آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور با قابلیت تعریف دستور با Tbotify

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
لطفا امتیاز دهید !

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور با قابلیت تعریف دستور با Tbotify
ساخت ربات تلگرام با استفاده از سایت Tbotify با قابلیت تعریف دستور و دارا بودن پنل تحت وب

Tbotify-www.AndroidIran.iRظهور یک فناوری کارآمد را می‌ توان هم ردیف یک زلزله مهیب قرار داد! همان قدر که زلزله غیرقابل پیش‌ بینی است و در زمان وقوعش همه را شوکه می‌کند، تولد یک فناوری بزرگ نیز باعث حیرت و تعجب جهان می‌شود. نمونه وقوع یک اتفاق غیرمنتظره در جهان فناوری، تولد شبکه های ارتباط مجازی بود که تقریبا یک شبه تمام مردم جهان را وارد فضایی جدید از ارتباطات و به اصطلاح روابط اجتماعی کردند. کسی به درستی نمی‌ داند ایده ساخت نرم افزارهایی ساده که با کمترین هزینه امکان ارتباط با دیگران را فراهم کند از کجا شکل گرفت اما واقعیت این است که هیچ کس انتظار ظهور چنین پدیده‌ای را نداشت.

نیم باز، تانگو،‌ وایبر،‌ واتس آپ، لاین و این اواخر تلگرام،‌ نرم افزارهای کوچک و کم حجمی بودند که یکی پس از دیگری ظهور کردند تا سلطه دکل های مخابراتی را در تمام جهان پایان ببخشند. مکالمه رایگان،‌ پیام کوتاه رایگان، ارسال فیلم و عکس رایگان! این یعنی ورود به نسل جدیدی از فناوری های ارتباطی که هر روز هم بخش تازه ای به آنها اضافه می شود.

قابلیت متن باز – Open source تلگرام باعث شده تا دست برنامه نویسان به نسبت سایر برنامه‌های مشابه بیشتر باز باشد. یکی از این اقدامات، پیاده سازی ربات های تلگرامی (Telegram Bot) هستند. طی مدت چند ماهه اخیر ربات‌ های زیادی برای تلگرام توسط افراد مختلف با ملیت‌ های مختلف در سراسر جهان ساخته شده اند.

خصوصا از اوایل تیرماه ۹۴ که وبلاگ رسمی تلگرام خبر از پلتفرم مخصوص برای ساخت ربات‌ های تلگرامی داد و ساخت ربات‌ ها را برای برنامه نویسان و کاربران استفاده کننده از ربات‌ ها آسان‌ تر نموده و با معرفی چند ربات، بحث ربات‌ های تلگرامی بیش از گذشته در بین کاربران داغ شده است. ربات‌های تلگرامی به ظاهر دقیقا همانند یکی از دوستان شما هستند که در صورت موافقت شما در لیست دوستان‌ تان قرار می‌گیرند و می‌ توانید با آنها به صورت 24 ساعته صحبت کنید و بلافاصله از آن ها پاسخ مناسب دریافت کنید. البته فراموش نکنید که این ربات‌ ها می‌توانند همان ویروس هایی باشند که اطلاعات شما را به سرقت می برند!

چندی پیش مطلبی مبنی بر آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebot در اندروید ایران قرار گرفت که استقبال خوبی داشت و به راحتی می توانستید رباتی برای خود بدون تهیه منابع مورد نیاز از جمله سرور,آی پی اختصاصی,بی نیاز از سرویس کلود و دامین داشته باشید و نیاز خود را تا حدودی بر طرف کنید.

در این مطلب قصد معرفی سرویس جدیدی به نام Tbotify را داریم که این سرویس هنوز در مرحله آزمایشی سپری می کند و میشه پیش بینی کرد جایگزین مناسبی برای Paquebot باشد چرا که این سرویس دارای پنل تحت وب برای تعاریف دستوارت اجرایی می باشد و تا حدی کار کاربران و زیر مجموعه های خود را آسان کرده است در ادامه با ای پی کی همراه باشید.

چگونه بدون دانش برنامه‌ نویسی و با استفاده از Tbotify ربات‌هایی خودکار در تلگرام بسازیم؟

در این آموزش قصد داریم نحوه ایجاد یک ربات کاملا خودکار را بدون نیاز به سرورها، دانش برنامه‌ نویسی و تخصص‌ های دیگر بررسی کنیم.

ایجاد ربات با استفاده از BotFather

در برنامه تلگرام پروفایل BotFather@ را بازکنید و شروع به مکالمه با آن کنید. به‌ منظور شروع مکالمه می‌توانید بر روی این لینک کلیک کنید. در صورتی که صفحه مقابل شما همچنان خالی است به‌ روز‌رسانی نرم‌ افزار تلگرام خود و یا نوشتن عبارت “start/” را مدنظر قراردهید.

BotFather از شما درخواست می‌کند مطالبی در خصوص راهنمایی هر چه بیشتر را مطالعه کنید اما این موارد ضروری نیستند.

اولین گامی که باید بردارید ایجاد یک ربات کاملا جدید است. بدین منظور فرمان “newbot” را تایپ کنید. BotFather از شما درخواست ورود یک نام را خواهد کرد که یک عنوان دلخواه با پسوند bot خواهد بود.

در صورتی که نام‌کاربری دلخواه شما در دسترس نیست می‌توانید از ترکیب‌های مختلف “yourname_bot”, “yournamerobot”, یا “yourname_robot” استفاده کنید.Tbotify-01-androidiran.comآموزش کامل ساخت ربات اولیه را در مطلب “آموزش ساخت ربات برای تلگرام Telegram Bot – BotFather”مشاهده کنید.

برقراری ارتباط میان ربات شما و Tbotify

اکنون و پس از ساخت ربات نیاز به برقراری ارتباط به‌ منظور جمع‌ آوری اطلاعات مورد نیاز است. بدین‌ منظور از Tbotify استفاده خواهیم کرد.

بدین‌ منظور کافی است بر روی این لینک کلیک کنید.

با باز شدن صفحه کافیست “HTTP API” توکنی که از BotFather در مرحله اولیه دریافت کردید را وارد کنید, بدین ترتیب Tbotify متوجه خواهد شد که شما مالک این ربات هستید و سرویس مورد نیاز آن را نصب کرده‌اید و به صورت آنی برای ربات شما پنلی تحت وب تعلق خواهد گرفت!Tbotify-02-androidiran.comمدیریت ربات تلگرام خود در سایت tbotify.com

برای ورود به پنل ربات خود روی ReadyToStart کلیک کنید. همانطور که مشاهده می کنید در پنل تحت وب ربات تلگرام خود می توانید دستورات ربات را ویرایش و حذف کنید و همچنین طبق نیاز و کارایی بات خود دستوراتی رو اضافه کنید.

برای مثال قصد داریم دستور اولیه ربات خود رو ویرایش کنیم.

Tbotify-04-androidiran.comCommand Type: نوع فرمان که شامل سه گزینه می باشد.

Simple Response: پاسخ ساده, به عنوان مثال: در پاسخ دستور /info اطلاعات ربات که در پنل تعریف کردید برای مخاطب ارسال خواهد شد.

Response From a Feed: پاسخ خودکار از فید – RSS سایت مد نظر, به عنوان مثال در ین بخش شما آدرس فید سایتی رو قرار خوهید دادید و یک دستور برای آن تعریف خواهید کرد کاربر به محظ اینکه دستور مد نظر شما را برای ربات ارسال کند ۷ آخرین ارسالی های سایت برای کاربر به صورت خودکار ارسال خواهد شد.

Help message: پیام راهنما – لیست کلیه دستوارت تعریف شده برای کاربر

به عنوان مثال دستوری تعریف می کنیم, زمانی که مخاطب دستور /start را برای ربات ارسال کرد پاسخی را به صورت خودکار دریافت کند بدین منظور فرم را طبق تصویر کامل کنید.

Command Type: فرمان ما برای این کار ساده هست و قرار هست یک پاسخ ساده برای کاربر ارسال شود.

Command: در این قسمت نوع دستور را برای پاسخ مشخص می کنیم که این دستور به دلخواه هست و هر عنوانی می توانید استفاده کنید.

توجه: دستور و یا همان فرمان شما باید با / آغاز شود.

Short Description: توصیف کوتاه – این توصیف در منوی راهنما ربات شما قرار خوهد گرفت.

Tbotify-06-androidiran.comResponse: پاسخ دستور تعریف شده که هر متنی می توانید استفاده کنید.

نتیجه پایانی دستور تعریف شده برای ربات همانند تصویر خواهد شد.

Tbotify-05-androidiran.comدر صورتی که قصد دارید Rss سایتی را برای ربات خود تعریف کنید در قسمت اول در بخش Command Type از منوی کشویی گزینه Response From a Feed را انتخاب نمائید.

و در کادر Feed url آدرس فید سایت خود را وارد کنید.

مثال: http://androidiran.com/feedTbotify-07-androidiran.comکه نتیجه کار ارتباط ما با ربات خود به این شکل خواهد شد:

دستور apkfa/ را برای ربات FalloutShelterBot@ ارسال خواهیم کرد بلافاصله ۷ مطلب آخر سایت رو در پاسخ مشاهده خواهیم کرد.Tbotify-08-androidiran.comمدیریت ربات تلگرام خود با حساب تلگرام

برای مدیریت ربات خود در تلگرام روی Manage with Telegram Account کلیک کنید.Tbotify-09-androidiran.comدر صفحه بعدی روی لینک مختص ربات خود که سایت tbotify برای ربات شما در نظر گرفته کلیک کنید.Tbotify-10-androidiran.comراه دوم اینکه کد رمز مشخص شده را یادداشت کنید و در تلگرام برای ربات TbotifyBot@ ارسال کنید.

شما به راحتی می توانید ربات خود را در تلگرام مدیریت کنید, بدین‌ منظور از TbotifyBot استفاده خواهیم کرد. در واقع در این مرحله با TbotifyBot@ صحبت خواهیم کرد.

بدین‌ منظور کافی است بر روی این لینک کلیک کنید. با باز شدن صفحه مکالمه کافی است عبارت

[stextbox id=”grey” shadow=”false”]/addbot 106873861:AAHJkvVsuK_S6R6jUp5VCy7LrOGmsLuLnRc[/stextbox]

را تایپ و ارسال کرده, توجه داشته باشید بعد از عبارت addbot/ یک فاصله و سپس توکن مختص ربات خود که از BotFather دریافت کرده بودید وارد کنید. بدین ترتیب TbotifyBot متوجه خواهد شد که شما مالک این ربات هستید و سرویس مورد نیاز آن را نصب کرده‌اید. اکنون در صورتی که متن یا فرمانی را برای ربات خود بنویسید، این مطلب به سرورهای TbotifyBot یعنی مکانی که ربات شما نصب شده ارسال خواهد شد.

ارسال متن,فایل,عکس و استیکر برای تمام استفاده کنندگان از ربات شما

شما به راحتی می توانید هر نوع فایل دیتا, متن و استیکر برای اعضای خود کسانی که از ربات شما استفاده میکنند بدون هیچ محدودیتی ارسال کنید.

بدین منظور کافی است وارد صفحه گفتگو با ربات خود شوید و دستور send/ را ارسال کنید پس از آن هر متن, فایل و استیکری ارسال کنید برای اعضای شما ارسال خواهد شد!

در صورتی که نیاز بود این مطلب بروزرسانی خوهد شد.

نکات مهم در رابطه با سرویس و ربات هایی که امکان ساخت ربات را در اختیار کاربران قرار می دهند:

[stextbox id=”warning” direction=”rtl” shadow=”false”]

معرفی این سرویس ها فقط جنبه آموزشی دارد و از دید سایت اندروید ایران اگر از این سرویس ها استفاده نکنید به نفع شما خواهد بود.

سرویس های ربات ساز و ربات هایی که به شما امکان ساخت ربات رو می دهند  قابل اعتماد نیستند.

ارائه دهندگان این سرویس ها می توانند, پیام هایی که به ربات شما ارسال می شود دسترسی داشته و آن ها را کاملا رصد و کنترل کنند چون ربات شما روی سرورهای این سرویس ها نگه داری می شوند و توسعه دهنده با بررسی دیتابیس می تواند به کل اطلاعات ربات شما دسترسی مستقیم داشته باشد.

این سرویس ها طی بازدید بیشتر و حمایت در آینده ای نزدیک به مرور زمان از ربات شما به عنوان طعمه تبلیغاتی و جمع آوری لیست کاربران استفاده خواهد کرد.

چنانچه سرویس مورد نظر از دسترس خارج شود یا از سمت سازمان فیلترینگ ایران مسدود شود ربات شما نیز با تمام کاربرانی که به زحمت جمع آوری کردید از بین خواهد رفت!

امن ترین و بهترین راه حل برای داشتن و ساخت ربات در تلگرام استفاده از منابع به صورت شخصی می باشد چرا که ربات ساخته شده تحت مالکیت شماست و همچنین دسترسی کامل بر اطلاعاتی ثبتی در دیتابیس دارید.

راه حل دوم اینکه سرویس معتبری از طرف توسعه دهندگان رسمی تلگرام معرفی شود و با توجه به رشد بی سابقه ربات ها انتظار می رود چنین سرویسی از سمت تلگرام معرفی شود یا api ربات ها رو به روش دیگری ارائه دهد که بی نیاز از سرور و برنامه نویسی باشد.

[/stextbox]مطالب پیشنهادی در این باره:

آموزش ساخت ربات برای تلگرام Telegram Bot – BotFather
آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebot
اضافه کردن و مدیریت ربات تلگرامی خود در سایت StoreBot

ارسـال نـظـر

:bye: 
:good: 
:negative:  
:scratch: 
:wacko:  
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose:  
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail:  
:-(   
:unsure:  
;-)  
 

 1. Avatar کیارش گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  در حال حاضر ربات های موجود هستند که توانای ارائه فونت دارند. در صورت لزوم میتونم یکی از این رباط ها معرفی کنم.
  میخوام بدونم چطور میشه یک رباط به نرم افزاری مانند Word یا PDF لینک داد؟؟؟
  لطفا در صورت امکان راهنمایی فرماید.

 2. Avatar ثریا گفت:

  سلام
  من نمی تونم روی سایت که پنل می دهد برای ربات پیدا کنم ادرس api رو کجا کپی کنم؟

 3. Avatar امیر گفت:

  سلام میخواستم بدونم میشه در ربات گزینه ارسال سفارش قرار داد ؟
  ممنون

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود بر شما.
   با ربات سازهای واسطه و رایگان خیر، اما اگر خودتون کدنویس باشید به راحتی قابل اجرا هست. api ربات تلگرام در سایت خود تلگرام موجوده کافیه دانلود کنید و طبق دستورات اجرایی کنید.

 4. Avatar adel گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  میشه رباتی رو ساخت که برای مطالبش از یک کانال تلگرام تغذیه کنه ؟؟؟؟
  ممنن میشم پاسخ بدین

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود، زنده باشید.
   اگر منظور شما اینکه ربات رو در کانال خودتون ادد کنید و مطالبی که میفرستید در کانال، در دیتابیس ربات ثبت بشه، شدنی هست اما نه با ربات سازهای رایگان.
   منابع مورد نیاز رو باید تهیه کنید و بعد به یک برنامه نویسی که با api ربات تلگرام آشنا باشه، کار رو بسپارید.
   همچنین میتونید بدون برنامه نویسی رباتی تنظیم کنید که خودکار کانال شما رو بروزرسانی کند.

 5. Avatar ARASH گفت:

  این نرم افزارو از کجا دانلود کنم؟؟؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام. دوست عزیز بیشتر دقت کنید.
   نیازی به نرم افزار نیست با استفاده از سایت و یا ربات Tbotify باید ربات خود را بسازید کامل توضیح دادیم اگر به آموزش توجه بیشتری داشته باشید.

 6. Avatar Poriya گفت:

  سلام بله خودم مینویسم.
  کد مربوط به دیدن پیام های گروه هایی که رباتم هست رو از کجا باید پیدا کنم.؟

 7. Avatar کامران گفت:

  سلام
  من از طریق آموزشهای خوب شما یک ربات ساختم که مطالب تبلیغاتی ام را از طریق تلگرام باهاش میفرستم. و خیلی هم ازتون ممنونم بابت این خدمت بزرگ بدون توقع…
  مشکل من اینه که در قسمت Response From a Feed آدرس سایت خودم را طبق آموزشی که ارائه نمودین ، وارد کردم اما اطلاعت سایتم را روبات نمیتونه دریافت کنه؟
  بفرمایید دیگه چه کاری باید انجام بدم که ۷ مطلب آخری را روبات دریافت کنه؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین..

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود. زنده باشید.

   برای تست از فید سایت دیگری استفاده کنید در صورتی که مشکلی نداشت آدرس فید سایت استاندارد نیست.

   اگر هدف شما فقط فید خوان هست از این ربات استفاده کنید کارایی در زمینه فید مناسبه. Manybot@

 8. Avatar @AntiSad_bot گفت:

  سلام یه ربات قوی تر از tbotify هست که اسمش manybot هست و پیشرفتگی بالایی داره

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود. سپاسگزار بابت در اختیار گزاشتن اطلاعاتتون.
   تا ساعاتی دیگر آموزشی رو در این باره تهیه خواهیم کرد.

 9. Avatar حامد گفت:

  سلام شنیدم سرور لایبر بوت خیلی خوبه، میگن خیلی سطحش بالاس، لطفا آی دی و آموزش شو بزارین

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود.
   در این مورد اطلاعی نداریم.
   ربات ساز های رسمی که بعد یک مدت از کاربر سوءاستفاده نکنند معرفی شدند بهترینش همان ربات روسی هست.
   پیشنهاد میشه سمت سایت های ایرانی که خدمات ساخت ربات ارائه میدن نرید به این دلیل که بعد مدتی خدمات رو محدود میکنند و یا پولی دلایلش کاملا مشخص هست.
   سرور در ایران هزینه های سنگینی داره و باید این سایت ها منبعی برای تامین هزینه ها داشته باشند.

 10. Avatar رضااااااااااااا گفت:

  با سلام
  چطور میشه گزینه لغو عضویت رو برای ربات فعال کرد که کسی مثلا گزینه /laghv و یا گزینه لغو عضویت رو بزنه عضویتش در اون ربات غیرفعال بشه

 11. Avatar یلدا گفت:

  با عرض سلام خسته نباشید

  لطفا خواهش میکنم طریقه ی عکس گذاشتن برای ربات خود را به من اممممممموزش بدید

  خواهش میکنم
  خواهش میکنم….
  طریقه ی عکس گذاشتن را به ایمیل من بفرستید

  خواهش میکنم
  ممنون

  من از شما متشکرم منتظر هستم

  یا اگرم ایمیل نمیکنید در نظرات جواب من را بدهید

 12. Avatar Ashkan گفت:

  سلام این راه عالیه ولی وقتی یه گزینه درست میکنی همون یه پیام میاد فقط چجور میشه بش اضاف کرد مثلا اگه من زدم رو گزینه(جک) بجای یکی بیاد همش چند تا بیاد بعد از چند بار کلیک.

  مرسی خیلی مهمه برام

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود.این سرویس در مرحله آزمایشی سپری میکند و هنوز قابلیت های این چنینی رو پشتیبانی نمیکند, از سرویس پاکوبات استفاده کنید آموزش در سایت موجود هست در بخش آموزش های تلگرام.

 13. Avatar احمد گفت:

  سلام دوباره! من از سرور paquebot استفاده میکنم! حالا اگه از botfather یه token جدید بگیرم و به tbotifybot بفرستم از زیر مجموعه ربات روسى خارج میشم و زیر مجموعه این ربات میشم!؟ اطلاعات اون ربات از دست نمیره؟

 14. Avatar احمد گفت:

  سلام
  براى ساخت پوشه هاى تو در تو باید چیکار کنم! از سرور paquebot استفاده میکنم!
  منظورم اینه که مثلاً رو کنسرت ها زدن ، یه سرى پوشه هاى جدید باز بشه به اسم اون و بعد از انتخاب اون مورد فایل رو بده نه اینجور درهم برهم.
  اگه جواب بدین جبران میکنم حتما! لطف میکنین جواب بدین!

 15. Avatar احمد گفت:

  سلام و خسته نباشید!
  من یه ربات دارم و میخوام بدونم براى ساخت پوشه هاى تو در تو باید چیکار کنم! از سرور paquebot استفاده میکنم!
  منظورم اینه که مثلاً رو کنسرت ها زدن ، یه سرى پوشه هاى جدید باز بشه به اسم اون و بعد از انتخاب اون مورد فایل رو بده نه اینجور درهم برهم.
  اگه جواب بدین جبران میکنم حتما ??

 16. Avatar رضا گفت:

  سلام

  من اگه بخوام تو این سرویس تبوتیفای بدون اینکه یوزرا کامنتی بدن خبرهای یه فید آر اس اس به صورت اتوماتیک تو ربات ارسال بشه باید چیکار کنم ؟

  با تشکر

 17. Avatar علی گفت:

  یه سوال دیگه : من یه بخش درست کردم به اسم آلبوم که آهنگ هارو توش بزارم ، اما میخوام تو خود آلبوم یه پوشه ایجاد بشه به اسم همون آهنگ ها تا وقتی روش کلیک میشه اون آهنگ رو بده!!
  میشه یه توضیح بدین به چه شکلی هست؟؟

  خیلی ضروری هست !! مرسی از سایت خوبتون

 18. Avatar علی گفت:

  یه سوال بیشتر ندارم اما میتونم از طریق تلگرام باهاتون در ارتباط باشم؟ امکانش هست ؟؟

 19. Avatar محمدحسین گفت:

  سلام دوست عزیز مطالبت خیلی مفید بود فقط یه سوال
  اگه من بخوام رباتم یه سری اطلاعات رواز افراد بگیره وبعد به ایمیلم یا هاستی که اجاره کردم بفرسته باید چی کار کنم؟ ترو خدا کمکم کن

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   سلام.نیاز به کدنویسی دارید, در واقع آشنایی با api ربات های تلگرام و برنامه نویسی – کاری که شما میخواهید با ربات های واسطه ای در حال حاظر امکان پذیر نیست شاید در آینده توسعه دهنده این سرویس ها امکاناتی را اضافه کنند.

 20. Avatar علی گفت:

  آقا یه سوال الان چجوری میتونم ربات خودم که زیر مجموعه ی سرور paquebot هست رو خارج کنم و زیر مجموعه ی این ربات بکنم؟؟

  نمیدونم میدونین یا نه ولی paquebot غیر فعال شده …. ممکنه تا چند وقت دیگه درست بشه و نیازی به اینکار نباشه؟؟؟؟

  ممنون میشم زودتر جواب بدین

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   فعلا چنین امکانی وجود ندارد, با جابه جا کردن ربات کل اطلاعات از بین خواهد رفت.
   خیر جدیدا تست نکردیم که کار می کند یا خیر ولی اگر سرویس در دسترس نباشد مطمئن باشید در حال آبدیت و تغییراتی هست. چون این سرویس در حال رشد هست و قطعی دائمی نیست.

 21. Avatar آریا گفت:

  سلام دوسته عزیز
  من در دو روش هم بات ساختم حالا میخوام ادمین انتخاب کنم چجوری باید انجام بدم؟
  بجز این دو روش یه روش دگ هم وجود داره دنباله اونمیگشتم که به سایت شما برخوردم.
  با بات Grat Your Boy هستش اما آیدیش رو نمیدونم.با این بات دهی میشه ادمین هم انتخاب کرد.
  میشه کمکم کنید؟
  و در صورت امکان در تلگرام بهم بگید چون من زیاد تو نت نیستم. ایدی بنده
  http://telegram.me/atonebot

 22. سلام.من رباتم ساخته شد ولی هیچ عضوی ندارم جز خودم!بعد از ربات FalloutShelterBot هیچی سر در نیاوردم توضیح دادید.لطفن سیر تا پیاز این ربات رو در یک پست جدا گانه بذارید تا قشنگ بتونیم ازش بهره ببریم.من هدفم از ربات ارسال مقاله و تبلیغ کاری خودم هست..اما طرز کار ربات رو برای این کار نمیدونم دقیقن.لطفن راهنمایی ام کنید.

 23. Avatar عرفان گفت:

  سلام من همچیم ردیف حتی ۳۰ تا هم عضو دارم. ولی وقتی send میزنم یه عکسی میفرستم ، برای کسی ارسال نمیشه چیکار کنم؟

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   این سرویس تست شده در تهیه آموزش نیز اگر دقت کنید اسکرین شات قرار گرفته حال اینکه این سرویس آزمایشی و در مرحله نسخه بتا سپری می کند و گاها مشکلات این چنینی پیش خواهد آمد.
   اگر اطمینان دارید طبق مراحل به درستی طی کردید در تایم دیگری تست کنید اگر به نتیجه نرسیدید از ربات روسی استفاده کنید اون سیستم امکانات بیشتری دارد.
   http://apkfa.ir/bot-on-telegram-without-coding-using-zapier-and-paquebot

 24. Avatar d.e.d گفت:

  وقتی فید به رباتم میدم فقط متن فید رو میفرسته و عکسش رو نمیفرسته.چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟

 25. Avatar ali گفت:

  با سلام

  راهی وجود داره که بشه با کلیک بر روی یک کامند جدیدترین پست های اینستاگرام باز بشه چون برای باز کردن جدید ها نیاز به فید هستش و اینستاگرام و زاپیر این کار رو نمیکنند

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   درود بر شما.
   برای اینستاگرام فقط به صورت خودکار میتونید اطلاعات رو برای مخاطب ارسال کنید با استفاده از فید که در Zapier اکشن در این رابطه موجود است اگر قصد دارید با کلیک بر روی یک دکمه تعریف شده اطلاعاتی رو به نمایش بزارید یا باید دستی مطالب رو تعریف کنید از قبل یا برای خودکار بودن از برنامه نویسی و منابع اختصاصی استفاده کنید.

 26. Avatar مسعود گفت:

  سلام خسته نباشید
  اگر بخوام یه رباتی بسازم که یک فایل کم حجم pdf رو مثلا ۲ تا ۳ مگ بعد از یک دستوری برای کاربران بصورت خودکار ارسال کنه از کدوم ربات میتونم کمک بگیرم؟ بعبارت ساده به ازای دستور فقط یک فایل رو جهت اطلاع رسانی ارسال کنه.
  ممنون

 27. Avatar حسین گفت:

  سلام
  بنده یه ربات دارم این ربات تو خصوصی گزینه های رو میاره
  تو عکس زیر مشخص هست
  http://uupload.ir/files/6a0_photo_2015-08-13_20-45-16.jpg
  این تو خصوصی قشنگ گزینه هاش هست و کار میکنه ولی وقتی روبات رو گروهی دعوت میکنم گزینه ها نمیان و روبات هیچ عکس العملی نمیده به حروف و تو عکس زیر مشخص هست
  http://uupload.ir/files/s45x_capture.png
  من چجوری میتونم اون گزینه های رو تو گروه هم بیارم ؟

 28. Avatar ali گفت:

  سلام با این روش ویا روشی دیگه میشه در پیامی که کاربر ارسال میکنه مثل سلام بگه سلام بر تو؛؟

  • Avatar ali گفت:

   ممنون از پاسخگوییتون.
   هیچ راهی نداره که اینگونه ربات بسازم ؟
   من خودم برنامه نویسی بلدم ولی نمیدونم توکن رو چگونه متصل کنم

  • AndroidIran AndroidIran گفت:

   طی بررسی که شد قابلیتی که خواستید با ارسال سلام پاسخ دهد سلام بر تو با ربات روسی امکان پذیر هست. آموزشش تا ساعاتی آینده آبدیت خواهد شد.
   همچنین شما می توانید از api بات های تلگرام روی سرور شخصی استفاده کنید طبق گفته خود که به برنامه نویسی مسلط هستید.

   در این پست لینک ها قرار گرفته : http://apkfa.ir/telegram-bot-botfather

 29. Avatar معین گفت:

  سلام خسته نباشید.ممنون از مطالب خوبتون.اگ بخوایم کاربر با ارسال ی Command هر دفعه ب صورت random عکس هایی ک ما میخوایم رو دریافت کنه باید چیکار کنیم؟؟

بــرنامه های پیشنهادی

12 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 512 votes, average: 4٫42 out of 5

PicsArt Photo Studio: Collage Maker & Pic Editor

AndroidIranV 9.27.4
آخرين آپديت : 2020/05/03 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5

App Cloner

AndroidIranV 1.4.11
آخرين آپديت : 2018/01/05 دانـلود رایـگان
10 votes, average: 4٫20 out of 510 votes, average: 4٫20 out of 510 votes, average: 4٫20 out of 510 votes, average: 4٫20 out of 510 votes, average: 4٫20 out of 5

LINE: Free Calls & Messages

AndroidIranV 7.18.0
آخرين آپديت : 2018/01/05 دانـلود رایـگان
1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5

SwiftKey Keyboard

AndroidIranV 6.7.2.19
آخرين آپديت : 2017/11/17 دانـلود رایـگان
6 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 56 votes, average: 4٫33 out of 5

Plus Messenger

AndroidIranV 4.2.1.2
آخرين آپديت : 2018/01/30 دانـلود رایـگان
دانلود سریال رقص روی شیشه
دانلود قسمت 1 دل دانلود قسمت 2 دل دانلود قسمت 3 دل دانلود قسمت 4 دل دانلود قسمت 5 دل دانلود قسمت 6 دل دانلود قسمت 7 دل دانلود قسمت 8 دل دانلود قسمت 9 دل دانلود قسمت 10 دل دانلود قسمت 11 دل دانلود قسمت 12 دل دانلود قسمت 13 دل دانلود قسمت 14 دل دانلود قسمت 15 دل دانلود قسمت 16 دل دانلود قسمت 17 دل دانلود قسمت 18 دل دانلود قسمت 19 دل دانلود قسمت 20 دل دانلود قسمت 21 دل دانلود قسمت 22 دل دانلود قسمت 23 دل دانلود قسمت 24 دل دانلود قسمت 25 دل دانلود قسمت 26 دل دانلود قسمت 27 دل دانلود قسمت 28 دل دانلود قسمت 5 دل دانلود قسمت 6 دل دانلود قسمت 7 دل دانلود قسمت 8 دل دانلود قسمت 9 دل دانلود قسمت 10 دل دانلود قسمت 11 دل دانلود قسمت 12 دل دانلود قسمت 13 دل دانلود قسمت 14 دل دانلود قسمت 15 دل دانلود قسمت 16 دل دانلود سریال خواب زده دانلود قسمت 1 خواب زده دانلود قسمت 2 خواب زده دانلود قسمت 3 خواب زده دانلود قسمت 4 خواب زده دانلود قسمت 5 خواب زده دانلود قسمت 6 خواب زده دانلود قسمت 7 خواب زده دانلود قسمت 8 خواب زده دانلود قسمت 19 مانکن دانلود قسمت 20 مانکن دانلود قسمت 21 مانکن دانلود قسمت 22 مانکن دانلود قسمت 23 مانکن دانلود قسمت 24 مانکن دانلود قسمت 25 مانکن دانلود قسمت 26 مانکن دانلود قسمت 27 مانکن دانلود قسمت آخر مانکن دانلود کامل سریال مانکن دانلود فصل دوم سریال مانکن