربات معرفی شده در سایت, بخش اموزش های تلگرام رو بررسی کنید.
امیدواریم به نتسجه برسید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

نارین گفته : سه شنبه , 3 آذر 1394

باید با فیلتر شکن وارد zaoier fal بشم؟

ApkFA گفته : سه شنبه , 3 آذر 1394

خیر, سایتش محدودیت ندارد. مشکل شما دقیقا کجاست چه خطایی میده ارسال کنید راهنمایی کنیم.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علی فرجی گفته : دوشنبه , 2 آذر 1394

این سایت فقط متن ، تیتر و... می فرسته چرا عکس مطلبو داخل تلگرام نمی فرسته؟

ApkFA گفته : سه شنبه , 3 آذر 1394

در تنظیمات بخش فید خوان سایت Zapier باید محتوا رو هم تعریف کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

امیر گفته : یکشنبه , 1 آذر 1394

با سلام

امکان استفاده از ربات در چنل هست؟یا فقط واسه گروهه
و
میشه برای ویرایش ربات پسووردی چیزی گذاشت تا بقیه نتونن ویرایشش کنن؟
ممنون

ApkFA گفته : یکشنبه , 1 آذر 1394

درود.
بله در بخش انتخاب مدیر برای کانال قسمت جستجو نام کاربری ربات رو جستجو و در نهایت ادد کنید, توجه داشته باشید باید از قبل ربات شما فید خوان براش تعریف شده باشه تا خودکار اطلاعات مد نظر شما رو از منابع در کانال ارسال کند.

برای ربات تا کسی توکن رو نداشته باشه نمیتونه دسترسی داشته باشه توکن مثل یک رمز برای ربات شما عمل میکنه.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

امیر گفته : سه شنبه , 26 آبان 1394

برنامشو از کجا تهیه کنم؟

ApkFA گفته : سه شنبه , 26 آبان 1394

زحمت بکشید مطلب رو بخونید! اصلا اسمی از برنامه آورده شده آیا؟


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

پرهام گفته : پنج شنبه , 28 آبان 1394

چگونه رباتمو از اول بیارم بالا.
من وقطی دستور میدم که کسی گفت سلام بگه سلام. میگه.
ولی وقطی کسی بنویسه ،س، بازم میگه سلام.
چطور دستوراتشو ریست کنم مثل قبل تاکن بشه.

ApkFA گفته : پنج شنبه , 28 آبان 1394

یا ربات رو حذف کنید از دوباره بسازید که برای حذف و در آوردن از زیر مجموعه بات ساز Paquebot کافیه توکن ربات خود را از طریق botfather تغییر دهید یا اینکه از خود همان ربات روسی Paquebot دستوارت تعریف شده رو حذف کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ali گفته : دوشنبه , 25 آبان 1394

سلام خسته نباشید.. ممنون بابت مطالب عالیتون
چنتا سوال داشتم...
اول اینکه آیا میشه برای دکمه ی ساخته شده فید اراس اس تعریف کرد؟
سایت زاپیر فقط بروز رسانی میکنه اگه میشد با دکمه اطلاعات فید رو بیاره خیلی خوب بود مثل .botify ولی با نحوه نمایش زاپیر

دوم اینکه آیا میشه متن پاسخگوی خودکار در مورد دستورات اشتباهو عوض کرد؟

و سوم آیا میشه scrible خاصی که با رباط در ارتباطه رو حذف کرد؟

ApkFA گفته : دوشنبه , 25 آبان 1394

سلام, زنده باشید.
پاسخ تمام سوالات شما منفی هست چرا که این ربات ساز یک واسطه هست و شما به سورس اصلی دسترسی ندارید که بتونید متغیرها رو تغییر دهید اگر نیاز به تغییر متغیر دارید باید خودتون به صورت شخصی api ربات تلگرام رو روی سرور کانفیگ کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

اشکان گفته : دوشنبه , 25 آبان 1394

سلام
با این ربات میشه مطالب را خودکار انتشار داد در کانال ؟

ApkFA گفته : دوشنبه , 25 آبان 1394

درود بر شما.
در همه ربات های این قابلیت باید باشه البته این ربات ساز رو تست نکردم که بخوام قطعی پاسخ بدم.
شما برید قسمت ویرایش تنظیمات کانالتون بخش تعریف مدیر قسمتی داره برای جستجو آی دی ربات رو سرچ بزنید و به عنوان یک مدیر انتخاب کنید.
به عنوان مثال : telegrambot@
در ضمن برای اینکه خودکار در کانال پست بزاره باید از قبل برای ربات خود فید خوان rss سایت مد نظر رو تعریف کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

لردپیکس گفته : پنج شنبه , 21 آبان 1394

من که هر کاری کردم نشد مراحل کار خیلی پیچیده توضیح داده شده من میخواستم مطالب وبم به طور خودکار به کانال تلگرام ارسال بشه ولی متاسفانه گیج شدم

ApkFA گفته : پنج شنبه , 21 آبان 1394

آموزش کاملا ساده و از همه مهمتر به صورت تصویری و گام به گام قرار گرفته و خیلی ها از همین آموزش ربات برای خود تهیه ساختند.
برای اینکه مطالب سایت به صورت خودکار در کانال ارسال بشه باید اول در خود ربات بخش rss رو فعال کنید که آموزشش در بخش آموزش های تلگرام موجود هست و سپس در خود کانال بخش اضافه کردن مدیر یوزر آی دی ربات خود را سرچ بزنید و به عنوان یک مدیر قرار دهید و کار تمام هست از این پس هر پستی در سایت منتشر کنید به صورت خودکار در کانال شما منتشر خواهد شد.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

زهرا گفته : سه شنبه , 19 آبان 1394

من تمام مراحل رو رفتم و روباتمو کامل ساختم. @eghorfeh_bot
ولی وقتی توش پیام میذارم.میگه که با موفقیت به همه ارسال شد.ولی وقتی وارد گروه ها میشم هیچ پیامی از جانب روباتم وجود نداره.
مشکل کجاست؟؟؟؟

ApkFA گفته : چهارشنبه , 20 آبان 1394

باید ربات رو در گروه با ارسال دستور start/ فعال کنید, دقت داشته باشید چانچه ربات دیگری در گروه فعال هست باید از دستور دیگری استفاده کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

زهرا گفته : چهارشنبه , 20 آبان 1394

ممنون .درست شد .ولی برای گروه هایی که ربات دیگری دارند از چ استفاده کنیم؟؟؟
اگر کسی روبات ما را درگروه دیگری ببرد ، ما که نمیتوانیم در آن گروه /start را وارد کنیم.آنگاه چه میشود؟؟؟

محمد نایینی گفته : دوشنبه , 18 آبان 1394

سلام
ممنون از مطلب مفیدتون من داخل Zapier

میزنم Paquebot پیداش نمی کنه چکار کنم؟

ApkFA گفته : سه شنبه , 19 آبان 1394

سلام, زنده باشید.
مطمئن باشید هست با دقت چک کنید و همچنین کش مروگر رو حذف نمائید ضمنا فعال کردن تائیده فراموش نشود, مراحل رو طبق آموزش طی کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

امید گفته : سه شنبه , 5 آبان 1394

طوری که ازدوایدی دریک گروه هرمطلبی که میادسریعا به گروه دیگه انتقال بده

امید گفته : سه شنبه , 5 آبان 1394

سلام
ببخشید میخواستم بدونم چطورمیشه مطالبی که دریک گروه قرارمیدم رباط سریع کپی کنه وبه گروه دیگه انتقال بده
ممنون میشم اگرتوضیحی بدید

ApkFA گفته : سه شنبه , 5 آبان 1394

سلام.چنین امکانی در ربات های زیر مجموعه ربات ساز های رایگان وجود ندارد باید اختصاصی کدنویسی کنید که نیاز به دانش برنامه نویسی و سرور دارد.
حال اگر شما چنین رباتی دیدید که با ربات ساز های رایگان انجام دادند آدرسش رو ارسال کنید بررسی کنیم.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

zahra.shams گفته : دوشنبه , 4 آبان 1394

سلام من تو صفحه تلگرام یه لینکی برام اومد که یه ربات بود حالت پرسشنامه و ۵۰ تا سوال داشت و برای هر سوال دو تا گزینه گذاشته بود که با کلیدهایی که تعریف کرده بود براش ما باید گرینه آ یا ب را انتخاب می کردیم تا ۵۰ تا سوال پر بشه و در نهایت جواب پرسشنامه رو می داد
من می خواستم بدونم چطور میشه همچین چیزی رو طراحی کرد من نیاز شدید به این برنامه دارم لطفا اطلاع رسانی کنید
http://telegram.me/myt...bot
این لینک
لطفا در صورت امکان جواب رو به ایمیلم هم ارسال کنید با تشکر

ApkFA گفته : دوشنبه , 4 آبان 1394

سلام.
خدمت شما : http://apkfa.ir/how-to-create-your-own-telegram-bot-who-answer-its-users-without-coding


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

zahra.shams گفته : دوشنبه , 4 آبان 1394

ممنون از پاسخگویی سریع شما و حس مسئولیت شما
من می خوام یه پرسشنامه طراحی کنم به این صورت که یه سوال باشه و پنج تا گزینه طبق طیف لیکرت از کاملا موافق تا کاملا مخالف و با پاسخگویی شخص بلافاصله سوال بعدی ارسال شود؟ آیا میشه اینکار رو با آموزشی که شما ارسال کردین انجام بدم؟
و اگر میشه آیاا می تونم آرشیوی از پرسشنامه ای که تمام افراد پر کردن رو داشته باشم؟
ببخشید که دوباره سوال کردم و بازم ممنون از توجه تون به مخاطبان سایت

zahra.shams گفته : دوشنبه , 4 آبان 1394

من سوال رو به این صورت می نویسم
/commands add نسبت به سازمان خود متعهد هستم
و می فرستم
در پاسخ می نویسم
موافق و می فرستم
بعد کاملا موافق، بی نظر، مخالف، کاملا مخالف
ودر نهایت /cancel
و این سوال در کیبورد پایین صفحه میاد و با هر بار کلیک روی اون به صورت رندوم یکی از گزینه های موافق تا مخالف رو میاره
در صورتی که من می خوام هر سوال ۵تا گزینه داشته باشه که بعد جواب دادن به اون سوال بره سوال بعدی
لطفا راهنمایی کنین
چند بار هم اون صفحه رو خوندم ولی نتونستم کاری انجام بدم

ApkFA گفته : دوشنبه , 4 آبان 1394

لینکی که دادم خدمت شما به طور کامل توضیح داده شده آموزش های ساخت ربات رو سایت های دیگر از همین بخش کپی کردند با کمی ویرایش دارند به قیمت های نجومی می فروشند حال بحث اینجاست آموزشی که به این کاملی هست را بعضی دوستان دقت ندارند و با حوصله مطالعه نمی کنند . ما آموزش رو کامل ترجمه و تهیه کردیم و سوالات این چنینی بارها پاسخ داده شده است.
شما گفتید که دستوری تعریف کردید و تمامی پاسخ ها رو ارسال کردید و در نهایت دستور رو با ارسال cancel/ بستید یعنی در واقعه یک سوال رو با کلیه پاسخ ها تمام کردید خوب مشخصه که باید رندوم پاسخ بده!
شما اگر قصد دارید هر سوال یک پاسخ داشته باشد : ۱=۱ ۲=۲ ۳=۳ باید بعد از پاسخ سوال (کلید) دستور رو ببندید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

مهندس گفته : دوشنبه , 27 مهر 1394

اکی....الان متوجه شدم که دقیقا چی شد.....
درود بر شما
بسیار عالی
حقا که مهندسید
سپاس از لطف شما
برقرار باشید

دم شما گرم
سپاسگزارم

ApkFA گفته : دوشنبه , 27 مهر 1394

خواهش, پاینده باشید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

مهندس گفته : دوشنبه , 27 مهر 1394

مهندس جان خودمم میدونم که این شخص از یک راه آنرمالی این کارو کرده....چون منم فکرمیکردم اکانتشو کلا دیلیت کرده....ولی بعد دیدم نه...اکانتش هنوز فعاله....الان دیگه به اون موضوع فکرنمیکنم

فقط اومدم از شما بابت آنلاین بودنتون، علمتون و مرام و معرفتتون تشکر کنم....دم شما گرم

مهندس گفته : دوشنبه , 27 مهر 1394

مهندس جان تشکر از لطفتون
بینهایت بزرگوارید
توضیحاتتون بسیار عالی بود و همانطور که گفتم این تایید کننده ی تسلط شما بود...سپاسگزارم.....
فقط الان مساله ای که هست.....من اسم اون شخص رو دوباره توی گوشیم باشماره تلفنش سیو کردم....دیدم خوش و خرم اکانتش فعاله.....عکسشم هست.....و داره به فعالیتش ادامه میده....و من هم الان میتونم دوباره باهاش مکالمه کنم مثه یه شخص عادی و بدون هیچ مشکلی......ولی صفحه ی اون مکالمه ی قبلیمون که برای ۲ روز پیش هست اون بین من و یک شخص ناشناخته ثبت شده....میدونید چی میگم؟؟ ینی مثلا بجای اینکه مثلا نوشته باشه شخص ایکس نوشته آن نون....در صورتی که اون هنوز وی تلگرام فعاله......

میدونید از چی ناراحتم؟ از اینکه یکی از علمش اینجوری سواستفاده کنه و مردم آزاری کنه.....دیروز متوجه شدم اینن شخص به این کار مشهوره و دنبال طعمه هست....و توی دانشگاهشون هم به این صفت معروفه..

ApkFA گفته : دوشنبه , 27 مهر 1394

زنده باشید.
در پاسخ قبلی عرض کردم که ایشون اکانتش رو دلیت کرده یعنی از روی سرور تلگرام به طور کامل حذف کرده طبق آموزشی که لینک دادم.
حال که دوباره برگشته و در تلگرام حضور دارد کار خاصی نکرده! دوباره با همان شماره اقدام به ثبت نام کرده.
ببنید چون اطلاعات گفتمان و تبادل اطلاعات روی سرورهای ابری ذخیره میشه دقیقا مثل گوگل درایو, تا زمانی که خودتون به صورت دستی حذف نکنید اطلاعات گفتگو باقی میمونه و درسته شخص مقابل شما اکانتش رو حذف کرده ولی شما که این کارو نکردید. همچنین هیچ‌ یک از پیام‌ های ارسال شده در حالت Secret Chat در سرور‌ها ذخیره نشده و همچنین می‌توان تنظیمات رو طوری انجام داد که پیام‌ ها پس از ارسال از روی هر دو دستگاه پاک شوند.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

مهندس گفته : دوشنبه , 27 مهر 1394

سلام مهندس
وقت شما بخیر
کاملا میدونم که جای سوالم اینجا نیست
ولی خب از شما مسلط تر توی سایتای دیگه پیدا نکردم
من توی تلگرام با یکی مکالمه کردم بعد طرف تلگرام من رو هک کرد....شماره ی من رو در آورد و توی یک گروه ۲۰۰ نفره پخش کرد و من رو بلاک کردو بعد یهویی زد unknown......ینی الان مکالمه ی من با یک شخص ناشناخته صورت گرفته.....حتی بعد از بلاک شدن هم اسمی که خودش گذاشته بود رو نشون میداد ولی بعد از دوساعت یه دفه زد آن نون ینی ناشناخته.....برای اینکه مدرکی از خودش به جا نزاره......الان به نظر شمااین شخص چیکارکرده؟؟؟

ApkFA گفته : دوشنبه , 27 مهر 1394

درود. زنده باشید.
ببنید هک تلگرام که اصلا امکان پذیر نیست و فقط تنها راهش از روش مهندس اجتماعی هست که قربانی رو به روش خاص خودشون گول می زنند و قربانی کد فعال سازی رو با دست خودش به اینا میده یا اینکه قربانی یک فایل مخرب از شخص مثلا هکر می گیره و اون فایل مخرب با برنامه های کیلاگر و رت ساخته شده و اطلاعات رو براش میفرسته اطلاعات شامل پسوردهای ثبت شده و کلمات تایپ شده در گوشی. تبلیغی هم که در سایت ها و همچنین همین ای پی کی فا قرار گرفته, بنده محتوای تبلیغ رو چک نکردم ولی مطمئنم همین روش ارسال فایل مخرب هست چرا که الگوریتم تلگرام توسط یک ریاضی دان نوشته شده و برای شکستن قفلش جایزه ای نیز در نظر گرفته شده و طی فعالیت تلگرام هنوز در دنیا کسی موفق شکستن این کد نشده.
و حال در رابطه با کلمه unknown که در تلگرام و مسنجر لاین به معنی دلیت اکانت هست که ایشون اکانتش رو کاملا حذف کرده در این مطلب نیز روش حذف اکانت قرار گرفته : http://apkfa.ir/telegram-deactivate


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

یکی هست گفته : جمعه , 24 مهر 1394

سلام داداش خسته نباشی من می خوام روباتم فقط یه سوال بپرسه بعدش هم اگه جوابی رو که تعیین کردم شخص بگه یه پیام براش بره اگر هم نه یه پیام دیگه بره واسش
می خوام بدونم میشه?

ApkFA گفته : شنبه , 25 مهر 1394

سلام,زنده باشید.
این مقاله رو مطالعه کنید.
http://apkfa.ir/how-to-create-your-own-telegram-bot-who-answer-its-users-without-coding


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

آلپ تکین گفته : پنج شنبه , 23 مهر 1394

سلام
دوتا سوال داشتم
یکی این که چطور میتونم وقتی رباتم رو تو گروه ادد کردم فعالش کنم چون هربار که ادد میکنم مربع سمت راست مسیج نمیاد ؟؟؟؟ اینم بگم setjointogroup رو هم فعال کردم ولی نشد
دوم این که چطور میتونم کلیدهای ربات رو بزرگ کنم یا جا به جا کنم ... من ۶ تا کلید اضافه کردم ولی همشون تو در تو شدن یعنی قسمتی از متنشون دیده نمیشه ؟؟؟؟ از پکوبات استفاده میکنم

ApkFA گفته : پنج شنبه , 23 مهر 1394

سلام.
۱- ببنید شما باید با ارسال دستور start/ در گروه مد نظر ربات رو فعال کنید حال اگر عمل نمیکنه به این دلیل هست که جز ربات شما ربات دیگری نیز در گروه فعال هست یا حضور دارد, بدین منظور باید از دستور start@idBot/ استفاده کنید در قسمت idbot باید نام کاربری ربات خود (آی دی ربات) رو تایپ کنید.

۲- برای تعاریف کلید نیز این مطلب رو مطالعه کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

آلپ تکین گفته : سه شنبه , 21 مهر 1394

سلام
تو قسمت ادد اکشن paquebot اصلا وجود نداره ... لطفا راهنمایی کنید

ApkFA گفته : چهارشنبه , 22 مهر 1394

درود.
کش و کوکی مروگر رو حذف کنید.
غیر ممکن هست این آموزش تست شده و افراد زیادی از روی همین ربات خود را توسعه دادند.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

حسن گفته : سه شنبه , 21 مهر 1394

باتشکر بابت اموزش خوب شما..

ApkFA گفته : سه شنبه , 21 مهر 1394

درود. زنده باشید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

Saeed گفته : جمعه , 17 مهر 1394

سلام روز بخیر
شما ساخت ربات اختصاصی انجام میدید ، اگر جوابتون بله هست لطفاً قیمت رو اطلاع بدید .

قبلاً از جوابتون سپاسگزارم

ApkFA گفته : جمعه , 17 مهر 1394

درود بر شما, زنده باشید.
از فرم تماس با ما نمونه ربات مد نظر و کلیه موارد و اطلاعاتی که مورد نیاز هست را ارسال نمائید پس از بررسی تمامی موارد اطلاع خواهیم داد, در ضمن فقط کد نویسی به همراه پیاده سازی روی سرور

تهیه منابع بر عهده خود شماست چرا که به تعداد مصرف کننده و کاربر بستگی دارد و موردی نیست که بشه تعیین کرد چه سرور با مشخصاتی باید تهیه کرد.

http://apkfa.ir/contact


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

میلاد گفته : جمعه , 17 مهر 1394

سلام چرا هرچی دستور ب ربات میدم کار نمیکنه؟
تازه میگه توکن شما نامعتبر؟

ApkFA گفته : جمعه , 17 مهر 1394

سلام.
توکن جدید از botfather@ بگیرید اگر دوباره همین خطا رو داد مشکل از سرور ربات Paquebot می باشد.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علیرضا گفته : سه شنبه , 7 مهر 1394

سلام میخوام رباتمو تو سایتتون ثبت کنم باید چکار کنم؟

ApkFA گفته : سه شنبه , 7 مهر 1394

درود.
اگر منظورتون در این بخش هست : http://apkfa.ir/telegrambot
رایگان ثبت میکنیم منتها در صورتی که ربات کارایی داشته باشد و به صورت اختصاصی برنامه نویسی شده باشد نه از دسته بات هایی که کارکردش تکراری هست و زیر مجموعه ربات ساز روسی و ایرانی قرار گرفته باشد.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

یاشار گفته : شنبه , 4 مهر 1394

سلام
من ربات را ساختم و تکمیل کردم. اما با استفاده از paque که مطلب ارسال میکنم، به گروه هایی که ربات عضو آنهاست نمیرود. مشکل چیست؟

Mehdi گفته : دوشنبه , 30 شهریور 1394

سلام
من الان ربات خودم رو ساختم اما فقط برای خودم به صورت روبوت نشون داده میشه انا برای بقیه مثل یه ممبر عادیه !! مشکلش کجاس؟??

ApkFA گفته : دوشنبه , 30 شهریور 1394

درود مهدی جان.
این مورد بعضی اوقات پیش میاد.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علی گفته : جمعه , 27 شهریور 1394

سلام دوست عزیز. من دو تا دستور میخوام به رباتم بدم که کل نت رو گشتم ولی هیچی پیدا نکردم. من میخوام یه دستور به رباتم بدمکه وقتی کسی به رباتم پیام ارسال میکنه بتونم پیام اون رو دریافت کنم و واسه اون شخص مثلا پیامی ارسال بشه که پیام شما دریافت شد. و همچنین یه دستور که جایی دیدم به عنوان آخرین مطالب ارسالی که وقتی رو اون گزینه کلیک میکردی آخرین مطالب ربات واسش ارسال میشد. اگه بتونید این آموزشرو به ما بدین ممنون میشم. اگه خودتونم واسمون درستش کنید هزینش هر چقد باشه مشکلی نیست. ممنون از سایت واقعا خوبتون. خدایی بدون اغراق. چون واقا خیلی خوب توضیح دادین. یا علی مدد

ApkFA گفته : جمعه , 27 شهریور 1394

درود. قرار دادن آموزش های برنامه نویسی چون به صورت تخصصی هست و روی یک مورد نمیشه مانور داد, برای سایت میسر نیست چون طبق چهار چوب فعالیت سایت نیست, در آینده یک آموزشی در این مورد قرار خواهد گرفت فقط صرفا برای روشن شدن موضوع api ربات تلگرام
دوستان در سایت آشیانه موضوعی رو مطرح کردند در مورد برنامه نویسی ربات ها که میتونید مطالعه کنید.
http://ashiyane.org/forums/showthread.php?146845-Let-s-play-with-Telegram-Bot-API&p=903217


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ali گفته : پنج شنبه , 26 شهریور 1394

سلام چجوری می شه عکس پرو فایل ربات رو عوض کرد ؟

ApkFA گفته : پنج شنبه , 26 شهریور 1394

سلام.
با ارسال دستور setuserpic/ برای BotFather و در نهایت ارسال عکس برای ست کردن پروفایل ربات مد نظر
http://apkfa.ir/telegram-bot-botfather


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

کاوه گفته : چهارشنبه , 25 شهریور 1394

سلام
ممنون بابت آموزش
۲ تا سئوال داشتم
۱٫ چ جوری واسه رباتم عکس بزارم؟
۲٫ برای اینکه بخوام مث شما کاری کنم که کاربرای سایتم با کلیک روی یه نوشته به لینک رباتم متصل بشم باید چیکار کنم؟

ApkFA گفته : چهارشنبه , 25 شهریور 1394

درود کاوه جان.
۱- این آموزش رو مشاهده کنید و با ارسال دستور زیر:
setuserpic/ توسط این دستور شما می توانید یک عکس برای ربات خودتان انتخاب کنید (عکس پروفایل ربات)
۲- از این آموزش استفاده کنید برای امتیاز گیری و اگر منظورتون ساخت لینک برای ربات هست
tg://resolve?domain=bot
به جای کلمه bot نام کاربری یا همان آی دی ربات رو قرار بدید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

mahdi گفته : چهارشنبه , 18 شهریور 1394

سلام تو رو خدا جواب منو بدین من وارد سایت زاپیر شدم ثبت نامم کردم زپمم انتخاب کردم ولی در قسمت acctin app پکیو بات نیست هر چی سرچ میکنم یا میگردم نیست لطفا جوابمو بدین

ApkFA گفته : چهارشنبه , 18 شهریور 1394

درود.
مرحله قبلش رو به درستی طی نکردید باید روی دعوت نامه کلیک کنید بعد گام بعدی


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

reza گفته : سه شنبه , 17 شهریور 1394

سلام من وباتم رچ شاختم و می خوام دکمه های بیشتری داشته باشم چکار باید کنم
ربات فقط خنده برای سرگرمی شما
@larminbot

ApkFA گفته : سه شنبه , 17 شهریور 1394

درود. از این آموزش استفاده کنید: http://apkfa.ir/how-to-create-your-own-telegram-bot-who-answer-its-users-without-coding


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

رضا گفته : سه شنبه , 17 شهریور 1394

من میخوام عضویت رباتم رو درpaguebotلغو کنم

ApkFA گفته : چهارشنبه , 18 شهریور 1394

درود. باید توکن رو تغییر دهید تا از زیرمجموعه این بات در بیائید,بدین منظور در برنامه تلگرام پروفایل @BotFather را بازکنید و شروع به مکالمه با آن کنید دستور revoke/ رو ارسال کنید تا توکن تغییر کند.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

محمد گفته : یکشنبه , 15 شهریور 1394

سلام در تلگرام من چجوری رباتمو حذف کنم ایدیه تلگراممو میدم به من بگید لطفا@kiarash_87

ApkFA گفته : یکشنبه , 15 شهریور 1394

درود.آموزش در سایت موجود هست: http://apkfa.ir/telegram-bot-botfather


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

محمدرضا گفته : جمعه , 6 شهریور 1394

سلام ببخشید من رباتو با استفاده از بات فادر ساختم چه طور دکمه بزارم واسش؟؟

ApkFA گفته : جمعه , 6 شهریور 1394

درود بر شما.
http://apkfa.ir/how-to-create-your-own-telegram-bot-who-answer-its-users-without-coding


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

mohammad گفته : پنج شنبه , 5 شهریور 1394

❤️ربات تیم رئال مادرید❤️
فعالیت های ربات شامل….
۱⃣ اخبار جدید درباره تیم
۲⃣ گزارش لحظه به لحظه بازی
۳⃣عکس ها و کلیپ های ناب و کمیاب بازیکن ها
۴⃣عکس ها و کلیپ های درخواستی
و..
اگه میخوای با ما همراه باشی روی این لینک کلیک کن بعد start رو بزن و عضو شو…
https://Telegram.me/halamadridiranbot

Emir گفته : پنج شنبه , 5 شهریور 1394

واقعا از سایتتون ممنونم . بهترینید ♥

ApkFA گفته : جمعه , 6 شهریور 1394

باعث افتخار ماست همراهی کاربرانی همچون شما با ای پی کی فا ♥


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ربات ساز گفته : سه شنبه , 3 شهریور 1394

شما می توانید با ربات @...bot ربات رایگان و حرفه ای خود را بسازید.

ApkFA گفته : سه شنبه , 3 شهریور 1394

شما اگر فرهنگ استفاده کردن از مطالب سایت رو داشتید پست ها رو کپی نمیکردید اقدام به حذف کنید مطالب کپی شده را...


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

moein گفته : یکشنبه , 1 شهریور 1394

سلام
من روباتم رو ساختم
این لینکش : telegram.me/Jokeobot
نظر بدید لطفا

Mona گفته : دوشنبه , 16 شهریور 1394

میشه لطفا ایدی تلگرامتونو بدین چون من تو بعضی از بخش های زاپیر گیر کردم ممنون میشم کمکم کنید

mahdi گفته : شنبه , 31 مرداد 1394

سلام ... ببخشید چطوری میتونم منوی دو جانبه بزارم ؟
مثلا وقتی یکی می زنه روی گزینه پیشنهاد دو باره براش یه منوی دیگه بیاد که چند تا گزینه ی جدید داشته باشه
چطوری توی اون گزینه های جدید عکس و متن و ... بزارم ؟
ممنون میشم اگه جواب بدید

ApkFA گفته : یکشنبه , 1 شهریور 1394

درود آموزش جدید را مشاهده نمائید:

http://apkfa.ir/how-to-create-your-own-telegram-bot-who-answer-its-users-without-coding


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

اوا گفته : چهارشنبه , 28 مرداد 1394

سلم
چرا وقتی آدرسی که bot fother بهم میده رو به رباتی که گفتید میدم قبول نمیکنه؟

اوا گفته : چهارشنبه , 28 مرداد 1394

من میخواستم بدونم که چرا وقتی من آدرسی رو که botfother بهم داده رو به رباتی که گفتید میدم قبول نمیکنه

ApkFA گفته : چهارشنبه , 28 مرداد 1394

منظور از ادرس همان توکن هست شما باید توکنی که بات فادر ارائه داده رو به ربات روسی ارائه دهید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

محمد گفته : سه شنبه , 27 مرداد 1394

سلام این ارور رو میده باید چه کار کنم

Sorry, this shop is currently unavailable

در مرحله بعدی باید ربات خود را با Zapier در ارتباط قرار دهید. در صفحه‌ بازشونده که به‌ منظور تایید ارتباط در مقابل شما قرار می‌گیرد گزینه‌ ای که از شما یک کلید با عنوان Paquebot Key را سوال می‌کند مشاهده خواهید کرد. به‌ منظور دریافت کلید، ربات خود را بازکرده و عبارت “/botkey” را تایپ کنید.

توی این مرحله

محمد گفته : سه شنبه , 27 مرداد 1394

سلام من توی این مرحله موندم چه کاری باید بکنم

Filter RSS by Zapier triggers

مرحله ۴ هست

محمد گفته : سه شنبه , 27 مرداد 1394

We received an error from RSS by Zapier
('Connection aborted.', error(111, 'Connection refused'))
What To Do Next
Make sure you have followed all on-screen directions, in order
Test your RSS by Zapier Account again
Check for any common problems with RSS by Zapier for more information
Follow our guide for troubleshooting your zaps

با این ارور توی مرحله آخر روبه رو شدم

ApkFA گفته : چهارشنبه , 28 مرداد 1394

سلام.مشکل از آدرس فید شماست برای اطمینان از ادرس فید سایت استفاده کنید: http://apkfa.ir/feed/


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ApkFA گفته : چهارشنبه , 28 مرداد 1394

در متن خطا گفته در حال حاظر دردسترس نیست در تایم دیگری تست کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

افشین فتحی گفته : دوشنبه , 26 مرداد 1394

بچه ها یه ربات خوب پیدا کردم:
telegram.me/....bot

ApkFA گفته : دوشنبه , 26 مرداد 1394

ربات هایی که به منظور تبلیغ و شارژ باشند تائید نخواهند شد!


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ali گفته : یکشنبه , 25 مرداد 1394

واقعا ممنون از مطلب مفیدت. واقع کارم راه افتاد ولی یه جا مشکل دارم
لطفا کمکم کنید.
من وقتی به صفحه چت ربات دستور botkey/ رو ارسال میکنم پیامی دریافت نمیکنم. میشه دلیلشو بگید؟؟؟

ApkFA گفته : دوشنبه , 26 مرداد 1394

درود علی جان. دقت داشته باشید شما باید botkey/ را به ربات خود ارسال کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علی گفته : یکشنبه , 25 مرداد 1394

سلام
خسته نباشید
ممنون از آموزش واقعا عالی بود
روی گزینه‌ی Insert Fields که کلیک میکنم
بعد دو مرحله ای که فعال میکنم این ارور میده باید چیکار کنم ؟؟

mismatched tag: line 1, column 570

لطفا زود جواب بدید

ApkFA گفته : دوشنبه , 26 مرداد 1394

سلام بر شما
خوشحالیم محتوای سایت مورد توجه شما واقع شده
شما قبل از اینکه Insert Fields رو بزنید باید فید آدرس مورد نظر را وارد کنید و دقت داشته باشید فرمت ادرس rss مد نظر استاندارد باشد برای تست از فید سایت استفاده کنید.
http://apkfa.ir/feed/
اگر مراحل را با حوصله طی کنید مشکلی پیش نخواهد آمد.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

معین گفته : شنبه , 24 مرداد 1394

سلام.تو قسمت choose an action app...ربات paquebotvرو پیدا نمیکنه.حتی سرچ هم کردم ولی چیزی نیاورد

ApkFA گفته : شنبه , 24 مرداد 1394

سلام.اگر مراحل رو با دقت طی کنید موجود هست.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

معین گفته : شنبه , 24 مرداد 1394

والا چند بار هم تکرار کردم مراحلو ولی پیداا نشد

ApkFA گفته : شنبه , 24 مرداد 1394

کاربر دیگری نیز مثل شما مشکل داشت راهنمایی شد بخش نظرات رو مرور کنید اسکرین شات قرار دادیم.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

رضا گفته : جمعه , 23 مرداد 1394

سلام
لطفا راهنمایی کنید به مشکل برخوردم
روبات که ساختم بعد از سه هفته هیچ کاری دیگه نمیکنه نه پیام میفرسته نه عضو میکنه ونه ...............
قسمت RSS هم راه ننداختم فقط یه سری عضو هستن و من فقط پیغام میدم
همین
لطفا راهنمایی کنید
تشکر

ApkFA گفته : جمعه , 23 مرداد 1394

ربات‌ هایی که با این روش ایجاد می‌ شود بسیار ساده و تفننی هستند و فاقد قابلیت‌ های رباتی هستند که برنامه‌ نویسی شده است.
کاربرانی که شما با تلاش خود برای ربات خود جمع کرده‌اید، می‌تواند به سادگی توسط ارائه‌دهنده سرویس رایگان برای ارسال تبلیغات و … مورد سوء استفاده قرار گیرد.
ربات‌هایی که با این روش ایجاد شده کند بوده و به درخواست کاربر دیر جواب می‌دهد و گاهی جواب نمی‌دهد!


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

امید گفته : سه شنبه , 20 مرداد 1394

با سلام.
ایا شما می توانید یک ربات سفارشی برای بنده طراحی نمایید. بنده هزینه آن را نیز پرداخت خواهم کرد.
با تشکر

ApkFA گفته : سه شنبه , 20 مرداد 1394

درود.
نمونه ربات و یا عملکرد و کارایی که در نظر دارید را به طور کامل به ایمیل wikivb@gmail.com ارسال کنید تا شرایط ارسال شود ضمن اینکه شرح دهید آیا سرور و دیگر منابع مورد نیاز رو خود تهیه می کنید یا خیر.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

meysam گفته : دوشنبه , 19 مرداد 1394

سلام.چجوری میتونونم برای روباتم عکس بذارم ؟؟؟

ApkFA گفته : دوشنبه , 19 مرداد 1394

درود این اموزش رو مشاهده کنید: http://apkfa.ir/telegram-bot-botfather
همچنین : http://apkfa.ir/manage-your-bots-storebot


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

arman گفته : دوشنبه , 19 مرداد 1394

چرا وقتی /paquebot رو میزنم Unknown command.اینو میگه؟

ApkFA گفته : دوشنبه , 19 مرداد 1394

شما این دستور رو باید برای ربات خود ارسال کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

arman گفته : سه شنبه , 20 مرداد 1394

چجوری دستور رو بفرستم وچجوری از طریق روبات روسی اجرا کنم؟

ApkFA گفته : سه شنبه , 20 مرداد 1394

سوال شما کلی هست و متوجه منظور شما نشدم که کدام دستور مد نظر شماست.

پست به صورت کاملا ساده درج شده با دقت مرور کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

هادی تحققی گفته : یکشنبه , 18 مرداد 1394

سلام ظاهرا ربات paquebot به مشکل خورده
از امروز دیگه مطالب رو ارسال نمیکنه.
نمیدونید چه باید کرد؟

ApkFA گفته : دوشنبه , 19 مرداد 1394

درود. طبیعی هست در پست ذکر کردیم که چون شما دارید از منابع ربات دیگری استفاده میکند این مشکلات رو در پی دارد.

چند نکته منفی در اینجا وجود دارد:
ربات‌ هایی که با این روش ایجاد می‌ شود بسیار ساده و تفننی هستند و فاقد قابلیت‌ های رباتی هستند که برنامه‌ نویسی شده است.
کاربرانی که شما با تلاش خود برای ربات خود جمع کرده‌اید، می‌تواند به سادگی توسط ارائه‌دهنده سرویس رایگان برای ارسال تبلیغات و … مورد سوء استفاده قرار گیرد.
ربات‌هایی که با این روش ایجاد شده کند بوده و به درخواست کاربر دیر جواب می‌دهد و گاهی جواب نمی‌دهد!


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علی گفته : یکشنبه , 18 مرداد 1394

سلام
یه سوال داشتم نمی دونم در این قسمت باید مطرح کرد یا قسمت دیگر
چند روز پیش یه شماره توتلگرام توجه ام راجلب کرد
با کد۶۳ +حالا متوجه شدم از اون شماره های مجازی فیلیپین است اونا به ادلیستام اضافه کردم بعد از چت کردن طرف هم شماره موبایلم را گفت وهم فامیلیم را آیا این امکان داره درضمن من با تلگرام کامپیوتری چت می کنم واطلاعاتی در سیستم ندارم که طرف فامیلیم را بدونه در ضمن شماره خودم نیز نیست اونم از دوستانم نبود سوال اینجا برام است که اون چطوری تو تلگرام شماره منا پیدا کرده اونم با فامیلی آیا امکان داره شماره تلفن هک بشه وطرف دیتا بیسی از شماره های تلفن داشته باشد لطفا جواب بدهید

ApkFA گفته : دوشنبه , 19 مرداد 1394

درود.خیر چنین امکانی وجود ندارد. بله پیش شماره برای فیلیپین هست و ساخت برنامه تلک تو http://apkfa.ir/talk2-own-a-philippine-number

مطمئن باشید این شخص از دوستان یا شخصی هست که اطلاعات شما را داشته به غیر این هیچ راهی وجود ندارد جز هک کردن گوشی نه تلگرام!

که برای هک هم اگر از شخصی فایلی دریافت کنید که این فایل با برنامه های مخرب نظیر رت و کیلاگر ادقام شده و به راحتی سیستک یا گوشی شما تحت کنترل است . خود منیت تلگرم بسیار بالاست و خام تبلیغات کاذب نشید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

مریم گفته : شنبه , 17 مرداد 1394

سلام اگر از زاپیر استفاده نکنیم در کار مشکل پیش میاد؟

ApkFA گفته : شنبه , 17 مرداد 1394

درود بر شما.
خیر, این سایت برای بروز رسانی خودکار از منابع مورد نظر شماست.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

امیر گفته : شنبه , 17 مرداد 1394

سلام
امروز در روباتم هر چه میخواهم فایل صوتی ارسال کنم نمیرود
آپلود میشه مینوسه برای اعضا ارسال میشه
ولی ارسال نمیشه

متن و عکس میره براشون ولی صوت نمیره

چکار کنم؟

ApkFA گفته : شنبه , 17 مرداد 1394

سلام امیر جان.
این مشکلات عادی هست چرا که شما دارید از یک ربات واسطه استفاده میکنید و سرور و منابع ربات شما دست خودتون نیست که بتونید به راحتی مدیریت داشته باشید و مشکلاتش رو رفع کنید, از طرفی هزارن ربات به واسطه این ربات روسی ساخته شدند و قطعا منابع کم میاره!

با پشتیبانی طراح ربات روسی در تماس باشید:botmaster@paquebot.io


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

امیر گفته : شنبه , 17 مرداد 1394

متشکرم از پاسخ سریع و سرویس خوب‌تان

ممکنه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید چطور سرویس‌ام را اختصاصی کنم و یا روی سرور خودمان بیاورم

راهنمایی بفرمایید.

سپاس‌گزارم

ApkFA گفته : شنبه , 17 مرداد 1394

خواهش وظیفه بود.

شما باید نسبت به عملکرد و کارایی که قرار هست ربات شما انجام بده هاست تهیه کنی میتونید یک هاست با منابع کم تهیه کنید در صورتی که بازدهی داشت ارتقاء بدید.
+ خرید و ثبت دامنه به جز دامنه .iR چون دامنه ملی از سرویس کلود پشتیبانی نمی کند.
+ تهیه گواهینامه SSL ِیا همان HTTPS که البته سایت رایگان در این زمینه موجود هست.
+ کار با PHP که بتونید API ربات تلگرام که در پست لینک دادیم در سایت اصلی خود تلگرام طبق نیاز خود ویرایش و استفاده کنید و بتوانید دستورات مد نظر رو در API اعمال کنید (آشنایی به برنامه نویسی ترجیحا تحت وب) نمونه ربات اختصاصی سایت ای پی کی فا : @playstorebot که تماما مستقل هست.

در این رابطه چون تخصصی هست و زمینه آموزش مرتبط به برنامه نویسی هست امکان قرار دادن اموزشی نیست چرا که دستوارت متفاوت هست به سایت های برنامه نویسی مراجعه کنید.

به زودی آموزش دیگری برای ساخت ربات در سایت قرار خواهد گرفت با دستوارت دلخواه البته تحت همین ربات روسی


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

امیر گفته : شنبه , 17 مرداد 1394

متشکرم
ممکنه خواهش کنم بفرمایید چطور می‌توانم از تجربه شما استفاده کنم؟
آیا این کار را برایمان انجام خواهید داد؟
هزینه آن چقدر است؟

متشکرم.

چطور می‌توانم با شما تماس تلفنی یا ایمیلی داشته باشم.

ApkFA گفته : شنبه , 17 مرداد 1394

خیر, متاسفانه در رابطه با برنامه نویسی ربات فعالیتی نداریم تا جایی که راه داشته باشه در سایت آموزش قرار خواهد گرفت.
هزینه هم بدید کسی بنویسه بستگی به دستور و کاری که قرار هست ربات انجام بده دارد و صد البته به شخص برنامه نویس از نظر قیمتی
میانگین هر دستور (پلاگین ساده= ۳۰-۲۰) (پلاگین حرفه ای = ۳۰ به بالا)
تهیه منابع مورد نیاز هم به پای خودتون هست.
آموزشی در دست تهیه هست شاید بتونه نیاز شما رو برطرف کنه.
کامیاب باشید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علی گفته : شنبه , 17 مرداد 1394

درود و سپاس بابت مطالب خیلی خوب
من دو سوال دارم:
یک اینکه چطور میشه دکمه های کیبورد رو در ربات تلگرام تنظیم کرد(منظورم چینش هست)
دوم اینکه میشه کیبوردهایی تعریف کرد و فراخوان کرد؟
در دستوراتش دیدم اما نحوه کار رو نتونستم متوحه بشم

ApkFA گفته : شنبه , 17 مرداد 1394

درود.ممنون
آموزش کاملی در این باره قرار خواهد گرفت.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

رضا گفته : جمعه , 16 مرداد 1394

سلام چطور میشه ببینم تعداد کسایی که داخل روبات من عضو هستن چند نفرن؟
اصلا میشه دید کیا هستن؟

خیلی ممنون

ApkFA گفته : جمعه , 16 مرداد 1394

درود بر شما دوست گرامی.

بله, با ارسال دستور /subscribers به ربات روسی PaqueBot


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ابراهیم گفته : جمعه , 16 مرداد 1394

با سلام مجدد
یه سوال دیگه هم دارم
من وقتی پیغام یا عکس میدم از طریق رباتم به زیر شاخه هام نمایش داده میشه ولی در گروهی که رباتم عضو شده نمایش داده نمیشه مطلب یا عکسی که میزارم

ابراهیم گفته : جمعه , 16 مرداد 1394

با سلام
من تا مرحله ی ۴ پیش رفتم اون جاش که میگه اکنون ربات شما تایید شده است و می‌ توانید از آن استفاده کنید.
در گام بعدی تنظیمات Zapier، باید مبنای عمل خود را تنظیم کنید. به‌عنوان مثال ما برای روز تولد همان آدرس فید خوان را وارد کردیم.
من چه آدرسی رو باید تایپ کنم ؟آیا همون که شما توی مثال نوشتید میشه گذاشت یا باید یه آدرس خاص خودمو بزارم؟

ApkFA گفته : جمعه , 16 مرداد 1394

سلام.هر آدرس فید سایتی که مد نظر دارید بزارید به عنون مثال وقتی این آدرس رو قرار دهید: http://apkfa.ir/feed
برای کسانی که ربات شما را ادد کردند مطالب سایت ای پی کی فا براشون ارسال میشه البته زمانی که مطلب جدیدی در سایت قرار گیرد به صورت خودکار بری اعضا ارسال خوهد شد.
در رابطه با سول دوم نیز شما باید ربات را در گروه ادد و فعال کنید, با دستور /start


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ابراهیم گفته : شنبه , 31 مرداد 1394

درود بر شما
میخواستم بدونم از کجا باید /start رو بزنم که مطالبم داخل گروه پخش بشه آخه از داخل گروه میرم و روباتمو استارت میزنم تغییر نمیکنه و فقط پیام میده که شما قبلا استارت زدید .

Javad گفته : پنج شنبه , 15 مرداد 1394

سلام، من تمامی مراحلی رو که برای ساخت ربات بود طی کردم و وقتی به paquebot@ میرسم و دستور /addbot رو وارد میکنم این دو پیغام برام ارسال میشه:
Token missing in the command.
? Use the command /addbot followed by your bot token.You can get your bot token using the @BotFather
وبعد از ارسال توکن:
? Yon can type /help to display the commands. You can also use /send to know how to send updates to all your bot's subscribers
و بعد از ارسال دستور سند:
You don't have any bot.
اگه امکان داره راهنماییم کنید ، ممنون

علي گفته : پنج شنبه , 15 مرداد 1394

ببخشید من هر کاری میکنم توکن من رو قبول نمیکنه باید چیکار کنم

ApkFA گفته : پنج شنبه , 15 مرداد 1394

بات روسی قبول نمیکنه یا سایت Zapier ؟


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

حسین گفته : پنج شنبه , 15 مرداد 1394

سلام سوال دارم میشه کمکم کنید.

حسین گفته : پنج شنبه , 15 مرداد 1394

من ربات رو ساختم ولی نمی تونم توش مطلب بذارم هرچی هم تلاش کمردم نتونستم.

حسین گفته : پنج شنبه , 15 مرداد 1394

این عبارت/paquebot رو که میذارم جوابی نمیده

حسین گفته : پنج شنبه , 15 مرداد 1394

This command can only be used from a bot you created این پیام میاد

ApkFA گفته : پنج شنبه , 15 مرداد 1394

آموزش رو با دقت مرور کنید نواقصی ندارند لطف کنید اعلام کنید در کدم مرحله مشکل دارید چنین دستوری تعریف نشده ! /paquebot


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ApkFA گفته : پنج شنبه , 15 مرداد 1394

۸۰ درصد ربات های تلگرام با استفاده از این سیستم ساخته شدند, آموزش کامل و بی نقص قرار گرفته.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ارش گفته : چهارشنبه , 14 مرداد 1394

داداش هر چی که اتوکن خودم رو تو ربات Paquebotوارد میکنم نمیشه میگه you dont have any bot

ApkFA گفته : چهارشنبه , 14 مرداد 1394

دقت داشته باشید دو توکن داریم یکی برای فعال سازی و ارتباط با سایت Zapier و دیگری برای ارتباط با BotFather اگر در قسمت ارتباط با BotFather مشکل دارید توکن رو با ارسال دستور /revoke منقضی کنید و تکن جدید رادریافت کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

iman گفته : سه شنبه , 13 مرداد 1394

من در مرحله ۴ ثبت نام ziper موندم نمیدونم باید چیا وارد کنم لطفا راهنمایی

ApkFA گفته : سه شنبه , 13 مرداد 1394

ایمان جان آموزش کامل قرار گرفته دقت کنید مشکلی پیش نخواهد آمد.
سایت Zapier عملا فقط برای استفاده از rss سایت ها و آبدیت و ارسال پست برای کاربر به صورت خودکار به کار می رود میتونید جزء rss از اکانت اینستاگرام و خیلی افزونه های دیگر استفاده کنید, در ضمن فقط افزونه ربات روسی Paquebot رایگان هست فعلا و در آینده شاید پولی شد.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

پیمان گفته : دوشنبه , 12 مرداد 1394

telegram bot star چیه و چطور میشه ازش استفاده کرد؟

محمد جواد گفته : شنبه , 10 مرداد 1394

سلام . من یه ربات به روشی که گفتید درست کردم و بردمش تو یه گروه . حالا یه مشکلی که هست اینه تا یکی یه پیامی تو گروه می ده اون سریع می یاد می گه
Use /start or /stop to manage your subscription to @…….
چه کار کنم که این غیر فعال بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.

amir گفته : پنج شنبه , 8 مرداد 1394

سلام ببخشید من این جا موندم گذینه continue خاموشه

http://8pic.ir/images/ktgke3di6ko23srv0l3s.jpg

این لینک چک کنید

بعد یه سوال این روبات مثل تینا بوت هست؟ یعنی صداش کنیم جواب میده ؟ مثلا بگیم سلام جواب میده؟ اگر نه کسی رو میشناسید برام بسازه ؟ هاست cpanel با دامنه دارم اگه کسی میسازه برام یا خودتون بی زحمت اطلاع بدین ممنونم

ApkFA گفته : پنج شنبه , 8 مرداد 1394

درود.
به این اشکرین شات دقت کنید متوجه مشکل خود خواهی شد:http://apkfa.ir/wp-content/uploads/2015/07/bot-on-telegram-without-coding-using-zapier-and-paquebot-05.apkfa_.ir_.jpg

و اما در مورد ربات: هاست یا سرور بستگی به تعداد زیر مجموعه و کارایی که قرار هست انجام دهد دارد و باید دید شما چه کارایی رو در نظر دارید اجرا کنید و بررسی بشه با توجه به منابع مورد نیاز برای تهیه سرور.
https یا همان گواهینامه ssl نیاز دارید که باید خریداری کنید البته سایت کلود پلان رایگان نیز دارد برای ssl
تهیه دامنه و در مرحله نهایی برنامه نویسی که کسی رایگان انجام نخواهد داد.
بله ایده و کاری که در ذهن دارید ارائه دهید انجام خواهیم داد. هر پلاگین که ما به صورت هر دستور و یک کارایی در نظر میگیریم هزینش ۳۵ الی ۶۰ هزار تومان, بسته به ایده و کارایی دارد.

نمونه: ربات خود سایت که تا به این ساعت هنوز در سایت معرفی نکردیم : @playstorebot


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

majid_ گفته : پنج شنبه , 8 مرداد 1394

سلام
من روباتم رو ساختم
فقط برای اینکه بتونم دستوراتی رو که برای حاضر جوابی روباتم تایین کنم چه جوری باید انجام بدم.
مثل BotFather که یک سری جواب براش تایین شده من هم میخوام برای روبات همین کار رو انجام بدم

ApkFA گفته : پنج شنبه , 8 مرداد 1394

آموزشی در این مورد قرار خواهد گرفت.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

آرین گفته : سه شنبه , 6 مرداد 1394

من وقتی توکنمو برایPaquebot می فرستم بهم این پیامو میده میشه کمک کنین:Token missing in the command.
? Use the command /addbot followed by your bot token.You can get your bot token using the @BotFather

آرین گفته : سه شنبه , 6 مرداد 1394

اون کاریم که گفتین کردم

ApkFA گفته : سه شنبه , 6 مرداد 1394

گرامی ببنید شما باید دقیقا همان رمزی که از @BotFather دریافت کردید برای ربات روسی Paquebot ارسال کنید دقت کنید برای سایت Zapier نیز توکنی که ربات روسی به شما میده وارد کنید. اکثرا در همین قسمت دچار مشکل می شوند.
token به این صورت هست : ۱۰۳۶۲۰۸۸۱:AAHsxaUiQKA4hOgyMQPVhMyGdnphTGPThWQ


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

آرین گفته : سه شنبه , 13 مرداد 1394

مرسی از پاسختون ولی من فهیدم مشکلش چی بود ممکنه بعضیا به مشکل من بر بخورن دوستان بعد از ادد بوت spaceرو بزنید نهenterبعد توکنو بدید

یاشار گفته : سه شنبه , 6 مرداد 1394

سلام اگر بخوایم رباتی بسازیم که به صورت خودکار به هر کلمه ورودی پاسخ بده باید چکار بکنیم
@Teriacafs_bot

ApkFA گفته : سه شنبه , 6 مرداد 1394

سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی.

با همین ربات روسی Paquebot یک سری دستورات جزئی میتونید تعریف کنید به این شکل که پاسخی از قبل تعریف کرده باشید و زمانی کاربر کلید تعریف شده شما را انتخاب کرد پاسخ شما رو دریافت کنه. اما برای پاسخ و پرسش به صورت حرفه ای همانند ربات خود سایت @playstorebot باید هزینه کنید برای سرور-ssl و اگر برنامه نویسی سررشته دارید با api کار کنید جهت فرآیند دستوارت.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

حمید گفته : سه شنبه , 6 مرداد 1394

سلام...تو سایت zapier قسمت action app این Paquebot نیست...چیکار کنم؟؟...ممنون

ApkFA گفته : سه شنبه , 6 مرداد 1394

درود. سمت راست در لیست اکشن ها موجود هست بیشتر دقت کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علی گفته : سه شنبه , 6 مرداد 1394

خیلی ممنون از راهنماییتون.ببخشی یه سوال چطور میشه کاربر بتونه به رباتمون نظراتشو یا هر پیام دیگه ای بنویسه؟ممنون میشم جواب بدین

ApkFA گفته : سه شنبه , 6 مرداد 1394

برای دریافت نظر میتونید ترفندی بزنید یک کلید تعریف کنید و در پاسخ کلید ایمیل رو قرار هید یا فرم تماس با ما در سایت خود.

در غیر این صورت در حال حاظر از دسوارت پیشرفته پشتیبانی نمی کند و باید خودتون روی سرور شخصی api رو نصب کنید و دستور مورد نظر را تعریف نمائید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

امیرحسین گفته : یکشنبه , 4 مرداد 1394

سلام. من روباتم رو دد paquebot عضو کردم. حالا میخوام روباتم رو از عضویت اون دربیارم. چی کار باید کنم؟

ApkFA گفته : دوشنبه , 5 مرداد 1394

سلام و درود خدمت شما دوست گرامی.
با ارسال دستور /revoke برای @botfather توکن رو منقضی کنید به این صورت دیگر ربات شما از زیر مجموعه ربات روسی paquebot خارج خواهد شد.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

پاسا گفته : سه شنبه , 6 مرداد 1394

هزار بار کاری را که گفتین کردم ولی باز ابی میشه و پیام میده
token missing in the ommand
use the command /addbot followed by your bot token.youcan get your bot token using the @botfather

ApkFA گفته : سه شنبه , 6 مرداد 1394

ربات رو حذف کنید و یک ربات دیگر بسازید یا تغییر توکن دهید طبق آموزش, مطمئن باشید به نتیجه خواهید رسید و روش و آموزش مشکلی ندارد.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

hamid گفته : یکشنبه , 4 مرداد 1394

سلام.من وقتی میخوام کد رو به paquebot بفرستم شماره های اول کد رو مثله شماره تلفن حساب میکنه و به رنگ ابی در میاد و وقتی کد رو میفرستم میگه:
token missing in the command
بعدش میگه
use the command /addbot followed bye your bot token.you can get you bot token using @botfather
چی کار کنم؟تورو خدا زود جواب بدین

ApkFA گفته : یکشنبه , 4 مرداد 1394

با ارسال دستور /revoke برای @botfather - توکن قبلی رو منقضی و token جدید دریافت کنید و پس از دریافت به ربات روسی ربات رو معرفی کنید تا روی سرورش تغییرات رو انجام دهد.(نصب کند)


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

بهار گفته : شنبه , 3 مرداد 1394

سلام . برای دریافت کلید. کد /botkey رو چطوری به رباتم ارسال کنم؟؟؟
ربات خودم کجاست!!!

بهار گفته : شنبه , 3 مرداد 1394

حل شد .سرورش کند بود بعد از چند ساعت جواب داد

ApkFA گفته : شنبه , 3 مرداد 1394

بله در پست ذکر شده که به دلیل اینکه ربات شما واسطه ای کاری انجام میده و سرورش شخصی نیست چنین مشکلاتی رو در بر دارند.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

محمد گفته : شنبه , 3 مرداد 1394

سلام
برای ایجاد ربات پرسش و پاسخ مقدار Trigger رو چی باید انتخاب کنیم؟
متشکرم

ApkFA گفته : شنبه , 3 مرداد 1394

سلام.رباتی که با این روش ساخته میشه این قابلیت رو ندارند فقط stop-start

برای ساخت رباتی همانند ربات اختصاصی سایت باید هاست+ssl+دامنه تهیه کنید و کانفیگ و کدنویسی

اولین ربات ارائه دهنده لینک مستقیم بازی و نرم افزارهای گوگل پلی استور
@playstorebot


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

حسن گفته : شنبه , 3 مرداد 1394

سلام-لطفا اموزش ارسال مطالب و گذاشتن عکس برای ربات را در سایت قرار دهید با تشکر-ممنون

ApkFA گفته : شنبه , 3 مرداد 1394

درود. در دو پست کامل قرار گرفته دقت بیشتری کنید.

آموزش ساخت ربات خودکار تلگرام بدون برنامه نویسی با Zapier و Paquebot

http://apkfa.ir/bot-on-telegram-without-coding-using-zapier-and-paquebot/
------------
آموزش ساخت ربات برای تلگرام Telegram Bot – BotFather
http://apkfa.ir/telegram-bot-botfather/


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

meadow گفته : چهارشنبه , 7 مرداد 1394

سلام ...تو سایت zapier تو قسمتaction app اینRaquebotنیست کاملا دقت کردم بایدچیکار کنم

ApkFA گفته : چهارشنبه , 7 مرداد 1394

سلامی دوباره خدمت شما دوست عزیز.

ببنید در قسمت action app منوی کشویی هست که افزونه Raquebot در همین بخش قرار گرفته.
http://up.wikivb.ir/images/eaqymgix5yh4gjgq6zmu.jpg

حال اگر رفرش کردید و نبود مطمئن باشید شما مراحل رو با دقت طی نکردید روی این لینک کلیک نمائید:http://paquebot.io/invite-zapier مدنظر داشته باشید که به‌ منظور استفاده از برنامه بر روی Zapier باید دعوتنامه را بپذیرید. اکنون با کلیک بر روی Make A ZAP (https://zapier.com/app/editor) در سرتیتر Zapier فرایند ایجاد یک zap جدید را آغاز کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

saba گفته : شنبه , 3 مرداد 1394

مرسی که گذاشتید.توضیح خوب و کاملی بود.فقط یه سوال اگه ما ت zapier ث بت نام نکنیم رباتمون که هیچ مشکلی براش پیش نمیاد؟

ApkFA گفته : شنبه , 3 مرداد 1394

خواهش.خیر, از zapier فقط برای ارسال خودکار استفاده میشه.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

mahdi گفته : شنبه , 3 مرداد 1394

دمت گرررررررررررم خدا خیرت بده آقا خداییش عالیه فقط یه سوال بعد از ۱۴ روز که گفته این جریان لغو میشه یا سرجاش میمونه و قابلیت های دیگش از کارمیوفته؟؟؟
ممنون میشم جوابمو بدید نگرانم یه کم.

حسن گفته : شنبه , 3 مرداد 1394

چه طور؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApkFA گفته : شنبه , 3 مرداد 1394

خیر ۱۴ روز فقط برای سایر پلاگین های سایت zapier هست. در ضمن zapier فقط عملیات خودکار رو انجام میده شما با همین بات روسی میتونید به زیر مجموعه هاتون اطلاعیه و پست دلخواه ارسال کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

moj گفته : دوشنبه , 12 بهمن 1394

سلام من رباطم رو ساختم ولی دیگران هم میتونن پیام بگذارن چه دستوری باید به رباط داد تا دیگران نتونن پیام بدن فقط مطالب رو بخونن

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "اندروید ایران – دانلود برنامه و بازی اندروید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.