حوادث چون روزها سپری می شوند.

جدیدترین ها

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور با قابلیت تعریف دستور با Tbotify

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور با قابلیت تعریف دستور با Tbotify
ساخت ربات تلگرام با استفاده از سایت Tbotify با قابلیت تعریف دستور و دارا بودن پنل تحت وب

Tbotify-www.ApkFA.iRظهور یک فناوری کارآمد را می‌ توان هم ردیف یک زلزله مهیب قرار داد! همان قدر که زلزله غیرقابل پیش‌ بینی است و در زمان وقوعش همه را شوکه می‌کند، تولد یک فناوری بزرگ نیز باعث حیرت و تعجب جهان می‌شود. نمونه وقوع یک اتفاق غیرمنتظره در جهان فناوری، تولد شبکه های ارتباط مجازی بود که تقریبا یک شبه تمام مردم جهان را وارد فضایی جدید از ارتباطات و به اصطلاح روابط اجتماعی کردند. کسی به درستی نمی‌ داند ایده ساخت نرم افزارهایی ساده که با کمترین هزینه امکان ارتباط با دیگران را فراهم کند از کجا شکل گرفت اما واقعیت این است که هیچ کس انتظار ظهور چنین پدیده‌ای را نداشت.

نیم باز، تانگو،‌ وایبر،‌ واتس آپ، لاین و این اواخر تلگرام،‌ نرم افزارهای کوچک و کم حجمی بودند که یکی پس از دیگری ظهور کردند تا سلطه دکل های مخابراتی را در تمام جهان پایان ببخشند. مکالمه رایگان،‌ پیام کوتاه رایگان، ارسال فیلم و عکس رایگان! این یعنی ورود به نسل جدیدی از فناوری های ارتباطی که هر روز هم بخش تازه ای به آنها اضافه می شود.

قابلیت متن باز – Open source تلگرام باعث شده تا دست برنامه نویسان به نسبت سایر برنامه‌های مشابه بیشتر باز باشد. یکی از این اقدامات، پیاده سازی ربات های تلگرامی (Telegram Bot) هستند. طی مدت چند ماهه اخیر ربات‌ های زیادی برای تلگرام توسط افراد مختلف با ملیت‌ های مختلف در سراسر جهان ساخته شده اند.

خصوصا از اوایل تیرماه ۹۴ که وبلاگ رسمی تلگرام خبر از پلتفرم مخصوص برای ساخت ربات‌ های تلگرامی داد و ساخت ربات‌ ها را برای برنامه نویسان و کاربران استفاده کننده از ربات‌ ها آسان‌ تر نموده و با معرفی چند ربات، بحث ربات‌ های تلگرامی بیش از گذشته در بین کاربران داغ شده است. ربات‌های تلگرامی به ظاهر دقیقا همانند یکی از دوستان شما هستند که در صورت موافقت شما در لیست دوستان‌ تان قرار می‌گیرند و می‌ توانید با آنها به صورت 24 ساعته صحبت کنید و بلافاصله از آن ها پاسخ مناسب دریافت کنید. البته فراموش نکنید که این ربات‌ ها می‌توانند همان ویروس هایی باشند که اطلاعات شما را به سرقت می برند!

چندی پیش مطلبی مبنی بر آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebot در اندروید ایران قرار گرفت که استقبال خوبی داشت و به راحتی می توانستید رباتی برای خود بدون تهیه منابع مورد نیاز از جمله سرور,آی پی اختصاصی,بی نیاز از سرویس کلود و دامین داشته باشید و نیاز خود را تا حدودی بر طرف کنید.

در این مطلب قصد معرفی سرویس جدیدی به نام Tbotify را داریم که این سرویس هنوز در مرحله آزمایشی سپری می کند و میشه پیش بینی کرد جایگزین مناسبی برای Paquebot باشد چرا که این سرویس دارای پنل تحت وب برای تعاریف دستوارت اجرایی می باشد و تا حدی کار کاربران و زیر مجموعه های خود را آسان کرده است در ادامه با ای پی کی همراه باشید.

چگونه بدون دانش برنامه‌ نویسی و با استفاده از Tbotify ربات‌هایی خودکار در تلگرام بسازیم؟

در این آموزش قصد داریم نحوه ایجاد یک ربات کاملا خودکار را بدون نیاز به سرورها، دانش برنامه‌ نویسی و تخصص‌ های دیگر بررسی کنیم.

ایجاد ربات با استفاده از BotFather

در برنامه تلگرام پروفایل BotFather@ را بازکنید و شروع به مکالمه با آن کنید. به‌ منظور شروع مکالمه می‌توانید بر روی این لینک کلیک کنید. در صورتی که صفحه مقابل شما همچنان خالی است به‌ روز‌رسانی نرم‌ افزار تلگرام خود و یا نوشتن عبارت “start/” را مدنظر قراردهید.

BotFather از شما درخواست می‌کند مطالبی در خصوص راهنمایی هر چه بیشتر را مطالعه کنید اما این موارد ضروری نیستند.

اولین گامی که باید بردارید ایجاد یک ربات کاملا جدید است. بدین منظور فرمان “newbot” را تایپ کنید. BotFather از شما درخواست ورود یک نام را خواهد کرد که یک عنوان دلخواه با پسوند bot خواهد بود.

در صورتی که نام‌کاربری دلخواه شما در دسترس نیست می‌توانید از ترکیب‌های مختلف “yourname_bot”, “yournamerobot”, یا “yourname_robot” استفاده کنید.Tbotify-01-apkfa.irآموزش کامل ساخت ربات اولیه را در مطلب “آموزش ساخت ربات برای تلگرام Telegram Bot – BotFather”مشاهده کنید.

برقراری ارتباط میان ربات شما و Tbotify

اکنون و پس از ساخت ربات نیاز به برقراری ارتباط به‌ منظور جمع‌ آوری اطلاعات مورد نیاز است. بدین‌ منظور از Tbotify استفاده خواهیم کرد.

بدین‌ منظور کافی است بر روی این لینک کلیک کنید.

با باز شدن صفحه کافیست “HTTP API” توکنی که از BotFather در مرحله اولیه دریافت کردید را وارد کنید, بدین ترتیب Tbotify متوجه خواهد شد که شما مالک این ربات هستید و سرویس مورد نیاز آن را نصب کرده‌اید و به صورت آنی برای ربات شما پنلی تحت وب تعلق خواهد گرفت!Tbotify-02-apkfa.irمدیریت ربات تلگرام خود در سایت tbotify.com

برای ورود به پنل ربات خود روی ReadyToStart کلیک کنید. همانطور که مشاهده می کنید در پنل تحت وب ربات تلگرام خود می توانید دستورات ربات را ویرایش و حذف کنید و همچنین طبق نیاز و کارایی بات خود دستوراتی رو اضافه کنید.

برای مثال قصد داریم دستور اولیه ربات خود رو ویرایش کنیم.

Tbotify-04-apkfa.irCommand Type: نوع فرمان که شامل سه گزینه می باشد.

Simple Response: پاسخ ساده, به عنوان مثال: در پاسخ دستور /info اطلاعات ربات که در پنل تعریف کردید برای مخاطب ارسال خواهد شد.

  دانلود Search Telegram 2.0.1 سرچ تلگرام - دانلود نرم افزار ادد کردن افراد در تلگرام

Response From a Feed: پاسخ خودکار از فید – RSS سایت مد نظر, به عنوان مثال در ین بخش شما آدرس فید سایتی رو قرار خوهید دادید و یک دستور برای آن تعریف خواهید کرد کاربر به محظ اینکه دستور مد نظر شما را برای ربات ارسال کند ۷ آخرین ارسالی های سایت برای کاربر به صورت خودکار ارسال خواهد شد.

Help message: پیام راهنما – لیست کلیه دستوارت تعریف شده برای کاربر

به عنوان مثال دستوری تعریف می کنیم, زمانی که مخاطب دستور /start را برای ربات ارسال کرد پاسخی را به صورت خودکار دریافت کند بدین منظور فرم را طبق تصویر کامل کنید.

Command Type: فرمان ما برای این کار ساده هست و قرار هست یک پاسخ ساده برای کاربر ارسال شود.

Command: در این قسمت نوع دستور را برای پاسخ مشخص می کنیم که این دستور به دلخواه هست و هر عنوانی می توانید استفاده کنید.

توجه: دستور و یا همان فرمان شما باید با / آغاز شود.

Short Description: توصیف کوتاه – این توصیف در منوی راهنما ربات شما قرار خوهد گرفت.

Tbotify-06-apkfa.irResponse: پاسخ دستور تعریف شده که هر متنی می توانید استفاده کنید.

نتیجه پایانی دستور تعریف شده برای ربات همانند تصویر خواهد شد.

Tbotify-05-apkfa.irدر صورتی که قصد دارید Rss سایتی را برای ربات خود تعریف کنید در قسمت اول در بخش Command Type از منوی کشویی گزینه Response From a Feed را انتخاب نمائید.

و در کادر Feed url آدرس فید سایت خود را وارد کنید.

مثال: http://apkfa.ir/feedTbotify-07-apkfa.irکه نتیجه کار ارتباط ما با ربات خود به این شکل خواهد شد:

دستور apkfa/ را برای ربات FalloutShelterBot@ ارسال خواهیم کرد بلافاصله ۷ مطلب آخر سایت رو در پاسخ مشاهده خواهیم کرد.Tbotify-08-apkfa.irمدیریت ربات تلگرام خود با حساب تلگرام

برای مدیریت ربات خود در تلگرام روی Manage with Telegram Account کلیک کنید.Tbotify-09-apkfa.irدر صفحه بعدی روی لینک مختص ربات خود که سایت tbotify برای ربات شما در نظر گرفته کلیک کنید.Tbotify-10-apkfa.irراه دوم اینکه کد رمز مشخص شده را یادداشت کنید و در تلگرام برای ربات TbotifyBot@ ارسال کنید.

شما به راحتی می توانید ربات خود را در تلگرام مدیریت کنید, بدین‌ منظور از TbotifyBot استفاده خواهیم کرد. در واقع در این مرحله با TbotifyBot@ صحبت خواهیم کرد.

بدین‌ منظور کافی است بر روی این لینک کلیک کنید. با باز شدن صفحه مکالمه کافی است عبارت

/addbot 106873861:AAHJkvVsuK_S6R6jUp5VCy7LrOGmsLuLnRc

را تایپ و ارسال کرده, توجه داشته باشید بعد از عبارت addbot/ یک فاصله و سپس توکن مختص ربات خود که از BotFather دریافت کرده بودید وارد کنید. بدین ترتیب TbotifyBot متوجه خواهد شد که شما مالک این ربات هستید و سرویس مورد نیاز آن را نصب کرده‌اید. اکنون در صورتی که متن یا فرمانی را برای ربات خود بنویسید، این مطلب به سرورهای TbotifyBot یعنی مکانی که ربات شما نصب شده ارسال خواهد شد.

ارسال متن,فایل,عکس و استیکر برای تمام استفاده کنندگان از ربات شما

شما به راحتی می توانید هر نوع فایل دیتا, متن و استیکر برای اعضای خود کسانی که از ربات شما استفاده میکنند بدون هیچ محدودیتی ارسال کنید.

بدین منظور کافی است وارد صفحه گفتگو با ربات خود شوید و دستور send/ را ارسال کنید پس از آن هر متن, فایل و استیکری ارسال کنید برای اعضای شما ارسال خواهد شد!

در صورتی که نیاز بود این مطلب بروزرسانی خوهد شد.

نکات مهم در رابطه با سرویس و ربات هایی که امکان ساخت ربات را در اختیار کاربران قرار می دهند:

معرفی این سرویس ها فقط جنبه آموزشی دارد و از دید سایت اندروید ایران اگر از این سرویس ها استفاده نکنید به نفع شما خواهد بود.

سرویس های ربات ساز و ربات هایی که به شما امکان ساخت ربات رو می دهند  قابل اعتماد نیستند.

ارائه دهندگان این سرویس ها می توانند, پیام هایی که به ربات شما ارسال می شود دسترسی داشته و آن ها را کاملا رصد و کنترل کنند چون ربات شما روی سرورهای این سرویس ها نگه داری می شوند و توسعه دهنده با بررسی دیتابیس می تواند به کل اطلاعات ربات شما دسترسی مستقیم داشته باشد.

این سرویس ها طی بازدید بیشتر و حمایت در آینده ای نزدیک به مرور زمان از ربات شما به عنوان طعمه تبلیغاتی و جمع آوری لیست کاربران استفاده خواهد کرد.

چنانچه سرویس مورد نظر از دسترس خارج شود یا از سمت سازمان فیلترینگ ایران مسدود شود ربات شما نیز با تمام کاربرانی که به زحمت جمع آوری کردید از بین خواهد رفت!

امن ترین و بهترین راه حل برای داشتن و ساخت ربات در تلگرام استفاده از منابع به صورت شخصی می باشد چرا که ربات ساخته شده تحت مالکیت شماست و همچنین دسترسی کامل بر اطلاعاتی ثبتی در دیتابیس دارید.

راه حل دوم اینکه سرویس معتبری از طرف توسعه دهندگان رسمی تلگرام معرفی شود و با توجه به رشد بی سابقه ربات ها انتظار می رود چنین سرویسی از سمت تلگرام معرفی شود یا api ربات ها رو به روش دیگری ارائه دهد که بی نیاز از سرور و برنامه نویسی باشد.

مطالب پیشنهادی در این باره:

آموزش ساخت ربات برای تلگرام Telegram Bot – BotFather
آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebot
اضافه کردن و مدیریت ربات تلگرامی خود در سایت StoreBot

چه امتیازی می دهید؟
55 نظر تا کنون ثبت شده است

ثریا گفته : یکشنبه , 24 مرداد 1395

سلام
من نمی تونم روی سایت که پنل می دهد برای ربات پیدا کنم ادرس api رو کجا کپی کنم؟

امیر گفته : جمعه , 28 اسفند 1394

سلام میخواستم بدونم میشه در ربات گزینه ارسال سفارش قرار داد ؟
ممنون

ApkFA گفته : جمعه , 28 اسفند 1394

درود بر شما.
با ربات سازهای واسطه و رایگان خیر، اما اگر خودتون کدنویس باشید به راحتی قابل اجرا هست. api ربات تلگرام در سایت خود تلگرام موجوده کافیه دانلود کنید و طبق دستورات اجرایی کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

adel گفته : دوشنبه , 12 بهمن 1394

سلام
خسته نباشید
میشه رباتی رو ساخت که برای مطالبش از یک کانال تلگرام تغذیه کنه ؟؟؟؟
ممنن میشم پاسخ بدین

ApkFA گفته : دوشنبه , 12 بهمن 1394

درود، زنده باشید.
اگر منظور شما اینکه ربات رو در کانال خودتون ادد کنید و مطالبی که میفرستید در کانال، در دیتابیس ربات ثبت بشه، شدنی هست اما نه با ربات سازهای رایگان.
منابع مورد نیاز رو باید تهیه کنید و بعد به یک برنامه نویسی که با api ربات تلگرام آشنا باشه، کار رو بسپارید.
همچنین میتونید بدون برنامه نویسی رباتی تنظیم کنید که خودکار کانال شما رو بروزرسانی کند.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ARASH گفته : پنج شنبه , 10 دی 1394

این نرم افزارو از کجا دانلود کنم؟؟؟

ApkFA گفته : پنج شنبه , 10 دی 1394

سلام. دوست عزیز بیشتر دقت کنید.
نیازی به نرم افزار نیست با استفاده از سایت و یا ربات Tbotify باید ربات خود را بسازید کامل توضیح دادیم اگر به آموزش توجه بیشتری داشته باشید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

Poriya گفته : پنج شنبه , 3 دی 1394

سلام بله خودم مینویسم.
کد مربوط به دیدن پیام های گروه هایی که رباتم هست رو از کجا باید پیدا کنم.؟

کامران گفته : یکشنبه , 15 آذر 1394

سلام
من از طریق آموزشهای خوب شما یک ربات ساختم که مطالب تبلیغاتی ام را از طریق تلگرام باهاش میفرستم. و خیلی هم ازتون ممنونم بابت این خدمت بزرگ بدون توقع...
مشکل من اینه که در قسمت Response From a Feed آدرس سایت خودم را طبق آموزشی که ارائه نمودین ، وارد کردم اما اطلاعت سایتم را روبات نمیتونه دریافت کنه؟
بفرمایید دیگه چه کاری باید انجام بدم که ۷ مطلب آخری را روبات دریافت کنه؟
ممنون میشم اگه جواب بدین..

ApkFA گفته : یکشنبه , 15 آذر 1394

درود. زنده باشید.

برای تست از فید سایت دیگری استفاده کنید در صورتی که مشکلی نداشت آدرس فید سایت استاندارد نیست.

اگر هدف شما فقط فید خوان هست از این ربات استفاده کنید کارایی در زمینه فید مناسبه. Manybot@


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

@AntiSad_bot گفته : سه شنبه , 28 مهر 1394

سلام یه ربات قوی تر از tbotify هست که اسمش manybot هست و پیشرفتگی بالایی داره

ApkFA گفته : سه شنبه , 28 مهر 1394

درود. سپاسگزار بابت در اختیار گزاشتن اطلاعاتتون.
تا ساعاتی دیگر آموزشی رو در این باره تهیه خواهیم کرد.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

حامد گفته : پنج شنبه , 16 مهر 1394

سلام شنیدم سرور لایبر بوت خیلی خوبه، میگن خیلی سطحش بالاس، لطفا آی دی و آموزش شو بزارین

ApkFA گفته : پنج شنبه , 16 مهر 1394

درود.
در این مورد اطلاعی نداریم.
ربات ساز های رسمی که بعد یک مدت از کاربر سوءاستفاده نکنند معرفی شدند بهترینش همان ربات روسی هست.
پیشنهاد میشه سمت سایت های ایرانی که خدمات ساخت ربات ارائه میدن نرید به این دلیل که بعد مدتی خدمات رو محدود میکنند و یا پولی دلایلش کاملا مشخص هست.
سرور در ایران هزینه های سنگینی داره و باید این سایت ها منبعی برای تامین هزینه ها داشته باشند.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

رضااااااااااااا گفته : یکشنبه , 29 شهریور 1394

با سلام
چطور میشه گزینه لغو عضویت رو برای ربات فعال کرد که کسی مثلا گزینه /laghv و یا گزینه لغو عضویت رو بزنه عضویتش در اون ربات غیرفعال بشه

یلدا گفته : جمعه , 27 شهریور 1394

با عرض سلام خسته نباشید

لطفا خواهش میکنم طریقه ی عکس گذاشتن برای ربات خود را به من اممممممموزش بدید

خواهش میکنم
خواهش میکنم....
طریقه ی عکس گذاشتن را به ایمیل من بفرستید

خواهش میکنم
ممنون

من از شما متشکرم منتظر هستم

یا اگرم ایمیل نمیکنید در نظرات جواب من را بدهید

ApkFA گفته : جمعه , 27 شهریور 1394

سلام.
با ارسال دستور setuserpic/ برای BotFather و در نهایت ارسال عکس برای ست کردن پروفایل ربات مد نظر
http://apkfa.ir/telegram-bot-botfather


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

Ashkan گفته : شنبه , 21 شهریور 1394

سلام این راه عالیه ولی وقتی یه گزینه درست میکنی همون یه پیام میاد فقط چجور میشه بش اضاف کرد مثلا اگه من زدم رو گزینه(جک) بجای یکی بیاد همش چند تا بیاد بعد از چند بار کلیک.

مرسی خیلی مهمه برام

ApkFA گفته : شنبه , 21 شهریور 1394

درود.این سرویس در مرحله آزمایشی سپری میکند و هنوز قابلیت های این چنینی رو پشتیبانی نمیکند, از سرویس پاکوبات استفاده کنید آموزش در سایت موجود هست در بخش آموزش های تلگرام.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

احمد گفته : پنج شنبه , 12 شهریور 1394

سلام دوباره! من از سرور paquebot استفاده میکنم! حالا اگه از botfather یه token جدید بگیرم و به tbotifybot بفرستم از زیر مجموعه ربات روسى خارج میشم و زیر مجموعه این ربات میشم!؟ اطلاعات اون ربات از دست نمیره؟

احمد گفته : یکشنبه , 8 شهریور 1394

سلام
براى ساخت پوشه هاى تو در تو باید چیکار کنم! از سرور paquebot استفاده میکنم!
منظورم اینه که مثلاً رو کنسرت ها زدن ، یه سرى پوشه هاى جدید باز بشه به اسم اون و بعد از انتخاب اون مورد فایل رو بده نه اینجور درهم برهم.
اگه جواب بدین جبران میکنم حتما! لطف میکنین جواب بدین!

احمد گفته : یکشنبه , 8 شهریور 1394

سلام و خسته نباشید!
من یه ربات دارم و میخوام بدونم براى ساخت پوشه هاى تو در تو باید چیکار کنم! از سرور paquebot استفاده میکنم!
منظورم اینه که مثلاً رو کنسرت ها زدن ، یه سرى پوشه هاى جدید باز بشه به اسم اون و بعد از انتخاب اون مورد فایل رو بده نه اینجور درهم برهم.
اگه جواب بدین جبران میکنم حتما ??

ApkFA گفته : یکشنبه , 8 شهریور 1394

سلام.
پوشه که نیست برای هر موضوع باید کلیدی تعریف کنید:
http://apkfa.ir/how-to-create-your-own-telegram-bot-who-answer-its-users-without-coding


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

رضا گفته : شنبه , 7 شهریور 1394

سلام

من اگه بخوام تو این سرویس تبوتیفای بدون اینکه یوزرا کامنتی بدن خبرهای یه فید آر اس اس به صورت اتوماتیک تو ربات ارسال بشه باید چیکار کنم ؟

با تشکر

ApkFA گفته : یکشنبه , 8 شهریور 1394

سلام.این سرویس نسخه آزمایشی هست در سایت نیز دقت کنید مشخص کردند. فعلا چنین قابلیتی رو پشتیبانی نمی کند می توانید از سرویس روسی استفاده نمائید.

http://apkfa.ir/bot-on-telegram-without-coding-using-zapier-and-paquebot


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علی گفته : پنج شنبه , 5 شهریور 1394

یه سوال دیگه : من یه بخش درست کردم به اسم آلبوم که آهنگ هارو توش بزارم ، اما میخوام تو خود آلبوم یه پوشه ایجاد بشه به اسم همون آهنگ ها تا وقتی روش کلیک میشه اون آهنگ رو بده!!
میشه یه توضیح بدین به چه شکلی هست؟؟

خیلی ضروری هست !! مرسی از سایت خوبتون

علی گفته : پنج شنبه , 5 شهریور 1394

یه سوال بیشتر ندارم اما میتونم از طریق تلگرام باهاتون در ارتباط باشم؟ امکانش هست ؟؟

محمدحسین گفته : سه شنبه , 3 شهریور 1394

سلام دوست عزیز مطالبت خیلی مفید بود فقط یه سوال
اگه من بخوام رباتم یه سری اطلاعات رواز افراد بگیره وبعد به ایمیلم یا هاستی که اجاره کردم بفرسته باید چی کار کنم؟ ترو خدا کمکم کن

ApkFA گفته : چهارشنبه , 4 شهریور 1394

سلام.نیاز به کدنویسی دارید, در واقع آشنایی با api ربات های تلگرام و برنامه نویسی - کاری که شما میخواهید با ربات های واسطه ای در حال حاظر امکان پذیر نیست شاید در آینده توسعه دهنده این سرویس ها امکاناتی را اضافه کنند.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

علی گفته : یکشنبه , 1 شهریور 1394

آقا یه سوال الان چجوری میتونم ربات خودم که زیر مجموعه ی سرور paquebot هست رو خارج کنم و زیر مجموعه ی این ربات بکنم؟؟

نمیدونم میدونین یا نه ولی paquebot غیر فعال شده .... ممکنه تا چند وقت دیگه درست بشه و نیازی به اینکار نباشه؟؟؟؟

ممنون میشم زودتر جواب بدین

ApkFA گفته : یکشنبه , 1 شهریور 1394

فعلا چنین امکانی وجود ندارد, با جابه جا کردن ربات کل اطلاعات از بین خواهد رفت.
خیر جدیدا تست نکردیم که کار می کند یا خیر ولی اگر سرویس در دسترس نباشد مطمئن باشید در حال آبدیت و تغییراتی هست. چون این سرویس در حال رشد هست و قطعی دائمی نیست.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

آریا گفته : یکشنبه , 1 شهریور 1394

سلام دوسته عزیز
من در دو روش هم بات ساختم حالا میخوام ادمین انتخاب کنم چجوری باید انجام بدم؟
بجز این دو روش یه روش دگ هم وجود داره دنباله اونمیگشتم که به سایت شما برخوردم.
با بات Grat Your Boy هستش اما آیدیش رو نمیدونم.با این بات دهی میشه ادمین هم انتخاب کرد.
میشه کمکم کنید؟
و در صورت امکان در تلگرام بهم بگید چون من زیاد تو نت نیستم. ایدی بنده
http://telegram.me/atonebot

محسن صحرایی گفته : یکشنبه , 1 شهریور 1394

سلام.من رباتم ساخته شد ولی هیچ عضوی ندارم جز خودم!بعد از ربات FalloutShelterBot هیچی سر در نیاوردم توضیح دادید.لطفن سیر تا پیاز این ربات رو در یک پست جدا گانه بذارید تا قشنگ بتونیم ازش بهره ببریم.من هدفم از ربات ارسال مقاله و تبلیغ کاری خودم هست..اما طرز کار ربات رو برای این کار نمیدونم دقیقن.لطفن راهنمایی ام کنید.

ApkFA گفته : یکشنبه , 1 شهریور 1394

درود.شما در سطح نت بگردید کاملتر از این آموزش پیدا نخواهی کرد که در واقعه شده منبع درآمد برنامه نویس های مارکت بازار و سایت های دیگر که از روی این آموزش ها اسکی رفتند و به نام خود ثبت کردند!
اگر با این سرویس نتونستید کار کنید و نیاز شما رو برطرف نکرد از سرویس روسی استفاده نمائید.
http://apkfa.ir/bot-on-telegram-without-coding-using-zapier-and-paquebot
آموزش دیگری در این زمینه طی ساعاتی آینده در سایت منتشر خواهد شد, آموزش ها سعی شده کامل نگارش بشه مرور کنید مشکلی بود در خدمتیم.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ApkFA گفته : یکشنبه , 1 شهریور 1394

آموزش رو مشاهده کنید:
http://apkfa.ir/how-to-create-your-own-telegram-bot-who-answer-its-users-without-coding
http://apkfa.ir/bot-on-telegram-without-coding-using-zapier-and-paquebot


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

عرفان گفته : شنبه , 31 مرداد 1394

سلام من همچیم ردیف حتی ۳۰ تا هم عضو دارم. ولی وقتی send میزنم یه عکسی میفرستم ، برای کسی ارسال نمیشه چیکار کنم؟

ApkFA گفته : شنبه , 31 مرداد 1394

این سرویس تست شده در تهیه آموزش نیز اگر دقت کنید اسکرین شات قرار گرفته حال اینکه این سرویس آزمایشی و در مرحله نسخه بتا سپری می کند و گاها مشکلات این چنینی پیش خواهد آمد.
اگر اطمینان دارید طبق مراحل به درستی طی کردید در تایم دیگری تست کنید اگر به نتیجه نرسیدید از ربات روسی استفاده کنید اون سیستم امکانات بیشتری دارد.
http://apkfa.ir/bot-on-telegram-without-coding-using-zapier-and-paquebot


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

d.e.d گفته : جمعه , 30 مرداد 1394

وقتی فید به رباتم میدم فقط متن فید رو میفرسته و عکسش رو نمیفرسته.چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟

ApkFA گفته : جمعه , 30 مرداد 1394

این سرویس نسخه آزمایشی هست این قابلیت رو پشتیبانی نمی کند.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

ali گفته : سه شنبه , 27 مرداد 1394

با سلام

راهی وجود داره که بشه با کلیک بر روی یک کامند جدیدترین پست های اینستاگرام باز بشه چون برای باز کردن جدید ها نیاز به فید هستش و اینستاگرام و زاپیر این کار رو نمیکنند

ApkFA گفته : چهارشنبه , 28 مرداد 1394

درود بر شما.
برای اینستاگرام فقط به صورت خودکار میتونید اطلاعات رو برای مخاطب ارسال کنید با استفاده از فید که در Zapier اکشن در این رابطه موجود است اگر قصد دارید با کلیک بر روی یک دکمه تعریف شده اطلاعاتی رو به نمایش بزارید یا باید دستی مطالب رو تعریف کنید از قبل یا برای خودکار بودن از برنامه نویسی و منابع اختصاصی استفاده کنید.


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

مسعود گفته : دوشنبه , 26 مرداد 1394

سلام خسته نباشید
اگر بخوام یه رباتی بسازم که یک فایل کم حجم pdf رو مثلا ۲ تا ۳ مگ بعد از یک دستوری برای کاربران بصورت خودکار ارسال کنه از کدوم ربات میتونم کمک بگیرم؟ بعبارت ساده به ازای دستور فقط یک فایل رو جهت اطلاع رسانی ارسال کنه.
ممنون

ApkFA گفته : دوشنبه , 26 مرداد 1394

درود بر شما ممنون.
از هر دو ربات
http://telegram.me/TbotifyBot
و
http://telegram.me/Paquebot
می توانید استفاده کنید در بخشی که توضیح داده شده برای ارسال متن یا پست به اعضا رو مطالعه کنید دستوراتش مشخص هست.
http://apkfa.ir/bot-on-telegram-without-coding-using-tbotify
و
http://apkfa.ir/bot-on-telegram-without-coding-using-zapier-and-paquebot


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

حسین گفته : پنج شنبه , 22 مرداد 1394

سلام
بنده یه ربات دارم این ربات تو خصوصی گزینه های رو میاره
تو عکس زیر مشخص هست
http://uupload.ir/files/6a0_photo_2015-08-13_20-45-16.jpg
این تو خصوصی قشنگ گزینه هاش هست و کار میکنه ولی وقتی روبات رو گروهی دعوت میکنم گزینه ها نمیان و روبات هیچ عکس العملی نمیده به حروف و تو عکس زیر مشخص هست
http://uupload.ir/files/s45x_capture.png
من چجوری میتونم اون گزینه های رو تو گروه هم بیارم ؟

ApkFA گفته : جمعه , 23 مرداد 1394

سلام.
این کیبرد هست که بهش اشاره کردید, آیا دستورات رو هم تایپ می کنید در گروه غیر فعال هست؟


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

حسین گفته : جمعه , 23 مرداد 1394

سلام
نه دستورات فعال هست من فقط اون دکمه ها رو میخوام!
اگه اون دکمه هم نشد من اینجور دکمه میخوام مثل عکس زیر
http://uupload.ir/files/fo6u_ad.png

ApkFA گفته : جمعه , 23 مرداد 1394

دکمه های اولیه را با ربات روسی باید تعریف کنید آموزشش تا ساعاتی آینده قرار خواهد گرفت.
این اسکرین شات دوم هم با ربات botfather باید تعریف کنید آموزشش در سایت موجود است.
http://apkfa.ir/telegram-bot-botfather


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

حسین گفته : جمعه , 23 مرداد 1394

من باید تو اون آموزش چه چیزی را مطالعه کنم ؟؟
اسم ربات من @sargarm_bot هستش

حسین گفته : جمعه , 23 مرداد 1394

لطفا آیدی خود را در تلگرام برایم ایمیل کنید تا راحت تر مشکلم را حل کنم
با تشکر

حسین گفته : جمعه , 23 مرداد 1394

ربات باید با زدن دکمه / چند تا چیز بیاره مثل عکس
http://uupload.ir/files/fo6u_ad.png
اون هم نمیاره

ali گفته : پنج شنبه , 22 مرداد 1394

سلام با این روش ویا روشی دیگه میشه در پیامی که کاربر ارسال میکنه مثل سلام بگه سلام بر تو؛؟

ali گفته : پنج شنبه , 22 مرداد 1394

ممنون از پاسخگوییتون.
هیچ راهی نداره که اینگونه ربات بسازم ؟
من خودم برنامه نویسی بلدم ولی نمیدونم توکن رو چگونه متصل کنم

ApkFA گفته : پنج شنبه , 22 مرداد 1394

طی بررسی که شد قابلیتی که خواستید با ارسال سلام پاسخ دهد سلام بر تو با ربات روسی امکان پذیر هست. آموزشش تا ساعاتی آینده آبدیت خواهد شد.
همچنین شما می توانید از api بات های تلگرام روی سرور شخصی استفاده کنید طبق گفته خود که به برنامه نویسی مسلط هستید.

در این پست لینک ها قرار گرفته : http://apkfa.ir/telegram-bot-botfather


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

معین گفته : پنج شنبه , 22 مرداد 1394

سلام خسته نباشید.ممنون از مطالب خوبتون.اگ بخوایم کاربر با ارسال ی Command هر دفعه ب صورت random عکس هایی ک ما میخوایم رو دریافت کنه باید چیکار کنیم؟؟

ApkFA گفته : پنج شنبه , 22 مرداد 1394

درود.این سرویس نسخه ازمایشی هست و فعلا برای هر دستور یک پاسخ ارسال میکند ولی شما می توانید از سرویس روسی Paquebot استفاده نمائید.

http://apkfa.ir/bot-on-telegram-without-coding-using-zapier-and-paquebot


Always the huge blaze is from small spunki ! apkfa.ir

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "اندروید ایران – دانلود برنامه و بازی اندروید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.